Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
dokładnie biedy tam nie widać



https://natsu.pics
fire998


Hmm...ładny ma nawet uśmiech, powinna częściej to robić.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Anka Izka nie jest brzydka dziewczyna to fakt, no ale jak się widzi co robi to aż obrzydza
fire998


fire998 pisze:Anka Izka nie jest brzydka dziewczyna to fakt, no ale jak się widzi co robi to aż obrzydza


U wielu osób z pewnością sympatii sobie takim postępowaniem nie zaskarbi.

Ale też wrzucanie czyichś zdjęć, na dodatek z dzieckiem, w takie miejsce jak to nie jest za fajne.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takie są realia kamerek erotycznych, że faceci chętniej pomogą atrakcyjnej żebraczce bo im to sprawia większą przyjemność tak naprawdę. Dlatego Anka się wybiła bo wygląda jak wygląda, te mniej atrakcyjne i często starsze już żebraczki siedzą z paroma widzami i guzik zarabiają. To może jest niesprawiedliwe, ale trudno mieć pretensje, jedna dziewczyna dostanie za pokazanie nagości, druga za fajną rozmowę a trzecia za opowiadanie bajek o biedzie. Potrzebującym to się pomaga przez odpowiednie fundacje, schroniska jeśli chodzi o zwierzaki itd. a nie na kamerkach. Przypuszczam że ludzie w prawdziwym dołku życiowym to ani nie myślą o takich miejscach. Chociaż zawsze mogą zdarzyć się wyjątki.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


"Atrakcyjna Żebraczka"
To jakiś nowy lapsus językowy ?
Żebraczka z odjebanymi tipsami, tatuażami, świeżo po wizycie u wizażysty od futra na głowie ..
No ja pierdziu: Nowy styl dla biednych i żebrzących......Motto żebraczek..."Teraz użebrzesz tylko wtedy kiedy będziesz wyglądać jakbyś przed chwilą wyszła ze SPA po zabiegach za kilka tysięcy. Toć Ty biedna i spłukana"
Ja pierdziu....................................
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To znak XXI wieku
Kiedyś, w starych dobrych czasach, dzieciom wyłupywano oczy, łamano ręce i nogi, upierdalano też konczyny, przątrącano kręgosłupy, wyrywano uszy, robiono miazgę z nosów itp
Teraz żebraczka musi dobrze wyglądać
Być może darczyńca ma nadzieję na wyruchanie takowej, daje datek i chce wyjebac na dodatek
Nie wiem...
DUCHU!!!!!
Jak pożycie?
Jesteś szczęśliwy?
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hej,ramole. Jestesmy teraz na urlopie. No co moge wam powiedziec-opalona Anka wyglada swietnie,cialko pierwsza klasa,jezeli idzie o reszte to uruchomcie wyobraznie i faja w reke bo to wam pozostalo ,ja mam cieplutkie,wilgotne..hehe. Zaraz ktos napisze ze sciema,no ale jak pisalem ze nie bedzie juz Anki to i nie ma. Troche sie zmienilo w jej zyciu na lepsze. I nie badzcie zazdrosni ze to nie wy z nia..pozdro
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Brawo
Tak trzymaj kolego
Jestem całym sercem z Tobą
Oczywiście, ze zazdroszczę... to przecież ogromne szczęście znaleźć swoją drugą połowę
i móc napisać
ŻYLI DŁUGO I SCZĘŚLIWIE

THE END


chlip... chlip..... prrrrfffffffffffffffff.... przepraszam....., myślałem, ze jestem sam.......o Jezu... co za ulga....ehhhhhhh
Do widzenia
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Duchu pisze:Hej,ramole. Jestesmy teraz na urlopie. No co moge wam powiedziec-opalona Anka wyglada swietnie,cialko pierwsza klasa,jezeli idzie o reszte to uruchomcie wyobraznie i faja w reke bo to wam pozostalo ,ja mam cieplutkie,wilgotne..hehe. Zaraz ktos napisze ze sciema,no ale jak pisalem ze nie bedzie juz Anki to i nie ma. Troche sie zmienilo w jej zyciu na lepsze. I nie badzcie zazdrosni ze to nie wy z nia..pozdro


Szczerze mi ciebie szkoda, a jej gratuluję. :)


ps - Niech nie zapomni usunąć kont na wszystkich serwisach sex-kamerkowych i ogłoszeń (bajki, jakie tam zamieszcza, wszyscy znamy) z prośbami o pomoc.

ps2 - przyjemności w tej Bułgarii, teraz bardzo tanie wycieczki są.
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Duchu pisze:Hej,ramole. Jestesmy teraz na urlopie. No co moge wam powiedziec-opalona Anka wyglada swietnie,cialko pierwsza klasa,jezeli idzie o reszte to uruchomcie wyobraznie i faja w reke bo to wam pozostalo ,ja mam cieplutkie,wilgotne..hehe. Zaraz ktos napisze ze sciema,no ale jak pisalem ze nie bedzie juz Anki to i nie ma. Troche sie zmienilo w jej zyciu na lepsze. I nie badzcie zazdrosni ze to nie wy z nia..pozdro

A czy mały żeton mówi już do ciebie tato czy dalej per frajer :?: :D
แมวตัวผู้


Mały Żetonsław mówi do kolegi Ducha tak....
- Drogi wujaszku, sypnij penge na konsole, bo inaczej powiem mamie, zeby wracała do występowania w operze mydlanej Moda na Żebry....potrzebuje hajsu fchuj.... hajs, hajs, liczy się hajs... joł, joł, joł...
- Dobrze mówi dzieciak, moja krew - dodaje Anka, siedząc przed telewizją, kontemplując "Pytanie na śniadanie" i nakładając sobie oczojebną hybrydę na pazury....
cdn.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Duchu pisze:Hej,ramole. Jestesmy teraz na urlopie. No co moge wam powiedziec-opalona Anka wyglada swietnie,cialko pierwsza klasa,jezeli idzie o reszte to uruchomcie wyobraznie i faja w reke bo to wam pozostalo ,ja mam cieplutkie,wilgotne..hehe. Zaraz ktos napisze ze sciema,no ale jak pisalem ze nie bedzie juz Anki to i nie ma. Troche sie zmienilo w jej zyciu na lepsze. I nie badzcie zazdrosni ze to nie wy z nia..pozdro


Obrazek
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


Duchu pisze:no ale jak pisalem ze nie bedzie juz Anki to i nie ma. Troche sie zmienilo w jej zyciu na lepsze. I nie badzcie zazdrosni ze to nie wy z nia..pozdro

a gdzie ją zakopałeś? :D
LEON LXIX


jej instagram pokazuje jak jak pucuje swe BMW... jak jest odjebana...
poogladajcie jej insta i sami zobaczycie
Awatar użytkownika
skowronek100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 25 maja 2016, 14:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ImagineCherry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pingwinki123


skowronek100 pisze:jej instagram pokazuje jak jak pucuje swe BMW... jak jest odjebana...
poogladajcie jej insta i sami zobaczycie


link?
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wunderbaum pisze:
skowronek100 pisze:jej instagram pokazuje jak jak pucuje swe BMW... jak jest odjebana...
poogladajcie jej insta i sami zobaczycie


link?

https://www.instagram.com/xx_izus_xx/
Awatar użytkownika
Krzysiek7777777
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2016, 10:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie ma takiego
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dlaczego jeszcze nie wstawiła zdjęć z tego urlopu z ekologiem, wstydzi się tego starego dziada :?: :lol2: :lol2:
แมวตัวผู้


Duchu pisze:Hej,ramole. Jestesmy teraz na urlopie. No co moge wam powiedziec-opalona Anka wyglada swietnie,cialko pierwsza klasa,jezeli idzie o reszte to uruchomcie wyobraznie i faja w reke bo to wam pozostalo ,ja mam cieplutkie,wilgotne..hehe. Zaraz ktos napisze ze sciema,no ale jak pisalem ze nie bedzie juz Anki to i nie ma. Troche sie zmienilo w jej zyciu na lepsze. I nie badzcie zazdrosni ze to nie wy z nia..pozdro

Wezcie jeszcze Toxic na te wczasy,moze byc jako opiekunka dla Zetonka. Cialko tez pierwsza klasa :roll:
Esenscja szolapa na wakacjach :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Helo ramole, uwaga szykuje sie wielki powrot na kam :D , tak jak pisalem wczesniej-miala swoja szanse i nie wykorzystala....,ale co sobie..,to moje. :lol: . Pozdro dla wszystkich





Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość