Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Przecież ona sama odarła się z prywatności, opowiadając np. o swoich autentycznych, czy wyimaginowanych chorobach i dając transmisje ze szpitala. Pokazując twarz w kamerce, też musi się przecież liczyć z tym, że ktoś ją rozpozna. Jeśli chciała układać sobie życie kosztem innych, łatwowiernych, to powinna była zadbać o ukrycie swojego prawdziwego "ja", a nie chwalić się nim gdzie popadnie, w naiwnym przekonaniu, że nikt się o niczym nie dowie. Myślę jednak, że prawda jest taka, iż ogromny tupet, jakim się Anka charakteryzuje, pozwala jej, mieć na wszystko wyjeb... ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tok rozumowania o_na21 to typowy przykład wciskania na siłę swojego widzimisię. Skoro zdjęcia są ogólnie dostępne na fb ..... to w czym problem ? Skoro zdjęcia są ogólnie dostępne na stronie klubu w którym nasza gfiazda bawiła się w najlepsze .....to w czym problem ?
Jeśli ktoś nie dba o sferę własnej prywatności i umieszcza zdjęcia na fb i godzi się na zdjęcia z baletów w klubie to tym samym udostępnia swój wizerunek publicznie w sieci i w dupie ma sferę własnej prywatności.
WIĘC W CZYM PROBLEM I JAŁOWE DYSKUSJE PSEUDO INTELIGENCKO-MORALIZATORSKIE
Nikt jej zdjęć z domowego albumu nie wykradł i nie upublicznia.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ale dane osobowe już tak, nie mówię, że tutaj ale link do jej facbooka znajduje się już w google pod jej nickiem
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 15:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli ktoś od lat nie liczy się z nikim i z niczym, jeśli naciąga, wyłudza, oszukuje, to trudno, żeby dla siebie oczekiwał taryfy ulgowej.
Widocznie wcale jej to nie przeszkadza, skoro cały czas, para się swoim ohydnym procederem.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona_21 pisze:ale dane osobowe już tak, nie mówię, że tutaj ale link do jej facbooka znajduje się już w google pod jej nickiem


Bycie "celebrytką" niestety kosztuje . Fotki z jej facjatą zamieszczone przez ExClub są promocją klubu i nie są niczym ograniczone . Sama pchała się pod samą scenę prosto w obiektyw . Co najmniej 10 fotek są z nią . Więc w czym problem ??? .....


Chyba tylko w zapartym zakłamaniu - Anki92 */ Samotnej */ Mamy92 */ Izy* .


- * - niepotrzebne skreślic .
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


ona_21 pisze:ale dane osobowe już tak, nie mówię, że tutaj ale link do jej facbooka znajduje się już w google pod jej nickiem


Przecież ona sama te dane upublicznia to o co ci chodzi? Nikt jej niczego nie wykradł.
Jeśli któryś z piszących tu socjopatów znajdzie twój profil i go tu wrzuci to też będziesz mieć za swoje. Jak ktoś chce sępić kasę w internecie to nie może bawić się w serwisy społecznościowe ani nigdzie w necie upubliczniać swoich prawdziwych danych i zdjęć.
แมวตัวผู้


Jak któryś z socjopatów to zrobi to gwarantuje mu sprawę w sądzie; ) bo do tego mam prawo
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 15:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona_21 pisze:Jak któryś z socjopatów to zrobi to gwarantuje mu sprawę w sądzie; ) bo do tego mam prawo

Za wrzucenie linku do fb :D :laughingnew:


www.ShowUp24.tv
แมวตัวผู้


wrzucenie linku do fb= z podawaniem mojego imienia i nazwiska :) w kodeksie prawnym coś jest na ten temat :)
ale nie będę się kłóciła bo jakoś nie bawią mnie już takie zabawy, tylko proszę dajcie dziewczynie trochę życia :)
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 15:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona_21 pisze:wrzucenie linku do fb= z podawaniem mojego imienia i nazwiska :) w kodeksie prawnym coś jest na ten temat :) ale nie będę się kłóciła bo jakoś nie bawią mnie już takie zabawy, tylko proszę dajcie dziewczynie trochę życia :)


Fakt w kodeksie prawnym może coś na ten temat być, tylko gdzie ten kodeks znaleźć ?
Natomiast Kodeks Karny, uwzględnia proceder uprawiany przez ŻebrAnkę i to w kilku paragrafach. Może niech ona poszuka innego sposobu na zarabianie pieniędzy np . taka prozaiczna praca.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona_21 pisze:wrzucenie linku do fb= z podawaniem mojego imienia i nazwiska :) w kodeksie prawnym coś jest na ten temat :)
ale nie będę się kłóciła bo jakoś nie bawią mnie już takie zabawy, tylko proszę dajcie dziewczynie trochę życia :)

Ty lepiej pomyśl jak Skarbówka by się nią zainteresowania, a nie bagiety tym forum :D
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin pisze:
ona_21 pisze:wrzucenie linku do fb= z podawaniem mojego imienia i nazwiska :) w kodeksie prawnym coś jest na ten temat :) ale nie będę się kłóciła bo jakoś nie bawią mnie już takie zabawy, tylko proszę dajcie dziewczynie trochę życia :)


Fakt w kodeksie prawnym może coś na ten temat być, tylko gdzie ten kodeks znaleźć ?


Kodeks prawny jest tajny a mają do niego dostęp tylko jej znajomi policjanci :D
แมวตัวผู้


Czasami wystarczy poczytać, a zapomniałam analfabetyzm wśród ludzi się szerzy zwłaszcza jeżeli ktoś nie ma swojego życia i potrafi tylko kogoś non stop obrażać, a poczytać na temat prawa karnego nie ma komu. Nie ważne czy to uczciwa osoba czy też zakłamana. Jest plotka to każdy potwierdza dla mnie to jest dno (nie nawiązuje tutaj tylko do jednej osoby ale wszystkich). Najlepiej jest kogoś oczernić i obrażać, jak mi się coś nie podoba to po prostu to pisze tej osobie na priv a nie robię z tego hałasu. Gwiazdki "SU" jak Wy to określacie nie mają prawa do prywatnego życia bo co zarabiają w taki sposób? Uwierzcie, że pewne rzeczy wracają jak i dobro jak i zło. W pewnym momencie na nich też się odbije taki sposób zarabiania.
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 15:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona_21 pisze:Czasami wystarczy poczytać, a zapomniałam analfabetyzm wśród ludzi się szerzy zwłaszcza jeżeli ktoś nie ma swojego życia i potrafi tylko kogoś non stop obrażać, a poczytać na temat prawa karnego nie ma komu. Nie ważne czy to uczciwa osoba czy też zakłamana. Jest plotka to każdy potwierdza dla mnie to jest dno (nie nawiązuje tutaj tylko do jednej osoby ale wszystkich). Najlepiej jest kogoś oczernić i obrażać, jak mi się coś nie podoba to po prostu to pisze tej osobie na priv a nie robię z tego hałasu. Gwiazdki "ShowUp.tv" jak Wy to określacie nie mają prawa do prywatnego życia bo co zarabiają w taki sposób? Uwierzcie, że pewne rzeczy wracają jak i dobro jak i zło. W pewnym momencie na nich też się odbije taki sposób zarabiania.


Pseudointeligencki bełkot poparty lekką nutą samouwielbienia i samozachwytu. Takie klituś bajduś pieprzu za grosz osoby aspirującej do miana osoby elokwentnej. Poplątanie pojęć, pomieszanie i nieznajomość znaczeń używanych słów.
Co ma piernik do wiatraka, co ma wspólnego z tym wszystkim analfabetyzm ? który z samej definicji wyklucza obecność na tym forum osobnika spełniającego kryteria analfabetyzmu ?
Skoro ktoś pisze i czyta oraz wie, że 2+2 = 2 x 2 = 4 to nie jest analfabetą !!!
Polecam więcej skromności i doszlifowania umiejętności zarówno czytania jak i pisania ze zrozumieniem.
Bicie piany i odwracanie kota ogonem nie zmieni faktu że bohaterka tego tematu jest oszustką, wyłudzaczką, osobą wykorzystującą łatwowierność i dobre serduszka innych w celu osiągnięcia korzyści materialnych.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@-ona_21 - przez ponad 4 lata już tyle wersji chorobowych i zbiórek na zakup "bardzo potrzebnych" rzeczy tylko potwierdzają jej sposób na łatwe zarobki . W jej wieku , mając dzieciaka trzeba byc zaradnym a nie liczyc tylko "na dobre serduszko" .... naiwnych . CARITAS udziela pomocy lub w biedzie niech idzie do proboszcza . Są jeszcze inne fundacje i ośrodki dla takich samotnych matek . Cyckami nie zrobiła kariery i były marne zarobki to przeszła na wersję zjebanego życia . Jak ma obecnie to życie zjebane to widac tylko przed kamerką na tle obdrapanych ścian ... prywatnie poza kamerką bez cebuli pod nosem raczej takiego wrażenia się nie odnosi .

Potwierdzając regulamin jakiegokolwiek portalu wyrażamy zgodę na publikację zamieszczonych tam informacji lub zdjęc , jeśli ograniczamy dostęp to jest dostępny tylko po zaznaczeniu dla znajomych lub zaproszonych .

Twoje wpisy wskazują raczej na bliższą znajomośc z "gwiazdeczką" . Jak piszesz >tylko proszę dajcie dziewczynie trochę życia< . Spokojnie , damy tylko niech zejdzie z erotycznych kamerek i uda się po pomoc tam gdzie powini jej ją udzielic . Ale tam są wymagania i tak na srającą minę nie dadzą conajmniej cztery koła ....



Odpuśc sobie i już więcej nie wypisuj bzdur ... :holiday0:
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


ona_21 pisze:(...) tylko proszę dajcie dziewczynie trochę życia :)


Rozumiem, że dać trochę życia, to nie kontestować i nie demaskować działań perfidnej i wyrachowanej oszustki. Mhm... W takim razie wiesz co... Ty ją sobie szanuj i akceptuj, a na znak poparcia oraz uznania dla "kreatywności" Anki, koniecznie wspieraj ją finansowo.

ona_21 pisze:(...) Nie ważne czy to uczciwa osoba czy też zakłamana. Jest plotka to każdy potwierdza dla mnie to jest dno (nie nawiązuje tutaj tylko do jednej osoby ale wszystkich). Najlepiej jest kogoś oczernić i obrażać, jak mi się coś nie podoba to po prostu to pisze tej osobie na priv a nie robię z tego hałasu. Gwiazdki "ShowUp.tv" jak Wy to określacie nie mają prawa do prywatnego życia bo co zarabiają w taki sposób? Uwierzcie, że pewne rzeczy wracają jak i dobro jak i zło. W pewnym momencie na nich też się odbije taki sposób zarabiania.


Wszystko jedno, czy uczciwa, czy niepoprawny krętacz i oszust, bez krzty honoru, z tupetem sięgającym gwiazd, któremu nie można było napisać prawdy prosto w oczy, bo banowała każdego, kto próbował jej ściemy obnażyć? Jaki Ty masz system wartości, że takie bzdury piszesz? Tu nie trzeba plotek, a umiejętności samodzielnego myślenia i wyciągania logicznych wniosków. Jeśli zaś liczysz na sprawiedliwość dziejową, to uważaj żebyś się nie przeliczyła. Życie nie jest bajką, gdzie za dobro nagradzają, a za zło karzą, w życiu o sprawiedliwość trzeba samemu walczyć, bo inaczej wszyscy Cię w dupie mają...

I jeszcze jedno...
Co to za matka, która za wyżebrane "w pocie czoła" pieniądze, nie zapełni w końcu tej wiecznie pustej lodówki i nie nakarmi własnego dziecka(?) - tylko jeździ szczęśliwa i uśmiechnięta (jak nigdy przed kamerką), odwalona jak mrówka na święto lasu, po nocnych klubach...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wiecie co nie mam nic zupełnie z tą dziewczyną wspólnego i też nie popieram takiego życia chodzi raczej mi o kwestie moralne użytkowników tego forum obrażających praktycznie każdego. Uważam po prostu, że każdy jest jaki jest i tak naprawdę prędzej czy później jej się za to dostanie po dupie bo każdy wybiera swoją drogę, a tak naprawdę łatwa kasa co niektórych ludzi męczy takich z sumieniem, może kiedyś jak jej dziecko dorośnie i się dowie co jego matka robiła odezwie się w niej.
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 15:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona_21 pisze:Wiecie co nie mam nic zupełnie z tą dziewczyną wspólnego i też nie popieram takiego życia chodzi raczej mi o kwestie moralne użytkowników tego forum obrażających praktycznie każdego. Uważam po prostu, że każdy jest jaki jest i tak naprawdę prędzej czy później jej się za to dostanie po dupie bo każdy wybiera swoją drogę, a tak naprawdę łatwa kasa co oże kiedyś jak jej dziecko dorośnie i się dowie co jego matka robiła odezwie się w niej.m

niektórych ludzi męczy takich z sumieniem,

O czym Ty w ogóle piszesz ?
- jakie kwestie moralne; Załóż swoje forum i tam uskuteczniaj swoje wypaczone kwestie moralne...
- łatwa kasa męczy ? to czemu Żebranki przez OK. 4 lata nie zamęczyła ?
- "... może kiedyś jak jej dziecko dorośnie i się dowie co jego matka robiła odezwie się w niej." - CO SIĘ W NIEJ ODEZWIE
Przestań się już kobieto (dzieciaku ?) ośmieszać.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona_21, poczucie skruchy i wyrzuty sumienia, za wyrządzone przez siebie świństwa, mają ludzie, którzy zdolni są do autorefleksji, samokrytyki i pokory. U Anki - ani jednego, ani drugiego, ani trzeciego - nie stwierdzono, niestety.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin pisze:
ona_21 pisze:Wiecie co nie mam nic zupełnie z tą dziewczyną wspólnego i też nie popieram takiego życia chodzi raczej mi o kwestie moralne użytkowników tego forum obrażających praktycznie każdego. Uważam po prostu, że każdy jest jaki jest i tak naprawdę prędzej czy później jej się za to dostanie po dupie bo każdy wybiera swoją drogę, a tak naprawdę łatwa kasa co oże kiedyś jak jej dziecko dorośnie i się dowie co jego matka robiła odezwie się w niej.m

niektórych ludzi męczy takich z sumieniem,

O czym Ty w ogóle piszesz ?
- jakie kwestie moralne; Załóż swoje forum i tam uskuteczniaj swoje wypaczone kwestie moralne...
- łatwa kasa męczy ? to czemu Żebranki przez OK. 4 lata nie zamęczyła ?
- "... może kiedyś jak jej dziecko dorośnie i się dowie co jego matka robiła odezwie się w niej." - CO SIĘ W NIEJ ODEZWIE
Przestań się już kobieto (dzieciaku ?) ośmieszać.


Widocznie nie wiesz merlinku co to jest egzystencjalizm i myśli filozoficzna jedyne co potrafisz w swoim mózgu to Tylko obrażać w sposób nie powiem jaki bo to zbyt brzydko brzmi.

Pussy tak wiem, ale trochę mi szkoda jej z powodu danych osobowych, że wypłynęły..
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 15:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości