Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
rachmistrz pisze:
Duchu pisze:Powiem ci tak,Iza nie jest dziwka a tym bardziej ja jej alfonsem. Pomagam z wlasnej woli i na tyle ile trzeba,zbiornik to tylko zabawa jak widac zreszta,to co robimy gdy sie spotykamy..,to sie domysl. Na pewno jest milo i przyjemnie. zreszta w zyciu nie ma nic za darmo.I tak na koniec,jak bys widzial wczesniej Izy nie bylo dwa miesiace,terazz jest i jeszcze chwile bedzie. Za tydzien wyjerzdza i na pewno do konca sierpnia jej nie bedzie,dlaczego? bo wlasnie ten alfons jak mnie nazywasz zabiera ja znowu do siebie. Tak jak ktos wyzej napisal ze Iza nazywa mnie ze jestem jej wariat-tylko trzeba zrozumiec kontekst tego slowa,dla was i dla niej,i nie obrazajcie mnie ze jestem jakims frajerem bo nie wiecie nic oprocz tego co chcemy wam pokazac,frajerem trzeba byc aby caly czas slepo widziec tylko ten czubek nosa i miec klapki na oczach . czasami nie tylko pieniadze sie licza,a wy tylko w tym kontekscie patrzycie na nas.


Duchu, tutaj napisałeś, że Iza nie jest dziwką, a miesiąc temu pisałeś tak: ,,Anka każdemu obciągnie i się wypnie,,,, tylko za odpowiednią kwotę".
Twoje, niektóre wcześniejsze wpisy świadczą, że tez potrafisz nieżle ściemniać, wiec Wy może nawet pasujecie do siebie.
Napisałeś o planowanym jej wyjeżdzie do Ciebie, a to znaczy, że Izabelka w końcu komuś zaufała?
Jak myślisz, zaufała Tobie czy może Twoim pieniądzom?
Jeszcze wczoraj w południe pisała na transmisji (Ciebie nie było): ,,za dużo w życiu przeszłam, ciężko zaufać"
Jeśli chodzi o Wasze ,,pokazywanie nam" teraz, to szkoda, że nie oglądałeś jej rozbieranych pokazów z pierwszych miesięcy jej kariery (a tysiące ludzi widziało).

Duchu, a zaszczepiłeś się przeciw wzwB, bo ona ciągle jest nosicielką wirusa.
Uważaj abyś nie zaraził się drogą płuciową (określenie Izabelki, wielokrotnie powtarzane),
no i żebyś (mimo, że teraz to niby Ty ją ruchasz) nie dołączył do grona tych wyruchanych przez Izabelkę.

No jakos nic nie chwycilem,Ize znam od lutego,a co idzie o kase dla mnie to czysta kalkulaja-cos za cos,daje kase i cos w zamian chce,tylko tyle,ale wy zrobiliscie z tego ideologie na miare kultu jakiegos. to co pisalem kiedys to swieta prawda,liczy sie kasa i masz co chcesz. czy ja napisalem ze chce by z nia na zawsze,zyjemy chwila wszyscy, przegnie to bedzie inna,na razie jest posluszna i tak ma byc
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Duchu zacytuję ci coś:
Powiem ci tak,Iza nie jest dziwka

Ize znam od lutego,a co idzie o kase dla mnie to czysta kalkulaja-cos za cos,daje kase i cos w zamian chce...
to co pisalem kiedys to swieta prawda,liczy sie kasa i masz co chcesz. czy ja napisalem ze chce by z nia na zawsze,zyjemy chwila wszyscy, przegnie to bedzie inna,na razie jest posluszna i tak ma byc


To jak to z nią jest :?: :D :D :D
แมวตัวผู้


Nie jest dziwką, nie daje nic nikomu za kasę ale jak dajesz jej kasę to dostajesz coś w zamian - proste i logiczne? :) Sposób myślenia i argumentowania Januszy aż poraża...



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Nie jest dziwką, nie daje nic nikomu za kasę ale jak dajesz jej kasę to dostajesz coś w zamian - proste i logiczne? :) Sposób myślenia i argumentowania Januszy aż poraża...

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv


dobrali się jak w korcu maku :D
LEON LXIX


no to bawimy sie dalej :cheers0: .
la waszej wiadomosci wyjerzdzamy w piotek do Hiszpanni,za wasza kase ,no i spirala sie nakreca. fajnie ze tak sie nakrecacie.czy ktos widzial kiedys ducha,bo ja nie
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Duchu pisze:no to bawimy sie dalej :cheers0: .
la waszej wiadomosci wyjerzdzamy w piotek do Hiszpanni,za wasza kase ,no i spirala sie nakreca. fajnie ze tak sie nakrecacie.czy ktos widzial kiedys ducha,bo ja nie


Kiedy to jest piotek?
I nie za naszą kasę tylko Twoją bo Anka bez Twoich dotacji cienko przędzie.
แมวตัวผู้


Duuchu! Szykuj się ze swoją "Isabel" na wydatki! Jak dawno, dawno już temu (jak i w innym wcieleniu) dałem Izce na zbiorniku na tacę złotówkę to dostałem zaraz ponad 40 wiadomości z ostrzeżeniem, z informacjami o niej, z jej danymi osobowymi, ze zdjęciami, z linkami, kontem. Z biegiem czasu poznałem kilku ludzi którzy postanowili tępić tą wredną oszustkę jak owada i to aż do skutku. Wiem, że wkrótce Urząd Skarbowy we Wrześni otrzyma wielostronicowy materiał z dowodami , ze zrzutami z ekranu, wykazami, zestawieniami itp. dokumentującymi jej wieloletnią wysoce dochodową działalność pokazowo-internetową prowadzoną -jak nietrudno się domyśleć- bez zgłoszenia działalności i obowiązku podatkowego. Podobny materiał ma dostać jednocześnie ZUS we Wrześni oraz Urząd Gminy w Miłosławiu. Działalność pokazowo erotyczna ( z okresu Anka92) jak i prowadzenie zbiórek poprzez zbieranie darowizn (z okresu żebraczego Mama92) nie jest z punktu widzenia prawa podatkowego prostytucją która to prostytucja jest zwolniona w Polsce z podatku dochodowego. Tak więc opodatkowaniu działalność Izuni podlega. Z pewnych informacji wiem że w poszukiwaniu takich "panien" urzędy raczej same nie"przeczesują" internetu to w sytuacji donosu sprawa się zmienia diametralnie i urzędy mają urzędowy obowiązek sprawą się zająć, a ustalenie i to dokładne(!) dochodów i podstawy np. do opodatkowania niezgłoszonych dochodów karną stawką wynoszącą 75% w dobie dzisiejszych uprawnień US wobec banków i administratorów w sieci nie stanowi już żadnego technicznego czy prawnego problemu.
Reasumując: kup sobie Duuchu dodatkowe sieci i zastawiaj je obok domu aby nałapać więcej ryb do jedzenia bo twoje dochody mogą nie starczyć ci na spłacanie długów jakie wkrótce spadną na barki Izy. W razie czego to kołnierz ortopedyczny Iza już ma jak nabawi się od tego urazu. Radzę także rozważyć -na wyrost - zakup protez.
Awatar użytkownika
trickstergaca
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2017, 08:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


trickstergaca pisze: Wiem, że wkrótce Urząd Skarbowy we Wrześni otrzyma wielostronicowy materiał z dowodami , ze zrzutami z ekranu, wykazami, zestawieniami itp. dokumentującymi jej wieloletnią wysoce dochodową działalność pokazowo-internetową prowadzoną -jak nietrudno się domyśleć- bez zgłoszenia działalności i obowiązku podatkowego. Podobny materiał ma dostać jednocześnie ZUS we Wrześni oraz Urząd Gminy w Miłosławiu.


Dlaczego Urząd Skarbowy we Wrześni, jak ona podlega pod Urząd Skarbowy w Wągrowcu.
Jej Gmina to miasto Skoki, a nie Miłosław.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bilans niedzieli 02.07.2017:

100 zł w 2,5 godz. od 11 osób (najwięcej: 61 zł Duuchu, 10 zł Dlaczego_nie_ja, 5 zł honau80)



www.BlogShowup.pl
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rachmistrz pisze:Dlaczego Urząd Skarbowy we Wrześni, jak ona podlega pod Urząd Skarbowy w Wągrowcu.
Jej Gmina to miasto Skoki, a nie Miłosław.

Oczywiscie że masz racje źle zapamietałem co mi ktoś kiedyś podał i pomyliłem sie. Chodzi o UMiG Skoki, US Wągrowiec, Inspektorat ZUS Wągrowiec i I O/PKO BP też Wągrowiec.
Szydzili i kpili na maxa z innych - szczególnie ten jej caly Duuchu- zobaczymy kto teraz i z kogo będzie się śmiał.
Awatar użytkownika
trickstergaca
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2017, 08:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


trickstergaca pisze:
rachmistrz pisze:Dlaczego Urząd Skarbowy we Wrześni, jak ona podlega pod Urząd Skarbowy w Wągrowcu.
Jej Gmina to miasto Skoki, a nie Miłosław.

Oczywiscie że masz racje źle zapamietałem co mi ktoś kiedyś podał i pomyliłem sie. Chodzi o UMiG Skoki, US Wągrowiec, Inspektorat ZUS Wągrowiec i I O/PKO BP też Wągrowiec.
Szydzili i kpili na maxa z innych - szczególnie ten jej caly Duuchu- zobaczymy kto teraz i z kogo będzie się śmiał.

Malo inteligentny tlumoku-wiesz czemu nick Duchu? widziales kiedys ducha? moze wiezysz nadal w mikolaja?Gwiazdora,dzieci z kapusty?
sam sobie odpowiedz czym i kim jest Duch.
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Duchu pisze:
trickstergaca pisze:
rachmistrz pisze:Dlaczego Urząd Skarbowy we Wrześni, jak ona podlega pod Urząd Skarbowy w Wągrowcu.
Jej Gmina to miasto Skoki, a nie Miłosław.

Oczywiscie że masz racje źle zapamietałem co mi ktoś kiedyś podał i pomyliłem sie. Chodzi o UMiG Skoki, US Wągrowiec, Inspektorat ZUS Wągrowiec i I O/PKO BP też Wągrowiec.
Szydzili i kpili na maxa z innych - szczególnie ten jej caly Duuchu- zobaczymy kto teraz i z kogo będzie się śmiał.

Malo inteligentny tlumoku-wiesz czemu nick Duchu? widziales kiedys ducha? moze wiezysz nadal w mikolaja?Gwiazdora,dzieci z kapusty?
sam sobie odpowiedz czym i kim jest Duch.

Anka to Ci nie dosypuje czasem czegoś do jedzenia :?: :D :D :D
แมวตัวผู้


Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


trickstergaca pisze:Duuchu! Szykuj się ze swoją "Isabel" na wydatki! Jak dawno, dawno już temu (jak i w innym wcieleniu) dałem Izce na zbiorniku na tacę złotówkę to dostałem zaraz ponad 40 wiadomości z ostrzeżeniem, z informacjami o niej, z jej danymi osobowymi, ze zdjęciami, z linkami, kontem. Z biegiem czasu poznałem kilku ludzi którzy postanowili tępić tą wredną oszustkę jak owada i to aż do skutku. Wiem, że wkrótce Urząd Skarbowy we Wrześni otrzyma wielostronicowy materiał z dowodami , ze zrzutami z ekranu, wykazami, zestawieniami itp. dokumentującymi jej wieloletnią wysoce dochodową działalność pokazowo-internetową prowadzoną -jak nietrudno się domyśleć- bez zgłoszenia działalności i obowiązku podatkowego. Podobny materiał ma dostać jednocześnie ZUS we Wrześni oraz Urząd Gminy w Miłosławiu. Działalność pokazowo erotyczna ( z okresu Anka92) jak i prowadzenie zbiórek poprzez zbieranie darowizn (z okresu żebraczego Mama92) nie jest z punktu widzenia prawa podatkowego prostytucją która to prostytucja jest zwolniona w Polsce z podatku dochodowego. Tak więc opodatkowaniu działalność Izuni podlega. Z pewnych informacji wiem że w poszukiwaniu takich "panien" urzędy raczej same nie"przeczesują" internetu to w sytuacji donosu sprawa się zmienia diametralnie i urzędy mają urzędowy obowiązek sprawą się zająć, a ustalenie i to dokładne(!) dochodów i podstawy np. do opodatkowania niezgłoszonych dochodów karną stawką wynoszącą 75% w dobie dzisiejszych uprawnień US wobec banków i administratorów w sieci nie stanowi już żadnego technicznego czy prawnego problemu.


Chyba w twoich mokrych snach się to stanie xD Żebraczka ma pewnie na te wasze pseudo-prawnicze groźby wywalone bardziej niż moderacja ShowUp.tv na użytkowników xD
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ankę, podobnie jak Ann, Toxic i resztę negatywnych "gwiazd" szołapa straszono sądami i US od kilku lat i jakoś nikt nic jej nie zrobił, albo ma takie układy i plecy albo po prostu każdemu brakuje jaj żeby finalnie iść na pocztę i wrzucić kopertę do skrzynki. Stąd szybko się rodzi przeświadczenie o nietykalność i o tym, że wybrana droga zarabiania jest drogą słuszną
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Bilans poniedziałku 03.07.2017:

43 zł (w tym 8 zł za oglądalność) w 2 godz. od 9 osób (15 zł wiech46, 10 zł sir, 4 zł sslepa)
W lipcu: 143 zł w 4,5 godz.

W niedzielę, poza rzucaniem kredytów (12x), Duuchu napisał tylko jedno, ale zagadkowe zdanie:
Duuchu: nie wolno tracić pochopnie wiary w kogoś

Wczoraj nie było go na jej transmisji, a dzisiaj, na Zbiorniku nie ma już konta Duuchu!
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czasami chce sie troche a w miare jedzenia apetyt rosnie {i nie chodzi o kase}. jezeli ktos oczekuje w tak krotkim czasie radykalnych krokow w zyciu osobistym,wielu zmian itp., trzeba czasu na podjecie pewnych decyzji ktore maja wplyw na zycie nasze dalsze ,to ze jest fajnie gdy sie od czasu do czasu kogos spotyka,dobrze bawi i jest super w lozku nie oznacza ze z dnia na dzien musimy sie na cos istotnego dla naszego zycia decydowac-rozsadek nakazuje poczekac. ktos musi to zrozumiec.
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Bilans wtorku 04.07.2017:

0 zł w 0,5 godz.
W lipcu: 143 zł w 5 godz.

Weszła w porze południowej, ale chyba wśród kilkudziesięciu oglądających osób nie było nikogo z ,,dobrym serduszkiem".

Duchu pisze:Czasami chce sie troche a w miare jedzenia apetyt rosnie {i nie chodzi o kase}. jezeli ktos oczekuje w tak krotkim czasie radykalnych krokow w zyciu osobistym,wielu zmian itp., trzeba czasu na podjecie pewnych decyzji ktore maja wplyw na zycie nasze dalsze ,to ze jest fajnie gdy sie od czasu do czasu kogos spotyka,dobrze bawi i jest super w lozku nie oznacza ze z dnia na dzien musimy sie na cos istotnego dla naszego zycia decydowac-rozsadek nakazuje poczekac. ktos musi to zrozumiec.


Duchu, czy to znaczy, że ona chciałaby więcej Ciebie już teraz i na zawsze, a Ty rozsądnie chcesz z tym poczekać i ona tego nie rozumie?
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wpakowac sie w bagno nie sztuka,trzeba czasu



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość