Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Anka92x
10 lut 2016, 13:52
Wybierz chłopie jaja z kurnika i zacznij być mężczyzną..

https://showup24.tv/Anka92x
https://showup24.tv/profile/Anka92x
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
10 lut 2016, 14:24
Idz tam lepiej jakieś kolorowanki (obrazki) sobie powrzucaj, rozluźnisz się troszke.....mężczyzno xD
Do jakiegoś jednego marnego posta się przypie.dala, no czysty tuman... ale czego się spodziewać po kompanie pussycat, te same maniery :D
ps: bez odbioru.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Anka92x
10 lut 2016, 17:01
:suicide: O tym myślę gdy ją widzę ale głupich nie sieją. Chociaż z drugiej strony większymi idiotami są Ci co łykają jej historyjki.
Awatar użytkownika
LorneMalvo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 09 lut 2016, 22:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nimfabi
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
10 lut 2016, 17:39
Powód absencji Anki92 na SU - ferie na stoku ze swoim aniołkiem i nie-ekologiem (swoją drogą tylko 2 takie przegrywy na całym SU są - on u biednej92 i Nocny_Klaunstrząb_Powrót u Toxica XD) A6-stką. NiePOtwierdzone info.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
10 lut 2016, 20:37
msn pisze:Idz tam lepiej jakieś kolorowanki (obrazki) sobie powrzucaj, rozluźnisz się troszke.....mężczyzno xD
Do jakiegoś jednego marnego posta się przypie.dala, no czysty tuman... ale czego się spodziewać po kompanie pussycat, te same maniery :D
ps: bez odbioru.


Pogódźcie się chociaż pozornie, myślę, że już sobie wszystko powiedzieliście i starczy.. szkoda zdrowia, nie sądzicie? ;)


Jak ma się jedno do drugiego?
Konsekwentnie starasz się udowodnić, jak bardzo "twoje motto" pasuje do ciebie (to o hipokryzji).
Gdzie tylko się da, tam starasz się szarpać za nogawki, jątrzyć, podburzać, żeby na koniec udawać niewiniątko i tego, który ma zawsze czyste sumienie i zamiary.
Ciekawe w ilu wątkach mnie jeszcze wymienisz(?), ale ok, ja się nie gniewam i zawsze chętnie się do każdego komentarza odniosę. Wszak to tylko robi dobrze na mój stan żetonowego konta, a Mod sam mi sugerował, żebym częściej się wypowiadała w tematach poświęconych paniom.
Z wiadomych względów tego nie robię - jestem kobietą heteroseksualną i nie biegam, jak kot z pęcherzem po wszystkich żeńskich transmisjach, dlatego nie mogę zabierać głosu tam, gdzie nie mam nic do powiedzenia, bo zwyczajnie nie znam tych wszystkich dziewcząt i pań. Wypisywanie zaś bzdur pochwalnych lub ganiących, nie popartych niczym, a wyssanych z palca, wydaje się czymś pozbawionym logiki i najmniejszego sensu. Twoje zaczepki, prowokacje i wymienianie mnie w każdym temacie, byłyby idealnym do tego pretekstem.
Za "serdeczną" pamięć o mnie z góry gorąco dziękuję.

Miluchno pozdrawiam. ;)

https://showup24.tv/Anka92x?

https://showup24.tv/profile/Anka92x?
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
10 lut 2016, 22:30
Jak wróciła po przerwie to zapewne spodziewała się, że na świeżości natrzepie kasiory a tu marne 37 zł w tym połowa od niepełnosprawnego umysłowo Ekologa. Buhahaha i tak ma być! Potem chyba już znów nie nadawała bo nie widzę zestawień rachmistrza, więc podejrzewam, kolejny urlop :smoke:
Awatar użytkownika
Jonss89
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 08 lis 2015, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 00:50
pussycat pisze:
msn pisze:Idz tam lepiej jakieś kolorowanki (obrazki) sobie powrzucaj, rozluźnisz się troszke.....mężczyzno xD
Do jakiegoś jednego marnego posta się przypie.dala, no czysty tuman... ale czego się spodziewać po kompanie pussycat, te same maniery :D
ps: bez odbioru.


Pogódźcie się chociaż pozornie, myślę, że już sobie wszystko powiedzieliście i starczy.. szkoda zdrowia, nie sądzicie? ;)


Jak ma się jedno do drugiego?


A dlaczego porównujesz jedno do drugiego? skoro to zupełnie inny kontekst? ..że się ktoś z kimś czasem 'pospina' w wątku to rzadna nowość, to naturalne. Ale w tamtych tematach wałkujecie przez pięć stron jakąś gówno burze i napisałem żebyście się pozornie chociaż już pogodzili czyt. Dali sobie spokój. Czego nie rozumiesz? ustalmy to.

a w podpisie mam cytat 'każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą' jakbyś nie zauważyła. To tak apropo tego wyżej co napisałaś, mądralo.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Anka92x
11 lut 2016, 02:17
To ty niczego nie rozumiesz i o tym właśnie świadczy twój powyższy post. Piszesz o jakichś pozornych zgodach (w jednym wątku), kiedy sam nie potrafisz sobie odpuścić i przy lada okazji na mnie "wsiadasz"(w innym wątku/wątkach, bo było tego już całkiem sporo, że przypomnę tylko temat Toxic). Stąd moja uwaga o twojej hipokryzji i totalnej niekonsekwencji twoich słów.
Jeszcze raz powtórzę - jeśli ktoś tu czegoś nie zrozumiał, to na pewno nie byłam to ja.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 03:01
To samo można powiedzieć o Tobie, zawsze usiłujesz się wybielić z sytuacji i szukasz problemów. Nie potrafisz przegrywać chyba, duma nie pozwala co ;p
I nie wsiadam na Ciebie, ew. przywołam Twoj nick.. ty za to cytujesz moje słowa i jakoś nie płacze.
byłabyś fajną dziewczyną, gdybyś była trochę bardziej pogodna i nie przejmowała się tak namiętnie każdym wpisem tutaj.

KONIEC. :girl_smile:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Anka92x
11 lut 2016, 03:17
Z niczego nie próbuję się wybielić, mogę tu robić za czarny charakter NR1 (tacy, jak ty na pewno mi w tym pomogą), gdzieś to mam, ale mnie pozwolę sobie, żeby taki ktoś jak ty - śliski, fałszywy i wyrachowany, wciskał mi i innym, jakieś kity o mnie. Nie mam ochoty być miłą dziewczyną, bo mam ochotę być sobą, a nie twoim wyobrażeniem o mnie. Poza tym ja nie muszę udawać fałszywie pogodnej i miłej, bo nie mam w tym żadnego celu. I zamiast jęczeć, że wszystko jest we mnie takie ohydne i złe, to doceniłbyś chociaż raz moją szczerość.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 03:24
pussycat pisze:Z niczego nie próbuję się wybielić, mogę tu robić za czarny charakter NR1 (tacy, jak ty na pewno mi w tym pomogą), gdzieś to mam, ale mnie pozwolę sobie, żeby taki ktoś jak ty - śliski, fałszywy i wyrachowany, wciskał mi i innym, jakieś kity o mnie. Nie mam ochoty być miłą dziewczyną, bo mam ochotę być sobą, a nie twoim wyobrażeniem o mnie. Poza tym ja nie muszę udawać fałszywie pogodnej i miłej, bo nie mam w tym żadnego celu. I zamiast jęczeć, że wszystko jest we mnie takie ohydne i złe, to doceniłbyś chociaż raz moją szczerość.



Juz pokazalas swoja patologie kilkakrotnie nad ranem. Teraz piszesz ambitnie, no popatrz, czyli tez jestes niespojna. Daj se spokoj juz. I nie spamuj / nie prowokuj:)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Anka92x
11 lut 2016, 03:35
Miałeś już kończyć, to świadczy o twojej niespójności, nie mojej. Ja zawsze jestem spójna, bo nie ma dla mnie różnicy, kiedy napiszę, że cię nie lubię, a kiedy, że cię @7%$^&*$#*76&54*&^$@ (i tu teraz leci wyjątkowa wiązanka patologiczna w twoją stronę) nie lubię. Nadal jestem spójna, jak cholera jasna, tylko formę wyrazu mam inną.
Pamiętaj, miałeś już kończyć, ale pewnie duma nie pozwoli. No i nie spamuj, bądź konsekwentny. ;) Ja niczego ci nie obiecywałam!

P.S.

Awatar użytkownika
@ msn - niecałą minutę temu
nara podła babo :D
Awatar użytkownika
@ msn - niecałą minutę temu
na nic cie wiecej nie stac i tak ; d


W odpowiedzi na twoje czatowe zaczepki - dla takich jak ty nigdy nie będzie mnie stać na odkrycie mojego innego oblicza, poza tym podłym. Na twój ewentualny zarzut o nieposiadanie innego, odpowiadam - zapytaj o nie: szarego, froxa, albo Honved'a, może zechcą ci coś na ten temat powiedzieć.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 10:14
Pussy już na poprzednim, nieistniejącym forum zwracano Ci uwagę, że pełno Cię w każdym wątku. Niestety z tematem wątku niewiele miało to wspólnego, tak jak i tutaj - tutaj jest temat o Ance a przeczytać można całą stronę waszych słownych przepychanek.

I z góry napiszę ( bo pewnie zaraz byś mi to wytknęła), że skierowałam to tylko do Ciebie, bo Twój nick najczęściej widnieje przy takich akcjach.

PS. Może potrzebny jest osobny dział ''hejty'' .. :shock2: bo to śmiecenie w tematach staje się irytujące :nono:
Awatar użytkownika
żonaNerona
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 10:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -.-
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 11:04
Jakoś dziwnym trafem zarówno Szary jak i Honved logują się zawsze tych samych godzinach kiedy ty jesteś i postują w tych samych tematach co ty, ignorując te w których się nie wypowiadasz i obaj wykazują chorobliwe zainteresowanie głupimi, infantylnymi obrazkami jakiego nie podziela chyba żaden inny facet na tym forum a na pewno nie w takiej ilości. Stąd raczej podejrzenie, że Szary i Honved nie poznali "twojego innego oblicza" tylko własnie oni są tym drugim obliczem = multikonto
Awatar użytkownika
Pussycat_Doll
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 10 lut 2016, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Taktowna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 13:14
Pussycat_Doll pisze:Jakoś dziwnym trafem zarówno Szary jak i Honved logują się zawsze tych samych godzinach kiedy ty jesteś i postują w tych samych tematach co ty, ignorując te w których się nie wypowiadasz i obaj wykazują chorobliwe zainteresowanie głupimi, infantylnymi obrazkami jakiego nie podziela chyba żaden inny facet na tym forum a na pewno nie w takiej ilości. Stąd raczej podejrzenie, że Szary i Honved nie poznali "twojego innego oblicza" tylko własnie oni są tym drugim obliczem = multikonto



ruger44 , miałem Cię za inteligentnego gościa, ale pierdaczysz jak potluczony, albo nawiedzony. Może przestając z miernością spłyciłeś i dostosowałeś się do poziomu swoich interlokutorów. Zapewniam Cię, że mam jedno konto na tym forum i zwisają mi teksty chorągiewek typu msn i tym podobnych. Jest wiele inteligentnych osób na tym forum i zapewniam Cię, że lepiej się czyta ich wpisy, niż wpisy ludzików porażonych swoimi kompleksami.

Może tak sprawdzimy szanowną Poppeę (Żonę Nerona) i dowiemy się czyje to multikonto ?

W temacie Anki92....Co przegapiłem z tą A-6. Czyżby ktoś widział naszą gfiazdę jadącą na ferie z ukochanym ? biedny ekolog na tort dał i się nie załapał, wyjazd na narty go ominął, a on ciągle kocha i marzy, że się przydaży....
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 13:37
msn pisze:Juz pokazalas swoja patologie kilkakrotnie nad ranem. Teraz piszesz ambitnie, no popatrz, czyli tez jestes niespojna. Daj se spokoj juz. I nie spamuj / nie prowokuj:)


I kto to pisze ??? Facet, bez swojego zdania, typowy i naczelny konformista tego forum.

Obrazek

Wystarczy poczytać Twoje posty typu: " Hi,hi, hi", "Ha,ha,ha". Ten co wpada i klepie hurtowo limit postów nie bacząc na ich jakość stawia taki zarzut.
Msn ogarnij się, nie krzycz "To nie ja...to oni". Dojrzyj belkę w swoim oku, a nie dostrzegasz drzazgę w oczach innych, jebnij się w pierś i powiedz czy jesteś taki kryształowy za jakiego chciałbyś uchodzić ?
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 15:23
Może tak sprawdzimy szanowną Poppeę (Żonę Nerona) i dowiemy się czyje to multikonto ?


Z ogromną przyjemnością proszę o sprawdzenie. ;) :smoke: a niektórym życzę, by przestali wszędzie szukać spisku.
Awatar użytkownika
żonaNerona
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 10:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -.-
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 16:18
Pussycat_Doll pisze:Jakoś dziwnym trafem zarówno Szary jak i Honved logują się zawsze tych samych godzinach kiedy ty jesteś i postują w tych samych tematach co ty, ignorując te w których się nie wypowiadasz i obaj wykazują chorobliwe zainteresowanie głupimi, infantylnymi obrazkami jakiego nie podziela chyba żaden inny facet na tym forum a na pewno nie w takiej ilości. Stąd raczej podejrzenie, że Szary i Honved nie poznali "twojego innego oblicza" tylko własnie oni są tym drugim obliczem = multikonto


Nie jestem odpowiedzialny za godziny, w których logują się użytkownicy. Na pewno zależy to od ich czasu i chęci. Co do tematów, to może prześledź je dokładnie, bo to co napisałEŚ jest oczywistą nieprawdą. Kolejne kłamstwo, to ilość gifów. Polecam prześledzić moje posty. Musiałbym być także co najmniej połową z czatujących, bo ilości gifów, jakie tam się przewinęły jest zastraszająca. Według ciebie jestem też na pewno Ja_Tu_Cycki_Pacze, bo to przecież master od gifów, na dodatek żeby było śmieszniej donoszę sam na siebie.
MAM TU JEDNO SWOJE KONTO I MAM NADZIEJĘ, ŻE ADMINISTRATOR, JAK TO BYWAŁO PRZY INNYCH TEGO TYPU OSKARŻENIACH, ZABIERZE GŁOS I TO POTWIERDZI.

No i na koniec - kto to pisze..... facet, który załapał bana, zarzucał innym udawanie przeciwnej płci, a przystroił się w kobiece piórka, na dodatek wybór nicku, jakiż wymowny i nieprzypadkowy.
szary


Re: Anka92x
11 lut 2016, 17:21
żonaNerona pisze:Pussy już na poprzednim, nieistniejącym forum zwracano Ci uwagę, że pełno Cię w każdym wątku. Niestety z tematem wątku niewiele miało to wspólnego, tak jak i tutaj - tutaj jest temat o Ance a przeczytać można całą stronę waszych słownych przepychanek.

I z góry napiszę ( bo pewnie zaraz byś mi to wytknęła), że skierowałam to tylko do Ciebie, bo Twój nick najczęściej widnieje przy takich akcjach.

PS. Może potrzebny jest osobny dział ''hejty'' .. :shock2: bo to śmiecenie w tematach staje się irytujące :nono:


Tak jak już wspominałam, masz ogromny problem z panowaniem nad uprzedzeniami. No trudno i tacy widocznie muszą być.
Jeśli nie od komentarzy w wątkach jest forum, to od czego? Od wiecznego knucia, jak to robią inni? Wypowiadam się tam, gdzie mam na to ochotę, albo tam, gdzie tacy czepialscy jak ty wywołują mnie do "tablicy". Co do działu o hejcie, jestem jak najbardziej za(!!!), sprawdziłabyś się w nim idealnie.

Aha!

Z ogromną przyjemnością proszę o sprawdzenie. ;) :smoke: a niektórym życzę, by przestali wszędzie szukać spisku.


Gorąco przyłączam się do tej prośby! Nalegam wręcz, żeby Administrator wyjaśnił niektórym, że pussycat - jest moim jedynym kontem!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Anka92x
11 lut 2016, 20:56
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość