jeanette/SuperStar/milenaa/KatowiceWitam/MollyXs/DeliciouS

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja powiedziałam co miałam do powiedzenia, Ty oczywiście masz prawo do własnej opinii i pasuje .. Nie zamierzam odbijać piłeczki i nikomu z niczego tlumaczyc ... Zetoniara czy nie ... Moja sprawa co robię i w jaki sposób... Wiec zajmij się swoją nudna osoba a nie ocena mojej i przypinania mi łatek, jak również oszczędź sobie zabawy w Sherlocka bo nie jest to Twoja mocna strona, ale kto wie może masz inne talenty:) ucinam temat, gdyż nie mam nic więcej do powiedzenia w tej kwestii. Resztę nadal pozostawiam Twojej wyobraźni i jej urojeniom :) pozdrawiam :)



https://showup24.tv/MollyXs
https://showup24.tv/profile/MollyXs
MollyXs


MollyXs pisze:Ja powiedziałam co miałam do powiedzenia, Ty oczywiście masz prawo do własnej opinii i pasuje .. Nie zamierzam odbijać piłeczki i nikomu z niczego tlumaczyc ... Zetoniara czy nie ... Moja sprawa co robię i w jaki sposób... Wiec zajmij się swoją nudna osoba a nie ocena mojej i przypinania mi łatek, jak również oszczędź sobie zabawy w Sherlocka bo nie jest to Twoja mocna strona, ale kto wie może masz inne talenty:) ucinam temat, gdyż nie mam nic więcej do powiedzenia w tej kwestii. Resztę nadal pozostawiam Twojej wyobraźni i jej urojeniom :) pozdrawiam :)



https://showup24.tv/MollyXs
https://showup24.tv/profile/MollyXs


odpiszesz mi na PW?
Awatar użytkownika
spo90
SU-holik
SU-holik
Posty: 86
Rejestracja: 09 lis 2015, 00:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: malawrdna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Raczej Ci nie odpisze, bo ma wyjepane na innych i już popieprzyła sobie tutaj, a następnie skasowała dumnie konto :biggrin: ... "księżniczki" tak mają w tych łbach :lol:

Popisała swe mądrości przez chwilę, a teraz ciągnie hajs :dance4: od kolejnych naiwniaków pod nowym nickiem "MolyXs" razem ze swoim przybocznym Chujowym przydupasem ( https://showup24.tv/NiebanalnyChuj ), z którym kręci obieg zamknięty żetonem aż trzeszczy :P (wraz z ich kolejnymi fejkowymi nickami/kontami https://showup24.tv/kisssme , https://showup24.t/JestemWaszymBogiem ) .

Najlepsza jest Jej hipokryzja odnośnie "nierobienia nigdy pokazów"... chyba, że za bardzo pijana/nafetowana była by pamiętać jak z Chujkiem jechała z palca na trans i dawała sobie robić minetę aż trzeszczało :rofl:

Traf chciał, że akurat tą trans wrzucili na Webcamrecordings :blind:

http://www.webcamrecordings.com/file/sh ... 7-05_17_24

i to Jej wieczne pierdolenie o szczerości... żenada :bad:



https://showup24.tv/MolyXs
https://showup24.tv/profile/MolyXs
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


cos ktos jeszcze moze o niej cos powiedziec?
Awatar użytkownika
spo90
SU-holik
SU-holik
Posty: 86
Rejestracja: 09 lis 2015, 00:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: malawrdna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo inteligentna, wygadana, laska, ma swoje zdanie, Zawsze o wszystkim​ można porozmawiać i przede wszystkim gadka na poziomie... Może nie bywa sztucznie miła, ale nie jest to typ laski której zależy żeby ją lubili.... Można się zainteresować i poznać na dłużej, ale trzeba mieć coś w głowie
Awatar użytkownika
Pantarheii
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 09:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Pantarheii


spo90 pisze:cos ktos jeszcze moze o niej cos powiedziec?



Chcesz wiedzieć więcej to : Pantareiii na tlenie, odezwij się
Awatar użytkownika
Pantarheii
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 09:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Pantarheii


Pantarheii pisze:Bardzo inteligentna, wygadana, laska, ma swoje zdanie, Zawsze o wszystkim​ można porozmawiać i przede wszystkim gadka na poziomie... Może nie bywa sztucznie miła, ale nie jest to typ laski której zależy żeby ją lubili.... Można się zainteresować i poznać na dłużej, ale trzeba mieć coś w głowie


... i w kieszeni :dance4: (ale to już temat na inną dysputę)
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


Tomek_Atomek pisze:
Pantarheii pisze:Bardzo inteligentna, wygadana, laska, ma swoje zdanie, Zawsze o wszystkim​ można porozmawiać i przede wszystkim gadka na poziomie... Może nie bywa sztucznie miła, ale nie jest to typ laski której zależy żeby ją lubili.... Można się zainteresować i poznać na dłużej, ale trzeba mieć coś w głowie


... i w kieszeni :dance4: (ale to już temat na inną dysputę)


ale ze co? jest lasa na kase? nie jestem na każdej jej transmisji ale gdy już jestem, to nie widze by gadala zbyt dużo o kasie
Awatar użytkownika
spo90
SU-holik
SU-holik
Posty: 86
Rejestracja: 09 lis 2015, 00:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: malawrdna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a ja powiem tylko tyle, ze to najldniejsza dupa z ShowUp.tv, widzialem, najlepsza bez dwoch zdan



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
wolnystrzelec33
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2017, 03:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dawno tu nie zaglądałem, a tu taaaakie dowcipasy zapodają :lol: :rofl: :sarcastic: :sarcastic_blum: :yahoo: :cool3: :laugh3: :lol2: :rofl: :mocking: :biggrin:

wolnystrzelec33 pisze:a ja powiem tylko tyle, ze to najldniejsza dupa z ShowUp.tv, widzialem, najlepsza bez dwoch zdan :laughingnew:



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


Tomek_Atomek pisze:Dawno tu nie zaglądałem, a tu taaaakie dowcipasy zapodają :lol: :rofl: :sarcastic: :sarcastic_blum: :yahoo: :cool3: :laugh3: :lol2: :rofl: :mocking: :biggrin:


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv


Za to ja Panie kolego mam pytanie skąd bierzesz prawo do ujawniania czyichś prywatnych informacji wyssanych z Palca i oczerniasz na forum ogólnym i czacie ? Zastanów się może najpierw kto to może czytać...
Awatar użytkownika
W_jak_walek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2017, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: W_jak_walek


W_jak_walek pisze:
Tomek_Atomek pisze:Dawno tu nie zaglądałem, a tu taaaakie dowcipasy zapodają :lol: :rofl: :sarcastic: :sarcastic_blum: :yahoo: :cool3: :laugh3: :lol2: :rofl: :mocking: :biggrin:


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv


Za to ja Panie kolego mam pytanie skąd bierzesz prawo do ujawniania czyichś prywatnych informacji wyssanych z Palca i oczerniasz na forum ogólnym i czacie ? Zastanów się może najpierw kto to może czytać...


A jakież to Panie kolego ujawniłem prywatne informacje? Przecież "księżniczka" podobno nie zna i nie miała w "swej karierze" żadnego Radzia "na tapecie" :biggrin: (hmmm... tak samo jak "nigdy nie banuje", a dla mnie zrobiła wyjątek - czuję się WYRÓŻNIONY ;) ).

Jakim prawem? A takim:
"Wolnoć Tomku, w swoim domku"

Zaś jeśli me informacje są wyssane z palca, to dlaczego panna R.W. tak żywiołowo na nie reaguje, hę?

Pomijając fakt, iż nikogo nie oczerniam, a tylko zadaję pytania, a że są one niejednokrotnie trudne... cóż.

Jeśli chodzi o domniemane pytanie "Zastanów się może najpierw kto to może czytać" (nie było znaku zapytania na końcu, przez co mogę się jedynie tego domyślać), to już Ci odpowiadam: WSZYSCY którzy posiedli takową umiejętność (mowa o zdolności odczytywania słowa pisanego).

Pozdrawiam Cię serdecznie obrońco uciśnionej "białogłowej" (mam na myśli kolor farby włosów).
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


"A jakież to Panie kolego ujawniłem prywatne informacje?"

Mówię tu "Wyrozniony" Urazony Tomaszu o ujawnianiu prywatnych danych- wiesz co mam na myśli. Zachowuj takie info dla własnej wiadomości a nie szczekaj jak kundel.

P.S.
Nie chciałaś w dupę, ToMasz.
Awatar użytkownika
W_jak_walek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2017, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: W_jak_walek


W_jak_walek pisze:"A jakież to Panie kolego ujawniłem prywatne informacje?"

Mówię tu "Wyrozniony" Urazony Tomaszu o ujawnianiu prywatnych danych- wiesz co mam na myśli. Zachowuj takie info dla własnej wiadomości a nie szczekaj jak kundel.

P.S.
Nie chciałaś w dupę, ToMasz.



Może jaśniej Jaśnie Panie (ponoć szczekam jak kundel, więc załóż, że nim jestem, przez co mam malutki umysł i nie wiem co masz na myśli, pominąwszy fakt, że do wróżbity Macieja daleką mam drogę z POznania ;) )?

Ja urażony? :rofl: - próbuj dalej, może kiedyś Ci się uda!

P.S.
Która to rzekomo nie chciała w dupę... czyżby jakaś trauma z przeszłości?
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości