slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Co was w ogóle obchodzi co dziewczyna robiła, a czego nie? Popatrzcie lepiej na swoje małe kuśki i zastanówcie się nad swoim żałosnym życiem. Stare chłopy , a siedzicie na tym forum w dzień i w nocy pisząc głupoty. Na ShowUp.tv za to żebrzycie by wam jakaś pokazała coś za darmo, bo w normalnym życiu widocznie nie uświadczycie, a na żetony kasy ni ma :haha: W jednej ręce najtańsze piwo, w drugiej kuśka i wylewacie swoje mądrości. Weźcie się kuźwa do jakiejś roboty, bab w realu poszukajcie , będzie lepiej dla tego świata :)
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




koteczek222 pisze:
ruger44 pisze:Czyli że jeżeli na jednym koncie pokazywałaś piczę i cycki a na drugim twarz ale bez nagości to automatycznie jesteś wybielona? :)

Udowodnij że to była ta osoba o której piszesz. Znaki szczególne czy coś, a jeśli nie masz podstaw to są pomówienia


Czy usta i uśmiech należące ewidentnie do jednej i tej samej osoby to wystarczający znak szczególny?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




nobody69 pisze:
koteczek222 pisze:
ruger44 pisze:Czyli że jeżeli na jednym koncie pokazywałaś piczę i cycki a na drugim twarz ale bez nagości to automatycznie jesteś wybielona? :)

Udowodnij że to była ta osoba o której piszesz. Znaki szczególne czy coś, a jeśli nie masz podstaw to są pomówienia


Czy usta i uśmiech należące ewidentnie do jednej i tej samej osoby to wystarczający znak szczególny?


Usta i śmiech mogą być podobne u wielu osób
Twarz doklejona z innej transmisji albo przez Administratorkę forum, która ma mnie dość albo przez ludzi kocurka cóż się dziwić slodka ma wielu wrogów.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




koteczek222 pisze:
nobody69 pisze:
koteczek222 pisze:
ruger44 pisze:Czyli że jeżeli na jednym koncie pokazywałaś piczę i cycki a na drugim twarz ale bez nagości to automatycznie jesteś wybielona? :)

Udowodnij że to była ta osoba o której piszesz. Znaki szczególne czy coś, a jeśli nie masz podstaw to są pomówienia


Czy usta i uśmiech należące ewidentnie do jednej i tej samej osoby to wystarczający znak szczególny?


Usta i śmiech mogą być podobne u wielu osób


Nie w tym przypadku. Identyczne usta i uśmiech (nie podobne, a właśnie identyczne), do tego tak samo wyglądające "tańce pod ścianą", takie same ubrania, a do tego ewolucja nicków: najpierw ona_slodka987, potem rozbieralne konto ona_slodka, w końcu slodka987. Za dużo tych podobieństw.
I żeby nie było, w przeciwieństwie do większości tutejszych userów nie mam nic do Słodkiej, a nawet przeciwnie. Piszę o tym tylko dlatego, żeby pokazać bezsens tego ciśnięcia w zaparte i twierdzenia, że to były różne osoby, podczas gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują nam oczywistą oczywistość.
Jedyne, co mnie nurtuje, to pytanie, dlaczego się zdecydowała na te rozbieranki? Jeszcze na tym swoim dawnym koncie sprzed ok. roku uparcie twierdziła, że rozbierać się nie będzie, i przyznam, że jej upór był dość przekonujący - bo i nie byłby to pierwszy taki przypadek na ShowUp.tv. Dlatego mocno się zdziwiłem, jak wróciła pod kolejnym nickiem z privami, na które ustawiały się kolejki. Tego tylko jestem ciekaw, co ją właściwie skłoniło do zmiany zdania w tej kwestii.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




LOL ale teorie spiskowe ja pierdole :) Tak trudno się po prostu przyznać, że Słodka "goła" i słodka "grzeczna" to te same osoby, przecież nas i tak nie oszukasz, niewazne co powiesz. I nagle się okazało że skończyłaś studia prawnicze, to dopiero talent - po 1 roku studiowania rehabilitacji nagle skok na piąty rok studiów prawniczych, szok, po prostu szok że dałaś rade tyle egzaminów nadgonić mimo siedzenia o nocach z gołą pipą na ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




opeth65 pisze:
koteczek222 pisze:
ruger44 pisze:Czyli że jeżeli na jednym koncie pokazywałaś piczę i cycki a na drugim twarz ale bez nagości to automatycznie jesteś wybielona? :)


Udowodnij że to była ta osoba o której piszesz. Znaki szczególne czy coś, a jeśli nie masz podstaw to są pomówienia. Jak już wcześniej Maciek wspomniał (ps. Pamiętam Twój strip) jednak tępakiem nie jestem i swój kierunek już studiów skończyłam, więc spokojnie mogę się samodzielnie bronić i wnioski do sądu pisać :)

Po co cokolwiek udawadniac skoro kazdy moze obejrzec na camwhores nagranie gdzie jest twarz i cala reszta.


opeth65 może się czasem zastanów albo spraw sobie okulary :lol2: Ktoś specjalnie wrzucił screena z trasmisji slodka987 z jej twarzą dodając jako screen do nagrania na którym tej twarzy nie ma. Jest to zupełnie inna transmisja.
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Fuckerberry pisze:
opeth65 pisze:
koteczek222 pisze:
ruger44 pisze:Czyli że jeżeli na jednym koncie pokazywałaś piczę i cycki a na drugim twarz ale bez nagości to automatycznie jesteś wybielona? :)


Udowodnij że to była ta osoba o której piszesz. Znaki szczególne czy coś, a jeśli nie masz podstaw to są pomówienia. Jak już wcześniej Maciek wspomniał (ps. Pamiętam Twój strip) jednak tępakiem nie jestem i swój kierunek już studiów skończyłam, więc spokojnie mogę się samodzielnie bronić i wnioski do sądu pisać :)

Po co cokolwiek udawadniac skoro kazdy moze obejrzec na camwhores nagranie gdzie jest twarz i cala reszta.


opeth65 może się czasem zastanów albo spraw sobie okulary :lol2: Ktoś specjalnie wrzucił screena z trasmisji slodka987 z jej twarzą dodając jako screen do nagrania na którym tej twarzy nie ma. Jest to zupełnie inna transmisja.

jak zlodzieja zlapia za reke,to tez twierdzi ze to nie jego reka,ale faktow nie oszukasz,na transmisjach z twarza z webcamrecordings widac ten sam pokoj,te same krzeslo,sukienka,ale dalej mozesz twierdzic ze to grubsza mistyfikacja,moze ktos uwierzy.
Awatar użytkownika
opeth65
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 16 maja 2016, 20:59
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: opeth65




nobody69 pisze:
koteczek222 pisze:
nobody69 pisze:
koteczek222 pisze:
ruger44 pisze:Czyli że jeżeli na jednym koncie pokazywałaś piczę i cycki a na drugim twarz ale bez nagości to automatycznie jesteś wybielona? :)

Udowodnij że to była ta osoba o której piszesz. Znaki szczególne czy coś, a jeśli nie masz podstaw to są pomówienia


Czy usta i uśmiech należące ewidentnie do jednej i tej samej osoby to wystarczający znak szczególny?


Usta i śmiech mogą być podobne u wielu osób


Nie w tym przypadku. Identyczne usta i uśmiech (nie podobne, a właśnie identyczne), do tego tak samo wyglądające "tańce pod ścianą", takie same ubrania, a do tego ewolucja nicków: najpierw ona_slodka987, potem rozbieralne konto ona_slodka, w końcu slodka987. Za dużo tych podobieństw.
I żeby nie było, w przeciwieństwie do większości tutejszych userów nie mam nic do Słodkiej, a nawet przeciwnie. Piszę o tym tylko dlatego, żeby pokazać bezsens tego ciśnięcia w zaparte i twierdzenia, że to były różne osoby, podczas gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują nam oczywistą oczywistość.
Jedyne, co mnie nurtuje, to pytanie, dlaczego się zdecydowała na te rozbieranki? Jeszcze na tym swoim dawnym koncie sprzed ok. roku uparcie twierdziła, że rozbierać się nie będzie, i przyznam, że jej upór był dość przekonujący - bo i nie byłby to pierwszy taki przypadek na ShowUp.tv. Dlatego mocno się zdziwiłem, jak wróciła pod kolejnym nickiem z privami, na które ustawiały się kolejki. Tego tylko jestem ciekaw, co ją właściwie skłoniło do zmiany zdania w tej kwestii.


poważnie to jak wytłumaczysz, że osoby losujące na forum np. podrabiali kiepskich? Też otoczenie to samo itd.. Wszystko jest możliwe ;) pozdrawiam!


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przecież greenscreen widać od razu bosz... Tak usilnie próbujesz nas przekonać że Słodka to nie Słodka, po co? Myślisz że ludzie naprawdę są tacy durni? Że napiszesz "Dorobiono mi na nagraniach twarz, to nie ja" i wszelkie podejrzenia znikną?

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Jeśli chodzi o nagranie pt. slodka987 to faktycznie wydaje mi się dziwny fakt, że jej twarz widać tylko na miniaturce, a w samym nagraniu już nie. Tym bardziej, że widziałem tam ten sam filmik pod innym tytułem i już bez twarzy Słodkiej na miniaturce. Może faktycznie komuś się nudziło i nieco podrasował wideo przy wrzucaniu na stronę?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




mi to nie przeszkadza ze robi pokazy bez nagości może być bo ma ładne oczy



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
bcr20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2016, 19:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




nobody69 pisze:Jeśli chodzi o nagranie pt. slodka987 to faktycznie wydaje mi się dziwny fakt, że jej twarz widać tylko na miniaturce, a w samym nagraniu już nie. Tym bardziej, że widziałem tam ten sam filmik pod innym tytułem i już bez twarzy Słodkiej na miniaturce. Może faktycznie komuś się nudziło i nieco podrasował wideo przy wrzucaniu na stronę?


brawo jacy wy spostrzegawczy

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




skończcie już rozkminiać czy to ona czy nie bo każdy wie że to jedna i ta sama osoba.

słodka co do tego filmiku na cw może na tym co pokazywałaś :boob: nie widać nawet kawała twarzy ale na innych twoich transmisjach na nicku ona_słodka już widać na tyle, że ze 100% pewnością można stwierdzić że to ty.
no i od razu zaprzestałaś pokazów jak fire998 cię rozpoznał, to nie może być przypadek.
LEON LXIX




koteczek222 pisze:
nobody69 pisze:Jeśli chodzi o nagranie pt. slodka987 to faktycznie wydaje mi się dziwny fakt, że jej twarz widać tylko na miniaturce, a w samym nagraniu już nie. Tym bardziej, że widziałem tam ten sam filmik pod innym tytułem i już bez twarzy Słodkiej na miniaturce. Może faktycznie komuś się nudziło i nieco podrasował wideo przy wrzucaniu na stronę?

brawoo jacy wy spostrzegawczy

Ironia chyba troszkę nie na miejscu, zważywszy, że najwyraźniej nie dla każdego jest to oczywiste.


jay pisze:no i od razu zaprzestałaś pokazów jak fire998 cię rozpoznał, to nie może być przypadek.

Może nie tyle rozpoznał, co pierwszy głośno o tym powiedział? Bo niemożliwe było jej NIE rozpoznać, zwłaszcza, że parę ładnych miesięcy na tamtym koncie spędziła. Dlatego też mnie dziwi to upieranie się, że ona to nie ona.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ja tam się dowiedziałem po tym jego wpisie, bo też nie skakam po wszystkich kamerkach i nie mam pojęcia jak długo nadawała na tamtym koncie

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
LEON LXIX




nobody69 pisze:
koteczek222 pisze:
nobody69 pisze:Jeśli chodzi o nagranie pt. slodka987 to faktycznie wydaje mi się dziwny fakt, że jej twarz widać tylko na miniaturce, a w samym nagraniu już nie. Tym bardziej, że widziałem tam ten sam filmik pod innym tytułem i już bez twarzy Słodkiej na miniaturce. Może faktycznie komuś się nudziło i nieco podrasował wideo przy wrzucaniu na stronę?

brawoo jacy wy spostrzegawczy

Ironia chyba troszkę nie na miejscu, zważywszy, że najwyraźniej nie dla każdego jest to oczywiste.


jay pisze:no i od razu zaprzestałaś pokazów jak fire998 cię rozpoznał, to nie może być przypadek.

Może nie tyle rozpoznał, co pierwszy głośno o tym powiedział? Bo niemożliwe było jej NIE rozpoznać, zwłaszcza, że parę ładnych miesięcy na tamtym koncie spędziła. Dlatego też mnie dziwi to upieranie się, że ona to nie ona.

Tylko Stevie Wonder by nie rozpoznał,ale wiadomo dlaczego.
Awatar użytkownika
opeth65
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 16 maja 2016, 20:59
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: opeth65




jay pisze:ja tam się dowiedziałem po tym jego wpisie, bo też nie skakam po wszystkich kamerkach i nie mam pojęcia jak długo nadawała na tamtym koncie

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987

Pół roku trzeba liczyć na pewno. Jeśli ktoś kojarzył jej transmisje sprzed rozbieranek (a trochę takich osób chyba jest, skoro ma tu tylu antyfanów :P), to znajome miniaturki na głównej stronie ShowUp.tv mogły przyciągnąć uwagę, zwłaszcza, że bywała w topie. Generalnie nie była aż tak trudna do znalezienia i rozpoznania, jak pewnie sama by tego chciała.

opeth65 pisze:
nobody69 pisze:Może nie tyle rozpoznał, co pierwszy głośno o tym powiedział? Bo niemożliwe było jej NIE rozpoznać, zwłaszcza, że parę ładnych miesięcy na tamtym koncie spędziła. Dlatego też mnie dziwi to upieranie się, że ona to nie ona.

Tylko Stevie Wonder by nie rozpoznał,ale wiadomo dlaczego.

On by wiedział ze słyszenia :D
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




słodka nie ma to jak pokazywac cipe za 10 plnów :lol: :lol: chyba z tego wszystkiego napisze list do twoich rodziców z podziękowaniem :laughingnew:


schudnij jeszcze troche z cipki(bo z twarzy to wiadomo) moze bedziesz wiecej zarabiać :D
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 22:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k




poker123 pisze:słodka nie ma to jak pokazywac cipe za 10 plnów :lol: :lol: chyba z tego wszystkiego napisze list do twoich rodziców z podziękowaniem :laughingnew:


A ty jesteś chory psychicznie czy Ty widziałeś goliznę u niej żeby coś ci pokazała bo chyba ślepy jestes


albo zazdrość Cię zżera, że 50000 żet dostała za nic
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości