slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Słodka... mam nadzieje,ze zmienisz cały świat
rozjebiesz korporacje, zamienisz demokracje na coś lepszego, wprowadzisz nowe zasady moralne, obyczajowe, ekonomiczne,

SŁODKA!!! Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi! Amen."

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Słodka... mam nadzieje,ze zmienisz cały świat
rozjebiesz korporacje, zamienisz demokracje na coś lepszego, wprowadzisz nowe zasady moralne, obyczajowe, ekonomiczne,

SŁODKA!!! Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi! Amen."

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987

Tylko czy jej starczy na to wszystko życia :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


To niech zostawi po sobie chociaż dziedzictwo dla przyszłych pokoleń

http://generator.memy.pl/ajax/generImg. ... 2064&fin=1
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:To niech zostawi po sobie chociaż dziedzictwo dla przyszłych pokoleń

http://generator.memy.pl/ajax/generImg. ... 2064&fin=1


Sami się pogrążacie upowszechnianie moich zdjęć sobie przypomnij dalej
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oczy miłosiernie zakryte
A Ty przecież nadajesz z twarzą przy czasem dość dużej ilości osób

Sąd Najwyższy doprecyzował w 2007 r., sygn. I CSK 134/07, kto znajduje się w sferze zainteresowań opinii publicznej. „Określenie »grono osób powszechnie znanych«, obejmuje osoby, które wprost lub w sposób dorozumiany godzą się na podawanie do publicznej wiadomości wiedzy o swoim życiu. Nie są to jednak tylko aktorzy, piosenkarze lub politycy, lecz także osoby prowadzące inną działalność, na przykład gospodarczą lub społeczną”.

Stajesz się osobą publiczną w momencie stania się użytkownikiem internetu i na pewno kiedy zostajesz przedsiębiorcą.

Poczytaj sobie wiele dokładnych wykładni i weź sie profesjonalnie przyłóż do merytorycznej sfery swoich oświadczeń, bo już nie chce mi się wyjaśniać więcej, poza tym nauka zdobyta samodzielnie jest bardziej długotrwała niż ta co Ci podają na tacy
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Oczy miłosiernie zakryte
A Ty przecież nadajesz z twarzą przy czasem dość dużej ilości osób

Sąd Najwyższy doprecyzował w 2007 r., sygn. I CSK 134/07, kto znajduje się w sferze zainteresowań opinii publicznej. „Określenie »grono osób powszechnie znanych«, obejmuje osoby, które wprost lub w sposób dorozumiany godzą się na podawanie do publicznej wiadomości wiedzy o swoim życiu. Nie są to jednak tylko aktorzy, piosenkarze lub politycy, lecz także osoby prowadzące inną działalność, na przykład gospodarczą lub społeczną”.

Stajesz się osobą publiczną w momencie stania się użytkownikiem internetu i na pewno kiedy zostajesz przedsiębiorcą.

Poczytaj sobie wiele dokładnych wykładni i weź sie profesjonalnie przyłóż do merytorycznej sfery swoich oświadczeń, bo już nie chce mi się wyjaśniać więcej, poza tym nauka zdobyta samodzielnie jest bardziej długotrwała niż ta co Ci podają na tacy



Naucz się kodeksu karnego a potem go cytuj. Tyle w temacie ja skończyłam. Piszcie sobie co chcecie mam oczy i uszy 24 na dobę na forum, czata i na SU tyle ;p
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyli jednak Slodka masz problem. Wychodza Twoje braki w prawidlowym formulowaniu mysli jak rowniez czytania ze zrozumieniem.
Najpierw twierdzisz ze:
slodkaa987 pisze:Pokaż gdzie się zgadzałam na wypowiedzi co do mojej osoby na tym forum?

sugerujac ze potrzebna jest jakas Twoja wyimaginowana zgoda na wypowiedzi dotyczace Ciebie na forum.
Kilka minut pozniej, zmieniasz zdanie bo jednak okazuje sie ze:
slodkaa987 pisze:Wyrażać można ale wszystko w postaci konstruktywnej krytyki

I nawet tu nadal nie masz racji bo moge sobie Ciebie krytykowac niekonstruktywnie. Za to Ty masz prawo wyciagac z niekonstruktywnej krytyki konstruktywne wnioski. Z tym ostatnim masz akurat najwyrazniej problem tworzac cala gownoburze wokol swojej osoby.
Co do szargania tzw "dobrego imienia" mam swoja prywatna teorie ze jesli takowe posiadasz to dlugofalowo jest niemalze niemozliwym aby zostalo ono zszargane. Jesli zas to "dobre imie" jest tylko wytworem wyobrazni to nie jest zszargane, po prostu nagle dowiadujesz sie smutnej prawdy i albo zaczynasz na to imie pracowac albo pozostaje Ci pieniactwo.
Slynne "grozby karalne"...
Kazdy dorosly czlowiek nie raz komus powiedzial np. "zabije Cie", "zajebie CIe" itd, uwazasz ze to byla grozba karalna? Jesli tak, to znow...zmien prawnika...
i rzekome obelgi...
To jest prywatne forum, ma swoj specyficzny "klimat" od samego poczatku, dosc czesto "wyzywamy sie" mowiac per Ty chuju, Ty cipo, Ty zjebie...zeby uzyc najdelikatniejszych. Nikt nigdy nie kazal Ci rejestrowac sie/zakladac konta na forum na ktorym obowizauja takie zasady. Chcesz grzecznie i kulturalnie zapisz sie na forum jakiegos lokalnego kolka rozancowego, takowe powinno sprostac Twoim wysublimowanym kulturalnym wymaganiom. Jako ze nasz Pan Buk darzy miloscia wszystkie owieczki nie powinno byc problemu z przygarnieciem zagubionej ale jakze kulturalnej bylej e-dziwki z SU. Szczegolnie ze sie nawrocila i juz nie rozbiera...
Tak na koniec...Nie pomyslalas ze teoretycznie wielu uczestnikow tego forum idac za Twoim przykladem rowniez mogloby wytoczyc Ci ten Twoj ulubiony proces? Przypominam Ci ze wiele razy wobec uzytkownikow tego forum uzylas slow: plebs, buraki, cebule... Wiem ze wg Twojej teorii sa to slowa ktore skoro sa w slowniku to nie sa niby obrazliwe... Zdecydowanie sie mylisz, jest wiele pozornie "grzecznych" slow, ktore uzyte w odpowiednim kontekscie maja wydzwiek pejoratywny. Ze smutkiem informuje Cie ze Ty uzylas ich wlasnie w taki sposob.
Juz pomine fakt ze w slowniku znajdziesz tez slowa jak np: kretyn, idiota, debil itp... To tak grzecznie zapytam...moge ich uzywac wobec Ciebie? przeciez sa w slowniku...
Wiem ze znow sie naprodukowalem a Ty zapewne jak zwykle nie zrozumiesz, coz, zycie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


LÓL
Dobrze, że sobie znalazłaś cel w życiu, ale ponieważ stajesz się nudziarą, więc może zrobimy posiedzenie zarządu, rady nadzorczej i pana Mietka i wprowadzimy punkt regulaminu zakazujący Tobie pobytu na forum?
Co wtedy zrobisz Słodka?, w jaki sposób oskarżysz nas o blokowanie Ciebie na prywatnym foro i blogu?
Co tym razem wymyślisz?
Dobrze, ze nie pracujesz w jakimś call center, bo byś zaskarżała wszystkie osoby co by nie chciały z Tobą rozmawiać o polisach, promocjach i nowej ofercie banku...

Masz zadanie Słodka... w jaki sposób będziesz walczyła z regulaminowym banem na forum w dodatku zgodny z regulaminem, który sobie tu zaraz możemy wymyślić?
Bardzo mnie to ciekawi :-) hue, hue
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


slodkaa987 pisze:

Piszcie sobie co chcecie mam oczy i uszy 24 na dobę na forum, czata i na ShowUp.tv tyle ;p


Aha :D Ale to co chwila ludziom z forum zarzucasz ze podobno "nie maja zycia"?? dobre :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jeszcze jedno Słodka.. to jest wykładnia SN a nie KK
a Ty jak sama piszesz, jesteś przedsiębiorcą, który zarabia zawodowo na publicznym pokazywaniu swojej twarzy i ciała, posiadasz bądź posiadałaś publicznie dostępne profile na showup.tv
Czasem oglądało Ciebie ponad 1000 osób
i tak
Rozpowszechnianie wizerunku osoby fizycznej (np. umieszczenie go na stronie internetowej) bez jej zezwolenia jest bezprawne.
Wyjątek od tej zasady ustawodawca przewidział w art. 81 ust. 2 u.p.a., w myśl którego „zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku: osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych (kulturalnych), zawodowych;
Jesteś osobom powszechnie znaną, której wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji zawodowych, ba nawet zarobkowych, Twój zawód to jest upublicznianie swojego wizerunku, jesteś celebrytką erotycznych kamerek, to Twoja praca, na tym zarabiasz, to też funkcja kulturalna, bo niektórzy fapią pod ciebie, niektórzy zaspakajają swoje kulturalne potrzeby podczas rozmowy.
Zrozum to w końcu... jesteś modelką na erotycznych kamerkach które codziennie ogląda dziesiątki tysięcy ludzi....

To, że zasłoniliśmy Tobie oczy, traktuj jako nasz gest dobrej woli - zostałaś przez nas zamaskowana, choć sama się w ogóle nie maskujesz podczas wykonywania swojego zawodu i paradujesz z otwartą przyłbicą, ze tak się wyrażę.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z ta celebrytka to pojechales... ze nie wspomne o zaspokajaniu kulturalnych potrzeb... na szczescie padlo slowo "niektorzy" :D

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Chciałem się jej podlizać Komin :-)
i w kulturalny i eufemistyczny sposób określić formę jej pracy, które przez zdecydowaną większość ludzi jest nazywana zgoła inaczej i dużo bardziej wulgarnie....
Bo my tu kulturalne ludzie som....
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jakbyś nie dopisał "niektórzy" to poczuł bym się szczególnie urażony :acute:
Awatar użytkownika
cz0rt
SU-holik
SU-holik
Posty: 123
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CZ0RT
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CZ0RT


Noooo ja juz mialem wytaczac Henremu jakis proces, z jakiegos pragrafu, przy pomocy jakiegos prawnika i we wspolpracy z jakimis policjantami... na szczescie tym "niektorzy" zostawil sobie furtke zeby isc w zaparte :D
Ale w razie czego zrobilem screena... :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Filmik plus to co Wy wypisujecie sami działacie na nie swoją nie korzyść. Przygotowany pozew przeciwko goldiemu i naruszenie mojego dobrego imienia jest już przygotowane przez mojego prawnika. Byłam się orientować na policji i sprawą bloga i administratora forum pójdzie pod szykanowanie mojej osoby, więc ten artykuł jak i filmik pozostaną dowodem w sprawie bezprawnego działania wobec mnie administratora jak i osób które z nim współpracują. Jeśli chodzi o wypowiadanie się moje pod innymi nickami na forum to administrator o tym wiedział ale udostępnił to dopiero po sprawie z goldim co wskazuje na bliski kontakt z nim oraz na stronniczość co do mojej osoby. Nie mogłam się wypowiadać jako słodka987, ponieważ osoby na forum od Pewnej Pani, która też wiele razy wypowiadała się u siebie na mój temat w dosyć nie korzystny sposób , były wobec mnie nie tyle co uprzedzone ale negatywnie nastawione co nie pozostawiało mi i tak linii obrony co do mojej osoby, a także napisania co myślę o tej sprawie iż to było od razu uznawane za atak mojej strony.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Boże Słodziutka nie psuj tego 2018 roku :beg:
to strona z kamerkami erotycznymi gdzie każdy wpada się dobrze bawić, zarabiać, walić itp itd... a nie szukać taniej sensacji i rozmyślać kogo by tutaj zamknąć do puchy na 25lat. (bezprawnie)
ps. Szanuje Cię, że chodzisz z takimi sprawami na milicję, od dawna wiedziałem, że pewien element naszej Polskiej młodzieży jest elementem wyjątkowym i nieobliczalnym.

Wesołych Świąt.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Podaj przepisy dotyczące szykanowania na forum internetowym
nie nękania, nie zniesławienia, nie naruszania dobrego imienia, ale SZYKANOWANIA
Słodka, najdobitniejszym argumentem, ze tak nie jest, to Twoja obecność na forum
Zdajesz sobie sprawę, że te twoje groźby sądowe wzbudzają u niektórych uzasadniony lęk?
Wiesz czym to grozi?
W dalszym ciągu czekam na odpowiedź na pytanie "w jaki sposób będziesz walczyła z regulaminowym banem na forum w dodatku zgodny z regulaminem, który sobie tu zaraz możemy wymyślić?
Bardzo mnie to ciekawi
Ponadto ile pozwów zamierzasz złożyć?, pamiętaj im wincyj - tym łatwiej oskarżyć o pieniactwo....
Skontaktować Ciebie z jakimiś tabloidami.. może się zainteresują Twoją sprawą i dadzą tytuł
Modelka z rozbieranych kamerek erotycznych walczy o swoje dobre imię!
i jeb zdjęcie z zasłoniętymi oczami ze sprawy sądowej w konfrontacji ze zdjęciem z webcamrecordings...
może nawet przyjdą na sprawę, na której będziesz tylko Ty i oni...
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


słodka czyli pozywasz admina bo nikt cię tu nie lubi :D
trzeba ci przypomnieć, że nikt cie nie lubi bo:
1. na SU zaczęłaś od okradania (oszustwo te też forma kradzieży) ludzi z żetonów poprzez ustawione licytacje z wolverinem
2. jak to się rypło to zobaczyłaś że jest taki kocurek który bez kiwnięcia palcem dostaje żetony, pomyślałaś, że jak będziesz robić to samo to też tak będziesz mieć ale ludzie to wyśmiali.
3. co do pisania z różnych kont to tylko tym nakręcałaś wszystkich, to pisanie o sobie w trzeciej było żenujące i admin nie musiał ujawniać że to ty bo każdy o tym wiedział, ciekawi mnie tylko czy tez sama na siebie głosowałaś w tym konkursie co to go wygrałaś :D
edit:
i jeszcze jedno podałaś tu dane kocurka jak sądzę po tym jak ten twój stalker ujawnił twoje co czyni z ciebie wyjątkowo zawistną osobę (nawet mi ciebie szkoda jeśli to prawda co tu wczoraj pisali co ten malinkus ci zrobił ale to nie usprawiedliwia twoich poczynań)
LEON LXIX


Hmmm....tak sobie myślę... Bylem przeciwny dawaniu jej bana na forum żeby ktoś/ona nie pomyślał ze odniosła zwycięstwo.
Tyle ze z nią nie można prowadzić jakiejkolwiek rozsądnej dyskusji. Laska żyje w swoim wyimaginowanym świecie i puszcza w kolka ta sama zdarta płytę. Na jakiekolwiek rzeczowe argumenty/pytania nie odpowiada wcale bo najwyraźniej odpowiedzi niema, tudzież, co by mnie niespecjalnie dziwiło, nie rozumie pytań. Ciągle tylko proces i proces...zmieniają się ciut paragrafy, ale proces generalnie jakiś i już. Uwaliła sobie Goldiego i Henrego bo zapewne u nich "czuje piniadz" a jak powszechnie wiadomo z SU to Słodka kokosów nie wyciąga i nadal tendencja spadkowa. Jedynym efektem całej "afery" jest ciut wieksza liczba osób na jej transmisji, ale cóż z tego skoro żeton za oglądalnością u niej nie podąża. Czasem wpadnie jakiś nowy, nieobeznany z historia aferzystki i coś tam sypnie extra. Generalnie jednak wydaje mi się ze większość ma jej trans otwarty w razie jak znów wybuchłaby jakaś spinka.
Może wiec jednak Admin pomyśli o banicji? Zamknąć temat, zostawić "ku pamięci" ewentualnych nasladowniczek a dla niej ban i temat podejrzewam umrze śmiercią naturalna.
To było śmieszne, irytujące, zabawne ale teraz zaczyna już być irytująco nudne... My zwyczajnie karmimy trolla, a troll dzięki temu ma jakaś tam bezsensowna oglądalność, wątpliwy fejm.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


slodkaa987 pisze:Filmik plus to co Wy wypisujecie sami działacie na nie swoją nie korzyść. Przygotowany pozew przeciwko goldiemu i naruszenie mojego dobrego imienia jest już przygotowane przez mojego prawnika. Byłam się orientować na policji i sprawą bloga i administratora forum pójdzie pod szykanowanie mojej osoby, więc ten artykuł jak i filmik pozostaną dowodem w sprawie bezprawnego działania wobec mnie administratora jak i osób które z nim współpracują. Jeśli chodzi o wypowiadanie się moje pod innymi nickami na forum to administrator o tym wiedział ale udostępnił to dopiero po sprawie z goldim co wskazuje na bliski kontakt z nim oraz na stronniczość co do mojej osoby. Nie mogłam się wypowiadać jako słodka987, ponieważ osoby na forum od Pewnej Pani, która też wiele razy wypowiadała się u siebie na mój temat w dosyć nie korzystny sposób , były wobec mnie nie tyle co uprzedzone ale negatywnie nastawione co nie pozostawiało mi i tak linii obrony co do mojej osoby, a także napisania co myślę o tej sprawie iż to było od razu uznawane za atak mojej strony.


Tak już na marginesie... Czy tylko ja mam wrażenie ze to jest bełkot? Nie sledze historii aż tak dokładnie, ale wydaje mi się ze ktoś gdzieś mówił ze Słodka coś tam podobno studiowała. To teraz do studiowania nie trzeba mieć zdanej matury? Ja troszkę starszej daty, ale za moich czasów z takimi umiejętnościami formułowania myśli, pomijając już zwykle błędy, ciężko byłoby ukończyć podstawówkę. Samemu daleko mi do polonistycznego orła, ale gdy czytam Słodką często muszę się zastanowić "co poeta miał na myśli".



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości