slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


A pro po tego co tu napisałeś odnośnie konkurencji jaką stanowi słodka dla P.....to niech mój brak komentarza świadczy co o tym myślę bo szkoda mi się tu produkować.I tak co bym nie napisał to znajda się ludzie którzy mnie tu wyśmieją, a po co robić sobie kolejnych wrogów i tak mam tu sporo. :!:


https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Słodka jest taką konkurencją dla P jak Fiat Multipla dla Maybacha - to, że nazwy obu zaczynają się na "M" nie znaczy, że grają w tej samej lidze...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Słodka jest taką konkurencją dla P jak Fiat Multipla dla Maybacha - to, że nazwy obu zaczynają się na "M" nie znaczy, że grają w tej samej lidze...


Niedawno to samo pisałeś w stosunku do niej i kocura
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
rudy102->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2017, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:Słodka jest taką konkurencją dla P jak Fiat Multipla dla Maybacha - to, że nazwy obu zaczynają się na "M" nie znaczy, że grają w tej samej lidze...

Nic dodać nic ująć.Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. :good3:
PS Można by jeszcze dodać że oba maja silnik koła i kierownica ale jakie wrażenia z jazdy tym i tamtym chyba nie muszę tu pisać. ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:PS Można by jeszcze dodać że oba maja silnik koła i kierownica ale jakie wrażenia z jazdy tym i tamtym chyba nie muszę tu pisać. ;)

Tak wpół złośliwie zapytam. To jeździsz już Maybachem? Bo ostatnio miałeś golfa... :roll: :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




HardRockCaffe666 pisze:
ruger44 pisze:Słodka jest taką konkurencją dla P jak Fiat Multipla dla Maybacha - to, że nazwy obu zaczynają się na "M" nie znaczy, że grają w tej samej lidze...

Nic dodać nic ująć.Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. :good3:
PS Można by jeszcze dodać że oba maja silnik koła i kierownica ale jakie wrażenia z jazdy tym i tamtym chyba nie muszę tu pisać. ;)


Hard wiesz jaka jest różnica między słodką a Paulą. Słodka pomimo swoich marnych zarobków potrafi przyciągnąć ludzi a Paula pomimo sporych zarobków dalej stoi w miejscu. Za parę lat słodkiej tu nie będzie a Paula dalej będzie tkwić w tym miejscu.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
rudy102->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2017, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Słodka będzie tu zawsze bo zarabia tak mało, że nie odłoży z tego w kilka lat na mieszkanie/samochód/emeryturę a jednocześnie tak dużo, że łatwe pieniądze kuszą i wciąż są ciekawą alternatywą dla pracy przy kasie (a przy jej umiejętnościach to chyba tylko taka praca wchodzi w grę). A Paula już nie musi na nic odkładać bo kupiła zajebiste mieszkanie za gotówkę a jeżeli kiedykolwiek będzie chciała odejść z ShowUp.tv to ze swoimi umiejętnościami interpersonalnymi na pewno bez problemu znajdzie kasiastego Janusza z Maybachem na podjeździe który będzie ją z uśmiechem na ustach utrzymywał do końca życia z przeświadczeniem, że złapał Pana Boga za nogi i wyhaczył 10/10
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




rudy102 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
ruger44 pisze:Słodka jest taką konkurencją dla P jak Fiat Multipla dla Maybacha - to, że nazwy obu zaczynają się na "M" nie znaczy, że grają w tej samej lidze...

Nic dodać nic ująć.Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. :good3:
PS Można by jeszcze dodać że oba maja silnik koła i kierownica ale jakie wrażenia z jazdy tym i tamtym chyba nie muszę tu pisać. ;)


Hard wiesz jaka jest różnica między słodką a Paulą. Słodka pomimo swoich marnych zarobków potrafi przyciągnąć ludzi a Paula pomimo sporych zarobków dalej stoi w miejscu. Za parę lat słodkiej tu nie będzie a Paula dalej będzie tkwić w tym miejscu.

A P... nie przyciąga na swoje transmisje widzów.Jak tylko się pokaże do od razu jest w topie nie mówiąc już co się dzieje podczas realizacji jej celów.Tyle sępów się zlatuje że aż robi się duszno i tłoczno na czacie.Moim zdaniem nie stoi w miejscu.Ciągle coś wymyśla w swojej uroczej główce co by nas zaskoczyć i uatrakcyjnić swoje pokazy.
PS Co do pytanka o Maybacha chyba nie muszę Ci odpowiadać skoro znasz odpowiedz.Pozdrawiam hard :papa:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




rudy102 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
ruger44 pisze:Słodka jest taką konkurencją dla P jak Fiat Multipla dla Maybacha - to, że nazwy obu zaczynają się na "M" nie znaczy, że grają w tej samej lidze...

Nic dodać nic ująć.Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. :good3:
PS Można by jeszcze dodać że oba maja silnik koła i kierownica ale jakie wrażenia z jazdy tym i tamtym chyba nie muszę tu pisać. ;)


Hard wiesz jaka jest różnica między słodką a Paulą. Słodka pomimo swoich marnych zarobków potrafi przyciągnąć ludzi a Paula pomimo sporych zarobków dalej stoi w miejscu. Za parę lat słodkiej tu nie będzie a Paula dalej będzie tkwić w tym miejscu.


Naprawdę a ja sądziłem, że to z erotycznych masaży ona to kupiła a nie z ShowUp.tv
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
rudy102->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2017, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:






Ludzie, Paula wynajmuje to mieszkanie, a nie kupiła...



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jay pisze:to już nie porównujemy słodkiej do kocurka? teraz słodka to konkurentka wrednej :D

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987


Aż strach pomyślec czyje podium zaatakuje jutro - ANita? Maddie? Puśka? Sky is the limit dla naszej Multipli :mrgreen:
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:
jay pisze:to już nie porównujemy słodkiej do kocurka? teraz słodka to konkurentka wrednej :D

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987


Aż strach pomyślec czyje podium zaatakuje jutro - ANita? Maddie? Puśka? Sky is the limit dla naszej Multipli :mrgreen:

Niby taka szara osóbka a Was tak rusza ;> albo chcielibyście ją bzykać albo zazdrościcie młodości
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
rudy102->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2017, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mi się Słodka podoba, ale trochę zawsze się cykam zagadać.
Nie wiem, może to jakiś rodzaj onieśmielenia.
Czasem jak do niej zerknę, to po chwili czuję takie gwałtowne uderzenie w okolicach mostka, takie jeb... i nie mogę się skupić, myśli biegaja jak szalone, czasem to chyba nawet i ciarki się pojawiają, spina mnie od góry na dół i jestem betonem, totalne drewno! brak swobody ruchów i brak swobodnych myśli.
to jebnięcie o którym wspominałem powyżej, ono nieustępuje póki u niej jestem i na nią patrze.
cały czas czuję, cały czas przeżywam, to trwa i jest jak amok, zupełny brak kontroli, dezorientacja i odrealnienie.
To jest bardzo dziwne i trudne do opisania.
Pewnie wielu tak ma, ale po prostu nie mają odwagi się przyznać.
ja postanowiłem to zrobić, jeszcze przed nowym rokiem i wyrzucić z siebie ten zbędny balast emecjonalno-miłosny, no i w końcu poczuć się lżej.
ps. chciałbym z nią zjeść najdroższe ślimaki świata we Francji, popijając to wszystko ciemnym malbec-iem i wpatrując się przy tym w słońce, które konsekwentnie się chowa za horyzontem.
-> Lowe Lowe Lowe.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msn pisze:Mi się Słodka podoba, ale trochę zawsze się cykam zagadać.
Nie wiem, może to jakiś rodzaj onieśmielenia.
Czasem jak do niej zerknę, to po chwili czuję takie gwałtowne uderzenie w okolicach mostka, takie jeb... i nie mogę się skupić, myśli biegaja jak szalone, czasem to chyba nawet i ciarki się pojawiają, spina mnie od góry na dół i jestem betonem, totalne drewno! brak swobody ruchów i brak swobodnych myśli.
to jebnięcie o którym wspominałem powyżej, ono nieustępuje póki u niej jestem i na nią patrze.
cały czas czuję, cały czas przeżywam, to trwa i jest jak amok, zupełny brak kontroli, dezorientacja i odrealnienie.
To jest bardzo dziwne i trudne do opisania.
Pewnie wielu tak ma, ale po prostu nie mają odwagi się przyznać.
ja postanowiłem to zrobić, jeszcze przed nowym rokiem i wyrzucić z siebie ten zbędny balast emecjonalno-miłosny, no i w końcu poczuć się lżej.
ps. chciałbym z nią zjeść najdroższe ślimaki świata we Francji, popijając to wszystko ciemnym malbec-iem i wpatrując się przy tym w słońce, które konsekwentnie się chowa za horyzontem.
-> Lowe Lowe Lowe.


Dobra nie przesadzajmy najładniejsza nie jest. Figury modelki nie ma. Jeśli chodzi o charakter ma swoje nastroje ale inteligentnie się wypowiada. Dziękuje Maćku za wyrażenie opini jeśli wracając do Twoich wcześniejszych postów co do słodkiej to muszę przyznać, że ciekawie się wypowiadasz ;) zwłaszcza, że to ironia ;) Wracając do powszedników którzy utwierdzają się w tym, że są elokwentnymi osobami którzy znają każdego po kolei z ShowUp.tv ;) zajmijcie się w końcu się czymś pożytecznym a nie życiem innych osób. Fakty są takie krytykują tylko osoby o niskim ilorazie inteligencji, które nie maja perspektyw na przyszłość ;)
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
rudy102->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2017, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




rudy102 pisze:
Dobra nie przesadzajmy najładniejsza nie jest. Figury modelki nie ma. Jeśli chodzi o charakter ma swoje nastroje ale inteligentnie się wypowiada. Dziękuje Maćku za wyrażenie opini jeśli wracając do Twoich wcześniejszych postów co do słodkiej to muszę przyznać, że ciekawie się wypowiadasz ;) zwłaszcza, że to ironia ;) Wracając do powszedników którzy utwierdzają się w tym, że są elokwentnymi osobami którzy znają każdego po kolei z ShowUp.tv ;) zajmijcie się w końcu się czymś pożytecznym a nie życiem innych osób. Fakty są takie krytykują tylko osoby o niskim ilorazie inteligencji, które nie maja perspektyw na przyszłość ;)

:scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :?:
Nie chce mi sie szukac, ale ktos juz tu chyba pisal w podobnym stylu... W kazdym razie, nawet tlumacz google czasem cos rozsadniejszego wypluwa. Zastrzegam ze mam niskie IQ i brak perspektyw.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Soryyy ale będę wyjątkowo mało delikatny.Te wszystkich westchnienia w stosunku do słodkiej to według mnie taka ściema.Tak naprawdę może wam się w niej podobać jedynie jej młode ciałko i każdy z was myśli jak by było fajnie dobrać się do jej cipki i ja wydupczyć.Teraz czekam na falę hejtu w moja stronę.Pozdrawiam hard :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Soryyy ale będę wyjątkowo mało delikatny.Te wszystkich westchnienia w stosunku do słodkiej to według mnie taka ściema.Tak naprawdę może wam się w niej podobać jedynie jej młode ciałko i każdy z was myśli jak by było fajnie dobrać się do jej cipki i ja wydupczyć.Teraz czekam na falę hejtu w moja stronę.Pozdrawiam hard :smoke:

hard ale ty tak myślisz o wszystkich dupeczkach z ShowUp.tv bo przy tobie to każda ma młode ciałko :D



Nowy Blog ShowUp.tv
LEON LXIX




jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Soryyy ale będę wyjątkowo mało delikatny.Te wszystkich westchnienia w stosunku do słodkiej to według mnie taka ściema.Tak naprawdę może wam się w niej podobać jedynie jej młode ciałko i każdy z was myśli jak by było fajnie dobrać się do jej cipki i ja wydupczyć.Teraz czekam na falę hejtu w moja stronę.Pozdrawiam hard :smoke:

hard ale ty tak myślisz o wszystkich dupeczkach z ShowUp.tv bo przy tobie to każda ma młode ciałko :D

Coś w tym jest .. niestety masz rację ale jest tu tez kilka starszych laseczek które też są niczego sobie.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Slodka > Kocur + Paula
Ot tak, po prostu. Dziękuję za uwagę.


https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości