slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
kocurku nie denerwuj się bo złość piękności szkodzi
997 to już jest przeżytek, już nikt nie zwraca na nią uwagi



https://showup24.tv/taka_sobie_slodka
https://showup24.tv/profile/taka_sobie_slodka
LEON LXIX


hmmmmm czy to juz koniec tej komediii obawiam sie ze nie..

cdn........ ;)
Awatar użytkownika
BecksGold
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak nie wiadomo o co chodzi to pewno chodzi o żetonki. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Miałam się nie wypowiadać, ale to zrobię. Czytając te wszystkie brednie na swój temat zrozumiałam, że co niektórzy ludzie piszą o sobie a nie o mnie. Tak naprawdę szydząc czy też obrażając innego człowieka w celach zarobkowych pokazujecie jacy jesteście naprawdę. Pokazujecie, że nie macie własnego życia czy też swojego rozumu tylko idziecie w fali hejtu na jedną osobę bo kilka osób poszło, to czego nie ja? Znacie mnie? Rozmawialiście ze mną chociaż przez chwilę, bo wątpię. Piszecie co tak naprawdę kilka osób Wam narzuci. Narzuci kilka skrawków materiałów wyjętych z kontekstu, a co niektórzy łykają to jak pelikany. Tak naprawdę pierw poznajcie temat oraz osobę a potem się wypowiadajcie. Co do Twojej wypowiedzi Hard napiszę tylko, że w swoim wieku powinieneś bardziej zważać na swoje wypowiedzi, bo emeryci powinni dawać przykład młodszym, a nie pokazywać, że nie mają nic w głowie. Swoimi insynuacjami pokazujesz swój niski poziom intelektu oraz niskie poczucie własnej wartości, na taką przypadłość proponuje analizę psychologiczną (jak chcesz napisz na pw dam Ci namiary na darmowego psychologa). Co do reszty wypowiedzi zostawię to bez komentarza. Co do ostatnich materiałów, które do mnie dotarły od ludzi z którymi mam kontakt po za SU, kocurku idź za radą wetrego skonsultuj się z prawnikiem, to i tak Ci nic nie da konsultowałam się z policją oraz prawnikiem nie złamałam prawa ani cywilnego ani karnego. Pamiętaj zasadę, kto pierwszy zaczyna wojnę to od niej ginie. Ty wywoływałaś za każdym razem kłótnie ze mną. Prowokowałaś albo osoby od Ciebie. Nigdy pierwsza Ciebie nie naśladowałam ani nic i nie zamierzam. Nigdy nie pomawiałam Cię na tle publicznym u siebie na transmisjach, tylko przypominałam za każdym razem, że Ty też nie jesteś tu anonimowa. Pamiętaj o tym, kto pierwszy pomawia i obraża osobę to potem to do niego wraca. W sumie chyba Ci to teraz na rękę bo możesz udawać skrzywdzoną przez ze mnie. Napiszę jedną mądrą myśl podsumowującą to wszystko Pierwsza nie zaczęłam i nie rzuciłam rękawicy, jedyne co robiłam broniłam siebie. Przypomnę Ci jeszcze jedno możesz pisać co chcesz o mnie i osoby od Ciebie mogą też mnie pomawiać, ale Showup i forum nie będzie trwać wiecznie i kiedyś będzie trzeba się zetknąć z realnym życiem. Pewnie nie wiele osób to przeczyta, ale tym co przeczytają dziękuję smile
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uwaga, podaję przepis na ciasto:

Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


MSN pozwę Cię za to, że chciałeś zrobić ciasto!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44, a ja pozwę Ciebie za to że chciałeś pozwaś msn!
Awatar użytkownika
Icek
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 05 sie 2015, 11:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kamyczek123
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja Ciebie pozwę za to, że chciałeś mnie pozwać za to, że pozwałem MSN! I to w sądzie karnym i cywilnym!!!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


To ja pozwę Ciebie za to, że chciałeś mnie pozwać za to, że chciałem pozwać Ciebie za to, że Ty chciałeś pozwać msn za to, że on chciał upiec ciasto.

W sądzie karnym, cywilnym i Boskim!
Awatar użytkownika
Icek
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 05 sie 2015, 11:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kamyczek123
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To ja pozwę Ciebie za to, że chciałeś mnie pozwać za to, że chciałem pozwać Ciebie za to, że chciałeś pozwać mnie za to że ja chicałem pozwać msn za to, że on chciał upiec ciasto.

W sądzie karnym, cywilnym, Boskim i administracyjnym!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Tu już tylko sąd ostateczny pomoże... wszystkich nas rozsądzi ;-)



https://showup24.tv/taka_sobie_slodka
https://showup24.tv/profile/taka_sobie_slodka
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mordy w kubel bo zaraz wszyscy dostaniecie bezprawnego bana!!
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


gorzka997 a jakiż to wybitny prawnik i policjant powiedział ci że ujawniając dane kocurka nie zrobiłaś niczego nielegalnego? :D
LEON LXIX


jay pisze:gorzka997 a jakiż to wybitny prawnik i policjant powiedział ci że ujawniając dane kocurka nie zrobiłaś niczego nielegalnego? :D


Dane personalne to podanie pełnego imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszania. Pozdrawiam! Pierwszy sie zorientuj jay a potem wypowiadaj.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


slodkaa987 pisze:
jay pisze:gorzka997 a jakiż to wybitny prawnik i policjant powiedział ci że ujawniając dane kocurka nie zrobiłaś niczego nielegalnego? :D


Dane personalne to podanie pełnego imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszania. Pozdrawiam! Pierwszy sie zorientuj jay a potem wypowiadaj.


to jak będę tu podawał twoje dane niepełne albo jakimś szyfrem to nie masz nic przeciwko i donosić pałom nie będziesz, tak? :D
muszę je tylko od kogoś wyciągnąć bo nie widziałem jak je twój stalker ujawniał
LEON LXIX


Nie chce wiedziec nic i nie wiem.... :D :dontknow:
Awatar użytkownika
BecksGold
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




slodkaa987 pisze:
jay pisze:gorzka997 a jakiż to wybitny prawnik i policjant powiedział ci że ujawniając dane kocurka nie zrobiłaś niczego nielegalnego? :D


Dane personalne to podanie pełnego imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszania. Pozdrawiam! Pierwszy sie zorientuj jay a potem wypowiadaj.


slodkaa987 pisze:Nie będę się tłumaczyć jedyne co napiszę nick mój jest przypisany do konkretnej osoby postaci w sensie wiecie jak wyglądam itd. tyle powinno starczyć.


Czyli w przypadku Kocurka dane personalne to pełne imię, nazwisko, adres zamieszkania i może jeszcze numer buta,
a w przypadku slodkaa987/taka_sobie_slodka wystarczy sam nick, który wielokrotnie już zmieniała.

Kolejna ciekawostka: Kocurek odpowiada za goldiego - czyżby to był jej małoletni syn?

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Zagubiła się totalnie w tym co robi tylko coraz bardziej się osmieszajac szkoda dziewczyny



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Można jej nie lubić,może się komuś nie podobać,można dostrzegać jej wady i dziwne zachowania.Widać,że chce strzelać z armaty do muchy,i śmiesznie to wygląda z tymi pozwami za jakieś "bezprawne bany".Jednak uważam,że dostaje za dużo pocisków i to mocnych,jak wczoraj na transmisji.Później,próbując się bronić strzela na oślep i miesza do tego swój "pierwowzór".Czy ta telenowela się kiedyś skończy... ? :D
Awatar użytkownika
matias999
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości