slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin już się w jednym poście przyznałeś, że udzielasz się tu po pijaku, więc pij sobie chłopie wieczorami jak pijesz i nie zajmuj się myśleniem, bo ciężko ci to przychodzi jak widać.


Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nastepny kozak...cos napisal, chuj wie po co ale o moj stan umyslu sie martwi, tudziez o to kiedy pije, co za troska... wez mi jeszcze wyslij smsa o tresci "pomagam"

edit:
Sie wysililem Fuckelberry czy jak Ci tam i sprawdzilem czemu sie przypierdalasz...masz 15 postow na forum, z tego 12 w obronie swojej pieknej...to moze zamiast zajmowac sie mna przekaz swojej ukochanej zeby przed robieniem zdjec na awatar wlosy umyla bo w tlustych strąkach wyglada niekorzystnie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Komin sam piszesz uj wie po co już któryś raz, by tylko dziewczynę obrazić i pokazać jakim to jesteś wielkim znawcą ShowUp.tv (i kobiet :laugh3: ). Zresztą co tu dyskutować z typem, który sypie takimi złotymi myślami jak to że kobiety mają ryj a nie twarz... albo że laski z ShowUp.tv są towarem (a ty wielkim panem klientem :rofl: ). Towar inteligencie to masz w biedronce i sobie go możesz nabyć, a na ShowUp.tv to są usługi jak już. Swoją drogą z takim podejściem to cię nawet z burdelu wykopią.
Za dużo sobie wyobrażasz kominie, twój stan umysłu mnie nie obchodzi ani twój alkoholizm, jak dla mnie to możesz się zachlać. Jesteś po prostu takim wrzodem na tyłku na tym forum, że czasem trudno się nie odezwać. Wiele razy się powstrzymywałem wierz mi. Razi mnie chamstwo, dlatego się tu czasem udzielam i staję w obronie kobiet, bo tak mnie nauczono.
Co do słodkiej to nikt ci nie każe jej oglądać :) Na twój chamski tekst o jej włosach mogę odpowiedzieć w podobny sposób: umyj swojego flaka bo toksyczne opary mieszają ci we łbie.

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Synku... nie blysnales, usluga jest towarem, radze sprawdzic definicje, jesli nie dorosles jeszcze do fachowej literatury to wystarczy sprawdzic chocby w wikipedii.
Tak, jestem klientem na ShowUp.tv, jesli tobie sie wydaje ze nie jestes to moge tylko wspolczuc.
To ze jestem jakims wrzodem na tym forum to byc moze zdanie twoje i przydupasow z klubu slodkiej i kocurka, wiec byc moze jestem wrzodem, ale dla nich, nie jest mi przykro...
Nie powstrzymuj sie przed wyrazaniem opinii...mozesz tez o mnie, ale zauwaz ze to forum powinno sluzyc wyrazaniu opinii glownie o wystepujacych na ShowUp.tv nie zas o ogladajacych, jednak jesli mialbys miec zaparcia czy tez hemoroidy to smialo, mozesz tez jechac po mnie.
Don Kichocie nie stajesz w obronie kobiet, liczba mnoga jest tu nie na miejscu, stanales na razie w obronie jednej kobiety, Twojej Dulcynei o nicku slodka987, nikogo wiecej. Zakladam wiec ze twoje zdanie o mnie jest mocno tendencyjne, ale powiedzmy ze mi to lotto.
Zalozmy tez ze twoja misja na tym forum bedzie obrona uroku osobistego, inteligencji, urody i innych zalet slodkiej a moim hobby wyrazanie negatywnej opini o laskach moim zdaniem zalosnych, tępych itd. Gdybys byl dokladniejszy w swoim stronniczym dochodzeniu to zauwazylbys ze jednak nie zwyklem czepiac sie bezpodstawnie. Niewazne.
Uwage o myciu flaka moglbym pominac ale skoro ustalilismy (mam nadzieje)ze usluga to towar, to ja jako klient portalu kamerkowego, w ktorym towar nie oglada mnie lecz ja jego, pozostawiam sobie prawo do wchodzenia do tego "sklepu" nawet z ujebanym flakiem i w oparach czegokolwiek, mam nadzieje ze rozumiesz dlaczego, jesli nierozumiesz to polecam doksztalcenie w pewnych dziedzinach.
Teraz drogi Fuckerberry, jesli masz ochote mi cokolwiek odpowiedziec to radze przemyslec, bo zmusze sie do kolejnej odpowiedzi jesli odniose wrazenie ze cokolwiek rozumiesz i masz jakiekolwiek objawy IQ na zwojach. Przypomne Ci jeszcze tylko ze personalne wycieczki w moja strone rozpoczales Ty.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Niestety Komin w dużej mierze ma rację z tym 'towarem'.

polecam obejrzeć doskonały dokument, aby zobaczyć jak to wszystko wygląda z różnych perspektyw i jak to wszystko tak naprawdę działa.
w tym materiale zobaczycie radość i smutek oraz dobre i złe strony tego biznesu.
polecam.


link do filmu - viewtopic.php?f=8&t=2188
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


ze slodka jest też taki problem, że to towar podrobiony :D



Blog ShowUp.tv
LEON LXIX


jay pisze:ze slodka jest też taki problem, że to towar podrobiony :D

Skończylibyście już z tym podrabianiem, bo nudni jesteście. 99% lasek na ShowUp.tv robi taką samą palcówę i jakoś to wam nie przeszkadza :D

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Moze panna zrozumiała ze zarobi więcej na unikaniu nagości niż pokazywaniu (jak na początku). Ostatnio widziałem walkę o jakiś paro minutowy privek, w koncu jeden z wygranych "odpuścił" drugiemu bo nikt nie był w stanie wyłonić który dał pierwszy :D
Awatar użytkownika
varosso
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TakaSobieJaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


varosso pisze:Moze panna zrozumiała ze zarobi więcej na unikaniu nagości niż pokazywaniu (jak na początku). Ostatnio widziałem walkę o jakiś paro minutowy privek, w koncu jeden z wygranych "odpuścił" drugiemu bo nikt nie był w stanie wyłonić który dał pierwszy :D


To jest biznes :D Co ma większą wartość- coś co leży na ulicach, czy "wydania specjalne", które zdarzają się raz na jakiś czas? Slodka uznała pewnie, że po co pokazywać się całej Polsce, jak można zrobić trochę tajemniczości i zarobić na jednym privku z "konkursu", tyle co na całym wieczorze.
Awatar użytkownika
lechpoznan0700
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 08 paź 2017, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay pisze:ze slodka jest też taki problem, że to towar podrobiony :D



Blog ShowUp.tv

Słodka987-MADE IN CHINA. :hehe:
PS Nie chce mi się czytać tu waszych wypocin ale co ona robi na tych privkach -chyba nie tańczy tak jak ..... :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Przeciętny plebs może i opisze Słodka jako kopia chinska podroba itp. ale ludzie o ponadprzeciętnej kulturze osobistej,
nienagannych manierach i wysoce rozwiniętej wrażliwości na piękno otaczającego ich świata odważą się porównać
twórczość Słodkiej na ShowUp.tv do czegoś co w literaturze określane jest jako - pastisz (szukac w wikipedii)
pozdra dla pięknej cyganeczki sprzedającej marzenia i nadzieje :D
( :fap: )
cham_i_zlodziej


jprd :facepalm:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


o....uaktywnił sie jakiś ..
cham_i_zlodziej


pięknej cyganeczki sprzedającej marzenia i nadzieje.
Dobre,można się pośmiać. :lol2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ptaszki donoszą, jak twierdzi słodka za 5 dni jej już tu nie będzie, zegnajcie, żałoba narodowa, minuta ciszy... łezka



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wunderbaum pisze:Ptaszki donoszą, jak twierdzi słodka za 5 dni jej już tu nie będzie, zegnajcie, żałoba narodowa, minuta ciszy... łezka



www.BlogSU.pl

To smutna wiadomość .. wszystkim mam będzie jej tu brakować a zwłaszcza K...... :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wunderbaum pisze:Ptaszki donoszą, jak twierdzi słodka za 5 dni jej już tu nie będzie, zegnajcie, żałoba narodowa, minuta ciszy... łezka



www.BlogSU.pl

Jak to odchodzi? Z tego co kojarzę ona zostanie do końca kocurka i jeden dzień dłużej ;) a zauważyliście, że koteczek przez swą konkurentkę taki jakiś przygaszony chyba coś jest nie tak ;D b
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
rudy102->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2017, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Odchodzi czy nie . ja tam za nią płakać nie będę.Jak dla mnie to laseczka sobą niczego takiego nie prezentowała i nie wnosiła tu nic ciekawego.Ale to tylko moje subiektywne odczucia i wiem że komuś tam może się podobać. :papa:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Odchodzi czy nie . ja tam za nią płakać nie będę.Jak dla mnie to laseczka sobą niczego takiego nie prezentowała i nie wnosiła tu nic ciekawego.Ale to tylko moje subiektywne odczucia i wiem że komuś tam może się podobać. :papa:



Nowy Blog ShowUp.tv

Naprawdę? Ale zobacz jak Cię zainteresowała swoją przeciętnością i przyciąganiem ludzi jednak ma coś w sobie po za tym, że wielu do niej wraca pomimo jej nastrojów. Do tego nie ukrywajmy Hard jesteś tak naprawdę nie obiektywny jeśli chodzi o ocenę jej ze względu na to, że sporo lat ubiegałeś się o względy kocurka a teraz o względy Pauli ;) a jak wiadomo jednak to konkurencja jest dla obu Pań ale jeśli chodzi o Paulę to moim zdaniem jej minimalistyczny makijaż teraz jej bardziej pasuje ;)
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
rudy102->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2017, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rudy102 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Odchodzi czy nie . ja tam za nią płakać nie będę.Jak dla mnie to laseczka sobą niczego takiego nie prezentowała i nie wnosiła tu nic ciekawego.Ale to tylko moje subiektywne odczucia i wiem że komuś tam może się podobać. :papa:



Nowy Blog ShowUp.tv

Naprawdę? Ale zobacz jak Cię zainteresowała swoją przeciętnością i przyciąganiem ludzi jednak ma coś w sobie po za tym, że wielu do niej wraca pomimo jej nastrojów. Do tego nie ukrywajmy Hard jesteś tak naprawdę nie obiektywny jeśli chodzi o ocenę jej ze względu na to, że sporo lat ubiegałeś się o względy kocurka a teraz o względy Pauli ;) a jak wiadomo jednak to konkurencja jest dla obu Pań ale jeśli chodzi o Paulę to moim zdaniem jej minimalistyczny makijaż teraz jej bardziej pasuje ;)

Czy mnie zainteresowała..no może tak troszeczkę bo jest o niej głośno wiec postanowiłem zasięgnąć języka u źródeł,I co byłem kilka razy u niej na transmisjach lecz wychodziłem po krótkim czasie..bo nic nie tam nie trzymało.A co do mojej obiektywności to napisałem jak uważam i tyle w tym temacie.Pozdrawiam hard. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości