slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Zachowanie Gorzkiej vel Koteczka222 wynika z tego, iż nie może przeboleć, że Kocurro ma takich widzów jakich ona nigdy mieć nie będzie. Przemawiają przez nią żal i rozgoryczenie.
Co z tego, że jej pokazy gromadzą te 1500 osób (choć zapewne liczba ta przez kogoś podbijana) - skoro tam nuda okropna. Poziom transmisji u Słodkiej nigdy nie zbliży się do tego jaki jest u Kocurka - NEVER.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:Zachowanie Gorzkiej vel Koteczka222 wynika z tego, iż nie może przeboleć, że Kocurro ma takich widzów jakich ona nigdy mieć nie będzie. Przemawiają przez nią żal i rozgoryczenie.
Co z tego, że jej pokazy gromadzą te 1500 osób (choć zapewne liczba ta przez kogoś podbijana) - skoro tam nuda okropna. Poziom transmisji u Słodkiej nigdy nie zbliży się do tego jaki jest u Kocurka - NEVER.


Już wszystko wróciło do normy i słona ma średnio 30-50 osób na transmisji.
แมวตัวผู้


Klakier pisze:
NoMoreMoney pisze:Zachowanie Gorzkiej vel Koteczka222 wynika z tego, iż nie może przeboleć, że Kocurro ma takich widzów jakich ona nigdy mieć nie będzie. Przemawiają przez nią żal i rozgoryczenie.
Co z tego, że jej pokazy gromadzą te 1500 osób (choć zapewne liczba ta przez kogoś podbijana) - skoro tam nuda okropna. Poziom transmisji u Słodkiej nigdy nie zbliży się do tego jaki jest u Kocurka - NEVER.


Już wszystko wróciło do normy i słona ma średnio 30-50 osób na transmisji.



to polecam kupić okulary bo wczoraj było około 500;) ale nie martw się klakierku to już ten wiek, że ani to głowy ani to wzroku ;d się nie ma, ale specjalista w szpitalu zapewne coś Ci zaradzi ;D
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Matka_Stiflera pisze:piszę dlaczego mnie wywala to mi menda odpowiada ze jak chce sobie popatrzec to na fotke. z takim podejsciem to tu baba niewiele zdziała, skoro za samą obecność u niej żąda żetony.

A gdzie jest napisane, że żąda żetonów za obecność? Taki układ panuje u blodi22, ale raczej nie u Słodkiej. Nadinterpretujesz.
florek1florek pisze:Kilka razy mnie wyrzuciła ze swojej transmisji, mimo, ze nigdy nic u niej nie pisalem.

Dziewczyna wywala nie mimo milczenia, ale przez milczenie właśnie, nie ona jedna zresztą. Co w tym trudnego do zrozumienia? Ja też jestem zwykłym obserwatorem, nieraz mnie wywaliła, ale nie płaczę na forum z tego powodu...
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Max pisze:Nie wiem jak wcześniej (nie śledzę tematu, jej transmisji też), ale chyba ktoś niedawno wrzucił nagiego priva z nią :)


I co z tego słodka się rozbierała taki portal. Szukasz sensacji idź gdzieś indziej.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Słona dalej idzie w zaparte i straszy pozwami, chyba bloga nie czytała :D :D :D
Obrazek
แมวตัวผู้


Klakier pisze:Słona dalej idzie w zaparte i straszy pozwami, chyba bloga nie czytała :D :D :D
Obrazek


Naprawdę to dawaj link, z tego co mi wiadomo screeny rozmów nie mogą być tutaj wklejane. A do tego klakier nie siedź u mnie bo naprawdę żałosny jesteś



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


koteczek222 pisze:
Klakier pisze:Słona dalej idzie w zaparte i straszy pozwami, chyba bloga nie czytała :D :D :D


Naprawdę to dawaj link, z tego co mi wiadomo screeny rozmów nie mogą być tutaj wklejane. A do tego klakier nie siedź u mnie bo naprawdę żałosny jesteś


To postrasz Adminkę psami to usunie.
ps. nie chcesz mnie u siebie to mnie zbanuj, usta mówią nie ale oczy tak :D

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
แมวตัวผู้


Klakier pisze:
koteczek222 pisze:
Klakier pisze:Słona dalej idzie w zaparte i straszy pozwami, chyba bloga nie czytała :D :D :D


Naprawdę to dawaj link, z tego co mi wiadomo screeny rozmów nie mogą być tutaj wklejane. A do tego klakier nie siedź u mnie bo naprawdę żałosny jesteś


To postrasz Adminkę psami to usunie.
ps. nie chcesz mnie u siebie to mnie zbanuj, usta mówią nie ale oczy tak :D

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987


Cwany/ cwana przez internet za przeproszeniem cipa w życiu ;) tak Cię określę klakierku.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Klakierek to kociak który dopiero w realu pokazuje pazur, nie to co słodki Koteczek222 który i w necie i w realu jest zwykłym nudnym dachowcem :-P



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


dlaczego ona jeszcze nie zostala przeniesiona do pokazy 18+???? :lol: jak mowi stare chinskie przyslowie kto pokazuje cyce,cipy na kamerkach a do tego twarz jest spalony w zyciu prywatnym :dontknow:
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 22:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


poker123 pisze:dlaczego ona jeszcze nie zostala przeniesiona do pokazy 18+???? :lol: jak mowi stare chinskie przyslowie kto pokazuje cyce,cipy na kamerkach a do tego twarz jest spalony w zyciu prywatnym :dontknow:



a gdzie ona się rozebrała z twarzą?
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie badzmy dziecmi rozbieralas sie na tym profilu huj z twarza czy bez...moze ktos wlamal ci sie na konto i sie rozbierał?? :lol: :lol: jprd nosz qurwa :sorry:
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 22:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Słodka powinnaś się naprawdę udać na jakieś lekcje podstaw współżycia społecznego bo masz podstawowe braki w tej materii - napraawdę myślisz, że ludzie są aż takimi debilami a Ty jesteś taka bystrzara że ich wszystkich oszukasz?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


koteczek222 pisze:
poker123 pisze:dlaczego ona jeszcze nie zostala przeniesiona do pokazy 18+???? :lol: jak mowi stare chinskie przyslowie kto pokazuje cyce,cipy na kamerkach a do tego twarz jest spalony w zyciu prywatnym :dontknow:



a gdzie ona się rozebrała z twarzą?


Czyli na normalnych transmisjach pokazywałaś twarz i to byłaś Ty, a na rozbieranych pokazach na których nie było widać twarzy to nie byłaś Ty? :D
แมวตัวผู้


He he Klakier trafiłeś w samo sedno logiki myślenia Słodkiej :)

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Logika, myślenie i Słodka...tych slow w zadnym wypadku nie powinno się łączyć w jednym zdaniu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


koteczek222 pisze:
poker123 pisze:dlaczego ona jeszcze nie zostala przeniesiona do pokazy 18+???? :lol: jak mowi stare chinskie przyslowie kto pokazuje cyce,cipy na kamerkach a do tego twarz jest spalony w zyciu prywatnym :dontknow:



a gdzie ona się rozebrała z twarzą?

Aż specjalnie pofatygowałem się załozyć konto.

Ktoś mi powie czemu to coś (chciałem napisać co mysle o jej inteligencji ale dam sobie spokój) pisze o sobie samej raz w pierwszej a raz w trzeciej? Ona serio myśli że ludzie są tak głupi jak ona?

A tak poza tym- kocurek to zwykła odleżyna i czasami udaje niezbyt ogarniętą, ale ma w przeciwieństwie do ciebie pewną zaletę: wygląda. A ty robisz takie miny że człowiek nie wie czy to nie live z ośrodka dla obłąkanych.
Awatar użytkownika
Wojtek24l
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017, 23:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Doll.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawą rozmowę dziś czytałem na CW , chodzi o czat gwiazdy tego tematu z adminem strony na temat usunięcia jej filmów ze strony :) korzystanie z translatora w tych czasach jest lekko słabe a pisanie co chwila po polsku do gościa który ni huhu to polsku jest lekko żałosne - ucz się języków kobieto to może następnym razem zostaniesz potraktowana poważnie :oops:
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości