_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: fajna-po30
05 mar 2018, 16:32


Dziękuję za rade fajna, ale nie skorzystam. Pozwol ze wpisze sie w glowny nurt i na forum o pierdolach bede pisal pierdoly...chcesz cos ambitniejszego to przenies sie na jakies forum naukowe i tam sobie poblyszczymy intelektem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: fajna-po30
06 mar 2018, 16:28


Re: fajna-po30/_ula_
06 mar 2018, 19:50


Bez pokazów, bez priv, cieawe jak długo ;)
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30/_ula_
08 mar 2018, 01:34


Witamy z powrotem. :) :) :) :)

https://showup24.tv/_ula_
https://showup24.tv/profile/_ula_


parostatek pisze:Właśnie rozchodzi się o ten dotyk czarodziejskiej różdżki...



Nowy Blog ShowUp.tv

Nie wiem o co ci chodzi ale może to nawet i lepiej. ;) ;) ;) ;)


Dzisiaj wpadłem do niej na chwilkę i muszę stwierdzić że cycuszki rosną jej jak grzyby po deszczu i o mały włos nie rozerwały jej bluzeczki..no..no robią swoją wielkością i kształtem niezłe wrażenie. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:

https://showup24.tv/_ula_
https://showup24.tv/profile/_ula_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: fajna-po30
16 mar 2018, 13:01


fajna--po30 pisze:Konto usunęłam bo tak miałam w planie, czyli posiedzieć sobie do lutego. Co do showup.tv, jak będę chciała wpaść na showup.tv to tylko po to by pojeździć na rowerze, a jeżeli się to komuś nie podoba to nie wchodz i nie patrz.


Przyszła mamusia jednak długo nie wytrzymała i pojawiły się privy. Widać, że e-kurestwo potrafi mocno uzależniać... ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
16 mar 2018, 17:10


maxim serio tak Cie to boli? Myślisz, że kobiety w ciąży nie mają ochoty na orgazm, w dodatku łechtaczkowy? Chyba, że nie wiesz gdzie u kobiety znajduje się łechtaczka! Nie musi sobie niczego wpychać do pochwy, żeby osiągnąć orgazm wyobraź sobie. Poza tym, fajna wspomniała kiedyś, że część osób z SU, jest Jej dość bliska i z radością poinformowała o swojej ciąży, jak i to, że ma zamiar czasem Nas odwiedzać. To po jaką cholerę wyjeżdżasz z e-kurestwem? Trochę kultury mały człowieczku, łatwo się ocenia, a sam nie wiesz co w życiu jeszcze będziesz robił, póki co, to jesteś obserwatorem na SU, korzystasz z jego dobrodziejstw, a może za jakiś czas sam odpalisz kamerkę z własną transmisją, u boku swojej partnerki, a wtedy sam wystawisz się na niepochlebne opinie, uparcie twierdząc, że to po Tobie spływa.
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 16:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30/_ula_
16 mar 2018, 17:43


Zapewniam Cię, że nic mnie nie boli. Stwierdziłem tylko fakty i nazwałem rzeczy po imieniu.
1. To nie ja pisałem: "Od teraz tylko rozmowy i jazda na rowerku". Jak widać, tylko rowerek szybko się znudził. Wróciła do pokazów. Widocznie brakowało takiej zabawy .
Wniosek poboczny : nigdy nie wierz e-kurewce.
2. Nie żebym miał coś przeciwko, ale będę nazywał rzeczy po imieniu. Ja: e-kurwiarz, One: e-prostytutki. Nie będę zaklinał rzeczywistości i nazywał szamba perfumerią. Śmieszy mnie jak ktoś mówi "modelki", "aktorki" itp.
Tylko tyle..
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 mar 2018, 23:53


fajna--po30 pisze:Konto usunęłam bo tak miałam w planie, czyli posiedzieć sobie do lutego. Nikt a już na pewno żaden z tych idiotow co tu się wypowiadał negatywnie o mnie czy też próbował mnie pouczać, nie wpłynął w żaden sposób na na moją decyzję. Jeszcze na głowę nie upadłam żeby takimi idiotami się przejmować. Może kiedyś kilka miesięcy wstecz przejmowałam się tym co tu piszą, ale nauczyłam się mieć tzw idiotow głęboko w du.... A to że weszłam z nimi w dyskusje, to po prostu miałam ochotę i tyle. Co do showup.tv, jak będę chciała wpaść na showup.tv to tylko po to by pojeździć na rowerze, a jeżeli się to komuś nie podoba to nie wchodz i nie patrz.

Wrociła gwiazda, oczywiscie tylko po to zeby pojezdzic na rowerku.Oj chyba zapomniala wyłaczyc PRV, bo przeciez nie miala zamiaru wracac zarobkowo.
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 14:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30/_ula_
19 mar 2018, 06:31


Dobra koleżanka Pauli, równie wiarygodna...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: fajna-po30/_ula_
19 mar 2018, 08:36


Boli was to czy co? Każdemu z nas zdarza się mówić, pisać jedno a potem jest inaczej. Ja tam nie widzę problemu że robi priv, nawet do niej wpadnę jak za dawnych czasów. Tak ogólnie fajna ślicznie wyglądasz.

https://showup24.tv/_ula_
https://showup24.tv/profile/_ula_
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: fajna-po30/_ula_
19 mar 2018, 08:37


Czemu mialoby bolec? Bawi zaledwie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: fajna-po30/_ula_
19 mar 2018, 09:02


Co jak co,ale od dziecka to sie odpierdolcie on nie jest niczemu winne.
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Re: fajna-po30/_ula_
19 mar 2018, 11:37


Dziś fajną zaprosiłem na priv po przez opcję zawołaj na priv,wygląda ślicznie z rana. Gdyby nie to że podzieliła się nowina z nami to nigdy bym nie powiedział że jest w ciąży,jedynie piersi ma większe.A tak na marginesie to jej sprawa co robi,zamiast pouczać innych najpierw spójrzcie na siebie.Dobrze że fajna ma gdzieś te wasze posty.
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: fajna-po30/_ula_
19 mar 2018, 23:21


urzekła mnie twoja historia :D

ps waliłes konia pod cięzarną ,hmmm pewnie ma to swoją nazwe w spisie fetyszy ;p

co do Ulci to mogłaby juz darowac sobie ten kurwidołek ,ale jak widac jest mega uzależniona
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30/_ula_
20 mar 2018, 16:07


Wy to nie macie co robic w swoim zyciu. Seriale typu Trudne sprawy tez ogladacie ?? :blink:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
20 mar 2018, 17:43


Manufaktura pisze:maxim serio tak Cie to boli? Myślisz, że kobiety w ciąży nie mają ochoty na orgazm, w dodatku łechtaczkowy? Chyba, że nie wiesz gdzie u kobiety znajduje się łechtaczka! Nie musi sobie niczego wpychać do pochwy, żeby osiągnąć orgazm wyobraź sobie. Poza tym, fajna wspomniała kiedyś, że część osób z SU, jest Jej dość bliska i z radością poinformowała o swojej ciąży, jak i to, że ma zamiar czasem Nas odwiedzać. To po jaką cholerę wyjeżdżasz z e-kurestwem? Trochę kultury mały człowieczku, łatwo się ocenia, a sam nie wiesz co w życiu jeszcze będziesz robił, póki co, to jesteś obserwatorem na SU, korzystasz z jego dobrodziejstw, a może za jakiś czas sam odpalisz kamerkę z własną transmisją, u boku swojej partnerki, a wtedy sam wystawisz się na niepochlebne opinie, uparcie twierdząc, że to po Tobie spływa.



A Ty naprawdę sądzisz, że orgazmy na SU są prawdziwe? Tym bardziej u ciężarnej? O matko bosko częstochowsko.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: fajna-po30
21 mar 2018, 07:55


antoni.czekailo pisze:
Manufaktura pisze:maxim serio tak Cie to boli? Myślisz, że kobiety w ciąży nie mają ochoty na orgazm, w dodatku łechtaczkowy? Chyba, że nie wiesz gdzie u kobiety znajduje się łechtaczka! Nie musi sobie niczego wpychać do pochwy, żeby osiągnąć orgazm wyobraź sobie. Poza tym, fajna wspomniała kiedyś, że część osób z SU, jest Jej dość bliska i z radością poinformowała o swojej ciąży, jak i to, że ma zamiar czasem Nas odwiedzać. To po jaką cholerę wyjeżdżasz z e-kurestwem? Trochę kultury mały człowieczku, łatwo się ocenia, a sam nie wiesz co w życiu jeszcze będziesz robił, póki co, to jesteś obserwatorem na SU, korzystasz z jego dobrodziejstw, a może za jakiś czas sam odpalisz kamerkę z własną transmisją, u boku swojej partnerki, a wtedy sam wystawisz się na niepochlebne opinie, uparcie twierdząc, że to po Tobie spływa.


A Ty naprawdę sądzisz, że orgazmy na SU są prawdziwe? Tym bardziej u ciężarnej? O matko bosko częstochowsko.


:laughingnew:



Nowy Blog ShowUp.tv
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
21 mar 2018, 17:57


gracjano pisze:
antoni.czekailo pisze:
Manufaktura pisze:maxim serio tak Cie to boli? Myślisz, że kobiety w ciąży nie mają ochoty na orgazm, w dodatku łechtaczkowy? Chyba, że nie wiesz gdzie u kobiety znajduje się łechtaczka! Nie musi sobie niczego wpychać do pochwy, żeby osiągnąć orgazm wyobraź sobie. Poza tym, fajna wspomniała kiedyś, że część osób z SU, jest Jej dość bliska i z radością poinformowała o swojej ciąży, jak i to, że ma zamiar czasem Nas odwiedzać. To po jaką cholerę wyjeżdżasz z e-kurestwem? Trochę kultury mały człowieczku, łatwo się ocenia, a sam nie wiesz co w życiu jeszcze będziesz robił, póki co, to jesteś obserwatorem na SU, korzystasz z jego dobrodziejstw, a może za jakiś czas sam odpalisz kamerkę z własną transmisją, u boku swojej partnerki, a wtedy sam wystawisz się na niepochlebne opinie, uparcie twierdząc, że to po Tobie spływa.


A Ty naprawdę sądzisz, że orgazmy na SU są prawdziwe? Tym bardziej u ciężarnej? O matko bosko częstochowsko.


:laughingnew:



Nowy Blog ShowUp.tv


Zaplacil za orgazm fajnej wiecej jak za prostytutke w realu to chociaz mial nadzieje ze to byl prawdziwy orgazm a ty zniszczylesc jego fantazje :laughingnew:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30/_ula_
21 mar 2018, 18:39


Od kiedy prostytutki maja orgazmy? :blink: Pewnie, ze sa tansze niz nasze camgirls, a juz na pewno po takim spotkaniu dostaniecie gratisy w postaci hiv czy chorob wenerycznych. Powodzenia tym, ktorzy ostentacyjnie chwala sie wizytami w burdelach :good3:

P.S. Pomijam juz te okienka serologiczne w okresie badan na hiv, przypominam, ze hiv potrafi sie uaktywnic po kilku, kilkunastu latach od zarazenia. :beach:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30/_ula_
22 mar 2018, 20:22


Wielkie buńczuczne zapowiedzi a wyszło jak wyszło :laughingnew: Wróciła też do normalnych priwów więc dział już nieaktualny :sarcastic:

https://showup24.tv/_ula_
https://showup24.tv/profile/_ula_
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Issum i 170 gości