Marcela

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Marcela
14 sty 2017, 08:33
Że też jeszcze nikt nie założył tematu :D jak dla mnie fajna dziewczyna. Powoli się rozkręca. Lubi pokazywać pupę ale pusia i cycki niby sie wstydzi. Priv i celow nie ma wczoraj tylko widzialem priv szpagat za 10 żet hahaha. Można z nia pogadac bardzo otwarta dziewczyna. Twarz i cyca raz udało się zobaczyć chyba w sylwestra i nie wiem czego sie wstydzi :D Polecam z nia transmisje. Jest inna niz typowe gole dupy ktore sie oglada juz do znudzenia...

https://showup24.tv/Marcela
https://showup24.tv/profile/Marcela
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
14 sty 2017, 15:16
Pamietam jej pierwszą transmisję. Miała jeszcze poprzednią kamerkę i mało co było widać, nic nie pokazywała a zjawiło się ponad 1500 osób. :) Myślę, że to za sprawą jej delikatnej urody, przez co wygląda czasami na mniej niż 18 lat. ;)

Bardzo lubię zaglądać na jej transmisje. Jest otwarta, ma poczucie humoru i ogólnie fajne nastawienie - robi to na co ma ochotę a żetony traktuje jako sprawę drugorzędną, dzięki temu dobrze się bawi a napiwki w odpowiednim momencie same się posypią. Moim zdaniem trafiła w 10, bo na ShowUp.tv jest taki deficyt takich naturalnych życzliwych dziewczyn, które nie traktują portalu jako maszynki do zarabiania pieniędzy. ;)
Awatar użytkownika
Fit455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 31 mar 2016, 15:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marcela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fit455


Re: Marcela
14 sty 2017, 16:15
Kiedyś u władcy śmieci pod innym nickiem śmiałą się z kurwikłaków a teraz sama jest takim tanim kurwikłakiem :laughingnew:
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
14 sty 2017, 18:39
Gebels pisze:Kiedyś u władcy śmieci pod innym nickiem śmiałą się z kurwikłaków a teraz sama jest takim tanim kurwikłakiem :laughingnew:


A skąd pewność, że to ona była a nie jakiś fejk u władcy, z jakiego niby nicka pisała u władka i kiedy ?

https://showup24.tv/Marcela
https://showup24.tv/profile/Marcela
Mano_Negra


Re: Marcela
14 sty 2017, 18:52
Ona chyba powinna być w podforum Towarzyskie bez pokazów, bo pojedyncze wymsknięcia się cycka to chyba za mało :p U taktownej więcej dało się zobaczyć, a jest w tamtym podforum.

Co do samej Marceli, to też mnie zaskoczyła ilość osób na jej pierwszej transmisji. Uroda faktycznie delikatna, niby Niemka, a o dziwo ładna :D I grzywkę ma śmieszną, szkoda że tak rzadko ją pokazywała.
Awatar użytkownika
lares
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 04 lis 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
14 sty 2017, 20:05
Może się mylę ale kiedyś już taka młoda nadawała z Niemiec.I o dziwo wszystko co zebrała zaraz oddawała przypadkowej osobie na innej transmisji.Tylko tamta była znacznie grubsza ale też czarne włosy i robiła pokazy i to mocne ale nie zawsze.Do tego najczęściej nadawała póżno w nocy i twierdziła że ma ok.16 lat.Gdy zobaczyłem tą Marcelę i napisała że pochodzi z Niemiec od razu przypomniała mi się tamta dziewczyna.Może to zupełnie inna dziewczyna bo tamta była grubsza i miała dość duży biust.Ale nadawała kilka lat temu.Też niby nie pochwalała tych co się rozbierają a zaraz sama dogadzała sobie na wizji.By po kilku minutach wejść do kogoś na transmisję i rzucić wszystko na raz twierdząc że jej nie potrzebne a dostała to od napaleńców.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
14 sty 2017, 22:06
Laska, nadaje/nadawala na zbiorniku- nick Szablooozebna chyba
I nie byly to pokazy z misiem- tylko seks z jakims kolesiem itp.
Nie wiem czym się podniecacie, jej dystans do siebie jak sama pisze - jest mocno naciągany
Awatar użytkownika
Sam_nie_wiem
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: * Wiele *
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
14 sty 2017, 23:10
Nie widziałem szczerze mówiąc ale konta takiego nie ma. Więc albo inne albo skasowała. Poczucie humoru i dystans to ma takim tekstami rzuca że głowa mała. Ktoś ma czacie żeby się nie wstydziła i pokazała cycki bo i tak tam nic nie ma. A ta skoro nic nie mam to pokarze ci od tyłu i pokazała plecy :lol:

https://showup24.tv/Marcela
https://showup24.tv/profile/Marcela
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 01:12
bzykała się na zbiorniku ale nic nie pokazywali, jedynie jej tyłek i jak ssała pałkę ale to jeszcze na innym nicku. Najpierw miała coś z kotkiem kocurkiem, potem malinowa a na końcu jako kiciaszablozebna.

http://www.webcamrecordings.com/modelSearch/?search=kiciaszablozebna

pluszowy miś chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości, a ten kit, że jest z Niemiec to dobra bajka bo jest z Krakowa i nie pokazuje twarzy bo ma duże oczy :shock: i nie jest za piękna. Pierwszy raz na zbiorniku widziałem ją jakieś 2/3 lata temu i już wtedy pisała/mówiła, że ma 19 lat. :nono:
Awatar użytkownika
mowiejakjest
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2017, 01:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 02:57
o Właśnie kicia...
Ona ma 19 lat od 3 lat czy 4
Prawda, że jest z Karkowa, bo sama tak pisała, czy tam mówiła, raz udało mi się ją zobaczyć na zbiorniku, i nie jest ładna ;)
Awatar użytkownika
Sam_nie_wiem
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: * Wiele *
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 08:06
A to ci szmacisko :cool3:


ShowUp.tv
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 11:57
Tak jak pisałem, na czatach udawała cnotkę i szydziła z innych dziwek a sama została kurwą co wali się za kasę ;]
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 12:13
Ta sama historia co z HahahAną i pewnie dziesiątkami innych panienek - na ShowUp.tv cnotka, niewinna pastereczka co to przed nią bieżył baranek a nad nią latał motylek, a na zagranicznych portalach rozkłada nogi szeroko dufnie wierząc, że nikt z rodaków jej tam nie wypatrzy. Ehh biednym zakochanym Januszom puszczamy piosenkę i czekamy na kolejną "niewinną" która zostanie zdemaskowana

Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Marcela
15 sty 2017, 13:17
ja już mam parę typów, a ty ruger ?
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 14:03
A ja nie mam typów. Naprawdę ciężko wytypować. Wszyscy wiedzą, że laski kryją się z tym, że są nimfomankami. :D Nigdy nie wiadomo, kiedy wyskoczy taka modelka. Z reguły to są "nowe" modelki które przychodzą z innych kamerek na ShowUp.tv.
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 14:34
Sam_nie_wiem pisze:o Właśnie kicia...
Ona ma 19 lat od 3 lat czy 4
Prawda, że jest z Karkowa, bo sama tak pisała, czy tam mówiła, raz udało mi się ją zobaczyć na zbiorniku, i nie jest ładna ;)


kwestia gustu, mi tam się podoba :) szkoda, ze na ShowUp.tv nie pokazuje twarzy
Awatar użytkownika
barque
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2016, 18:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 123
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 15:22
Gebels pisze:Tak jak pisałem, na czatach udawała cnotkę i szydziła z innych dziwek a sama została kurwą co wali się za kasę ;]

Tylko że ona nie dość że prawie nic nie pokazuje to nawet nie chce żetonów. A zapytań o cele i Priv ma wiele. W sumie wczoraj robiła PRV za 10 żet. :lol: najzabawniejsze że tylko tym którzy sie mocno udzielają na czacie.Mało tego jeszcze dawała żetony na te Privy. Ja tu bardziej widzę dziewczynę która jest na ShowUp.tv dla przyjemności a nie dla jakichś zysków. Zresztą na ZB większość jest dla przyjemności.Nie ona pierwsza co gra lub zmienia podejście. Ashantee powiedziała że nie pokarze cipki a zrobiła to w miarę szybko. Jest dziewczyna na ShowUp.tv która krytykowała pokazy i robiła transmisję Pokazom mówię zdecydowanie nie. Za co @Supler ją zbanował na rok. Następnie powróciła i po dłuższym czasie sama się rozbiera ale pokazuje głównie piersi i na ogóle. ShowUp.tv wciąga i to mocno i wiele dziewczyn zmienia lub ich podejście do tego niby Kurwienia. Dla mnie to tylko pokazywanie się i trochę inaczej to odbieram niż ogłaszanie się i spotykanie na bzykanie.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 18:45
Widocznie kasa z SU nie jest tak potrzebna jak wali sie za kase po hotelach
Jej nigdy nie byly zetony potrzebne, po prostu wychodzi z założenia, ze jak poudaje, ze ma w dupie to zetony same sie posypia, bo z niej jest taka spoko '' kupela ''

Do tego smieje sie z innych dziewczyny z SU,a sama ciagnie pałę na kamerkach :laughingnew:
Awatar użytkownika
Sam_nie_wiem
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: * Wiele *
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 19:05
Bez dowodów raczej bym nie rzucał aż takich informacji. Bo dziewczyna wydaje sie być ok.Jak robiła tego typu trans na ZB to raczej nie dla kasy. Ale nie wiem jak sie wypowiadała na temat tych z ShowUp.tv to nie komentuje. Szczerze to raczej nie trafiłem na jej trans na ZB ale widać że nadawała.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marcela
15 sty 2017, 19:36
Nie wiem, w jakim celu siedzi, ale niech nie obraza innych dziewczyny, że są dziwkami,a z siebie samej robi cnotkę, bo nią nie jest.
I o to się mi rozchodzi.
Ostatnio zresztą była transmisja z hotelu :laugh3: jezdzi po całej Polsce jak to opowiadała na zbiorniku no .. .. i co tu pisać jak nie ma dowodów :winkextra:
Awatar użytkownika
Sam_nie_wiem
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: * Wiele *
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości