_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 07:33
Już się nie da, dawno temu to wywalili. A szkoda :D



www.BlogShowup.pl
Awatar użytkownika
Icek
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 05 sie 2015, 12:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kamyczek123
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 09:24
Icek pisze:Już się nie da, dawno temu to wywalili. A szkoda :D
http://www.BlogShowup.pl


No szkoda, bo ciekawie było.
tentego czy jak Ci tam jest jak tu piszesz ta opisz nam swoje przemyślenia na ten temat bo ciekawie pisałeś wczoraj :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 10:11
dzień dobry Zachary miło mi..

Jestem anonimowym obserwatorem fapaczem kociego softerotycznego serialu i po ostatnich wydarzeniach zapragnąłem się tu udzielić :D
Mianowicie w pisowni nibyhakera widać było podobieństwa do pisowni goldiego. Lamer goldie ma jakieś tam skrypty z pomocą których od czasu do czasu robi gównoburze na showupie :D Kocurka oczywiście wie że to on zrobił i pewnie to ich wspólny teatrzyk, niedawno robili teatrzyk z zakładem na 27tys. Jak dla mnie niech robią takich scenek jak najwięcej bo jest co rozkminiać :D i mniej nudno się robi :D :D Prawdziwy haker zzerowałby wam wszystkim konta i tyle. Bez karmienia ego popisami na czacie przed chołotą :D Dziękuję za uwagę całuje Kocurke :** :D i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :D A Klakier nie rób zamętu hihi prawdy nie ukryjecie lol

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 21:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 10:50
Zachary_mega_pala pisze:dzień dobry Zachary miło mi..

Jestem anonimowym obserwatorem fapaczem kociego softerotycznego serialu i po ostatnich wydarzeniach zapragnąłem się tu udzielić :D
Mianowicie w pisowni nibyhakera widać było podobieństwa do pisowni goldiego. Lamer goldie ma jakieś tam skrypty z pomocą których od czasu do czasu robi gównoburze na showupie :D Kocurka oczywiście wie że to on zrobił i pewnie to ich wspólny teatrzyk, niedawno robili teatrzyk z zakładem na 27tys. Jak dla mnie niech robią takich scenek jak najwięcej bo jest co rozkminiać :D i mniej nudno się robi :D :D Prawdziwy haker zzerowałby wam wszystkim konta i tyle. Bez karmienia ego popisami na czacie przed chołotą :D Dziękuję za uwagę całuje Kocurke :** :D i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :D A Klakier nie rób zamętu hihi prawdy nie ukryjecie lol

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Jakiego zamętu :dontknow: moje pierwsze skojarzenie też było takie, że to goldi, zresztą ja go zawsze podejrzewam o wszystko co się dzieje dziwnego u Kocurka :D
Ale mam jeszcze jednego takiego którego mogę o to posądzić.
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 11:12
Klakier pisze:
Zachary_mega_pala pisze:dzień dobry Zachary miło mi..

Jestem anonimowym obserwatorem fapaczem kociego softerotycznego serialu i po ostatnich wydarzeniach zapragnąłem się tu udzielić :D
Mianowicie w pisowni nibyhakera widać było podobieństwa do pisowni goldiego. Lamer goldie ma jakieś tam skrypty z pomocą których od czasu do czasu robi gównoburze na showupie :D Kocurka oczywiście wie że to on zrobił i pewnie to ich wspólny teatrzyk, niedawno robili teatrzyk z zakładem na 27tys. Jak dla mnie niech robią takich scenek jak najwięcej bo jest co rozkminiać :D i mniej nudno się robi :D :D Prawdziwy haker zzerowałby wam wszystkim konta i tyle. Bez karmienia ego popisami na czacie przed chołotą :D Dziękuję za uwagę całuje Kocurke :** :D i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :D A Klakier nie rób zamętu hihi prawdy nie ukryjecie lol

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Jakiego zamętu :dontknow: moje pierwsze skojarzenie też było takie, że to goldi, zresztą ja go zawsze podejrzewam o wszystko co się dzieje dziwnego u Kocurka :D
Ale mam jeszcze jednego takiego którego mogę o to posądzić.



To nie on. On to tylko fapacz marzyciel :D (tak mi się wydaje) którego ten aferzysta zbanował jak widziałem. To wszystko zawsze i wszędzie wina godliego On jest winny tego i tamtego przez niego nawet kuc mi zdycha jak wchodzi na czata :D


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 21:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 11:41
Też mam swoje przemyślenia co do tej całej `afery`, ale pozostawię je dla siebie ;)
Jedno jest pewne, cyrk powstał z tego niezły, na pewno będzie.. ba już jest tematrm na kilka stron kociego wątku.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 12:40
Zachary_mega_pala pisze:
Klakier pisze:
Zachary_mega_pala pisze: Klakier nie rób zamętu hihi prawdy nie ukryjecie lol


Jakiego zamętu :dontknow: moje pierwsze skojarzenie też było takie, że to goldi, zresztą ja go zawsze podejrzewam o wszystko co się dzieje dziwnego u Kocurka :D
Ale mam jeszcze jednego takiego którego mogę o to posądzić.


To nie on. On to tylko fapacz marzyciel :D (tak mi się wydaje) którego ten aferzysta zbanował jak widziałem. To wszystko zawsze i wszędzie wina godliego On jest winny tego i tamtego przez niego nawet kuc mi zdycha jak wchodzi na czata :D


Nie chodzi mi o tentego, nie wiesz kogo mam na myśli

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 12:42
Kotzur pewnie wymyśliła całe to "włamanie" żeby zrobić fame i nakręcić Januszy do pomagania jej żetonsem bo coś ostatnio źródełko wysychało.

No chyba, że miała hasło "1234" albo "qwerty" ale wtedy może mieć pretensje tylko do siebie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 12:55
ruger44 pisze:Kotzur pewnie wymyśliła całe to "włamanie" żeby zrobić fame i nakręcić Januszy do pomagania jej żetonsem bo coś ostatnio źródełko wysychało.

No chyba, że miała hasło "1234" albo "qwerty" ale wtedy może mieć pretensje tylko do siebie :)

Ale jeszcze jej email trzeba znać bo na ShowUp.tv nie loguje się na login, Ty znasz :?: :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 16:41
odleżyna272@żebrolandia.pl
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 18:11
ruger44 pisze:odleżyna272@żebrolandia.pl

Fake. :cray:


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: KOCUREK272
24 lip 2017, 21:52
Coś kiepskie ShowUp.tv ma zabezpieczenia. Włam był nie tylko na konto Kocurka ale też na niejakiego mateo024 i innych. Zresztą dziwne rzeczy się działy na szołapku tego ranka...
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
26 lip 2017, 22:29
Dziwna laska, wysłałam jej żetony a ona mnie wywaliła z transmisji pff :hypnotized: :evil:
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 lip 2017, 01:08
Opis transmisji mówi, że "LESBĄ NIE JESTEM WON TYLKO FACECI", ale na ścianie wisi plakat wielkich cycków. :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 lip 2017, 02:21
NapalonaOna pisze:Dziwna laska, wysłałam jej żetony a ona mnie wywaliła z transmisji pff :hypnotized: :evil:


Oj tam od razu dziwna... dlaczego ? bo nie toleruje dziewczyn z ShowUp`a u siebie na transmisji ? Przecież pisała nie raz o tym. Nawet teraz ma opis - "LESBĄ NIE JESTEM WON TYLKO FACECI". Tak ciężko to zrozumieć i uszanować ?

nobody69 pisze:Opis transmisji mówi, że "LESBĄ NIE JESTEM WON TYLKO FACECI", ale na ścianie wisi plakat wielkich cycków. :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Plakat już ściągnęła :( ... ale fajny był.
Wreszcie były cycki u Kocurka... i to jakie wielkie :P
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 lip 2017, 02:34
NoMoreMoney pisze:
NapalonaOna pisze:Dziwna laska, wysłałam jej żetony a ona mnie wywaliła z transmisji pff :hypnotized: :evil:


Oj tam od razu dziwna... dlaczego ? bo nie toleruje dziewczyn z ShowUp`a u siebie na transmisji ? Przecież pisała nie raz o tym. Nawet teraz ma opis - "LESBĄ NIE JESTEM WON TYLKO FACECI". Tak ciężko to zrozumieć i uszanować ?

Byłoby łatwiej zrozumieć i uszanować gdyby nie wypowiadała się na temat innych lasek z ShowUp.tv takim tonem, jakby była od nich lepsza - a podstaw do takiego mniemania nie dostrzegam. Poza tym nikt jej nie każe gadać z laskami które u niej siedzą, wystarczyłoby je ignorować. Sama robi sobie więcej problemu niż jest to warte. A wywalenie za nic kogoś, kto dał jej żetony, jest po prostu chamstwem.
Poza tym jej samej też się zdarzało wchodzić na inne czaty, więc cóż to za hipokryzja z jej strony?



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 lip 2017, 04:29
nobody69 pisze:
NoMoreMoney pisze:
NapalonaOna pisze:Dziwna laska, wysłałam jej żetony a ona mnie wywaliła z transmisji pff :hypnotized: :evil:


Oj tam od razu dziwna... dlaczego ? bo nie toleruje dziewczyn z ShowUp`a u siebie na transmisji ? Przecież pisała nie raz o tym. Nawet teraz ma opis - "LESBĄ NIE JESTEM WON TYLKO FACECI". Tak ciężko to zrozumieć i uszanować ?

Byłoby łatwiej zrozumieć i uszanować gdyby nie wypowiadała się na temat innych lasek z ShowUp.tv takim tonem, jakby była od nich lepsza - a podstaw do takiego mniemania nie dostrzegam. Poza tym nikt jej nie każe gadać z laskami które u niej siedzą, wystarczyłoby je ignorować. Sama robi sobie więcej problemu niż jest to warte. A wywalenie za nic kogoś, kto dał jej żetony, jest po prostu chamstwem.
Poza tym jej samej też się zdarzało wchodzić na inne czaty, więc cóż to za hipokryzja z jej strony?


Z pewnością niektóre słowa padają z jej strony niepotrzebnie, sam nie raz sugerowałem czy nie lepiej by było odpuścić...
Czy wynika to z poczucia wyższości nad innymi ? Nie wiem... nie sądzę by tak było,
choć rzeczywiście może przez niektórych być tak to odbierane.
Mnie też nie wszystko się podoba, ale staram się zrozumieć, choć czasami jest ciężko.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 lip 2017, 10:57
NapalonaOna pisze:Dziwna laska, wysłałam jej żetony a ona mnie wywaliła z transmisji pff :hypnotized: :evil:


Jak chcesz Kocurka podglądać to siedź u niej na nielogu albo podszyj się pod faceta :D to jedyna metoda dla was drogie panie :D :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
27 lip 2017, 11:37
NoMoreMoney pisze:Mnie też nie wszystko się podoba, ale staram się zrozumieć, choć czasami jest ciężko.

Czy ja wiem czy ciężko, dla mnie ta babka zachowuje się czasem jak rozwydrzona nastolatka.
Pamiętam, kiedy pojawiła się na ShowUp.tv kiedy strona była nowością. Była pierwszą laską, która z taką stanowczością broniła swojej nie-rozbieralności, i to mi się w niej cholernie spodobało. Do tego to jej kuszenie wszystkich Januszy, żeby mieli ochotę i złudną nadzieję na coś więcej. Sprawiała wrażenie takiej swoistej femme fatale, która świadomie i z premedytacją bawi się facetami.
Ale po czasie to wrażenie minęło całkowicie, teraz wygląda na to, że ona nie tyle bawi się, co żyje Showupem. Jej ochota na bycie w centrum uwagi przekracza granice rozsądku, o czym najlepiej świadczą właśnie te pociski na inne laski. Ja w tym odczytuję komunikat "ja jestem najważniejsza, macie się zająć tylko mną i niczym więcej".
A najlepszym dowodem, że Kocur zbyt poważnie traktuje ShowUp.tv, jest (shitstorm za 3, 2, 1...) afera ze Słodką. Wszystko zaczęło się od tego, że Słodka rzekomo kopiowała zachowanie Kocurka - no i zaczęły się najazdy na młodą, obrażanie i nagabywanie do tego swojej armii psychofanów. Ale po jaką cholerę to wszystko? Bo jakaś panna zachowywała się tak jak ona? No i co z tego? Niby w czym jej to ujmuje? Każda normalna, dojrzała kobieta w jej wieku olała by całą sytuację, wiedząc, że to tylko durna strona w internetach, że żadna kopiarka nie jest w stanie jej w niczym zagrozić ani niczym obrazić. A o takiej Słodkiej mogłaby co najwyżej pomyśleć "jaka z niej naiwna i głupiutka dziewczyna". Jej zachowanie jest po prostu dziecinne i tyle.
No a do tego dochodzi jeszcze ten - jak się okazuje - mit o nie-rozbieralności. Całe dobre wrażenie, jakie zrobiła na samym początku, runęło jak domek z kart.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 lip 2017, 12:11
Klakier pisze:
NapalonaOna pisze:Dziwna laska, wysłałam jej żetony a ona mnie wywaliła z transmisji pff :hypnotized: :evil:


Jak chcesz Kocurka podglądać to siedź u niej na nielogu albo podszyj się pod faceta :D to jedyna metoda dla was drogie panie :D :D


Klakier nie podsuwaj pomysłów :D
Wiem o tym, że na ShowUp.tv faceci zakładają fake nicki udając kobiety,
ale czy tak samo jest z kobietami..
hmm...ciekawa sprawa..
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości