_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
16 wrz 2017, 08:42
แมวตัวผู้ pisze:Muszę się pochwalić, że jeden z moich snów z Kocurkiem okazał się proroczy, kilka miesięcy temu jak jesze inaczej wyglądała to śniła mi się właśnie z takim kolorem i długością włosów w dodatku były lekko kręcone jak wczoraj i przedwczoraj :D
Jeszcze jakby zrobiła pokaz taki jak w moim śnie to moglibyście zwracać się do mnie proroku :D

Widzę że twój sen był na tyle drastyczny i zaskakujący ze postanowiłeś nas nie wtajemniczać w jego szczegóły no no.Może to i lepiej :rofl:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
16 wrz 2017, 09:44
แมวตัวผู้ pisze:Muszę się pochwalić, że jeden z moich snów z Kocurkiem okazał się proroczy, kilka miesięcy temu jak jesze inaczej wyglądała to śniła mi się właśnie z takim kolorem i długością włosów w dodatku były lekko kręcone jak wczoraj i przedwczoraj :D
Jeszcze jakby zrobiła pokaz taki jak w moim śnie to moglibyście zwracać się do mnie proroku :D


แมวตัวผู้ życzę by ten Twój sen stał się jawą ;)
Ja też mam na koncie kilka ciekawych snów z Kocureczkiem w roli głównej, ale by nie zapeszać ( może kiedyś się spełnią ;) ) wolę nie zdradzać ich szczegółów :)
Swoją drogą Kocurkowi ładnie jest w takich delikatnie kręconych włosach :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 wrz 2017, 10:45
Co drugi uczestnik tego forum jest podobnie zakręcony jak włoski kocurka ale to i dobrze go jaki ten świat byłby nudny bez ŚWIRÓW :dance3:



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
16 wrz 2017, 12:53
a mi sie snilo ze snilem ze sie z kocurkeim orzenilem kiedy sie w snie obudzilem w czarnej dupie bylem ale dalej o niej marzylem
a kiedy drugi raz seie obudzilem i wytrzezwialem zetonow nie mialem :\ - i co wy na to nerwusy ?! Niepoprawna wiara w czlowieczenstwo
ponadprzecietny poziom kutury osobistej oraz szalona platoniczna milsoc do kocury nie powalaja mi odejsc jak chylinska w teledysku
kiedy powiem sobie dosc. porzegnam sie w taki sposob - https://www.youtube.com/watch?v=LQt4e_hSj5g a teraz ide pogasdac z psychiatra
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 wrz 2017, 15:25
Zachary_mega_pala pisze:a mi sie snilo ze snilem ze sie z kocurkeim orzenilem kiedy sie w snie obudzilem w czarnej dupie bylem ale dalej o niej marzylem
a kiedy drugi raz seie obudzilem i wytrzezwialem zetonow nie mialem :\ - i co wy na to nerwusy ?! Niepoprawna wiara w czlowieczenstwo
ponadprzecietny poziom kutury osobistej oraz szalona platoniczna milsoc do kocury nie powalaja mi odejsc jak chylinska w teledysku
kiedy powiem sobie dosc. porzegnam sie w taki sposob - https://www.youtube.com/watch?v=LQt4e_hSj5g a teraz ide pogasdac z psychiatra

Jestem ciekaw który sen był gorszy ??.Ten z ożenkiem, czy ten bez żetonków??? :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 14:41
HardRockCaffe666 pisze:
Zachary_mega_pala pisze:a mi sie snilo ze snilem ze sie z kocurkeim orzenilem kiedy sie w snie obudzilem w czarnej dupie bylem ale dalej o niej marzylem
a kiedy drugi raz seie obudzilem i wytrzezwialem zetonow nie mialem :\ - i co wy na to nerwusy ?! Niepoprawna wiara w czlowieczenstwo
ponadprzecietny poziom kutury osobistej oraz szalona platoniczna milsoc do kocury nie powalaja mi odejsc jak chylinska w teledysku
kiedy powiem sobie dosc. porzegnam sie w taki sposob - https://www.youtube.com/watch?v=LQt4e_hSj5g a teraz ide pogasdac z psychiatra

Jestem ciekaw który sen był gorszy ??.Ten z ożenkiem, czy ten bez żetonków??? :laugh3:



Najgorszym snem był ten w którym facetem kocurka okazał się viper :derisive: ale prorokiem nie jestem :)
A odnośnie wczorajszej transmisji kolejny raz zaobserwowć można było ścisłą kolerację między ilością nieobiegowych
żetonów a długością kocurka na antenie i jej nastrojem :) Niewielu było nawet tych jakościowo gorszych dających mało
i widać było jak bardzo kocurek was uwielbia czytać. Tzn nie widać było bo kocurek uciekła.
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 20:41
Coś bym napisał ale nie chce palić za sobą wszystkich mostów ;)


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 22:05
kocureczek dzis posiedzi bo cosik dostała,nie to co wczoraj,ze zrobila focha,zeby sie od was uwolnic haha
ps.kocurek sama masz blizej do 40stki niz 20stki to tak apropo co pisalaś o starych cipko ;)

kocurku troche nie ladnie ze nie chcesz sie spotkac z nikim z twoich widzów,przeciez oni cie utrzymuja :!: :!: :!: :shock: powinnas choc w ramach czystej przyzwoitosci wybrac 10 najbardziej sypiących i wybrac sie na z nimi na kawke (wiadomo nie wszyscy na raz)...

u ciebie nie da sie pisac co sie mysli,bo tam panuje cenzura,tam trzeba pisac,tylko to co ty chcesz zeby pisano jak jest inaczej to jest f16...probujesz grac mila a widac tak naprawde jaka jestes ...takie sa fakty i to twoje stadko pieskow na łancuchach,ktore jakbys tylko mogla to bys spusciła :D

w sumie nie jest dziwne ,ze nikogo nie ma czy ktoś normalny wytrzymal by z dziewczynka,ktora ma sie za och ahh co to nie ona,oczekiwala by pewnie złotych gór tylko w zamian za co kocurku?za lezenie, 'ladne wygladanie' i pustke w glowie :?: :?: aczykolwiek probuj moze trafisz :lol: :lol: mowie o przyszlosci,bo narazie jescze cos tam sypią...
Awatar użytkownika
OpiuM
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 13 mar 2017, 01:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ELSA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 22:47
a ten wymiot goldie znowu obraża gości kocury a ona sie cieszy !!! Ubij swoją matkę śmieciu odczep się od cichego. Ciekawe ile jeszcze kocura posiedzi ?? jest niemiło ale są żetony zobaczymy co dalej hue hue
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 22:49
Zachary_mega_pala pisze:a ten wymiot goldie znowu obraża gości kocury a ona sie cieszy !!! Ubij swoją matkę śmieciu odczep się od cichego. Ciekawe ile jeszcze kocura posiedzi ?? jest niemiło ale są żetony zobaczymy co dalej hue hue

a co jest smieszne to on jej jeszcze zetony daje :lol2: cichy...
Awatar użytkownika
OpiuM
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 13 mar 2017, 01:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ELSA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 22:54
już dawno miała iść ale są żetony ! jest afera ale huj tam są żetony będzie siedzieć. Chyba liczy na więcej
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 22:55
Oooo Hard daje dzisiaj mocno poza czatem :) Goldie mu chce morde obic a Kocurek na to: Szkoda rąk na takie COS.
Dalej Hardzie sądzisz, że wszystko ok z Tobą? Nadal sądzisz, że ona Cię lubi? Biedny Hard :(
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 23:07
antoni.czekailo pisze:Oooo Hard daje dzisiaj mocno poza czatem :) Goldie mu chce morde obic a Kocurek na to: Szkoda rąk na takie COS.
Dalej Hardzie sądzisz, że wszystko ok z Tobą? Nadal sądzisz, że ona Cię lubi? Biedny Hard :(

Tolerowanie takiego DEBILA jakim jest GOLDI tylko świadczy o transmitującej nic dodać nic ując.To smutne ale kiedyś uważałem ja za miła i sympatyczna laseczkę....ale to było dawno i nie prawda.A co do goldiego to chłop chyba nie wie że kiedyś boks trenowałem wiec jak co to ja mogę mu przypierdolić ale szkoda rąk na takie coś :boxing0:


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 23:11
cichego dala obrażać za parę żetonów ciekawe za ile sprzedała by pawełka245
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 23:12
"jak sa facetami to nie wyjebie kazda pizde wyjebie,ale facetow to to nie"
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
No jak one mogą do niej wchodzić, jakąż to pizdą trzeba być, żeby zaglądać do Kocura!
Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że ona ma ostro nasrane w głowie :/

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 23:14
HardRockCaffe666 pisze:
antoni.czekailo pisze:Oooo Hard daje dzisiaj mocno poza czatem :) Goldie mu chce morde obic a Kocurek na to: Szkoda rąk na takie COS.
Dalej Hardzie sądzisz, że wszystko ok z Tobą? Nadal sądzisz, że ona Cię lubi? Biedny Hard :(

Tolerowanie takiego DEBILA jakim jest GOLDI tylko świadczy o transmitującej nic dodać nic ując.To smutne ale kiedyś uważałem ja za miła i sympatyczna laseczkę....ale to było dawno i nie prawda.A co do goldiego to chłop chyba nie wie że kiedyś boks trenowałem wiec jak co to ja mogę mu przypierdolić ale szkoda rąk na takie coś :boxing0:


I tu masz rację Hardzie, bo Gold jedzie po niej jak po burej dziwce, nawet tak się do niej zwraca, a ta się głupio uśmiecha, ech, ech :/ Dał jednak wcześniej żetona to przecież go nie może obrazić. Smutne to.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 23:19
OpiuM pisze:dnióweczke juz ma zaraz pojdzie pod pretekstem złej atmosfery :lol: :lol:

No już właśnie "grozi" że sobie pójdzie. Niezły odjazd, najpierw pozwala, żeby ludzie się nawzajem cisnęli na czacie, a potem się obraża, że sobie cisną. Ja wiem, że kobiety zrozumieć się nie da, ale ona jest już ekstremalnym przypadkiem :/

EDIT:
"nie juz mnie nie zobaczycie. nie pokaze sie juz."
Obiecanki cacanki :(
"obym zdecha i sie juz nie obudzila wtedy bedziecie mnie spokoj i bez afer !"
LOL!! Jaka próba wymuszenia, żeby zaczęli ją głaskać po główce i się przymilali :D
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 23:24
OpiuM pisze:
nobody69 pisze:
OpiuM pisze:dnióweczke juz ma zaraz pojdzie pod pretekstem złej atmosfery :lol: :lol:

No już właśnie "grozi" że sobie pójdzie. Niezły odjazd, najpierw pozwala, żeby ludzie się nawzajem cisnęli na czacie, a potem się obraża, że sobie cisną. Ja wiem, że kobiety zrozumieć się nie da, ale ona jest już ekstremalnym przypadkiem :/

tak i teraz bedzie grac ofiare,zeby kasa leciala skad my to znamy...



Dokładnie a Janusze już błagają by została. Ale panna ma łepek zryty :)
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 23:28
Istny kabaret i cyrk w jednym miejscu.Tylko czy śmiać się czy płakać. :rip0:
tylko mężczyźni ! koleżanek na ShowUp.tv nie szukam wypierdalać! DOBRE!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
17 wrz 2017, 23:39
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości