_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
12 lut 2017, 23:26
Tak zastanawiam się, która dziewczyna najbardziej zmieniła się pod względem atrakcyjności i myślę, że Kocurek byłaby na pewno w ścisłej czołówce tego rankingu.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
13 lut 2017, 09:38
Książe_showupa pisze:Tak zastanawiam się, która dziewczyna najbardziej zmieniła się pod względem atrakcyjności i myślę, że Kocurek byłaby na pewno w ścisłej czołówce tego rankingu.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Ale zmieniła się na plus czy minus :?:
A co do Kocurka to nie wiem dokładnie od którego roku nadaje na ShowUp.tv najstarsze screeny do jakich dotarłem na webcamrecordings były chyba z 2014 i już wtedy była bardzo atrakcyjna i jeszcze ładnych parę lat będzie :yes4:
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
13 lut 2017, 09:52
W 2014 Kocurek była na pewno w ścisłej czołówce Szołapa jeżeli chodzi o wygląd, teraz to już tylko cień dawnego Kotzura... Gdyby robić porównanie "teraz i dziś" Pań z ShowUp.tv AD 2014 to na pewno na plus by wypadła CC (która wtedy wyglądała budżetowo a teraz stara się wyglądać jak dama), Mokra Kasia (która co roku się poprawia jeżeli chodzi o figurę) i Caryca Ann (która wtedy wyglądała jak typowa pato blond-meliniara a teraz bardziej jak dama z klasą) a na minus Kotzur - bo osiadła na laurach, w ogóle nie ćwiczy i rok w rok od leżakowania przybywa jej cm w pasie.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
13 lut 2017, 10:22
ruger44 pisze:W 2014 Kocurek była na pewno w ścisłej czołówce Szołapa jeżeli chodzi o wygląd, teraz to już tylko cień dawnego Kotzura... Gdyby robić porównanie "teraz i dziś" Pań z ShowUp.tv AD 2014 to na pewno na plus by wypadła CC (która wtedy wyglądała budżetowo a teraz stara się wyglądać jak dama), Mokra Kasia (która co roku się poprawia jeżeli chodzi o figurę) i Caryca Ann (która wtedy wyglądała jak typowa pato blond-meliniara a teraz bardziej jak dama z klasą) a na minus Kotzur - bo osiadła na laurach, w ogóle nie ćwiczy i rok w rok od leżakowania przybywa jej cm w pasie.


A ty jak zwykle na NIE :-o
Nie wiem co ty masz z oczami :blind: ale według mnie to Kocurek teraz jest zgrabniejsza niż była wcześniej, ale tak czy tak jest :hot:
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
13 lut 2017, 10:57
Nie wiem jak Ty wspominasz 2014 rok ale ja w 2014 miałem bardzo dobre -0.0 diopria (dalej mam) i widziałem wyraźnie, że wtedy Kotzur była szczuplutka i jechała chyba na końcówce dobrych genów i młodości (może wtedy jeszcze coś ćwiczyła, jeździła na białym rowerku etc). A teraz to poracha, jak ostatnio tańczyła belly dance to więcej było tego belly niż dance :-) Jeszcze nie ma tragedii ale jak nie zacznie ćwiczyć to 40stkę przywita z ósemką na początku skali wagi
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
13 lut 2017, 11:22
Nie no Kocurek nie wygląda jeszcze tak najgorzej, choć fakt mogłaby się wziąć za jakieś ćwiczenia ( może od wiosny/lata coś zacznie robić w tym kierunku ;) ). W 2014 roku wyglądała korzystniej ( jeśli chodzi o figurę ) bo wtedy jeszcze była bardziej aktywna fizycznie - jazda na białym rowerku, jazda na rolkach, chodziła wtedy jeszcze na zajęcia pole dance itd. a teraz Kocur się po prostu rozleniwiła ;)
ale i tak według mnie nadal jest jedną z ładniejszych dziewczyn na ShowUp.tv:yes4:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
13 lut 2017, 14:21
ruger44 pisze:Nie wiem jak Ty wspominasz 2014 rok ale ja w 2014 miałem bardzo dobre -0.0 diopria (dalej mam) i widziałem wyraźnie, że wtedy Kotzur była szczuplutka i jechała chyba na końcówce dobrych genów i młodości (może wtedy jeszcze coś ćwiczyła, jeździła na białym rowerku etc). A teraz to poracha, jak ostatnio tańczyła belly dance to więcej było tego belly niż dance :-) Jeszcze nie ma tragedii ale jak nie zacznie ćwiczyć to 40stkę przywita z ósemką na początku skali wagi

spasła sie ostatnimi czasy to fakt,jeszcze w tej sukni co ostatnio siedzi bardziej jej do matki niz do dobrej dupci :D ale coż obiektywnie patrzą bliżej ma do 40 stki niz :hot: dwudziestki ;)
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
13 lut 2017, 14:48
NoMoreMoney pisze:Nie no Kocurek nie wygląda jeszcze tak najgorzej, choć fakt mogłaby się wziąć za jakieś ćwiczenia ( może od wiosny/lata coś zacznie robić w tym kierunku ;) ). W 2014 roku wyglądała korzystniej ( jeśli chodzi o figurę ) bo wtedy jeszcze była bardziej aktywna fizycznie - jazda na białym rowerku, jazda na rolkach, chodziła wtedy jeszcze na zajęcia pole dance itd. a teraz Kocur się po prostu rozleniwiła ;)
ale i tak według mnie nadal jest jedną z ładniejszych dziewczyn na ShowUp.tv:yes4:

Moim zdaniem swój szczyt osiągnęła na wiosnę 2015, później wiadomo afera, skróciła włosy i to trochę odbiło się na jej wyglądzie.
Wtedy wyglądała jeszcze na głupiutką małolatę teraz już wygląda poważniej ale ciągle pięknie.
Gdyby wszystkie kobiety w jej wieku +/- 7 lat wyglądały tak jak ona to by człowiek na ulicy nie wiedział w którą stronę patrzeć.
Awatar użytkownika
yuri
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2016, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2017, 13:04
Ciekawe jaki Kocurek szykuje prezent dla swoich zakochańców, tylu ich ma, że musi się dziś postarać :D

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
14 lut 2017, 13:12
แมวตัวผู้ pisze:Ciekawe jaki Kocurek szykuje prezent dla swoich zakochańców, tylu ich ma, że musi się dziś postarać :D


No ciekawe, co też ona wymyśli...może wreszcie pokaże się nago :biggrin:
Coś czuję, że żeton się będzie dziś sypał gęsto od zakochańców..no i kartki rzecz jasna :P
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2017, 13:16
NoMoreMoney pisze:
แมวตัวผู้ pisze:Ciekawe jaki Kocurek szykuje prezent dla swoich zakochańców, tylu ich ma, że musi się dziś postarać :D


No ciekawe, co też ona wymyśli...może wreszcie pokaże się nago :biggrin:
Coś czuję, że żeton się będzie dziś sypał gęsto od zakochańców..no i kartki rzecz jasna :P

Ja mam nadzieję na strój bawarski ewentualnie czerwony lateks :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
14 lut 2017, 13:21
แมวตัวผู้ pisze:
NoMoreMoney pisze:
แมวตัวผู้ pisze:Ciekawe jaki Kocurek szykuje prezent dla swoich zakochańców, tylu ich ma, że musi się dziś postarać :D


No ciekawe, co też ona wymyśli...może wreszcie pokaże się nago :biggrin:
Coś czuję, że żeton się będzie dziś sypał gęsto od zakochańców..no i kartki rzecz jasna :P

Ja mam nadzieję na strój bawarski ewentualnie czerwony lateks :D


W czarnym lateksie prezentowała się fajnie. W czerwonym myślę, że byłoby podobnie...taka diablica :twisted:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2017, 13:31
แมวตัวผู้ pisze:Ciekawe jaki Kocurek szykuje prezent dla swoich zakochańców, tylu ich ma, że musi się dziś postarać :D


He he biorąc pod uwagę co zrobiła w 2016 roku to pewnie będzie leżakowanie w ubraniu, mozliwe że powtórzy pokaz walentynkowy z 2015 i będzie leżakowanie w ubraniu albo powrót do korzeni, stary dobry 2014 i leżakowanie w ubraniu :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
14 lut 2017, 18:09
แมวตัวผู้ pisze:Ciekawe jaki Kocurek szykuje prezent dla swoich zakochańców, tylu ich ma, że musi się dziś postarać :D

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Podobno dziś ma zdjac i pokazac...szpilki :D :D :fap:
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
15 lut 2017, 00:16
ruger44 pisze:He he biorąc pod uwagę co zrobiła w 2016 roku to pewnie będzie leżakowanie w ubraniu, mozliwe że powtórzy pokaz walentynkowy z 2015 i będzie leżakowanie w ubraniu albo powrót do korzeni, stary dobry 2014 i leżakowanie w ubraniu :)


Ehh... no i wykrakałeś - leży :cry:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2017, 00:53
NoMoreMoney pisze:
ruger44 pisze:He he biorąc pod uwagę co zrobiła w 2016 roku to pewnie będzie leżakowanie w ubraniu, mozliwe że powtórzy pokaz walentynkowy z 2015 i będzie leżakowanie w ubraniu albo powrót do korzeni, stary dobry 2014 i leżakowanie w ubraniu :)


Ehh... no i wykrakałeś - leży :cry:

nic nowego mogła chociaz przemalowac sciane albo zmienic suknie na taka ktorej nikt nie widział zawsze byloby to jakieś urozmaicenie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
15 lut 2017, 01:15
poker123 pisze:
NoMoreMoney pisze:
ruger44 pisze:He he biorąc pod uwagę co zrobiła w 2016 roku to pewnie będzie leżakowanie w ubraniu, mozliwe że powtórzy pokaz walentynkowy z 2015 i będzie leżakowanie w ubraniu albo powrót do korzeni, stary dobry 2014 i leżakowanie w ubraniu :)


Ehh... no i wykrakałeś - leży :cry:

nic nowego mogła chociaz przemalowac sciane albo zmienic suknie na taka ktorej nikt nie widział zawsze byloby to jakieś urozmaicenie :lol: :lol:


Panie, nie szalej Pan..jakie malowanie ścian, jakie nowe suknie. Kogo na to stać, toż to pewnie Kocur by zawołała pierdyliard żetonów ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2017, 01:18
poker123 pisze:spasła sie ostatnimi czasy to fakt,jeszcze w tej sukni co ostatnio siedzi bardziej jej do matki niz do dobrej dupci :D ale coż obiektywnie patrzą bliżej ma do 40 stki niz :hot: dwudziestki ;)

koty zawsze na zimę tyją :lol:
sie wjebałem w szok
Awatar użytkownika
2827
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 20 lis 2016, 09:38
Lokalizacja: jesteśmy w matrixie mała
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: all city borderline girls
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2017, 04:31
2827 pisze:
poker123 pisze:spasła sie ostatnimi czasy to fakt,jeszcze w tej sukni co ostatnio siedzi bardziej jej do matki niz do dobrej dupci :D ale coż obiektywnie patrzą bliżej ma do 40 stki niz :hot: dwudziestki ;)

koty zawsze na zimę tyją :lol:


No tak, racja :D do tego jeszcze przez cały rok potrafią się godzinami wylegiwać nic nie robiąc... Jakby na to nie patrzeć dobry nick sobie wybrała :mocking:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2017, 19:54
Szykować złoto dla kota na dzien kota,kocurek przyjdzie dzis po swoje :yes4: :yes4: :D

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości