_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
20 sty 2017, 11:36
แมวตัวผู้ pisze:Kocurek jest jak muzyka disco polo, nikt jej nie słucha ale każdy zna :D


Coś w tym jest, dobrze powiedziane :yes4:
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
20 sty 2017, 11:58
Ja bym raczej powiedział że Kotzurek jest jak muzyka dicso polo bo też jest mdła, chujowa i pozbawiona głębi

www.ShowUp24.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
20 sty 2017, 12:59
ruger44 pisze:Ja bym raczej powiedział że Kotzurek jest jak muzyka dicso polo bo też jest mdła, chujowa i pozbawiona głębi

http://www.ShowUp24.tv


Ty jesteś pewnie jednym z takich
https://youtu.be/_hhesT5UtuM?t=7m13s
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
20 sty 2017, 15:04
แมวตัวผู้ pisze:Im tak naprawdę nie chodzi o to, że ona leży tylko, że leży w ubraniu :D


tak samo Anke zawsze bronili jej przydupasy przed "hejterami" albo ona siebie sama, ze: "Mama92:
bo tyłka nie pokazuje to zrobią wszystko by nikt nie pomógł" (jak wiadomo w obu przypadkach z tym tylkiem bywalo roznie ;))
ale podobienstw jest wiecej jak chociazby wczorajszy cel Kocurka "NA WITAMINKI"
to jak klasyczny Ankowy "Mama92 ustawił cel: Na jedzenie i leki...."
Awatar użytkownika
hento
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
20 sty 2017, 17:20
hento pisze:
แมวตัวผู้ pisze:Im tak naprawdę nie chodzi o to, że ona leży tylko, że leży w ubraniu :D


tak samo Anke zawsze bronili jej przydupasy przed "hejterami" albo ona siebie sama, ze: "Mama92:
bo tyłka nie pokazuje to zrobią wszystko by nikt nie pomógł" (jak wiadomo w obu przypadkach z tym tylkiem bywalo roznie ;))
ale podobienstw jest wiecej jak chociazby wczorajszy cel Kocurka "NA WITAMINKI"
to jak klasyczny Ankowy "Mama92 ustawił cel: Na jedzenie i leki...."

Tylko że Kocurek nie udaje biedaczki, nie robi miny srającego kota :D i nie bierze nikogo na litość, nie opowiada że jak jej się nie da to opału nie będzie i będzie marzła albo, że ma pustą lodówkę,
praktycznie cały czas się śmieje chyba, że viper albo jakiś popek ją wkurwią to jest zła.
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
20 sty 2017, 17:44
Niektórzy jeszcze maja problem z kocurem. Nie trawisz jej , nie wchodź na transmisje. Nikt nie zmusza do dawania jej kredytów. Podejrzewam że większość ma problem ponieważ ciężko tyra na niewysoką pensje, kocurek średnia krajową wyciągacie leżeniem na wyrku.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
20 sty 2017, 19:49
Do czasu - ShowUp.tv składek emerytalnych nie odprowadza a rzadko słychać o paniach w wieku emerytalnym które ktoś chciałby utrzymywać za samo tylko leżenie :)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
20 sty 2017, 20:59
Adam pisze:Do czasu - ShowUp.tv składek emerytalnych nie odprowadza a rzadko słychać o paniach w wieku emerytalnym które ktoś chciałby utrzymywać za samo tylko leżenie :)

Skąd wiesz, że sobie nie odkłada na procent składany na konto?
A ty jak liczysz na emeryturę państwową to albo jesteś w służbach mundurowych ewentualnie sędzia, prokurator albo jesteś zwykłym idiotą :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
21 sty 2017, 02:30
Dla Twojej wiadomości - ja jestem rentierem :) Ty za to NA PEWNO jesteś zwykłym idiotą jeżeli myślisz że ona cokolwiek odkłada z myślą o przyszłości. Wszystko co wyleży a odliczając obieg zamknięty to nie ma tego aż tak wiele i tak zaraz przeznacza na bieżące wydatki.
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 sty 2017, 06:24
"chcesz to wejdz "
Cel napiwków:❤️CHCESZ TO DASZ ❤️

to samo bylo u Anki, ze "nikt nikogo nie zmusza, kazdy jak chce to daje"...itd
Awatar użytkownika
hento
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 sty 2017, 08:03
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 sty 2017, 23:44
Adam pisze:Dla Twojej wiadomości - ja jestem rentierem :) Ty za to NA PEWNO jesteś zwykłym idiotą jeżeli myślisz że ona cokolwiek odkłada z myślą o przyszłości. Wszystko co wyleży a odliczając obieg zamknięty to nie ma tego aż tak wiele i tak zaraz przeznacza na bieżące wydatki.


Ciekawe skąd możesz wiedzieć takie rzeczy to jedynie Twoje nic nie znaczące domysły no chyba, że jesteś Wróżbitą Maciejem :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 sty 2017, 23:56
Książe_showupa pisze:[...]Nie rozumiem za bardzo czemu tak się czepiacie tego, że ona leży na swoich transmisjach.
Jeśli tak jej wygodnie prowadzić transmisję to niech sobie leży mnie to w ogóle nie przeszkadza.

NoMoreMoney pisze:[...]Nawet sexy wygląda jak tak sobie leży na boczku, tylko się zakraść od tyłu i .... :roll: ;)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Brawo :!:

Całkowicie popieram powyższe wypowiedzi zacnych interlokutorów.

Obrazek
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 22:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: KOCUREK272
22 sty 2017, 01:46
Książe_showupa pisze:
Adam pisze:Dla Twojej wiadomości - ja jestem rentierem :) Ty za to NA PEWNO jesteś zwykłym idiotą jeżeli myślisz że ona cokolwiek odkłada z myślą o przyszłości. Wszystko co wyleży a odliczając obieg zamknięty to nie ma tego aż tak wiele i tak zaraz przeznacza na bieżące wydatki.


Ciekawe skąd możesz wiedzieć takie rzeczy to jedynie Twoje nic nie znaczące domysły no chyba, że jesteś Wróżbitą Maciejem :)


Maciuś może jedynie pobierać u mnie nauki a jam jest jednym z elementów zamkniętego obiegu - naprędce stworzonym Maro23 :) czy kimś tam innym - nicków nie pomnę.....
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 sty 2017, 07:51
Adam pisze:
Książe_showupa pisze:
Adam pisze:Dla Twojej wiadomości - ja jestem rentierem :) Ty za to NA PEWNO jesteś zwykłym idiotą jeżeli myślisz że ona cokolwiek odkłada z myślą o przyszłości. Wszystko co wyleży a odliczając obieg zamknięty to nie ma tego aż tak wiele i tak zaraz przeznacza na bieżące wydatki.


Ciekawe skąd możesz wiedzieć takie rzeczy to jedynie Twoje nic nie znaczące domysły no chyba, że jesteś Wróżbitą Maciejem :)


Maciuś może jedynie pobierać u mnie nauki a jam jest jednym z elementów zamkniętego obiegu - naprędce stworzonym Maro23 :) czy kimś tam innym - nicków nie pomnę.....


Tak jesteś, zwykłym pajacem i bajkopisarzem :lol:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 sty 2017, 08:00
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 sty 2017, 08:46
Adam pisze:
Książe_showupa pisze:
Adam pisze:Dla Twojej wiadomości - ja jestem rentierem :) Ty za to NA PEWNO jesteś zwykłym idiotą jeżeli myślisz że ona cokolwiek odkłada z myślą o przyszłości. Wszystko co wyleży a odliczając obieg zamknięty to nie ma tego aż tak wiele i tak zaraz przeznacza na bieżące wydatki.


Ciekawe skąd możesz wiedzieć takie rzeczy to jedynie Twoje nic nie znaczące domysły no chyba, że jesteś Wróżbitą Maciejem :)


Maciuś może jedynie pobierać u mnie nauki a jam jest jednym z elementów zamkniętego obiegu - naprędce stworzonym Maro23 :) czy kimś tam innym - nicków nie pomnę.....

Panie rentierze a jeździsz może Audi A8 i ruchasz modelki (nie chodzi o te showupowe)? :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
22 sty 2017, 11:41
Nocna transmisja zakończona - Kocur spuścił swoje kundle z łańcuchów żeby sobie trochę poujadały. Na szczęście nie każdy zatracił zdolność samodzielnego myślenia i widzi to czego nie są w stanie dostrzec zmanipulowane móżdżki.

แมวตัวผู้ - jeżdżę na białym koniu i rucham wyłącznie księżniczki - czego i wam życzę :)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 sty 2017, 13:11
fire998


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 00:19
Adam pisze:Dla Twojej wiadomości - ja jestem rentierem :) Ty za to NA PEWNO jesteś zwykłym idiotą jeżeli myślisz że ona cokolwiek odkłada z myślą o przyszłości. Wszystko co wyleży a odliczając obieg zamknięty to nie ma tego aż tak wiele i tak zaraz przeznacza na bieżące wydatki.


Założę się, że Kocurek na showupie zarabia znacznie więcej niż Ty w swojej pracy, jeśli oczywiście skończyłeś już gimnazjum i ją masz :)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości