_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 01:08
Książe_showupa pisze:
Na showupie pewnie co najmniej 90% dziewczyn patrzy głównie na wygląd i grubość portfela tylko jedyną, która się do tego przyznaje jest chyba toxic :)


Jakie szczęście że Kocur należy do tych 10% co nie? :)

Widzę że masz problem ze znajomością znaczenia pewnych słów a jesteś zbyt leniwy żeby je sobie przyswoić. Chętnie Ci w tym pomogę - rentier: "osoba utrzymująca się z dochodów płynących od posiadanego kapitału, nieruchomości, odsetek od papierów wartościowych (akcji, obligacji itp.) lub wkładów bankowych." - zarabiać: "otrzymać zapłatę za wykonaną pracę; też: osiągnąć zysk z transakcji handlowej." Z tego co mi wiadomo Kocur dostaje datki za leżenie więc bardziej pasowałoby tu określenie - utrzymuje się lub żyje dzięki.....
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 10:09
Adam pisze:
Książe_showupa pisze:
Na showupie pewnie co najmniej 90% dziewczyn patrzy głównie na wygląd i grubość portfela tylko jedyną, która się do tego przyznaje jest chyba toxic :)


Jakie szczęście że Kocur należy do tych 10% co nie? :)

Widzę że masz problem ze znajomością znaczenia pewnych słów a jesteś zbyt leniwy żeby je sobie przyswoić. Chętnie Ci w tym pomogę - rentier: "osoba utrzymująca się z dochodów płynących od posiadanego kapitału, nieruchomości, odsetek od papierów wartościowych (akcji, obligacji itp.) lub wkładów bankowych." - zarabiać: "otrzymać zapłatę za wykonaną pracę; też: osiągnąć zysk z transakcji handlowej." Z tego co mi wiadomo Kocur dostaje datki za leżenie więc bardziej pasowałoby tu określenie - utrzymuje się lub żyje dzięki.....

Nie ma problemu ze znajomością słów tylko nie wierzy, tak jak i ja w twoje rentierstwo, co najwyżej żyjesz z pieniędzy bogatych rodziców ale sam jesteś gnomem co płaci kurewkom żeby zobaczyć cycki przez neta :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 11:06
A może to nie rentier tylko renifer - Rudolf zapewne :D

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 12:51
แมวตัวผู้ pisze:
Adam pisze:
Książe_showupa pisze:
Na showupie pewnie co najmniej 90% dziewczyn patrzy głównie na wygląd i grubość portfela tylko jedyną, która się do tego przyznaje jest chyba toxic :)


Jakie szczęście że Kocur należy do tych 10% co nie? :)

Widzę że masz problem ze znajomością znaczenia pewnych słów a jesteś zbyt leniwy żeby je sobie przyswoić. Chętnie Ci w tym pomogę - rentier: "osoba utrzymująca się z dochodów płynących od posiadanego kapitału, nieruchomości, odsetek od papierów wartościowych (akcji, obligacji itp.) lub wkładów bankowych." - zarabiać: "otrzymać zapłatę za wykonaną pracę; też: osiągnąć zysk z transakcji handlowej." Z tego co mi wiadomo Kocur dostaje datki za leżenie więc bardziej pasowałoby tu określenie - utrzymuje się lub żyje dzięki.....

Nie ma problemu ze znajomością słów tylko nie wierzy, tak jak i ja w twoje rentierstwo, co najwyżej żyjesz z pieniędzy bogatych rodziców ale sam jesteś gnomem co płaci kurewkom żeby zobaczyć cycki przez neta :D


BRAWO, sam bym tego lepiej nie ujął :lol:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 14:37
Brawo Reksio brawo Cywil brawo Szarik i brawo Pluto - Pańcia Kocur dobrze was wytresowała i może być dumna ze swoich wykastrowanych Burków. Dziś w nocy na pewno spojrzy łaskawszym okiem a kto wie..... może i Rybkami Shaggy Brown w nagrodę poczęstuje :)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 14:53
faraon pisze:
tajemniczysu pisze:Mam pytanie czy ktoś wie może czy ona ma jakieś życie prywatne poza showupem? Bo co wejdę wieczorem albo w nocy to non stop leży na tym łóżku mam nadzieję, że nie nabawiła się odleżyn od tego :D
https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

wszyscy na nią narzekają a większość ją śledzi na bieżąco :D


Tak jak już napisałem - zawsze gdy wejdę wieczorem albo w nocy i obczajam kto jest to wiecznie ma avatar jak leży. :) Na jej transmisji może byłem góra dwa razy, bo nic mnie tam nie ciągnie
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 18:05
Adam pisze:Brawo Reksio brawo Cywil brawo Szarik i brawo Pluto - Pańcia Kocur dobrze was wytresowała i może być dumna ze swoich wykastrowanych Burków. Dziś w nocy na pewno spojrzy łaskawszym okiem a kto wie..... może i Rybkami Shaggy Brown w nagrodę poczęstuje :)

Ach te ferie .. gimpy wolne majo :shock:
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 18:16
nie rozumiem przeciwnikow kocurka....ona nikomu nie szkodzi, tylko sobie siedzi i nie jest agresywna...a ze sie nie rozbiera to trudno....nie wszyscy musza pokazywac nagosc...kocurek to taki symbol SU troche...zawsze byla jest i bedzie :D
Awatar użytkownika
lerek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 23 sty 2017, 17:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hatsumomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 18:33
Masz masz i poświęć odrobinę z tego wolnego na "gimnastykę" mózgu a nie tylko na bezmyślne odtwarzanie (w dodatku z błędami: "Ach te ferie .. gimpy wolne majo :shock:") wyświechtanych sloganów :)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 18:34
Adam pisze:Masz masz i poświęć odrobinę z tego wolnego na "gimnastykę" mózgu a nie tylko na bezmyślne odtwarzanie (w dodatku z błędami: "Ach te ferie .. gimpy wolne majo :shock:") wyświechtanych sloganów :)

wiesz co to sarkazm ?
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 18:45
Pewnie mi zaraz wyjaśnisz..... a wiesz jaka jest różnica między gimPem a gimBem? Ja Ci powiem..... ZASADNICZA - przypadkowa literówka lub w Twoim przypadku wynikająca raczej z niewiedzy ma guzik wspólnego z sarkazmem.
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 19:04
Adam pisze:Pewnie mi zaraz wyjaśnisz..... a wiesz jaka jest różnica między gimPem a gimBem? Ja Ci powiem..... ZASADNICZA - przypadkowa literówka lub w Twoim przypadku wynikająca raczej z niewiedzy ma guzik wspólnego z sarkazmem.

Wyjaśnij ty, ja nie wiem bo mnie na całe szczęście Buzkowa reforma ominęła :locomotive:
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 19:20
Kolega adwokata potrzebował? Czy nicki Ci się jebły?


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 19:25
Adam pisze:Kolega adwokata potrzebował? Czy nicki Ci się jebły?


http://www.ShowUp24.tv


faraon raczej wie bo sam zaczął tą dyskusję, mógłbyś mnie oświecić z łaski swojej
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 19:28
Niech Cię kolega faraon oświeci bo zdaje się że macie ze sobą lepszy kontakt :)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 21:48
Adam pisze:
Książe_showupa pisze:
Na showupie pewnie co najmniej 90% dziewczyn patrzy głównie na wygląd i grubość portfela tylko jedyną, która się do tego przyznaje jest chyba toxic :)


Jakie szczęście że Kocur należy do tych 10% co nie? :)

Widzę że masz problem ze znajomością znaczenia pewnych słów a jesteś zbyt leniwy żeby je sobie przyswoić. Chętnie Ci w tym pomogę - rentier: "osoba utrzymująca się z dochodów płynących od posiadanego kapitału, nieruchomości, odsetek od papierów wartościowych (akcji, obligacji itp.) lub wkładów bankowych." - zarabiać: "otrzymać zapłatę za wykonaną pracę; też: osiągnąć zysk z transakcji handlowej." Z tego co mi wiadomo Kocur dostaje datki za leżenie więc bardziej pasowałoby tu określenie - utrzymuje się lub żyje dzięki.....


Adam Ty utrzymujesz się z kieszonkowego rodziców i nie jesteś żadnym rentierem tylko
mitomanem :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 sty 2017, 22:05
Tak..... tak samo jak Ty jesteś Księciem_showupa :)

Reksio Cywil Szarik i Pluto - chce wam przypomnieć że to nie jest temat o mnie :)


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 00:00
Adam pisze:Dla Twojej wiadomości - ja jestem rentierem :) Ty za to NA PEWNO jesteś zwykłym idiotą jeżeli myślisz że ona cokolwiek odkłada z myślą o przyszłości. Wszystko co wyleży a odliczając obieg zamknięty to nie ma tego aż tak wiele i tak zaraz przeznacza na bieżące wydatki.


Bardzo byś się zdziwił jak wiele są w stanie odłożyć dziewczyny, które zarabiają na showupie.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 08:08
Ostatnio na transmisji u Kocurka padło zdanie, że Kocurek ma zabawkę reagującą na dźwięk PW :D
Hmm..ciekawe czy to kolejny blef, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy. Sama zresztą też pisała coś w stylu - "wysyłajcie do mnie pw rozkoszy" , chodź po chwili na pytania czy naprawdę ma taką zabawkę twierdziła, że tylko żartuje :D

ciekawe, ciekawe ;)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 12:35
NoMoreMoney pisze:Ostatnio na transmisji u Kocurka padło zdanie, że Kocurek ma zabawkę reagującą na dźwięk PW :D
Hmm..ciekawe czy to kolejny blef, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy. Sama zresztą też pisała coś w stylu - "wysyłajcie do mnie pw rozkoszy" , chodź po chwili na pytania czy naprawdę ma taką zabawkę twierdziła, że tylko żartuje :D

ciekawe, ciekawe ;)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Skąd wzięła taki gadżet :?: :D
Dzieje się u niej coś ciekawego bo od ponad tygodnia nie daję już rady, człowiek musi kiedyś spać.
แมวตัวผู้


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości