_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 13:14
แมวตัวผู้ pisze:
NoMoreMoney pisze:Ostatnio na transmisji u Kocurka padło zdanie, że Kocurek ma zabawkę reagującą na dźwięk PW :D
Hmm..ciekawe czy to kolejny blef, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy. Sama zresztą też pisała coś w stylu - "wysyłajcie do mnie pw rozkoszy" , chodź po chwili na pytania czy naprawdę ma taką zabawkę twierdziła, że tylko żartuje :D

ciekawe, ciekawe ;)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Skąd wzięła taki gadżet :?: :D
Dzieje się u niej coś ciekawego bo od ponad tygodnia nie daję już rady, człowiek musi kiedyś spać.


Pytanie właśnie czy w ogóle go posiada, a jeżeli tak skąd go wytrzasnęła :P Ja nie mam zielonego pojęcia :D
Czy dzieje się u niej coś ciekawego ..hmm.. napiszę tak - za wiele nie straciłeś nie będąc przez ten tydzień u niej na transmisjach ;) Kocurek jak to Kocurek - poleży, coś tam się pokręci przy niebieskiej ścianie, od czasu do czasu na czacie jakaś gównoburza wyniknie :D czyli dzień jak co dzień ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 13:35
Ona ma w mózgu taki gadżet, reaguje jak Pies Pawłowa na widok sypiącego żetona i kompletnie ignoruje to co piszą nie-vipy.

Kilka pań już potwierdziło (min słynna Nicolll z CB) że OhMiBod i Lovense NIE działają na dźwięk PW z szołapa i nie da się ich zaprogramować - używają tylk odźwięku tokenów z CB/MFC i ewentualnie za pomocą apki w telefonie a producenci stwierdzili, że dopiero "w przyszłości" zrobią update softu który ogarnie szołap, panie które mówią Wam, że jest inaczej po prostu udają OhMiBodowe orgazmy albo sterują dyskretnie zabawką z użyciem smartfona
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 13:53
ruger44 pisze:Ona ma w mózgu taki gadżet, reaguje jak Pies Pawłowa na widok sypiącego żetona i kompletnie ignoruje to co piszą nie-vipy.

Kilka pań już potwierdziło (min słynna Nicolll z CB) że OhMiBod i Lovense NIE działają na dźwięk PW z szołapa i nie da się ich zaprogramować - używają tylk odźwięku tokenów z CB/MFC i ewentualnie za pomocą apki w telefonie a producenci stwierdzili, że dopiero "w przyszłości" zrobią update softu który ogarnie szołap, panie które mówią Wam, że jest inaczej po prostu udają OhMiBodowe orgazmy albo sterują dyskretnie zabawką z użyciem smartfona

A tam, jak Kocurek mówi, że ma taką zabawkę to ma, kto nie wierzy ten jest osioł :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 14:55
A kto wierzy ten Janusz :) Mieć może ma ale pisanie jej PW żeby ją niby uruchomić to januszing poziom 9000 i wyrzucanie pieniędzy w błoto.

www.ShowUp24.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 19:16
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 20:09
"Ona ma w mózgu taki gadżet, reaguje jak Pies Pawłowa na widok sypiącego żetona i kompletnie ignoruje to co piszą nie-vipy.

Kilka pań już potwierdziło (min słynna Nicolll z CB) że OhMiBod i Lovense NIE działają na dźwięk PW z szołapa i nie da się ich zaprogramować - używają tylk odźwięku tokenów z CB/MFC i ewentualnie za pomocą apki w telefonie a producenci stwierdzili, że dopiero "w przyszłości" zrobią update softu który ogarnie szołap, panie które mówią Wam, że jest inaczej po prostu udają OhMiBodowe orgazmy albo sterują dyskretnie zabawką z użyciem smartfona"


Wtrącę się , bo takiej głupoty już dawno nie przeczytałam . OHMIBOD reaguje na każdy dźwięk: muzykę, żetony, nawet dzwonek do drzwi i księdza po kolędzie (im ostrzejszy i głośniejszy tym intensywniej). Wiem, bo posiadam aż dwa modele, które mam, a nie o których jedynie słyszałam. Nie wiem skąd taka teoria, że tylko na tokeny reaguje. Równie dobrze mogłabym napisać, że moja zmywarka do naczyń reaguje tylko na mój głos i odcisk dużego palca stopy, wtedy mi naczynia zaczyna prać. Ruger zejdż na ziemie, za dużo filmów science fiction.I to nie tylko dotyczy tego tematu...
madamebutterflyy


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 20:19
Ja tam nie wiem, nie używałem - opieram swoją wiedzę jedynie na tym co mi transmitujące mówiły. A nawet jeżeli działa na dxwięk PW to jest wyjątkowo nmało funkcjonalny bo filtr antyspamowy nie pozwala posyłać za często wiadomości na SU i nie można kontrolować ich intensywności i długości

www.ShowUp24.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
25 sty 2017, 21:53
madamebutterflyy pisze:"Ona ma w mózgu taki gadżet, reaguje jak Pies Pawłowa na widok sypiącego żetona i kompletnie ignoruje to co piszą nie-vipy.

Kilka pań już potwierdziło (min słynna Nicolll z CB) że OhMiBod i Lovense NIE działają na dźwięk PW z szołapa i nie da się ich zaprogramować - używają tylk odźwięku tokenów z CB/MFC i ewentualnie za pomocą apki w telefonie a producenci stwierdzili, że dopiero "w przyszłości" zrobią update softu który ogarnie szołap, panie które mówią Wam, że jest inaczej po prostu udają OhMiBodowe orgazmy albo sterują dyskretnie zabawką z użyciem smartfona"


Wtrącę się , bo takiej głupoty już dawno nie przeczytałam . OHMIBOD reaguje na każdy dźwięk: muzykę, żetony, nawet dzwonek do drzwi i księdza po kolędzie (im ostrzejszy i głośniejszy tym intensywniej). Wiem, bo posiadam aż dwa modele, które mam, a nie o których jedynie słyszałam. Nie wiem skąd taka teoria, że tylko na tokeny reaguje. Równie dobrze mogłabym napisać, że moja zmywarka do naczyń reaguje tylko na mój głos i odcisk dużego palca stopy, wtedy mi naczynia zaczyna prać. Ruger zejdż na ziemie, za dużo filmów science fiction.I to nie tylko dotyczy tego tematu...


Ty się nie wtrącaj :sarcastic_blum: tylko lepiej wznów regularne nocne transmisje. Nuda bez Ciebie :(
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
26 sty 2017, 06:56
poker123 pisze:Kocurek jest dziewicą i nie wie co to seks :yes4:

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Taa dziewicą, chyba Orleańską :mocking:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
26 sty 2017, 10:27
Może konsekrowaną :)


www.ShowUp24.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
26 sty 2017, 13:23
Akurat jak wczoraj czekałem to jej nie było :( Kocurek mogłaby jakiś grafik na profilu zamieścić kiedy będzie a kiedy nie :ok:
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
26 sty 2017, 14:16
Kotzurek się obraziła na Januszy bo nie sypią żetonem, a przecież nie będzie tu siedzieć po próżnicy żeby gadać, gadać to sobie może z mamą albo tatą w domu, od Januszy wymagany jest ŻETON!

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
27 sty 2017, 01:22
ruger44 pisze:Kotzurek się obraziła na Januszy bo nie sypią żetonem, a przecież nie będzie tu siedzieć po próżnicy żeby gadać, gadać to sobie może z mamą albo tatą w domu, od Januszy wymagany jest ŻETON!

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Mina i zachowanie jej ,gdy nie ma złota(tak jak dziś) BEZCENNE :D :D :lol:
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
27 sty 2017, 02:53
แมวตัวผู้ pisze:...Kocurek mogłaby jakiś grafik na profilu zamieścić kiedy będzie a kiedy nie :ok:


To nie jest głupi pomysł, zauważyłem, że niektóre dziewczyny mają takie grafiki na swoich profilach, ale coś mnie się zdaje, że Kocur na to nie pójdzie ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 sty 2017, 03:03
Odpowiedz jest prosta: chuj jej na Was zależy.
Gdyby chciała, to by ubierała co tydzień jakieś seksowne wdzianko...
Choć ja Kocurka i tak lubie, ale czasem do niej nie wbijam, bo mam zboczone myśli :dance3:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
27 sty 2017, 03:37
Kocur w ogóle ma wyebane kto u niej siedzi a kogo nie ma - nieraz o tym pisała ;)
Też jestem zdania, że mogłaby się bardziej angażować w swoje transmisje (ale to że leży też mi zbytnio nie przeszkadza), no ale po co skoro żeton tak czy siak się sypie, zresztą ile by go nie dostała jej ciągle mało :P
Taka już jest, ma wszystko i wszystkich w dupie :D ale i tak ją lubię :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 sty 2017, 11:33
msn pisze:Odpowiedz jest prosta: chuj jej na Was zależy.
Gdyby chciała, to by ubierała co tydzień jakieś seksowne wdzianko...
Choć ja Kocurka i tak lubie, ale czasem do niej nie wbijam, bo mam zboczone myśli :dance3:

Co tam myśli, ja mam zboczone sny i nie wiem co z tym zrobić :D :D :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
27 sty 2017, 11:53
แมวตัวผู้ pisze:
msn pisze:Odpowiedz jest prosta: chuj jej na Was zależy.
Gdyby chciała, to by ubierała co tydzień jakieś seksowne wdzianko...
Choć ja Kocurka i tak lubie, ale czasem do niej nie wbijam, bo mam zboczone myśli :dance3:

Co tam myśli, ja mam zboczone sny i nie wiem co z tym zrobić :D :D :D


Takie sny to koszmary jak to często powtarza Kocur :P
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 lut 2017, 04:55
Wczoraj coś była smutna, nie wiem czym to było spowodowane może mają ilością otrzymanych żetonów.
Aż priv włączyła, ale chętnych nie było.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
sensiGOLD


Re: KOCUREK272
03 lut 2017, 10:19
sensiGOLD pisze:Wczoraj coś była smutna, nie wiem czym to było spowodowane może mają ilością otrzymanych żetonów.
Aż priv włączyła, ale chętnych nie było.


Może miała po prostu gorszy dzień ;)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości