_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
28 lut 2017, 22:57


Re: KOCUREK272
03 mar 2017, 18:52
fire998 pisze:Kocur to kocur ma swój styl i tyle :D

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Kocurka styl można nazwać sztuką walki bez walki :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 03:03
Kocurek bardzo smutna, a zarazem wkurwiona, że mało złota się sypie :( ... i sobie poszła, bo "NUDA"...oj
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 03:24
NoMoreMoney pisze:Kocurek bardzo smutna, a zarazem wkurwiona, że mało złota się sypie :( ... i sobie poszła, bo "NUDA"...oj

No panie co zrobić, w kraju bida to oznacza dla Kocurka siedem lat chudych, a swoją drogą ciekawe co ona zrobiła z tym wszystkim złotem, z tego co mówią to w latach świetności SU dostawała tyle, że przy normalnym życiu powinno starczyć na kilka lat. :dontknow:
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 03:33
Oj biedny Kotzurek :sarcastic:

Do niej chyba jeszcze nie dotarło, że coraz mniej jest na Szołapie ludzi naiwnych, którzy będą jej sypać niebotyczne sumy żetów licząc przy tym, że czeka ich za to nagroda z jej strony xD

Poza tym jej transmisje są od długiego już czasu powtarzalne i monotonne, co też z pewnością nie działa na jej korzyść.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 03:58
Kocur, wiem że czytasz. Jesteś taka nudna, że się niedobrze robi. Przestań w końcu żebrać o te żetony wymyślając wyimaginowane przez siebie choroby, nie siedź z miną zbitego psa i przestań brać ludzi na litość, bo aż zal mi ciebie.
Wiesz dlaczego masz coraz mniej złota ? - dlatego, że ten kto cię pozna jaka jesteś, a jest osobą w miarę ogarniętą spier*dala jak najdalej :)

P.S. Mózg sobie wywal i wstaw nowy, bo ten co masz coś ci szwankuje - Kocureczku :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 04:12
NoMoreMoney pisze:Kocur, wiem że czytasz. Jesteś taka nudna, że się niedobrze robi. Przestań w końcu żebrać o te żetony wymyślając wyimaginowane przez siebie choroby, nie siedź z miną zbitego psa i przestań brać ludzi na litość, bo aż zal mi ciebie.
Wiesz dlaczego masz coraz mniej złota ? - dlatego, że ten kto cię pozna jaka jesteś, a jest osobą w miarę ogarniętą spier*dala jak najdalej :)

P.S. Mózg sobie wywal i wstaw nowy, bo ten co masz coś ci szwankuje - Kocureczku :D


Ło matulu :D No postu w takim tonie to się po Tobie, Ragazzo, nie spodziewałem :winkextra:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 04:31
Ćpunek pisze:
NoMoreMoney pisze:Kocur, wiem że czytasz. Jesteś taka nudna, że się niedobrze robi. Przestań w końcu żebrać o te żetony wymyślając wyimaginowane przez siebie choroby, nie siedź z miną zbitego psa i przestań brać ludzi na litość, bo aż zal mi ciebie.
Wiesz dlaczego masz coraz mniej złota ? - dlatego, że ten kto cię pozna jaka jesteś, a jest osobą w miarę ogarniętą spier*dala jak najdalej :)

P.S. Mózg sobie wywal i wstaw nowy, bo ten co masz coś ci szwankuje - Kocureczku :D


Ło matulu :D No postu w takim tonie to się po Tobie, Ragazzo, nie spodziewałem :winkextra:



+1 :D Każdy, ale żeby Ragazzo takiego posta wysmarował :D A coś mnie tknęło żeby zajrzeć do tego tematu :D
Chociaż jak czytałem fragment o chorobach to pomyślałem, że to w złym temacie umieszczone jest :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 04:44
Mr.B pisze:Chociaż jak czytałem fragment o chorobach to pomyślałem, że to w złym temacie umieszczone jest :D


Hhahahahahaha xD No nie mów, że o żebrAnce pomyślałeś? :mocking:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 04:49
NoMoreMoney pisze:Kocur, wiem że czytasz. Jesteś taka nudna, że się niedobrze robi. Przestań w końcu żebrać o te żetony wymyślając wyimaginowane przez siebie choroby, nie siedź z miną zbitego psa i przestań brać ludzi na litość, bo aż zal mi ciebie.
Wiesz dlaczego masz coraz mniej złota ? - dlatego, że ten kto cię pozna jaka jesteś, a jest osobą w miarę ogarniętą spier*dala jak najdalej :)

P.S. Mózg sobie wywal i wstaw nowy, bo ten co masz coś ci szwankuje - Kocureczku :D

Tu sobie grabisz :nono: nie widziałem żeby Kocurek ciągnęła żetony "na chorobę" czy "na litść" pomieszały Ci się dwa światy. :D
Jak dobrze pamiętam i nie mylę osób to na litość Ty ją próbowałeś złapać ale Cię kopła w zad :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 05:10
Ćpunek pisze:
Mr.B pisze:Chociaż jak czytałem fragment o chorobach to pomyślałem, że to w złym temacie umieszczone jest :D


Hhahahahahaha xD No nie mów, że o żebrAnce pomyślałeś? :mocking:



No a o kim innym? :D Przecież idealnie pasuje :D A u Kocurka raczej nie goszczę więc nie mogę się wypowiedzieć jak to u niej wygląda :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 05:12
แมวตัวผู้ pisze:
NoMoreMoney pisze:Kocurek bardzo smutna, a zarazem wkurwiona, że mało złota się sypie :( ... i sobie poszła, bo "NUDA"...oj

... a swoją drogą ciekawe co ona zrobiła z tym wszystkim złotem, z tego co mówią to w latach świetności ShowUp.tv dostawała tyle, że przy normalnym życiu powinno starczyć na kilka lat. :dontknow:


Jak to co zrobiła ? - cygany jej skarbiec okradły, powtarza to często..zresztą w kółko pier*oli jedno i to samo - nudziara :D

Tu sobie grabisz :nono: nie widziałem żeby Kocurek ciągnęła żetony "na chorobę" czy "na litść" pomieszały Ci się dwa światy. :D
Jak dobrze pamiętam i nie mylę osób to na litość Ty ją próbowałeś złapać ale Cię kopła w zad :D


Jak nie ciągnie ? A te jaj pisanie , że ciągle coś jej dolega, że idzie spać bo nuda itp. ... aż nagle zjawia się ktoś ze złotem i jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki wszystkie dolegliwości mijają a humor zmienia się o 180 stopni, hehe
Co do mnie, nikogo nigdy nie próbowałem brać na litość, a na pewno nie takiego kocurka... zresztą nie mam zamiaru się tłumaczyć :)
Kopnęła i to nie raz :P , bo tak robią osoby, które nie mają nic do powiedzenie i nie potrafią prowadzić dyskusji. Nie jesteś przydupasem księżniczki, nie piszesz tego co ona chce, to wypier(alaj :D

Ćpunek pisze:Ło matulu :D No postu w takim tonie to się po Tobie, Ragazzo, nie spodziewałem :winkextra:


Oj tam, oj tam. Wqrwia mnie po po prostu jej obłuda i tyle w temacie ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 13:02
NoMoreMoney pisze:
Jak nie ciągnie ? A te jaj pisanie , że ciągle coś jej dolega, że idzie spać bo nuda itp. ... aż nagle zjawia się ktoś ze złotem i jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki wszystkie dolegliwości mijają a humor zmienia się o 180 stopni, hehe

no dokladnie... albo zalacza zastraszanie, ze zamknie konto. zawsze jak przez dluzszy czas nie pojawia sie wiecej zetonow to juz od przynajmniej pol roku pisze, ze zamyka konto na showup. jeszcze dodajac zeby bylo grozniej, ze wylaczy wszystkie sposoby komunikowania sie z nia lol tak jakby to bylo jakies znikniecie z forum czy skads...przeciez wiadomo, ze showup jest dla niej od dawna jedynym zrodlem utrzymania i znikniecie wiazaloby sie z kompletna zmiana w jej zyciu. musialaby albo isc w koncu do pracy (co majac na uwadze jej kwalifikacje i doswiadczenie na pewno lekkie i przyjemne nie bedzie) albo w koncu "zaufac" jakiemus zakochancowi/sponsorowi, co jak sobie pewnie sama zdaje sprawe rowniez z jakas "praca" by sie wiazalo ;)
az sie prosi o klasyka: kocurek nie strasz nie strasz bo sie zesrasz ;)
Awatar użytkownika
hento
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 15:57
hento pisze:no dokladnie... albo zalacza zastraszanie, ze zamknie konto. zawsze jak przez dluzszy czas nie pojawia sie wiecej zetonow to juz od przynajmniej pol roku pisze, ze zamyka konto na showup. jeszcze dodajac zeby bylo grozniej, ze wylaczy wszystkie sposoby komunikowania sie z nia lol tak jakby to bylo jakies znikniecie z forum czy skads...przeciez wiadomo, ze showup jest dla niej od dawna jedynym zrodlem utrzymania i znikniecie wiazaloby sie z kompletna zmiana w jej zyciu. musialaby albo isc w koncu do pracy (co majac na uwadze jej kwalifikacje i doswiadczenie na pewno lekkie i przyjemne nie bedzie) albo w koncu "zaufac" jakiemus zakochancowi/sponsorowi, co jak sobie pewnie sama zdaje sprawe rowniez z jakas "praca" by sie wiazalo ;)
az sie prosi o klasyka: kocurek nie strasz nie strasz bo sie zesrasz ;)


+1 :)
Te jej pisanie, że usunie konto jest tak durne, że aż śmieszne. Nie myśli chyba, że ktoś kto zagląda do niej od dłuższego czasu da się na to nabrać, heh
..co do innych sposobów komunikowania się, napiszę tak - kto ma mieć z nią kontakt ten w dalszym ciągu miał go będzie ..no chyba, że zacznie pisać coś co się jej nie spodoba, to wypad :D
Kocur siedziała, siedzi i siedzieć będzie na ShowUp`ie .. taka jest prawda..choć uważam, że powinna sobie odpuścić, dla jej ogólnego psychicznego zdrowia.
Kiedyś to była w porządku dziewczyna, teraz co się z nią stało zauważa ten kto ja zna od dawna - obłuda, zakłamanie i wyrachowanie ..o chamstwie nie wspomnę. Jest dobrym przykładem na to jak żetony potrafią zmieniać człowieka..na gorsze..tak więc Panowie sypcie jej więcej..za niedługo zacznie Was wyklinać i wyrzucać za każde napisane słowo na czacie, które jej nie spasuje ;)
Dodam jeszcze, że powinna się nauczyć czytać ze zrozumieniem, bo jak można o czymkolwiek dyskutować z kobietą, która nie rozumie co się do niej pisze.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 16:24
Niech sobie usuwa, nikt płakał nie będzie...może kilku pojebów. Nieczęsto pisze o kimś negatywnie bo rożne są gusta, ale Kocurek? Powtórzę to co jakieś 50 stron temu. Podstarzała nieatrakcyjna stara panna o tępawym wyrazie twarzy, podejrzewam ze nago to byłby smutek niesamowity. Uroda? jakby się farbnela na czerwono to niczym Michał Wiśniewski na haju. Chuj z tym...jak już się nie rozbiera to niech chociaż ma coś do powiedzenia, a tam w jej okienku wieje nuda zwyczajnie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 18:57
na ShowUp.tv jest kilka dziewczyn które się nie rozbierają a ciekawie można z nimi popisać z Kocurkiem też kiedyś było można , kiedyś

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 mar 2017, 19:23
faraon pisze:na ShowUp.tv jest kilka dziewczyn które się nie rozbierają a ciekawie można z nimi popisać z Kocurkiem też kiedyś było można , kiedyś

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Chyba się trochę wypaliła ale ja i tak lubię ją obserwować, nie ma zanczenia czy jest akurat w lateksie czy swetrze czy koszuli, chociaż chciałbym jeszcze raz zobaczyć ją przez dłuższy czas i przy dobrym świetle w lateksie czy moim ulubionym stroju bawarskim.
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
05 mar 2017, 15:44
No macie racje mogła by zmienić coś w swoich transmisjach, dawnej to pokosiła trochę a teraz od afery zdjęciowej nuda nuda nuda nuda .
fire998


Re: KOCUREK272
05 mar 2017, 16:24
Bądźcie cierpliwi, a na pewno się doczekacie takiego dnia, w którym kocurek zmieni coś w swoich transmisjach...może za dzień, może za miesiąc, może za rok... nie wiem kiedy, ale na pewno taki dzień nastąpi
<odbierać z przymrużeniem oka ;) >
A poważnie, cytat z jej profilu - "JESTEM JAKA JESTEM JESTEM TAKA JAKĄ SAMA CHCĘ BYĆ
I JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBA TO JUŻ TWÓJ PROBLEM NIE MÓJ." mówi chyba sam za siebie ;)

Co do `afery zdjęciowej` pamiętam jak napisała mniej więcej coś takiego - od tej pory wszystko się zmieni, nic nie będzie takie jak kiedyś - coś w ten deseń.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
05 mar 2017, 16:44
NoMoreMoney pisze:Bądźcie cierpliwi, a na pewno się doczekacie takiego dnia, w którym kocurek zmieni coś w swoich transmisjach...może za dzień, może za miesiąc, może za rok... nie wiem kiedy, ale na pewno taki dzień nastąpi
<odbierać z przymrużeniem oka ;) >
A poważnie, cytat z jej profilu - "JESTEM JAKA JESTEM JESTEM TAKA JAKĄ SAMA CHCĘ BYĆ
I JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBA TO JUŻ TWÓJ PROBLEM NIE MÓJ." mówi chyba sam za siebie ;)

Co do `afery zdjęciowej` pamiętam jak napisała mniej więcej coś takiego - od tej pory wszystko się zmieni, nic nie będzie takie jak kiedyś - coś w ten deseń.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Co takiego dokładnie zrobiła Ci Kocurek (oprócz tego, że nie chciała zostać Twoją żoną :D :D :D ), że tak brzydko o niej piszesz :?:
Przecież byłeś jednym z najwierniejszych, chyba tylko paweł był wierniejszy.
แมวตัวผู้


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość