_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
31 sie 2017, 22:27
Jak dla mnie to przedziwna osoba - 30 latka ze wskazaniem na infantylną, glupią laleczke (tak siebie sama pokazuje). Serio to kogos kręci? :lol:
Awatar użytkownika
Maks
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 lip 2016, 17:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
01 wrz 2017, 11:11
Maks pisze:Jak dla mnie to przedziwna osoba - 30 latka ze wskazaniem na infantylną, glupią laleczke (tak siebie sama pokazuje). Serio to kogos kręci? :lol:

Maks proszę, nie oceniaj zawartości po opakowaniu. Przecież to jest ShowUp.tv, każda z dziewczyn robi jakieś show ale to wcale nie znaczy że taka jest naprawdę.
Jedni lubią wredne zdziry a inni głupie laleczki, dla wszystkich znajdzie się miejsce.

Więcej luzu i radości z życia dla wszystkich

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 18:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
01 wrz 2017, 13:12
pusty_nick pisze:
Maks pisze:Jak dla mnie to przedziwna osoba - 30 latka ze wskazaniem na infantylną, glupią laleczke (tak siebie sama pokazuje). Serio to kogos kręci? :lol:

Maks proszę, nie oceniaj zawartości po opakowaniu. Przecież to jest ShowUp.tv, każda z dziewczyn robi jakieś show ale to wcale nie znaczy że taka jest naprawdę.

Problem polega na tym, że przesłanek, aby sądzić inaczej, jak na razie brak. Ja przynajmniej takich nie uświadczyłem.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 12:10
pusty_nick pisze:
Maks pisze:Jak dla mnie to przedziwna osoba - 30 latka ze wskazaniem na infantylną, glupią laleczke (tak siebie sama pokazuje). Serio to kogos kręci? :lol:

Maks proszę, nie oceniaj zawartości po opakowaniu. Przecież to jest ShowUp.tv, każda z dziewczyn robi jakieś show ale to wcale nie znaczy że taka jest naprawdę.
Jedni lubią wredne zdziry a inni głupie laleczki, dla wszystkich znajdzie się miejsce.

Więcej luzu i radości z życia dla wszystkich

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272



Założyłam męskiego nicka, aby posiedziec chwile u niej, bo ta pani lubi dawac bany konkurentkom. I tak sobie siedze i siedze, chwile obserwuje, co ona ma ciekawego do zaoferowania. Jej miny, gestykulacja, sposob zachowania przypomina osobe lekko uposledzoną. Nie kumam jej fenomenu za nic, jedyny plus że transmisja z buzia chyba. Wydaje mi sie, ze jest bardzo dziecinna, showup zdominował jej życie i mialaby spory problem aby sie odnalesc w normalnym swiecie. Siedzi tu tyle lat, a to życie jej tak mija rok za rokiem. Żeton ważniejszy niż założenie rodziny lub zwykle wyjscie gdzies do ludzi. Sylwester, święta, mecze, kabarety i inne uroczystosci ze znajomymi z showupama - czytaj przydupasami, ludzmi z problemami psychicznymi i psychofanami. Chyba nawet troche mi jej żal, a pisze to bo to chyba jedyna laska z calego showupa, która mnie wyraznie drażni - nawet swoim awatarem. Zazdrosna nie jestem z natury. :) Pozdrawiam wszystkich oprocz kucurkowej. :lol:
Magnolia


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 12:49
Magnolia zazdrosna nie jesteś a jednak wymieniasz wszystko to czego sama na SU nie masz :D no i pamiętaj, że ci psychiczni to główni sponsorzy wszystkich "modelek" na SU nie tylko kocurka.



Blog ShowUp.tv
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 12:50
Magnolia pisze:
pusty_nick pisze:
Maks pisze:Jak dla mnie to przedziwna osoba - 30 latka ze wskazaniem na infantylną, glupią laleczke (tak siebie sama pokazuje). Serio to kogos kręci? :lol:

Maks proszę, nie oceniaj zawartości po opakowaniu. Przecież to jest ShowUp.tv, każda z dziewczyn robi jakieś show ale to wcale nie znaczy że taka jest naprawdę.
Jedni lubią wredne zdziry a inni głupie laleczki, dla wszystkich znajdzie się miejsce.

Więcej luzu i radości z życia dla wszystkich

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272



Założyłam męskiego nicka, aby posiedziec chwile u niej, bo ta pani lubi dawac bany konkurentkom. I tak sobie siedze i siedze, chwile obserwuje, co ona ma ciekawego do zaoferowania. Jej miny, gestykulacja, sposob zachowania przypomina osobe lekko uposledzoną. Nie kumam jej fenomenu za nic, jedyny plus że transmisja z buzia chyba. Wydaje mi sie, ze jest bardzo dziecinna, showup zdominował jej życie i mialaby spory problem aby sie odnalesc w normalnym swiecie. Siedzi tu tyle lat, a to życie jej tak mija rok za rokiem. Żeton ważniejszy niż założenie rodziny lub zwykle wyjscie gdzies do ludzi. Sylwester, święta, mecze, kabarety i inne uroczystosci ze znajomymi z showupama - czytaj przydupasami, ludzmi z problemami psychicznymi i psychofanami. Chyba nawet troche mi jej żal, a pisze to bo to chyba jedyna laska z calego showupa, która mnie wyraznie drażni - nawet swoim awatarem. Zazdrosna nie jestem z natury. :) Pozdrawiam wszystkich oprocz kucurkowej. :lol:

Magnolio - żyj sobie w zdrowiu, szczęściu i spokoju ale życie innych zostaw im samym - życzę Ci tego ja - kocurkowy przydupas, psychofan, człowiek z problemami psychicznymi, zakochaniec, pojebaniec i co tylko chcesz jeszcze.


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 18:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 12:50
Magnolia pisze:
pusty_nick pisze:
Maks pisze:Jak dla mnie to przedziwna osoba - 30 latka ze wskazaniem na infantylną, glupią laleczke (tak siebie sama pokazuje). Serio to kogos kręci? :lol:

Maks proszę, nie oceniaj zawartości po opakowaniu. Przecież to jest ShowUp.tv, każda z dziewczyn robi jakieś show ale to wcale nie znaczy że taka jest naprawdę.
Jedni lubią wredne zdziry a inni głupie laleczki, dla wszystkich znajdzie się miejsce.

Więcej luzu i radości z życia dla wszystkich

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Założyłam męskiego nicka, aby posiedziec chwile u niej, bo ta pani lubi dawac bany konkurentkom. I tak sobie siedze i siedze, chwile obserwuje, co ona ma ciekawego do zaoferowania. Jej miny, gestykulacja, sposob zachowania przypomina osobe lekko uposledzoną. Nie kumam jej fenomenu za nic, jedyny plus że transmisja z buzia chyba. Wydaje mi sie, ze jest bardzo dziecinna, showup zdominował jej życie i mialaby spory problem aby sie odnalesc w normalnym swiecie. Siedzi tu tyle lat, a to życie jej tak mija rok za rokiem. Żeton ważniejszy niż założenie rodziny lub zwykle wyjscie gdzies do ludzi. Sylwester, święta, mecze, kabarety i inne uroczystosci ze znajomymi z showupama - czytaj przydupasami, ludzmi z problemami psychicznymi i psychofanami. Chyba nawet troche mi jej żal, a pisze to bo to chyba jedyna laska z calego showupa, która mnie wyraznie drażni - nawet swoim awatarem. Zazdrosna nie jestem z natury. :) Pozdrawiam wszystkich oprocz kucurkowej. :lol:


Wiadomo, ze większość panien na ShowUp.tv, odgrywa po prostu jakąś rolę. Marzy mi się żeby u Kocurka też to była gra, żeby to co na ekranie to nie prawda, bo obserwuje panne od poczatku, to ponad 5 lat już będzie i prawda jest taka, że ShowUp.tv to cale jej życie. Wszystkie święta tutaj, czy to normalne?Gdzie rodzina, znajomi? To jest straszne. Jej infantylność jest rażąca ale skoro znajduje na to Januszy to co komu do tego. Martwi mnie tylko tak po ludzku, żeby się ogarnęła w końcu i znalazła inne przyjemności poza ShowUp'em bo dobre dziewczę z niej tylko zagubione w chui :cry:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 13:47
antoni.czekailo pisze:
Wiadomo, ze większość panien na ShowUp.tv, odgrywa po prostu jakąś rolę. Marzy mi się żeby u Kocurka też to była gra, żeby to co na ekranie to nie prawda, bo obserwuje panne od poczatku, to ponad 5 lat już będzie i prawda jest taka, że ShowUp.tv to cale jej życie. Wszystkie święta tutaj, czy to normalne?Gdzie rodzina, znajomi? To jest straszne. Jej infantylność jest rażąca ale skoro znajduje na to Januszy to co komu do tego. Martwi mnie tylko tak po ludzku, żeby się ogarnęła w końcu i znalazła inne przyjemności poza ShowUp'em bo dobre dziewczę z niej tylko zagubione w chui :cry:


jak ją obserwujesz od tak dawna i wiesz, że wszystkie święta jest na SU to ty też musisz je spędzać na SU a to znaczy, że z tobą jest jeszcze gorzej, ona przynajmniej coś z tego ma a ty nic, no chyba, że za żetony machasz śmigłem dla homosiów :D
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 14:25
Nuda.... temat ten był już wałkowany tu na foro nie raz,
więc nie chce mi się odpisywać, szczególnie Tobie Magnolia - co, jak, dlaczego itd. , itp.
Napiszę krótko... zajmijcie się kurwa własnym życiem, a nie czyimś !!
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 15:13
jay pisze:
antoni.czekailo pisze:
Wiadomo, ze większość panien na ShowUp.tv, odgrywa po prostu jakąś rolę. Marzy mi się żeby u Kocurka też to była gra, żeby to co na ekranie to nie prawda, bo obserwuje panne od poczatku, to ponad 5 lat już będzie i prawda jest taka, że ShowUp.tv to cale jej życie. Wszystkie święta tutaj, czy to normalne?Gdzie rodzina, znajomi? To jest straszne. Jej infantylność jest rażąca ale skoro znajduje na to Januszy to co komu do tego. Martwi mnie tylko tak po ludzku, żeby się ogarnęła w końcu i znalazła inne przyjemności poza ShowUp'em bo dobre dziewczę z niej tylko zagubione w chui :cry:


jak ją obserwujesz od tak dawna i wiesz, że wszystkie święta jest na ShowUp.tv to ty też musisz je spędzać na ShowUp.tv a to znaczy, że z tobą jest jeszcze gorzej, ona przynajmniej coś z tego ma a ty nic, no chyba, że za żetony machasz śmigłem dla homosiów :D



Ojej Jay, mam swoje zdanie i je wyrażam a Wam bardzo przeszkadza jeśli ktoś ma inną opinię niż Wasza, na temat Waszej ulubienicy. Mówię, że nic do niej nie mam, ba nawet mi sie podoba bo figurę ma zacną i widać, że dobre z niej dziewczę, a że infantylne... Nikt się nie wpiernicza w jej życie, po to jest forum, żeby wyrażać co się sądzi na dany temat, i tak też czynie, prawda? Z Bogiem ;)
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 15:24
antoni.czekailo pisze:
jay pisze:
antoni.czekailo pisze:
Wiadomo, ze większość panien na ShowUp.tv, odgrywa po prostu jakąś rolę. Marzy mi się żeby u Kocurka też to była gra, żeby to co na ekranie to nie prawda, bo obserwuje panne od poczatku, to ponad 5 lat już będzie i prawda jest taka, że ShowUp.tv to cale jej życie. Wszystkie święta tutaj, czy to normalne?Gdzie rodzina, znajomi? To jest straszne. Jej infantylność jest rażąca ale skoro znajduje na to Januszy to co komu do tego. Martwi mnie tylko tak po ludzku, żeby się ogarnęła w końcu i znalazła inne przyjemności poza ShowUp'em bo dobre dziewczę z niej tylko zagubione w chui :cry:


jak ją obserwujesz od tak dawna i wiesz, że wszystkie święta jest na ShowUp.tv to ty też musisz je spędzać na ShowUp.tv a to znaczy, że z tobą jest jeszcze gorzej, ona przynajmniej coś z tego ma a ty nic, no chyba, że za żetony machasz śmigłem dla homosiów :D



Ojej Jay, mam swoje zdanie i je wyrażam a Wam bardzo przeszkadza jeśli ktoś ma inną opinię niż Wasza, na temat Waszej ulubienicy. Mówię, że nic do niej nie mam, ba nawet mi sie podoba bo figurę ma zacną i widać, że dobre z niej dziewczę, a że infantylne... Nikt się nie wpiernicza w jej życie, po to jest forum, żeby wyrażać co się sądzi na dany temat, i tak też czynie, prawda? Z Bogiem ;)


dobra ale to co o niej napisałeś jest prawdą bo widziałeś albo są to tylko twoje wymysły.
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 19:47
Maks pisze:Jak dla mnie to przedziwna osoba - 30 latka ze wskazaniem na infantylną, glupią laleczke (tak siebie sama pokazuje). Serio to kogos kręci? :lol:


Moim zdaniem Kocurek nie ma 30 lat, a przynajmniej nie wygląda na tyle. Jaśniejszy włos ją teraz w dodatku jeszcze odmłodził. Mi się podoba dziewoja i jej transmisje. Jednych kręcą gołe cipki a innych piękna roześmiana buzia w ubraniu. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 20:27
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 20:41
Ma tyle lat ile ma, nieważne ;) Z pewnością nie wygląda na swój wiek, to prawda, ale to oczywiście na plus :)
Ładna buzia, oczy... mógłbym oglądać bez końca.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 20:55
faraon pisze:Ma ponad 30

:shock: :shock: :shock:
No to zajefantastycznie się trzyma. Super wygląda. :heart:


Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 21:14
To tylko opinia, wyrazilam ją - po to jest forum. Działa mi na nerwy, chwilkę poobserowawalam aby wytłumaczyc sobie co faceci w niej widzą. Nie lubie jej, mi dziala na nerwy, jest dziecinna, nudna, pisac nawet nie umie tylko przedłużaaaaaa. Jesli ktos wystepuje tu prawe lat musi liczyc z tym, ze ktos bedzie chcial ocenic, skrytykowac, posmiac sie. ja to wlasnie czynie. Spedzanie czasu niemal 12 h dziennie albo dluzej na ShowUp.tv jest mega załosne. Ja chociaz mam swoje zycie, w przeciwienstwie do pani z tego wątku jak i jej fanów. :) :dance3: :dance4:
Magnolia


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 21:48
NoMoreMoney pisze:Napiszę krótko... zajmijcie się kurwa własnym życiem, a nie czyimś !!

Hohoho! Gdyby tak wszyscy fanatycy Kocura stosowali się do tej rady byłoby pięknie :)


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 21:51
jay pisze:Magnolia zazdrosna nie jesteś a jednak wymieniasz wszystko to czego sama na ShowUp.tv nie masz :D no i pamiętaj, że ci psychiczni to główni sponsorzy wszystkich "modelek" na ShowUp.tv nie tylko kocurka.



Blog ShowUp.tv


czego niby nie mam? :)
Magnolia


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 22:27
Magnolia pisze:To tylko opinia, wyrazilam ją - po to jest forum. Działa mi na nerwy, chwilkę poobserowawalam aby wytłumaczyc sobie co faceci w niej widzą. Nie lubie jej, mi dziala na nerwy, jest dziecinna, nudna, pisac nawet nie umie tylko przedłużaaaaaa...


Zgoda, forum od tego jest.
Ale mam pytanie - skoro tak bardzo Cię to wszystko drażni, to dlaczego tam wchodzisz ? Hmmm ? Jaki jest sens tak się denerwować... szkoda zdrowia.

nobody69 pisze:
NoMoreMoney pisze:Napiszę krótko... zajmijcie się kurwa własnym życiem, a nie czyimś !!

Hohoho! Gdyby tak wszyscy fanatycy Kocura stosowali się do tej rady byłoby pięknie :)


Zapewne, byłoby cudownie,
ale raczej nigdy tak nie będzie... niestety.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 wrz 2017, 22:59
NoMoreMoney pisze:
Magnolia pisze:To tylko opinia, wyrazilam ją - po to jest forum. Działa mi na nerwy, chwilkę poobserowawalam aby wytłumaczyc sobie co faceci w niej widzą. Nie lubie jej, mi dziala na nerwy, jest dziecinna, nudna, pisac nawet nie umie tylko przedłużaaaaaa...


Zgoda, forum od tego jest.
Ale mam pytanie - skoro tak bardzo Cię to wszystko drażni, to dlaczego tam wchodzisz ? Hmmm ? Jaki jest sens tak się denerwować... szkoda zdrowia.

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Nie wchodze tam, raz weszlam aby ją poobserwowac. Nie jestem Wami aby siedziec u kobiet i na nie nawijac miesiącami. Chcialam tez uswiadomic kocurka, ze banowanie kobiet na nic jej sie zdaje. Wystarczy 1 min i mam nowy nick albo moge popatrzec niezalogowanym. Ale ona nieogarnia, pisze nawet ,bul, jak nasz prezydent Komorowski. Hahahaha.
Magnolia


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości