_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
11 wrz 2017, 18:58
HardRockCaffe666 pisze:
faraon pisze:Dlaczego współczuć ? Każdy transmitujący może skorzystać z opcji ban dla "typków" jak ich nazwałeś , no chyba że takie osoby są mile widziane na transmisji , ale to już akurat świadczy o osobie transmitującej


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Coś w tym jest.
Aha jeszcze odnośnie sprawy mojego wieku to kiedyś kocurkowi to nie przeszkadzało ale ponoć tylko krowa nie zmienia zdania.A czy aby chodzi tu o mój wiek śmiem wątpić (pies jest pogrzebany gdzie indziej a gdzie to łatwo się domyśleć ale chuj z tym):bye:

nie widziałem żeby kocurek pisała coś o twoim wieku. a tak w ogóle to po co wspominasz o tym ile masz lat w relacji z kocurkiem, chyba nie liczyłeś na jakieś bara bara? :D
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
11 wrz 2017, 19:42
แมวตัวผู้ pisze:Dwie sprawy odnośnie Kocurka:

1. Co ona taka chuda :?: , moje dwa ulubione jej stroje czyli bawarski i lateks wisiałyby teraz na niej jak na wieszaku. A gdypy konkurs na najładniejszy tyłek na ShowUp.tv odbywał się teraz to by go nie wygrała, jeszcze trochę i nic z dawnego Kocurka nie zostanie :(

2. Co drugi piszący u Kocurka pierdoli takie same smuty jak viper :shock2: nie wiem czy to Kocurek tak im wszystkim głowy zryła czy zarazili się od vipera no bo chyba sam z tych wszystkich nicków nie dałby rady pisać :D


Ad 1 Niestety, ale to prawda... gdzie się podziały dawne kształty Kocurka... Póki co tragedii nie ma odnośnie jej obecnej figury,
ale w sumie nie o to się rozchodzi... ja zaczynam poważnie martwić się o jej zdrowie, bo naprawdę źle to wygląda.

Ad 2 Hehe, jestem jak wirus, zarażam :roll: ... strzeżcie się :D

jay pisze:nie widziałem żeby kocurek pisała coś o twoim wieku. a tak w ogóle to po co wspominasz o tym ile masz lat w relacji z kocurkiem, chyba nie liczyłeś na jakieś bara bara? :D


Sęk właśnie w tym, że poruszyła tę kwestię, co samego mnie mocno zdziwiło, bo nigdy wcześniej nie miała większych uwag odnośnie wieku swoich widzów. Hmm... nie wiem co mam o tym myśleć.

Co by nie było nadal bardzo ją lubię, nawet pomimo jej wad,
bo któż z nas tak naprawdę ich nie ma.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
11 wrz 2017, 19:52
Z Kocurkiem można bardzo milo spędzic czas ma wyjątkowy wdziek i humor ale pamietać trzeba ze to tylko
panienka do e-towarzystwa za żetony. Każdy kto ja trochę porozpieszczał żetonkiem a potem z jakiś powodow
przestał pewnie wie co to za gatunek kobiety. No cóż taka praca... Kiedyś myślalem ze to dziewczyna z charakterem
teraz już widzę że za żetony da się zeszmacić każdemu.
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 21:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
11 wrz 2017, 19:55
NoMoreMoney pisze:Sęk właśnie w tym, że poruszyła tę kwestię, co samego mnie mocno zdziwiło, bo nigdy wcześniej nie miała więjszych uwag odnośnie wieku swoich widzów. Hmm... nie wiem co mam o tym myśleć.

Ja myślę, że panna po prostu wyżej sra niż dupę ma. Uważa się za pępek świata, który powinien być podziwiany (przede wszystkim przez młodych, przystojnych i bogatych) za samo swoje leżenie i pachnienie.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
11 wrz 2017, 20:11
Z tego co zauważyłem Ragazzo nie głupi z ciebie koleś tylko nie wiem czemu moim zdaniem ściemniasz że nie wiesz co o tym myśleć.Moim zdaniem wolisz przemilczeć pewne teorie które chodzą ci po głowie i ja to rozumiem dla czego.Ale mimo wszystko miło było zagadać do kocurka272 :dance3:


Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
11 wrz 2017, 22:00
Zachary_mega_pala pisze:Z Kocurkiem można bardzo milo spędzic czas ma wyjątkowy wdziek i humor ale pamietać trzeba ze to tylko
panienka do e-towarzystwa za żetony. Każdy kto ja trochę porozpieszczał żetonkiem a potem z jakiś powodow
przestał pewnie wie co to za gatunek kobiety. No cóż taka praca... Kiedyś myślalem ze to dziewczyna z charakterem
teraz już widzę że za żetony da się zeszmacić każdemu.


tutaj zgadzam sie z Tobą całkowicie ... Każda laska na ShowUp.tv ma swoje 5 minut ale Kocurek nie odpuszcza i siedzi juz kilka lat... uroda przeminie.. ani dzieci ani meza ani rodziny.. co w tym takiego zajebistego...
Powiem jedno puki jest kasa bedzie się wyginała dla każdego.. Ona powinna sie leczyć bo to choroba nie ma dnia żeby nie odpuściła... suu.
Mnie się juz znudziła...
:shock2:
Awatar użytkownika
GrubyBolo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
11 wrz 2017, 23:59
HardRockCaffe666 pisze:Z tego co zauważyłem Ragazzo nie głupi z ciebie koleś tylko nie wiem czemu moim zdaniem ściemniasz że nie wiesz co o tym myśleć.Moim zdaniem wolisz przemilczeć pewne teorie które chodzą ci po głowie i ja to rozumiem dla czego...


Hard`zie, choć z natury jestem osobą, która raczej głośno wyraża swoje myśl (co nie raz przysporzyło mi kłopotów),
to tu masz rację, pewne rzeczy wolę przemilczeć co by nie pogarszać już tak napiętych relacji pomiędzy mną a Kocurkiem.

A propos Kocurasek właśnie transmituje :) - https://showup24.tv/KOCUREK272
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
12 wrz 2017, 01:31
Powiem jedną starą zasadę jak nie wiadomo o co chodzi to pewno chodzi o żetonki :dance3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
12 wrz 2017, 02:33
viper i los to stare gowna ktore dawno powinny byc zutylizowane

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
12 wrz 2017, 03:36
poker123 pisze:viper i los to stare gowna ktore dawno powinny byc zutylizowane


Idioto, spójrz w lustro, a później na ścianę... znów w lustro i na ścianę... a teraz ile sił w nogach biegnij w jej kierunku,
może ci się polepszy, bo masz nasrane we łbie.
Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
12 wrz 2017, 11:31
NoMoreMoney pisze:
poker123 pisze:viper i los to stare gowna ktore dawno powinny byc zutylizowane


Idioto, spójrz w lustro, a później na ścianę... znów w lustro i na ścianę... a teraz ile sił w nogach biegnij w jej kierunku,
może ci się polepszy, bo masz nasrane we łbie.
Blog ShowUp.tv

Dobrze ciśnij matołowi :yahoo:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
12 wrz 2017, 13:43
poker123 pisze:viper i los to stare gowna ktore dawno powinny byc zutylizowane

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Oj chłopie zamiast tak grac po nocach w pokera to lepiej weź się za naukę bo zostaniesz na starość menelem albo żulem osiedlowym :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
13 wrz 2017, 01:27
Nie no coś mi chyba odwaliło bo znowu byłem u kocurka.Po tym wszystkim co mnie tam spotkało powinienem to miejsce omijać szerokim łukiem, ale ponieważ lubię wyzwania i chyba jestem desperatem to wszedłem.I co ku mojemu zdziwieni zostałem miło przywitany i takie tam.Już nawet myślałem że pomyliłem okienka ale jednak nie.To fakt nie było co poniektórych ale ten stan rzeczy mile mnie zaskoczył.Czyżby przemyślała swoje zachowanie i doszła do wniosku że sobie na coś takiego nie zasłużyłem ..może.To tyle co miałem wam do zakomunikowania.Aha bądźmy dla siebie milsi i życzliwsi bo nie powinno robić się bliźniemu co tobie nie jest mile :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
13 wrz 2017, 21:52
KOCURKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA CAŁOWANIA CHŁOPAKÓW W USTA

Obrazek


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
cyganek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 16 maja 2017, 11:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
13 wrz 2017, 22:30
Oj cyganek ty idź lepiej jej jakieś żetonki prześlij a nie tam wirtualne kwiatuszki :rofl:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
13 wrz 2017, 22:57
HardRockCaffe666 pisze:Oj cyganek ty idź lepiej jej jakieś żetonki prześlij a nie tam wirtualne kwiatuszki :rofl:

ty jestes jakis jebniety czlowiek czy co? po co ty tu chodzisz piszesz i sie udzielasz? najpierw placze ze go wyzywaja potem wchodzi spowrotem i znowu placze i tak w kolko...no ja pierdole stary chlopie jak cie gdzies nie chca to tam nie wchodz proste.wez lepiej psa i idz na spacer
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
13 wrz 2017, 23:23
GrubyBolo pisze:
NoMoreMoney pisze:Dzisiaj powtórka z rozrywki... Kocurasek zmysłowo tanczy, tym razem na komodzie :)
Ależ Ona jest seksowna... mrau :fap:

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272



A ty zawsze będziesz tak za nią się ślinił? ona kiedyś zniknie z ShowUp.tv.. z super pojemnym kontem i zostawi frajerów..
Ja juz w chuj żetonów na nią straciłem .. Puki dawałem czarowała mnie na pw Pani Ewa bo tak ma na imię..
przestałem dawać to koniec miłości.. nawet piękne meile potrafiła pisać.. Nikt mi nie powie ona bedzie na ShowUp.tv puki bedzie żeton i zaden facet ją nie interesuje ... tylko kasa ... :? :? :?


Ja to na nią straciłem w chuj czasu nagrywałem te transmisje obserwowałem jej reakcje na różne nicki i sytuacje
poobserwojcie jej wymuszana gestykulacje i mimike twarzy. Ona świadomie stosuje sztuczki z sygnałami niewerbalnymi
które samce podświadomie odbierają jako objaw zainteresowania. Nieraz ma śmieszne opóźnienia w reakcji jak się zamyśli.
Ona ma was wszystkich w głębokiej dupie. Pisze z niektórymi bez żetona bo raz dla wrażenia ze żeton się tu nie liczy
dwa z nudów bo niezawsze jest kogo naciągać. Jeszcze paroma sztuczkami ona was czaruje ale za dużo by pisać. Te jej mądrości na profilu to są o was a nie o niej.. nie angażuj się za bardzo bo kiedyś te za bardzo... czego oczy nie widza temu...
Kocurek to oszustka która uwielbia was czytać bo uczy się was jak naciągać na złoto.
Awatar użytkownika
Zachary_mega_pala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2017, 21:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
13 wrz 2017, 23:40
poker123 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Oj cyganek ty idź lepiej jej jakieś żetonki prześlij a nie tam wirtualne kwiatuszki :rofl:

ty jestes jakis jebniety czlowiek czy co? po co ty tu chodzisz piszesz i sie udzielasz? najpierw placze ze go wyzywaja potem wchodzi spowrotem i znowu placze i tak w kolko...no ja pierdole stary chlopie jak cie gdzies nie chca to tam nie wchodz proste.wez lepiej psa i idz na spacer

Poker123 nauczyłbyś się najpierw czytać ze zrozumieniem a dopiero później zabierał głos :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
14 wrz 2017, 01:31
HardRockCaffe666 pisze:
poker123 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Oj cyganek ty idź lepiej jej jakieś żetonki prześlij a nie tam wirtualne kwiatuszki :rofl:

ty jestes jakis jebniety czlowiek czy co? po co ty tu chodzisz piszesz i sie udzielasz? najpierw placze ze go wyzywaja potem wchodzi spowrotem i znowu placze i tak w kolko...no ja pierdole stary chlopie jak cie gdzies nie chca to tam nie wchodz proste.wez lepiej psa i idz na spacer

Poker123 nauczyłbyś się najpierw czytać ze zrozumieniem a dopiero później zabierał głos :!:

u wrednej juz nie siedzisz?? co zobaczyla,ze nie masz zlota i wyjebala? :lol:

Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
14 wrz 2017, 10:29
Poker123 odpal trans to może zacznę chodzić do ciebie tylko musisz poćwiczyć robienie głębokiego gardła bo w innym wypadku nie licz na moje żetonki :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości