_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
30 wrz 2017, 23:39
Dzisiaj wszedłem do Kocurka i byłem trochę w szoku. Nie wiem czy to był jej pierwszy raz ale takiego tańca to jeszcze nie widziałem u niej na transmisji :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
01 paź 2017, 00:12
Książe_showupa pisze:Dzisiaj wszedłem do Kocurka i byłem trochę w szoku. Nie wiem czy to był jej pierwszy raz ale takiego tańca to jeszcze nie widziałem u niej na transmisji :)


Nie pierwszy to raz Kocurek szalała na komodzie. Od jakiegoś czasu to na jej transmisjach jest w modzie :)
Fajny taniec.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
01 paź 2017, 03:35
NoMoreMoney pisze:
Książe_showupa pisze:Dzisiaj wszedłem do Kocurka i byłem trochę w szoku. Nie wiem czy to był jej pierwszy raz ale takiego tańca to jeszcze nie widziałem u niej na transmisji :)


Nie pierwszy to raz Kocurek szalała na komodzie. Od jakiegoś czasu to na jej transmisjach jest w modzie :)
Fajny taniec.

Kocurek wie jak rozruszać towarzystwo no no coś w końcu i u niej zaczęło się dziać :dance3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
01 paź 2017, 21:46
HardRockCaffe666 pisze:
NoMoreMoney pisze:
Książe_showupa pisze:Dzisiaj wszedłem do Kocurka i byłem trochę w szoku. Nie wiem czy to był jej pierwszy raz ale takiego tańca to jeszcze nie widziałem u niej na transmisji :)


Nie pierwszy to raz Kocurek szalała na komodzie. Od jakiegoś czasu to na jej transmisjach jest w modzie :)
Fajny taniec.

Kocurek wie jak rozruszać towarzystwo no no coś w końcu i u niej zaczęło się dziać :dance3:



Wizualnie może to ruszyć najwytrwalszych, może... Intelektualnie...dalej tragedia.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
02 paź 2017, 00:34
Godzina prawie 1 w nocy a na koncie ino 700 żetków czyżby JANUSZE dzisiaj znowu się pochorowali :laugh3: :catchase:

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
02 paź 2017, 18:59
oj skąpiradła jedne, sypnijcie bardziej żetonami, bo kocuruś sobie pójdzie ;[
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 20:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
02 paź 2017, 19:59
HardRockCaffe666 pisze:Godzina prawie 1 w nocy a na koncie ino 700 żetków czyżby JANUSZE dzisiaj znowu się pochorowali :laugh3: :catchase:

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


no przecież kocurek tak cienko przędzie odkąd ty przestałeś jej sypać swoje złoto milionerze, nie wiedziałeś o tym :D
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
02 paź 2017, 20:30
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Godzina prawie 1 w nocy a na koncie ino 700 żetków czyżby JANUSZE dzisiaj znowu się pochorowali :laugh3: :catchase:

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


no przecież kocurek tak cienko przędzie odkąd ty przestałeś jej sypać swoje złoto milionerze, nie wiedziałeś o tym :D

A ciebie chłopie to stać jedynie na beznamiętne i bezmyślne walenie gruchy na sępa i umieszczanie głupkowatych postów :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 09:33
tevfik pisze:oj skąpiradła jedne, sypnijcie bardziej żetonami, bo kocuruś sobie pójdzie ;[


Fascynujące jest to jak żeton na nią działa. Sypią mało to zaraz zmiana nastroju, wyzywa, obraża się, smutna buzia, grozi, że pójdzie i gdyby mogła to by krzyknęła :"dawajcie kurwa żetony nie dla zabawy tu siedzę! "Ot cały Kocurek :dontknow:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 10:40
Kocurek ma różne humorki, a jej nastrój zmienia się z minuty na minutę - kobieta ;) Ale nie mogę powiedzieć, że jest na ShowUp`ie tylko i wyłącznie dla złota, ponieważ nieraz przesiedziała ze swoimi widzami całe nocki mimo, że tego złota nie było tak wiele.
A to, że cieszy się jak ktoś coś rzuci, to chyba normalny odruch. Chyba dla większości osób, które decydują się na robienie transmisji miło jest gdy ktoś doceni chociażby poświęcony czas... właśnie poprzez podarowanie żetonów.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 12:35
A propo żetonków i kocurka to napisze wam pewną historyjkę która utkwiła mi w pamięci.Któregoś miłego wieczorku na trans wysłałem jej wirtualne kwiatuszki bo akurat nic nie miałem na koncie a ona na to ty losie to lepiej wyślij mi żetonki na prawdziwe kwiatuszki a nie takie sztuczne.I co wam powiem zrobiło mi się przykro ze panna mnie tak potraktowała bo nie zawsze mamy przecież żetki na koncie a chciałem być tylko milutki zresztą jak zawsze.I tyle w tym temacie a jaki morał z tego płynie to już sami sobie odpowiedzcie :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 13:08
HardRockCaffe666 pisze:A propo żetonków i kocurka to napisze wam pewną historyjkę która utkwiła mi w pamięci.Któregoś miłego wieczorku na trans wysłałem jej wirtualne kwiatuszki bo akurat nic nie miałem na koncie a ona na to ty losie to lepiej wyślij mi żetonki na prawdziwe kwiatuszki a nie takie sztuczne.I co wam powiem zrobiło mi się przykro ze panna mnie tak potraktowała bo nie zawsze mamy przecież żetki na koncie a chciałem być tylko milutki zresztą jak zawsze.I tyle w tym temacie a jaki morał z tego płynie to już sami sobie odpowiedzcie :bye:



Morał jest taki, że zdecydowana większość Pań jest tu dla kasy i mają głęboko w nosie to, że ktoś jest miły. Jak mawiał klasyk "kasa misiu kasa"
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 13:31
Dokładnie, a jak ktoś twierdzi inaczej to chyba wychowywał się w piwnicy przywiązany do kaloryfera przez rodziców. Jakby ktoś miał być miły naprawdę i Cie lubił to go zaproś na kawę heheh. A czemu nie wyjdzie na kawę z Tobą? Bo prócz żetonów NIC innego się nie liczy, wiadomo można kogoś powiedzmy darzyć sympatią, jest mniej lub bardziej widziany na transmisji, ale póki to tylko znajomość kamerkowa to trzeba być skończonym idiotą by wierzyć w jakieś inne uczucia od miłości do żetoników:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 13:37
gracjano pisze:Morał jest taki, że zdecydowana większość Pań jest tu dla kasy i mają głęboko w nosie to, że ktoś jest miły. Jak mawiał klasyk "kasa misiu kasa"

Niby prawda. Z drugiej jednak strony wydawałoby się całkiem logiczne i naturalne, że przyjemniej jest prowadzić transmisję z widzami, którzy są po prostu mili, że podbudowuje to dobry nastrój. Tak samo na odwrót. Ale ja jestem tylko durnym idealistą, mogę się mylić.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 14:09
Aha jeszcze jedno.Fakt że często i gęsto dawała mi w ten lub w inny sposób swój wyraz dezaprobaty że zamiast u niej tez od czasu do czasu przebywam w innych okienkach(czytaj wrednaPaula) a co za tym idzie nie trwonię na nią wszystkich swoich żetonków też jest wymowny.To wszystko sprawiło że przestałem tam czuć się dobrze i zacząłem chodzić gdzie indziej .I na moją decyzje fakt że się nie rozbiera nie miał żadnego wpływu bo do tej pory jakoś mi to zbytnio nie przeszkadzało.LIVE IS BRUTAL!!! :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 14:30
Panie nie lubią jak pieski się szwendają ;)



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 02:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 14:52
parka-zabawa-sex pisze:Panie nie lubią jak pieski się szwendają ;)

Na szczęście pieski też rozumek swój mają hau hau hau :hehe:

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 15:36
HardRockCaffe666 pisze:Aha jeszcze jedno.Fakt że często i gęsto dawała mi w ten lub w inny sposób swój wyraz dezaprobaty że zamiast u niej tez od czasu do czasu przebywam w innych okienkach(czytaj wrednaPaula) a co za tym idzie nie trwonię na nią wszystkich swoich żetonków też jest wymowny.To wszystko sprawiło że przestałem tam czuć się dobrze i zacząłem chodzić gdzie indziej .I na moją decyzje fakt że się nie rozbiera nie miał żadnego wpływu bo do tej pory jakoś mi to zbytnio nie przeszkadzało.LIVE IS BRUTAL!!! :bye:


niedawno pisałeś, że ci to jednak przeszkadzało i dlatego nawróciłeś się na wredną a teraz że nie.
przy tym co jej dają tacy jak un4given czy ronin to ona twoich drobnych nawet nie zauważała
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 16:53
Najpierw taka mała prywata:
Kocurku dziękuję Ci za to, że choć trochę mnie lubisz, sam nie wiem za co, bo podobno straszna z Ciebie „żetoniara" a ja żetonów nie daję, mistrzem konwersacji nie jestem a Ty wciąż witasz mnie miło i żegnasz się miło, piszesz na czacie i odpisujesz na pw. DZIĘKUJĘ :air_kiss:

A teraz do wszystkich marudzących:
Wina nie zawsze leży po jednej stronie, jak jest fajna miła atmosfera to i o żetonach rzadziej się myśli, ale ciężko się uśmiechać i być miłym gdy kasa pusta a na czacie same spiny i afery.

Więcej luzu, po co te niesnaski, nie lepiej dobrze się bawić?

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 18:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
03 paź 2017, 17:05
pusty_nick pisze:A teraz do wszystkich marudzących:
Wina nie zawsze leży po jednej stronie, jak jest fajna miła atmosfera to i o żetonach rzadziej się myśli, ale ciężko się uśmiechać i być miłym gdy kasa pusta a na czacie same spiny i afery.

Gdy kasa pusta, a na czacie spiny i afery, to kończy się transmisję i wraca innym razem, a nie czeka z kwaśną miną aż się żetony posypią wartkim strumieniem i grozi jak skamlący piesek, że "zaraz sobie pójdę".
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości