_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 20:30


Dla mnie ta dziewczyna jest pewnego rodzaju fenomenem, dziwi mnie strasznie że ludzie pakują w nią żetony za to że leży i się uśmiecha... Sory ale facet wchodzący na showup nie tego raczej oczekuje, owszem bardzo fajnie jest pogadać z dziewczyną ale po dobrym privku :D
Awatar użytkownika
krupski
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 18 lis 2015, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hotmess
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 20:57


krupski pisze:Dla mnie ta dziewczyna jest pewnego rodzaju fenomenem, dziwi mnie strasznie że ludzie pakują w nią żetony za to że leży i się uśmiecha... Sory ale facet wchodzący na showup nie tego raczej oczekuje, owszem bardzo fajnie jest pogadać z dziewczyną ale po dobrym privku :D

nie każdy jest zdegenerowanym zboczeńcem i chce tylko cycki na SU oglądać, a KOCUREK nie tylko leży i się uśmiecha, czasem też tańczy i śpiewa :lol2:
a teraz miśka zszywa :biggrin:
romario


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 21:13


Kocurek i jej towarzystwo panów adorujących ją żetonowo
PAWEL245
zlylos72
vipermyslowice
husain
itd.
Każdy z nich na własnym profilu ma 5 ostatnich napiwków od Kocurek272, przypadek?, nie sądzę. Kolejna panienka wyróżniająca się brakiem jakichkolwiek ambicji i gotowa przystać na propozycję zamkniętego obiegu żetonów.
szary


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 22:00


szary pisze:Kocurek i jej towarzystwo panów adorujących ją żetonowo
PAWEL245
zlylos72
vipermyslowice
husain
itd.
Każdy z nich na własnym profilu ma 5 ostatnich napiwków od Kocurek272, przypadek?, nie sądzę. Kolejna panienka wyróżniająca się brakiem jakichkolwiek ambicji i gotowa przystać na propozycję zamkniętego obiegu żetonów.


nie koniecznie, moze oddawac za rozmowe, tak robia niektore laski, lub z sympaii czasem cos wysle, lub oze kupuja od niej!!! i im wysyla :)
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 22:01


ja sa tak robie z moja ulubienica, odsyla mi za wiadomosci prywatne i wysyla zetony ktore zakupilem:P w taki sposob. U koncurka bym sie klocil czy jest obig.
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 22:32


To się kłóć mi to zwisa, ale odpowiedz sobie czy to zawsze jest okrągłe 10 żetonów, znowu nie sądzę. Latka lecą, sponsorzy się wykruszą a 50-cio letnia stara dupa bez emerytury, gwałcąca pluszowego misia nie będzie już niczyją utrzymanką, ale smutek.
szary


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 22:49


szary pisze:To się kłóć mi to zwisa, ale odpowiedz sobie czy to zawsze jest okrągłe 10 żetonów, znowu nie sądzę. Latka lecą, sponsorzy się wykruszą a 50-cio letnia stara dupa bez emerytury, gwałcąca pluszowego misia nie będzie już niczyją utrzymanką, ale smutek.


zawsze mnie to bawi, jak ktoś kogoś ocenia i wystawia świadectwo, a guzik wie o danej osobie, prócz kilku jakichś marnych, powierzchownych szczegółów. :mocking:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 23:16


Marne powierzchowne szczegóły, którymi sama buduje swój marny i powierzchowny wizerunek. Zauważ, że ani razu nie odniosłem się do jej faktycznej powierzchowności, czyli do fizjonomii. Ty rozumiem jesteś jej mężem, bratem lub swatem i wiesz o niej wszystko, może nawet do chrztu ją trzymałeś. Całe noce na SU, później odsypianie, fryzjer, kosmetyczka, jakieś zakupy ciuszków za pieniądze sponsorów i znowu szykowanko się na SU. Ja stąd wysnuwam wniosek o braku jakichkolwiek innych jej ambicji życiowych. Ty ją pewnie w teatrze i pracy widujesz oraz przy czytaniu książek. A to przepraszam bardzo. ps. A akcja z misiem była nie dawniej jak dziś wieczorem, strasznie przygnębiający widok, jak kobieta w jej wieku symuluje kopulacje z brudnym pluszowym misiem wielkości człowieka.
szary


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 23:27


szary pisze:Marne powierzchowne szczegóły, którymi sama buduje swój marny i powierzchowny wizerunek. Zauważ, że ani razu nie odniosłem się do jej faktycznej powierzchowności, czyli do fizjonomii. Ty rozumiem jesteś jej mężem, bratem lub swatem i wiesz o niej wszystko, może nawet do chrztu ją trzymałeś. Całe noce na ShowUp.tv, później odsypianie, fryzjer, kosmetyczka, jakieś zakupy ciuszków za pieniądze sponsorów i znowu szykowanko się na ShowUp.tv. Ja stąd wysnuwam wniosek o braku jakichkolwiek innych jej ambicji życiowych. Ty ją pewnie w teatrze i pracy widujesz oraz przy czytaniu książek. A to przepraszam bardzo. ps. A akcja z misiem była nie dawniej jak dziś wieczorem, strasznie przygnębiający widok, jak kobieta w jej wieku symuluje kopulacje z brudnym pluszowym misiem wielkości człowieka.


eee stary, nie grzeje Ci coś za mocno ?
...albo dostałeś od niej bana i teraz masz taki wylew, to rozumiem.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 23:54


Nigdy nie zamieniłem z nią jednego zdania, ponieważ nie wiedziałbym o czym z nią rozmawiać, a sadzić komplementów wyssanych z palca nie umiem. Zaglądam na jej transmisję jak z pewnością wielu, widząc w tym jakieś dziwne socjologiczne zjawisko. Nie odbieraj innym prawa do wyrażania własnej opinii, jeśli to nie jest opinia pełna zachwytów, ochów i achów. Jeden pisze, że jest fantastyczna i wtedy jest fajnie, wtedy Cię to jakoś nie boli. Kiedy ja piszę, że według mnie jest smętna, żałosna, godna politowania i pozbawiona ambicji życiowych, na dodatek staram się to uargumentować, to wnosisz jakieś ale. Rozumiem, że skoro ja jestem według Ciebie odrzuconym, to Ty musisz być tym zakochanym, a to diametralnie zmienia postać rzeczy i sprawia, że nie stać Cię na obiektywizm.
szary


Re: KOCUREK272
20 lis 2015, 00:08


Ale nie rób ze mnie fana Kocurka... :D
dla mnie ona jest obojętna, choć nie mam jakiejś awersji do niej.. jest po prostu tam towarzysko jak jeszcze kilka innych dziewczyn i to tyle.
nie wszyscy potrzebują negliżu na kamerkach.
Tutaj w jej temacie, tez raczej się nie wypowiadam bo to nie moja bajka jak to się mówi, ale po prostu przypadkowo zauważyłem Twój bardzo z dupy post, jak opisujesz jej życie i wróżysz co będzie robiła kiedyś, a nie wiesz nawet jakie ktoś moze mieć plany czy z jakich powodów siedzi np. na takim portalu.
Fakt, są niektóre dziewczyny za którymi tez nie przepadam, ale jednak staram się za bardzo nie pisać jakichś wybujałych postów na ich temat, tak jak np. Ty.. bo po co.


dobra, bez odbioru, pozdro ;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
20 lis 2015, 00:35


Nie jestem pryszczatym napaleńcem małolatem i zdaję sobie z pewnych rzeczy sprawę, nie musisz mi niczego tłumaczyć jak małemu dziecku.
Kto jest na SU, po co i takie tam. Nie trzeba być jasnowidzem, żeby widzieć pewne rzeczy. Wystarczy kojarzyć fakty. Jeśli laska siedzi całymi nocami na SU, to z pewnością połowę dnia odsypia, później znowu się szykuje na SU. Wybacz, ale ja nie widzę u niej większej chęci i czasu na kształcenie intelektualne, albo duchowe. Zresztą po rozmowach z wielbicielami widać jej wewnętrzną miałkość i pustkę. Jest to kolejna z pań utrzymanek, która swoje być albo nie być opiera tylko i wyłącznie na urodzie. Dlatego nie trudno się domyślić co będzie, kiedy upłynie kilka następnych lat. Obieg żetonów jest tak ewidentny, że tego nawet nie muszę dodatkowo komentować. Przywaliłeś się o jakiś mój post z dupy a ja uważam, że te z dupy zaczęły się od momentu, kiedy zaczęliśmy się wzajemnie przepisywać.

Pozdro.
szary


Re: KOCUREK272
20 lis 2015, 00:53


nie trudno sie nie zgodzic z szarym choc to mocne slowa, Ona przypomina mi troszke na SU Anke92 AnnPerll oraz Konefke ale troszke z lepszym poziomem, zmeczone zyciem bez przyszlosci i ambicji dziewczyny, obawiam sie ze swoj los pogodzily z tym portalem i nie maja raczej zamiaru zmian na lepsze w swoim zyciu. Co to wlasciwie za zycie, siedza po nocach, wstaja spia jedza i znowu na SU:D a gdzie miejsce na cos wartosciowego, to smutne ze te laski tak sie niszcza i marnuja swoje zycie.'
Nie mam nic do Kocurka, ale mysle ze stac ja na wiecej:)
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
20 lis 2015, 21:10


zbyt sympatyczna, ani przesadnie urodziwa nie jest...a mimo to, nieźle jej idzie.
https://showup24.tv/KOCUREK272
Awatar użytkownika
oktawianbonaparte
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2015, 20:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
20 lis 2015, 23:16


Jak mawiał klasyk - "Kocurek to fajna panna , tyle że jak się nachyla to jej jaja widać "
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 lis 2015, 10:49


:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
newsweek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 lis 2015, 13:48


a ja tam lubie na nia patrzec choc nie jest w moim guscie, mila dziewczyna :)
Awatar użytkownika
eldorado
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 lis 2015, 14:36


faraon pisze:Jak mawiał klasyk - "Kocurek to fajna panna , tyle że jak się nachyla to jej jaja widać "

newsweek pisze::laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Jesteście żenującymi pajacami.
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*


Re: KOCUREK272
21 lis 2015, 14:52


serio macie najebaane jak mozna z kogos tak sie nabijac?
Awatar użytkownika
emili
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 21 lis 2015, 14:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 lis 2015, 17:20


Jak dla mnie bardzo słabe pokazy.
Awatar użytkownika
jaca.jaca
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości