Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych ???

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie buntuje sie Sususu przeciwko temu, ze jestes "tekstylna" a przeciw temu, co zrobilas (nie wiem czy celowo) - wrzucilas wszystkie rozbierajace sie do jednego wora a potem na ten worek naplulas. A teraz tworzysz wyjatki, wartosciujesz, stopniujesz.
Nie potrzeba wielkiej inteligencji by wiedziec, ze wiekszosc z tych "zwierzen" jest na wyrost, ale z drugiej strony Sususu - rozmawiajac ze mna nie zwierzasz sie, ze akurat doszlas trzy razy. Robisz to w czasie rozmowy z panami-a wiec ku ich uciesze, tym samym spelniasz pewne ich zachcianki czy oczekiwania. Sama natomiast znajdujesz sie w centrum uwagi... przypomina Ci to cos? Oczywiscie nie uchodzi rownac tego z rozbieraniem sie do bielizny (tyle samo co ja pokazujesz na plazy) ale schemat zachowania jest ten sam. Ze znajomymi na plaze chodze Sususu ale paleta smakow jakie lubie w lozku sie im nie chwale-bo to nalezy do mnie i tej najwazniejszej osoby.
Nie krytykuje Cie za to, ze sie nie rozbierasz spedzajac czas na portalu o zabarwieniu wybitnie erotycznym, nie namawiam tez na zdejmowanie z siebie chocby skarpetek. Lubie nierozbieralne, jak napisalam wczesniej to nie miejsce powinno kreowac nas a odwrotnie. Rozumiem Twoj bunt przeciwko niecheci do "tekstylnych". Ja jedynie prosze Cie o uczciwosc - broniac siebie nie rzucaj blotem w innych.
PS pamietaj Sususu ze zapamietalm Cie z powodu slicznej buzi i mysle, ze gro osob z tego forum lubi Cie taka ubrana i zadziorna :) Ewentualne zlosliwosci co do tego, ze jestes "tekstylna" to raczej "pociagniecie za warkoczyk", zaczepka niz prawdziwa wrogosc.
Pozdrawiam Rudzielcu :*
Takti


susu sama przeczysz w swoje słowa.
Taktowna ma cele ustawione np. zajrzyj w dekolt, namiętny całus itd.
Czyli z tego co napisałaś Taktowna jest według Ciebie jak małpka bo ''panna wstaje i robi to za co zostało zapłacone"?
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Taki to super zmysłowa laska :*
fire998


Tak sie Susu zbieram od momentu zalozenia przez Ciebie tego tematu by Ci odpowiedziec.

"Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych ???"

Otoz, jak juz Ci kilka osob odpowiedzialo chyba nikogo to az tak nie boli. Natomiast zauwazam pewien problem w tym jak postrzegasz szolap (wiem, wiem, zarzucisz mi za moment, ze przeciez gdzies tam zartowalas), mianowicie traktujesz SU jako cos szalenie powaznego, pomimo iz piszesz, ze jest to dla Ciebie poniekad forma rozrywki. Moze warto spojrzec na to wszystko z innej perspektywy, nie zamykac sie w sztywnych ramach?
Tresowane malpki? Rozkazy? A moze zebranie (czyt. zbieranie na "wstaw cokolwiek" w zamian oferujac w zasadzie nic, oprocz mozliwosci rozmowy)? Sa rozne cele, rozne transmisje i kazdy znajdzie cos dla siebie. I zadnej z grup czy to rozbieralnych, nierozbieralnych, w polowie rozbieralnych, gotujacych czy biegajacych nago po lesie krytykowac nie mam zamiaru.
To jest Twoje szol Susu, siadasz na fotelu ustawionym na scenie w malej salce, obok ustawiasz rower, a przy nodze sloiczek z napisem " z sympatii", ktos inny robi dekoracje, przygotowuje stroje, aranzuje caly spektakl, liczac sie z wystepem w duzym Domie Kultury, a jeszcze ktos zwyczajnie siedzi i zabiera pojedyncze osoby z widowni za kulisy. Kazdy z widzow ma darmowy bilet, kazdy moze wejsc ale nie kazdemu sie spodoba.
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe podejście do sprawy. Nie ja daję żetony nierozbieralnym, praktycznie rzecz biorąc żadnej nierozbieralnej nie dałem nigdy, bo jak się okazało i tak się rozbierały, cz to na priv czy na ogóle po jakimś czasie bytności na portalu. Czy mnie boli, że ktoś inny im daje? Za bardzo by nie bolało, gdyby nie fakt, że zazwyczaj każda ma swoją grupkę przybocznych przydupasów, która pomaga z obiegach. A obieg już mnie boli bardzo, bo jest to taka sama forma oszustwa jak 'lider napiwków wygrywa priva'. Temat nierozbieralnych to temat rzeka. Czy trzeba je traktować inaczej, tylko dlatego, że nie zrzucają ubrań?
Piszesz, że chcesz porozmawiać z obcymi osobami na temat sexu, masz wiele osób na czacie, obcych i tych które poznałaś przez portal, możesz rozmawiać szczerze. Mimo tego postanowiłaś jednak ukryć się za fasadą tzw. 'napalonej nierozbieralnej'. Sama transmisje masz raz na ruski rok, więc dla większości ludzi, którzy Cie poznali czat jest jedyna możliwością porozmawiania z Tobą. Napisałaś, że chcesz rozmawiać o sexie, to rozmawiaj poważnie a inni też zaczną poważnie odpowiadać. Osobiście nie żartuję sobie z tego tematu i wszystko co napisałem jest jak najbardziej szczere - zarówno to, że mam małego fiuta jak i godzinna mineta. Nie mam się czego wstydzić i Ty też nie powinnaś wycofywać się ze stwierdzenia, że lubisz smak spermy, jeżeli tak naprawdę jest.
Sprawa żetonów raz jeszcze, bo to chyba najbardziej o nie chodzi. Są wariaci, dający setki czy tysiące złotych dziewczynom, których twarzy nawet nie widzieli - zazwyczaj rozbieralnym. Jest też masa osób topiących swoje żetony w nierozbieralnych. Piszesz, że po ciężkiej pracy chcesz się odciąć od świata realnego, ok można i tak. Jak to ktoś napisał już wcześniej: zsiadasz z roweru, stawiasz go pod ścianą, rozkładasz fotel polowy, wyjmujesz słoik, który dostałaś przy wejściu do parku. Grubym markerem zamazujesz 'na cycki' a pod spodem dopisujesz 'z sympatii'. Tak zaczynasz odpoczywać od świata zewnętrznego. Obok oczywiście widzisz rozłożony perski dywan, na którego środku stoi łóżko z baldachimem a na nim leży w pięknej bieliźnie równie piękna dziewczyna. Przed jej sceną stoi ponad tysiąc osób, podczas gdy obok Twojej tylko kilku znajomych, może od czasu do czasu przemknie facet pokazujący coś spod płaszcza. Dziwne porównanie, ale tak to widzę. Dlaczego na słoiku było napisane 'na cycki'? Bo ten park do tego właśnie jest, żeby pokazywać cycki.
Co do nazywania dziewczyn małpkami, robiącymi różne sztuczki za przysmaki. Jestem bardzo zdezorientowany i skołowany. Z rozmów jakie na czacie czytałem a czasem prowadziliśmy, doszedłem do wniosku, że lubisz miec kogoś nad sobą. Nie za pieniądze, ale przecież sama piszesz, że na komunikatory się przesiadasz z rozmówcami.

Napisz proszę, jak to naprawdę jest z Tobą? Bo jak do tej pory to wiele sprzecznych i zaprzeczających sobie słów przeczytałem, zarówno tutaj jak i na czacie.
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 11:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spróbuję rozważyć wypowiedź sususu85 poważnie , choć znając ją już trochę z rozmów na czacie , post jej miał raczej na celu pobudzić do pracy to co mamy pod naszymi rozczochranymi czuprynami , a przez to sususu85 otrzyma trochę informacji na nasz temat , więc raczej traktujmy jej wypowiedź w kategoriach tych kąśliwych i z przymrużeniem oka , a nie jako chęć obrażenia kogoś na tym portalu.
Tak jak funkcjonują tu ( czytaj Showup.tv ) dziewczyny , które się rozbierają , czy te które tego nigdy w życiu tu nie zrobią , tak zawsze będą funkcjonować tu odbiorcy transmisji , którym działalność jednych , bądź tych drugich nie będzie odpowiadała przez różne względy .... Samo życie . Ważne natomiast jednak dla tego portalu jest to , że faktycznie tak jeden jak i drugi typ kobiet otrzymuje za swój pomysł na siebie tutaj żetony , co świadczy o tym , że wszystkie wyżej wymienione rodzaje transmitujących jak i odbiorców tychże transmisji są na tym portalu potrzebne do zachowania prawidłowej symbiozy . I znów tak jak w życiu ....
Wniosek - To , że kogoś tu boli obecność nierozbieralnych nie świadczy , że nie znajdą się tacy którym to jak najbardziej odpowiada .
Awatar użytkownika
trzyrazyB
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: miss_tbb
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vip


Czasem mam wrażenie że niektóre osoby co by nie zrobiły to i tak będą krytykowane . Może nie rozpisałem się za bardzo jak niektórzy użytkownicy powyższego tematu ale tak to właśnie wygląda .
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a ja tam wole czasem poogladac, nierozbieralne pokazy, szczegolnie kiedy kobieta madrze gada.. a nie pieprzy glupoty :P
Awatar użytkownika
Panzmiasta
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2015, 21:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kitka342
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nieraz te ktòre się nie rozbierają są bardziej interesujące od tych ktòre się rozbierają
Awatar użytkownika
Marcin198919895
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 lis 2015, 05:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Madzia458


Można zauważyć pewną prawidłowość: ładne dziewczyny które mają zero pod kopułami się rozbierają, brzydkie i z kompleksami ale mające poukładane w główkach się "szanują" i w sumie każde z nich mają swoj świat i amatorów swojego stylu życia i bycia na SU. Jedyną grupą która wywołuje kontrowersje (i to chyba o niej jest ten temat) są ładne i mądre dziewczyny które się nie rozbierają, ten niewielki margines, to rzadkie połączenie ładnego ciała z pięknym umysłem wywołuje chyba ten "ból dupy" panów, którzy tak bardzo chcieliby je posiąść, jeżeli nie fizycznie to chociaż emocjonalnie zmuszając do rozebrania brzękiem monet, a nie mają tej mozliwości. A z drugiej strony - one są świadome tego, jaką "moc przyciągania" mają i bezczelenie to wykorzystują siedząc akurat tutaj, na portalu raz: ścisle erotycznym, dwa: z możliwością przelewania napiwków. Nie mam zbyt dobrego zdania o "nierozbieralnych" siedzących na SU właśnie dlatego, że poza żetoniarstwem nie ma innego wytłumaczenia na to, czemu siedzą akurat tutaj a nie na jakimkolwiek innym czacie/portalu kamerkowym na którym relacja damsko-męska jest pozbawiona elementu zapłaty za rozmowę i kupowania uwagi transmitującej żetonami...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


No tak Ruger, masz sporo racji, choć ja uważam, że to dobrze, że na SU, jest taki szeroki wachlarz dziewczyn, i są rozbieralne jak i nierozbieralne, ale i tak jest 90% rozbieralnych, więc jest wszystko w normie, gorzej gdyby było odwrotnie.

PS; pytanie trochę z innej beczki, a co sądzicie np. o tej starszej pani, nick - TERCIA, co ma dziecko z autyzmem?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:[...]PS; pytanie trochę z innej beczki, a co sądzicie np. o tej starszej pani, nick - TERCIA, co ma dziecko z autyzmem?


Dobrze, że się ta pani nie rozbiera, ten widok byłby porażający ;D.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hahahah Ja nie wchodzę na takie trans , bo przeważnie tam siedzą glupie laski które chcą gadać ale nie ma o czym z nimi gadać, więc mimo wszystko wolę glupie laski , ale z ladnymi cialkami odslonionymi;d Zartuję;d;d;d hehehe Nie mam nic przeciwko takim trans.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mi nie przeszkadzają nierozbierające się kobiety z wyjątkiem jednej grupy czyli "samotne mamy" no ten rodzaj dziewczyn robiących transmisje to jakaś "plaga" na ShowUP.tv
Awatar użytkownika
enox
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 26 lis 2015, 23:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rozpisujecie się, a sprawa jest po prostu banalna. Jak wchodzę na portal erotyczny, to oczekuję pokazów erotycznych, a nie rozmowy o życiu, miłości, polityce czy fizyce kwantowej.
Wchodząc na SU każdy swoją rzygodę zaczyna od strony głównej z miniaturkami. Widząc tam ładną dziewczynę, liczę że klikając zobaczę coś więcej, a nie tylko "jak jestem ładna to daj żeton". A ja jestem księżniczką i nie muszę robić nic, bo jakbym odsłoniła na privie kawałek sutka, to mi ubędzie. OK, każdy ma prawo robić co chce, ale ja też mam prawo to oceniać. Nie chcesz robić pokazów erotycznych? To ich nie rób. Byłoby dużo prościej, gdyby SU wprowadziło dodatkowy filtr dla profili bez pokazów. Nigdy nie zgodzę się z wierdzeniem, że te ładne i głupie dziewczyny się rozbierają, a mniej ładne i mądre nie, na pewno nie w tym serwisie. Ja dożo bardziej szanuje te, które faktycznie wiedzą po co tu są, ciężko pracują na swoje żetony i dają coś od siebie. SU to nie jest portal randkowy, tutaj sex to zwykły biznes i tak samo jak dziewczyny mają słuszny ból o facetów spod znaku "pokaż", tak faceci mogą mieć o nierozbieralne dziewczyny.
Awatar użytkownika
jakmich658
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2015, 13:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Martibllond
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zupełnie nie rozumiem, w czym jest problem, zwłaszcza dla facetów. Jeśli już z opisu wynika, że laska się nie rozbiera, to jeśli nie chcę, to do niej nie wchodzę - proste. Jeśli wszedłem i okazuje się, że nie ma priwów, celu itp - to wychodzę. Jeśli jest ładna, to szkoda, że się nie rozbierze, ale można poflirtować. A czasami można nawet fajnie pogadać. ...Czy może to kogoś z was mierzi, że znalazła się taka, która pogardza żetonami i nie pokaże cipki, chociaż ja jej każę i rzucam te marne 10 zet?... Inna sprawa, że jak dziewczyna na takim portalu się nie rozbiera, musi się pogodzić z różnymi zaczepkami - ale to jej wybór.

W przypadku stosunku kobiet "rozbieralnych" to rozumiem, że może być pewna zawiść, że można się nie rozbierać i zachowywać w ten sposób umowną "godność". Oczywiście, nie chodzi mi o przypadki, kiedy dziewczyna się rozbiera, bo lubi się pokazywać, i sama wyznacza granice, co zrobi za żetony, i nie uważa tego za naruszenie godności.

Osobiście do jednej nierozbieralnej wchodzę od 2 lat - nie będę pisał, do której, bo jest mało popularna, i nie chcę robić jej reklamy z ciekawości - i tak ma kilkunastu widzów. Co więcej, jak sama pisze, jest zwyrolem, bo przychodzi pogadać i nie zbiera żetonów(!). ...W sumie z miejsca ożeniłbym się z nią, gdybym był wolny (i 10 lat młodszy) ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 461
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


jakmich658 pisze:Byłoby dużo prościej, gdyby ShowUp.tv wprowadziło dodatkowy filtr dla profili bez pokazów.


W sumie to by było nawet sensowne, dodając jeszcze jedną, osobną zakładkę - Kobiety / Mężczyźni / Nierozbieralne :laugh2:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Marshall pisze:Osobiście do jednej nierozbieralnej wchodzę od 2 lat - nie będę pisał, do której, bo jest mało popularna, i nie chcę robić jej reklamy z ciekawości - i tak ma kilkunastu widzów. Co więcej, jak sama pisze, jest zwyrolem, bo przychodzi pogadać i nie zbiera żetonów(!). ...W sumie z miejsca ożeniłbym się z nią, gdybym był wolny (i 10 lat młodszy) ;)


Po tym jak podałeś co ma napisane w profilu łatwo znaleźć o jaką nierozbieralną chodzi oraz wystarczy spojrzeć w Twój profil forum.
Oszczędzę innym szukania.
https://showup24.tv/profile/hiperboliczna
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bo ten profil zostal po co innego ta strona stworzona
Awatar użytkownika
Ludi1992
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2015, 01:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ludi1992 pisze:Bo ten profil zostal po co innego ta strona stworzona


Tego nie wiem ale domyślam się i dlatego wkleiłem ten profil czego zazwyczaj nie robię.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość