Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych ???

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Magnetyczna pisze:Nie podoba mi się sposób w jaki nierozbieralne wypowiadają się na temat tych rozbieralnych. Chyba zapominają na jakiej stronie nadają ;) Bardzo nie lubię takich dziewczyn. Czują się lepsze bo nie rozbierają się na stronie z erotycznymi kamerkami? :D urocze. Pozwolę sobie napomknąć - jeśli ktoś Cię rozpozna na ShowUp.tv to guzik go będzie obchodziło czy ujeżdżasz kabaczka czy rozmawiasz. Przebywając na tej stronie i transmitując jesteśmy równe ;)

Dla mnie większe znaczenie ma co robią a nie gdzie i na pewno inaczej traktowałbym rozpoznaną dziewczynę z którą miło spędzałem czas na zabawie i rozmowach niż tą „ujeżdżającą kabaczka" bo to jednak dość spora różnica. Ale to tylko moje zdanie
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A skąd masz pewność że ta dziewczyna nie nadawała gdzieś wcześniej? ;) Na innym portalu? I pozwalała sobie na więcej?
Mniejsza o to. Wszystkim byłoby przyjemniej zarówno oglądać jak i nadawać bez świadomości że ktoś Cię ocenia. To na co dziewczyna sobie pozwala to indywidualna sprawa, o ile nie robi czegoś wbrew sobie.



www.BlogSU.pl
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


No nie będą równe, są tu dziewczyny co się nigdy nie rozebrały i możesz im zaproponować i 50 000zł i tego nie zrobią, tak samo są osoby np. niepełnosprawne. A co do tego, że źle się wypowiadają o tych co się rozbierają no to fakt, miejsca sobie pomyliły chyba, niemniej jednak nigdzie tu nie jest napisane, że trzeba się rozbierać, nie ma takiego obowiązku:> Więc jestem zdania, że póki jakaś osoba nie pisze bezpośrednio o drugiej osobie podając nick czy coś tylko ogólnie wyraża opinie o rozbieraniu się, że mu się to nie podoba to czemu nie w sumie, poglądy można mieć jeszcze swoje. Można oczywiście mówić, że jak tu już jest to powinien się dostosować, milczeć, trzymać to zdanie dla siebie, no ale czemu? Można omijać takie transmisje i tyle.
Czy znajomi by mieli coś przeciwko temu, że ktoś tu sobie tylko siedzi bez rozbierania, no może coś by mruczeli, ale na pewno nie będzie to taka sama reakcja jak wówczas, gdy jakaś pani się rozbierała. To tak jakby powiedzieć, że jak sportowiec dał wywiad do Playboy czy CKM (przecież też erotyczne magazyny jak i portal erotyczny) będzie tak samo postrzegany jak dziewczyna z okładki^^ no chyba nie :D
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Mnie tam nic nie boli.Chodzę do jednych i do drugich.Dla mnie golizna nie jest na pierwszym miejscu... ważne żeby miło i zabawnie spędzić swój wolny czas.Pozdrawiam hard :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Mnie tam nic nie boli.Chodzę do jednych i do drugich.Dla mnie golizna nie jest na pierwszym miejscu... ważne żeby miło i zabawnie spędzić swój wolny czas.Pozdrawiam hard :bye:
chlop zobaczy paznokiec pauli i juz mdleje, to mu nic innego nie trzeba wiecej :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiszu pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Mnie tam nic nie boli.Chodzę do jednych i do drugich.Dla mnie golizna nie jest na pierwszym miejscu... ważne żeby miło i zabawnie spędzić swój wolny czas.Pozdrawiam hard :bye:
chlop zobaczy paznokiec pauli i juz mdleje, to mu nic innego nie trzeba wiecej :mrgreen:

Przy paznokciu to może nie,ale już przy nóżce tak. :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie boli, każda się rozbiera, nie każda na SU ;) Twoje żet, Twoje decyzje, chociaż oddawanie ich cnotkom nie zachęca innych do pokazywania swoich walorów i nie przyciąga nowych
Awatar użytkownika
czupakabra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 04 sty 2018, 18:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


siedzac na transmisji moge w ubraniu,a co komu do tego :sarcastic_blum: ale przy wlaczonych privkach daje duzo do myslenia ze wlasnie panna jest rozbieralna.
Nie chce pokazac nic na ogole i moze to i racja,moze czuje sie atrakcyjna ze nie musi nic pokazywac :mrgreen: Pamietajcie ze portal jest typowo zarobkowy a tego sie trzymaja laski :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wieczna chcica pisze:siedzac na transmisji moge w ubraniu,a co komu do tego :sarcastic_blum: ale przy wlaczonych privkach daje duzo do myslenia ze wlasnie panna jest rozbieralna. Nie chce pokazac nic na ogole i moze to i racja,moze czuje sie atrakcyjna ze nie musi nic pokazywac :mrgreen: Pamietajcie ze portal jest typowo zarobkowy a tego sie trzymaja laski :sarcastic_blum:


Dokładnie!
Nie wiem jak działa męska logika, ale wiele pań siedzi ubranych, wychodząc z założenia, że nikt nie będzie płacić za pokaz jak wszystko jest od razu i za darmo. Każda ma swój sposób zarabiania i jak ktoś ma wątpliwości czy taka ubrana nie okaże się kotem w worku to sobie zmienia kanał i idzie na zabawy z rozgogoloną. Dla sprawdzenia zawsze można dorzucić takiej do celu albo kupić priv gdzie jest odrobina golizny, np. same"cycki" i zobaczyć czy jest klimat czy nie. Poza tym, jeżeli dziewczyna ma ustawione privy typu "za 100 żetonów pokażę cycki" to proszenie jej, żeby pokazała cycki "na zachętę" jest co najmniej śmieszne.

A te, które zarabiają za miłą rozmowę, ładny uśmiech czy sylwetkę w ubraniu - kto ładnej zarobi? :D
Biustwo


Akurat o wiele większy ból dupy widzę jeżeli chodzi o zarobki u dziewczyn które się nie rozbierają względem tych rozbieralnych. Często te które nic nie pokazują z góry czują wyższość i podejście "mi się bardziej należy niż tym które robią pokazy erotyczne". Podobnie panowie którzy przesiadują u takich pań z góry czuja się mądrzejsi i inteligentniejsi ale pewnie jakby ich nierozbieralna ulubienica naglę zaczęła pokazywać coś więcej to ciekawe ile z nich opuściłoby transmisję bez patrzenia na nagość.
Swego czasu Wiki331 która przez jakiś czas miała dobrą passę na SU nie miała transmisji gdzie nie gadałaby na rozbierające panie i nie oblewając ich pomyjami typu "jak one mogą na siebie patrzeć w lustrze", "kto chce taką kobietę za żonę" itp o moralizującej gadce o szacunku nie wspomnę. Dobra passa minęła to jej transmisję w większej mierzę opierały się o żebraniu na żetonach i każdą rozmowę sprowadzała do "żółtych tulipanów" które tak bardzo lubi od cała inteligentna rozmowa na poziomie.
No i cóż przez te psioczenie co można znaleźć na tym portalu często te wyniosłe nierozbieralne są o wiele bardziej toksycznymi osobami niż te które robią pokazy erotyczne. Te "rozbieralne" często skupiają się na sobie i własnych pokazach a u pań bez nagości prędzej lub później dojdzie do narzekania na konkurencję.
Szczerzę nie mam nic do nierozbieralnych bo każdy ma prawo prowadzić swoją transmisje jak chcę ale to właśnie one często wykazują największe roszczenia i częste nagabywanie na inne transmitujące. Nie rozumiem tego zdziwienia i zażenowania tym co można znaleźć na takim portalu jakim jest SU ewentualnie nie są na tyle mądre za jakie się uważają i nazwa "największe kamerki erotyczne w Polsce" nic im nie mówi.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uzupełnienie postów/stron...

str. 10-ta(kopia google`a)
str. 10-ta(kopia archive today)

**Pokaż Spoiler**
opium01 pisze:
sususu85 pisze:Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych i otrzymywane przez nie żetony (zwłaszcza, że to nie Wy im te żetony dajecie)???
a tak serio nie cierpie tych cichych zakonnic,ktore kiedys cos, a teraz nic i jeszcze sraja na te co teraz coś (czyt konkurencje) :D



str. 11-ta(kopia google`a)
str. 11-ta(kopia archive.today)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak dziewczyna jest ładna, to nie powinna się czego wstydzić i chociaż czasem się rozebrać :roll:

A poważnie, to wiele dziewczyn podnosi słuszne problemy, ale zamiast dyskusji wolicie oblewanie się fekaliami. Nierozbierające się dziewczyny wytykają nierząd i możliwe zaburzenia wynikające z fapania przed kamerą za kasę do obcych gości, a rozbierające nierozbierającym że to strona erotyczna i trzeba świecić dupą. Dopóki nie wpływa to negatywnie na życie prywatne, niech rozbierają się ile tylko chcą, lepsze to niż praca w supermarkecie pod jakimś bucem. Ale czy taka pani świecąca cycami w necie będzie miała łatwo znaleźć partnera, który nie dość że pokocha, to jeszcze zaakceptuje to rozbieranie, nawet jeśli dla niego przestała? No i pewnie co jakiś czas trafi się adorator który tylko będzie chciał sobie taką camgirl nadziać na swój rożen, a potem mieć się czym chwalić. Niestety po wielu laskach widać negatywne oddziaływanie ciągłego przebywania w obecności napaleńców i zboków.

No ale cóż, ich dupa ich sprawa.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Mnie nie boli bo i tak nie zaglądam na takie coś
Kocurek700


Mnie też nie boli. Napisze nawet więcej - zawsze chętnie zaglądam, na jak to nazwałeś - "takie coś".

Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Baba często lepiej wygląda ubrana :P , nawet kij od miotły przystroi sie kokardą i jakoś to wygląda :P
Awatar użytkownika
patogen96
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tami-69 też nigdy się nie rozebrała?
Awatar użytkownika
Bigdickbaby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2020, 09:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Panielsa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


mnie tam to nie przeszkadza, z reguły widać po samej modelce i jej opisie, że się nie rozbiera - chociaż mógłby być algorytm pozwalający na dłuższą rozmowę z nierozbieralną (ale z reguły i tak jest tam mniej osób, a wtedy da się gadać)
:hi:
Awatar użytkownika
xxxxxxxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2020, 19:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mi tam tez nie przeszkadza,nie tylko goła dupa robi całą robotę ;P
Awatar użytkownika
Versir
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2020, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a od kiedy one sa nierozbieralne? pelno ich w necie haha
Awatar użytkownika
Piatek___
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mnie nic nie boli nawet moga sie rozbierac na priv i umawiac mi to LOTTO :D
Awatar użytkownika
nemiroff
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 wrz 2020, 13:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości