Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych ???

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Loc pisze:Zacne nierozbieralne częstokroć są w top 3 na ShowUp.tv, to o czymś świadczy.
A boli ten fakt jedynie smutnych korniszonów :smoke:

pewnie gdyby sie rozbieraly to bylyby w down 3 ;) zarcik taki
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made




Mnie tam nic nie boli, przymusu rozbierania się przecież nie ma. Zastanawiam się tylko dlaczego ludzie za to płacą i na co oni liczą :?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 22:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




to jest forum o jasno określonej tematyce i dziewczyny powinny wiedzieć do czego służy, poza tym większość nierozbieralnych kończy z 30cm dildo na ogóle :D
Awatar użytkownika
krupski
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 18 lis 2015, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hotmess
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wiadomo do czego jest portal.. jak się szuka kogoś do pogadania to może "omegle"?


www.Chaturbate.com.pl
Awatar użytkownika
kubson132
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2016, 16:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: cherry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niech sobię będą, rozmowa też może być seksowna.
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 22:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick




portal ten skupia osoby z całego przekroju naszego cudownego społeczeństwa i jest chyba największym skupiskiem ludzi (chyba, że ZB jest większy) stąd każdy może zapełnić nisze. Gusta są różne... Jedne chcą tylko pogadać, inne zarobić na rozmowie. Znam też kobietę, której jeden zakochany żetony lał strumieniami ale... wirtualna miłośc się skończyła i trzeba było zacząć zarabiać ciałem.
Awatar użytkownika
Regis84
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2016, 12:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




zdecydowanie nie przeszkadzają mi nierozbieralki na szołapie, dużo więcej czasu spędzam właśnie u nich, niż u tych co świecą tym i owym na ogóle :P
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater




Tak bardzo boli w szczególności te panie z topu ShowUp.tv .Nie dosyć ,że nie pojmują jak one mogą zarabiać pieniądze tutaj nie rozbierając się, to w dodatku hejtują je na każdym kroku.Nie potrafią zrozumieć ,że one mają do zaoferowania coś więcej niż tylko cycki i rozjechaną muszelkę.Niestety to potwierdza tylko smutny fakt ,że te panie z topu ShowUp.tv tak naprawdę nie mają nic innego do zaoferowania swoim widzom niż goliznę ale pocieszają się tym ,że ich fani dowartościowują je ,że przychodzą tu nie tylko na cycki tylko dla nich bo się fajnie gada, są inteligentne itd. NIE OSZUKUJCIE SIĘ!!!!!!1 Oni kochają tylko wasze cycki bo nic więcej zbytnio nie macie do zaoferowania i tyle ten kto wchodzi pogadać po prostu ściemnia żeby się podlizać i tyle
Awatar użytkownika
samuraj
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2017, 02:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Pozwole sobie wyrazic moje zdanie.
wcale mi to nie przeszkadza
Kazdy ma cos... na co zasluguje
Awatar użytkownika
BaZyLiSzEk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2017, 19:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




W sumie mi to również nie przeskadza, wolę na privie coś podziałać jeśli jest taka potrzeba ;)


www.ShowUp24.tv
Koko <3
Maddie <3
Sweet Lips <3
DorisKin <3
Awatar użytkownika
eve667
SU-holik
SU-holik
Posty: 100
Rejestracja: 29 sty 2017, 00:37
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet Lips and Koko!
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




eve667 pisze:W sumie mi to również nie przeskadza, wolę na privie coś podziałać jeśli jest taka potrzeba ;)


http://www.ShowUp24.tv

Lepiej podzialac z zaciszu, niz czytac te bzdety co wypisuja podczas transmisji :laugh3:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mnie nigdy nie bolała obecność Pań tekstylnych :biggrin:
Ileż można w końcu patrzeć na te nagie ciała, wypięte pupy i cycki... Dla Higieny umysłu wskazany jest czasami pobyt na transmisji, na której można z ubraną Panią porozmawiać i pośmiać się. :cool3:
Awatar użytkownika
Drwal
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




sususu85 pisze:Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych i otrzymywane przez nie żetony (zwłaszcza, że to nie Wy im te żetony dajecie)???

Czytam temat o Kocurku i to co o niej piszecie, adresujecie do wszystkich nierozbieralnych dziewczyn. Pytam o to, ponieważ jestem jedną z nich. Często piszecie "nie rozumiem co takie dziewczyny tu robią". Pozwolę sobie Wam odpowiedzieć.

Dlaczego znalazłam sie na tym portalu?? Powodów jest kilka.
1) Chęć rozmowy z całkiem obcymi ludźmi na temat seksu zarówno goszcząc Was u siebie jak i bywanie u innych. Poznawanie Waszego punktu widzenia, poprzez obserwacje Waszych zachowań.

2) Nawiązanie wirtualnych znajomości, które być może staną się kiedyś realnymi. Uważam, że internet jest takim samym miejscem do poznawania ludzi jak biblioteka, sklep, praca, dyskoteka etc. Z tą różnicą, że internet w większym stopniu obnaża naszą prawdziwą naturę. Weryfikuje nasze słowa, kłamstwa i kreowanie się na innych niż w rzeczywistości jesteśmy. Zauważyłam już parokrotnie jak ktoś piszę co innego mi, co innego drugiej i następnej dziewczynie.

3) Czasem po całym dniu wypełnionym pracą, treningami, spotkaniami ze znajomymi wkraczam w ten wirtualny świat by odciąć się czasem od tego realnego. Pośmiać się, pożartować, patrz punkt 1 i 2, lub po prostu z nudy.


wiekszosc na ShowUp.tv przeczy samym sobie nie przensze ShowUp.tv w real i po co tak oklamywac sie ??? Brak nagosci tez jest zajebisty interesant zwraca uwage wtedy na osobe i to lubie robic :) dlaczego tu jestem jak uzyskam odp. powiem wciaz szukam takowej


sususu85 pisze:A żetony ???? nie jest to moje założenie, choć przyznam, że miło dostać od Was jakieś drobniami, które odbieram jako wyraz Waszej sympatii lub spodobania się komuś pod względem wizualnym (dziwie się, że któś taki mógłby się znaleźć, wiec raczej to wykluczam) ;D Bywam rzadko średnio raz/miesiąc. Nie ustawiam celów ani privów. Żetony płynące z rózmów prywatnych oddaje, przyjmuje wyłącznie te, które są dawane z sympatii, bądź z otwartej chęci dołożenia swojej cegiełki do mojej pasji.

Na co przeznaczam otrzymane od Was żetony?
Na realizację pasji jaką jest TRIATHLON. Startuje w zawodach a jest to jak każdy traktowany poważnie sport kosztowna pasja. Zawody odbywają się co tydzień, gdzie indziej. Koszty jakie za tym idą to można śmiało określić jako 500zł na każdy start. (nocleg, dojazd + oplata za przewóz roweru, opłata startowa). Sezon trwa głównie w lecie, ale treningi i przygotowania do niego cały rok. Obecnie odkładam każda otrzymaną złotówkę na zakup roweru szosowego.

Dlaczego nie rozbieram się na portalu, który z tego słynie??
A no powód jest bardzo prosty. To moje ciało i nikt z Was nie ma prawa mi dyktować co mam z nim robić. Jeśli Wam przeszkadza moja obecność po co wchodzicie? ;D Zawsze z góry zaznaczam, że u mnie nie zaznacie golizny. Uważam za upokorzające bycie Waszą zabawką, panienką do tresowania. Zwierzętom w zoo daje się smakołyki by zrobiły sztuczkę a wy dajecie żetony dziewczynom aby zrobiły to na co macie chęć. Nie stanę się Waszą tresowaną małpką ani za 10, 100 czy 1000 żetonów ;D Idźcie tresować inne ;D
Ja szanuję siebie i swoją przyszłość oraz wszystkie osoby, które się w niej pojawią (partner, dzieci) a także tych, którzy którzy w moim zyciu znajdują sie na chwilę obecną i nie zamierzam powodować, aby musieli się za mnie wstydzić ;D

Mam prośbę: spróbujcie mi odpowiedzieć bez obrażania mnie, siebie i innych ;D Wierzę, że taką zdolność posiadacie ;D
odpowiadam za to co powiedziałem, nie za to jak zostało zrozumiane
KOLIBEREK0302
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 26 lut 2017, 04:57
Lokalizacja: czesto zmienna jak to u tego gatunku
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ona wie ze jest moja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KOLIBEREK0302




sususu85 pisze:Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych i otrzymywane przez nie żetony (zwłaszcza, że to nie Wy im te żetony dajecie)???


Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że pytanie można było postawić inaczej. Intencją takiej jego formuły było wsadzenie kija w mrowisko i to (czytając wpisy w tym temacie) się udało. Jeżeli chodzi o mnie, odpowiedź jest negatywna. Wcale nie boli mnie obecność nierozbieralnych. Sam swego czasu spędziłem trochę czasu u Traluni (chyba taki był jej nick) i Figlarnej.

sususu85 pisze:Czytam temat o Kocurku i to co o niej piszecie, adresujecie do wszystkich nierozbieralnych dziewczyn.


Tutaj można wysunąć dwa zarzuty. Kocurek nie jest najlepszych przykładem, jeżeli chodzi o wskazywanie na grupę tekstylnych. Dlaczego ? Ciągnie się z Nią smrodek machlojek, więc jeżeli się z nią utożsamiasz, to współczuję. To jest pierwszy zarzut. Drugi to charakterystyka całej grupy w oparciu o Kocurka. Jest to bardzo poważny (moim zdaniem) błąd. Ufam, że nie wszystkie są złe i "dobre dusze" także w tej grupie się trafiają.

sususu85 pisze:Dlaczego znalazłam sie na tym portalu?? Powodów jest kilka.
1) Chęć rozmowy z całkiem obcymi ludźmi na temat seksu zarówno goszcząc Was u siebie jak i bywanie u innych. Poznawanie Waszego punktu widzenia, poprzez obserwacje Waszych zachowań.


Eksperyment socjologiczny, psychologiczny ? Nie mam nic przeciwko. Sam czasami się na to łapię. Co prawda środowisko SU może nie jest bardzo reprezentatywnym przykładem. Jednak pewne rzeczy można zaobserwować, czy wysunąć jakieś wnioski na podstawie obserwacji.

sususu85 pisze:2) Nawiązanie wirtualnych znajomości, które być może staną się kiedyś realnymi. Uważam, że internet jest takim samym miejscem do poznawania ludzi jak biblioteka, sklep, praca, dyskoteka etc. Z tą różnicą, że internet w większym stopniu obnaża naszą prawdziwą naturę. Weryfikuje nasze słowa, kłamstwa i kreowanie się na innych niż w rzeczywistości jesteśmy. Zauważyłam już parokrotnie jak ktoś piszę co innego mi, co innego drugiej i następnej dziewczynie.


Ten punkt można by rozbić na kilka kwestii, bo jest dosyć pojemny. O ile dobrze rozumiem, to odnosimy się tu tylko do kwestii SU.

sususu85 pisze:Nawiązanie wirtualnych znajomości, które być może staną się kiedyś realnymi.


Takie prawdopodobieństwo istnieje. Czy to via miał, czy to twarzą w twarz. Jeżeli tylko zbudujesz odpowiedni poziom zaufania u drugiej strony, to jak najbardziej jest to możliwe. Co prawda jest regulamin, ale jak pokazuje życie jest on do obejścia. W końcu z SU wychodziły pary, a nawet małżeństwa.

sususu85 pisze: Uważam, że internet jest takim samym miejscem do poznawania ludzi jak biblioteka, sklep, praca, dyskoteka etc. Z tą różnicą, że internet w większym stopniu obnaża naszą prawdziwą naturę. Weryfikuje nasze słowa, kłamstwa i kreowanie się na innych niż w rzeczywistości jesteśmy. Zauważyłam już parokrotnie jak ktoś piszę co innego mi, co innego drugiej i następnej dziewczynie.


Tutaj pozwolę nie zgodzić się z postawionymi tezami. Po pierwsze internet nie jest właściwym medium jeżeli chodzi o weryfikowanie najczęściej wykreowanego przez nas alter ego. Skąd wiesz jaki ktoś jest w rzeczywistości, skoro masz odniesienie tylko do fragmentu życia danej osoby i to przez krótki czas ? Kobiety są różne i wymagają różnego podejścia, więc pisanie odmiennych rzeczy wcale nie musi być zarzutem. Chyba, że w każdym przypadku są to rzeczy ewidentnie sprzeczne. Wtedy faktycznie można napisać, że coś jest nie tak. Podsumowując trzeba stwierdzić, że w większości przypadków (przynajmniej na podstawie moich obserwacji) zastosowany jest jeden scenariusz podchodzenia do różnych dziewczyn, więc pisanie o niekonsekwencji jest dotykaniem niewielkiej ilości przypadków.

sususu85 pisze:3) Czasem po całym dniu wypełnionym pracą, treningami, spotkaniami ze znajomymi wkraczam w ten wirtualny świat by odciąć się czasem od tego realnego. Pośmiać się, pożartować, patrz punkt 1 i 2, lub po prostu z nudy.


Możesz idealizować rolę internetu w życiu swoim lub ogólnie w życiu, ale wcale tak kolorowo nie jest. Faktycznie można przeżyć fajne chwile, ale chyba jednak nic nie zastąpi realnego, fizycznego kontaktu. Poza tym chodzenie po bagnach wciąga.

sususu85 pisze:Dlaczego nie rozbieram się na portalu, który z tego słynie??
A no powód jest bardzo prosty. To moje ciało i nikt z Was nie ma prawa mi dyktować co mam z nim robić. Jeśli Wam przeszkadza moja obecność po co wchodzicie? ;D Zawsze z góry zaznaczam, że u mnie nie zaznacie golizny. Uważam za upokorzające bycie Waszą zabawką, panienką do tresowania. Zwierzętom w zoo daje się smakołyki by zrobiły sztuczkę a wy dajecie żetony dziewczynom aby zrobiły to na co macie chęć. Nie stanę się Waszą tresowaną małpką ani za 10, 100 czy 1000 żetonów ;D Idźcie tresować inne ;D


Tutaj już otrzymałaś odpowiedź, że przesadziłaś i ja do tych opinii się dołączam. To, że Ty porównujesz taką "współpracę" do tresury wcale nie oznacza tego, że wszyscy tak to traktują. Nie można patrzeć jednowymiarowo. Różne są sposoby realizacji własnej seksualności. Trafiają się tutaj nimfomanki, ekshibicjonistki itd.
Dzięki takim miejscom, mogą wypełnić swoje potrzeby, a jeśli przy okazji wiąże się to z zarobkiem, to tym lepiej dla nich.

Showup pokazuje cały koloryt możliwości. Co nie jest zabronione, jest dozwolone. Znajdzie się też miejsce dla nierozbieralnych (przecież nie każdy musi napawać się golizną), o ile nic nie mają za uszami. Jeżeli grają fair i dają się polubić, to dlaczego nie rzucać im żetonów ?
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Czy boli? mnie nie boli, a zdecydowanie bardziej kręci.



www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Gracjan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 07 mar 2017, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gracjan86




A mi się tam bardzo podoba, że nie wszystkie dziewczyny pokazują się nago. :ok:
Po pierwsze, gdyby na showup była tylko i wyłącznie golizna - byłoby nudno. :nea:
Po drugie, nawet Ci którzy przesiadują głównie u Pań, które pokazują nagość, czasami wskakują do tych gadających i w ubraniach, aby ich oczy i umysły mogły odpocząć :winkextra:
Po trzecie - co kto lubi. Jeden lubi cycki, drugi porozmawiać :happy:

Jesli komuś przeszkadza obecność dziewczyn, które się nie rozbierają - to najwyrażniej ma coś nie tak z głową, bo niby czemu ma to przeszkadzać?

Nigdzie nie jest napisane że WSZYSTKIE TRANSMITUJĄCE NA SU DIZEWCZYNY MUSZĄ SIĘ ROZBIERAĆ. :good3:
Awatar użytkownika
byc_tu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2017, 00:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: byc_tu




Na ShowUp`ku jest różnorodność i każdy znajdzie coś dla siebie, nudy nie ma.



ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie boli mnie to zagadnienie.
Awatar użytkownika
Janusz_Pracz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 03 kwie 2017, 22:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Fenomen "nierozbieralnych" polega na tym, że chce się do nich wracać po więcej i więcej w nadziei, że w końcu coś zobaczysz ;) Nie masz wszystkiego podanego na tacy. Ja, np. jestem ciekawy jak taka Aurelka wygląda w ubraniu. Nagość jest spoko, ale tylko na raz, dwa razy. "Zdobywanie" kręci najbardziej :)
Awatar użytkownika
paczek1262
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 24 lis 2015, 21:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




poza tym naprawdę nie wszystkie panie na ShowUp.tv powinny się rozbierać.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 16:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości