Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych ???

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Czemu nie powinny? Możesz rozwinąć temat?:P



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Mnie nie denerwuje ani nie boli, po prostu nie rozumiem tego zabiegu. Wychodzę z założenia, że jak się transmituje na SEX KAMERKACH to po to, żeby coś pokazać. To tak samo jakbym ja zaczął transmitować i ustawił na ogólnym cele np. "10 żet umyję 1 talerz, 30 żet zaparzę kawę i ją wypiję". Jak chce się z kimś pogadać to są od tego odpowiednie portale, nawet sympatia onet albo chatroulette.
Awatar użytkownika
ZasuszonyWor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 13 maja 2017, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _your_dream_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Rozbieralne czy nierozbieralne, pokazując się na ShowUp.tv i tak już są skażone :skull:
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 13:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nierozbieralne czesto dostaja wiecej kasy nic rozbieralne jak dobrze rozegraja swoja niewinnosc dla starszych panow ktore chca miec sie kim opiekowac
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




nierozbieralne ? :lol2: każda się rozbierze tylko trzeba mieć czas :whistle3:
Awatar użytkownika
bot99
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 02 cze 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




bot99 pisze:nierozbieralne ? :lol2: każda się rozbierze tylko trzeba mieć czas :whistle3:

A czas to pieniądz :naughty0: :derisive:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ola_BabyFace007 pisze:
bot99 pisze:nierozbieralne ? :lol2: każda się rozbierze tylko trzeba mieć czas :whistle3:

A czas to pieniądz :naughty0: :derisive:

co racja to racja a czasem nie warto go marnować :D




http://www.BlogShowup.pl
Awatar użytkownika
bot99
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 02 cze 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja przykładowo lubię jednak trochę tę trudność związaną z takimi dziewojami. Mając dobre podejście można je rozebrać nie koniecznie rzucając im grube żetony ;)
Awatar użytkownika
Gone21
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2017, 07:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Taktowna też niby nigdy się nie rozbiera, ale czasem coś tam pokaże, by więcej żetonów wpadło i wpada. :D
Awatar użytkownika
florek1florek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2017, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




bot99 pisze:
ola_BabyFace007 pisze:
bot99 pisze:nierozbieralne ? :lol2: każda się rozbierze tylko trzeba mieć czas :whistle3:

A czas to pieniądz :naughty0: :derisive:

co racja to racja a czasem nie warto go marnować :D

I tak się bardzo dużo czasu marnuje, to można próbować i poświęcać, dopóki sprawia to przyjemność, ma się z tego radość... i nikomu krzywdy się nie robi :)

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Akceptuje osoby które nigdy się nie rozbierają, jednak nie rozumiem hipokrytek, które ciągle tak gadają a koniec końców i tak to zrobią za odpowiednią sumkę zetonów ;)
Awatar użytkownika
varosso
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TakaSobieJaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




To jest identycznie, jak w życiu codziennym z tymi, które udają najbardziej cnotliwe, wymagające względem wyglądu potencjalnego partnera, a potem lądujące u takiego ramola, przy którym marian paździoch to mister poland.
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie podoba mi się sposób w jaki nierozbieralne wypowiadają się na temat tych rozbieralnych. Chyba zapominają na jakiej stronie nadają ;) Bardzo nie lubię takich dziewczyn. Czują się lepsze bo nie rozbierają się na stronie z erotycznymi kamerkami? :D urocze. Pozwolę sobie napomknąć - jeśli ktoś Cię rozpozna na ShowUp.tv to guzik go będzie obchodziło czy ujeżdżasz kabaczka czy rozmawiasz. Przebywając na tej stronie i transmitując jesteśmy równe ;) Robię pokazy opierające się głównie na striptizie, nie ma u mnie w ofercie palcówek i orgazmów. Mam się czuć lepsza od innych transmitujących? Nie. Czasem wręcz mi głupio że mam tak okrojoną ofertę.

Argument o zawieraniu ciekawych znajomości śmierdzi. Jak dla mnie to nic innego jak chapanie żetona. Ewentualnie chęć bycia adorowanym i słuchania komplementów. A to z kolei pycha. ;-)

Magnetycznym okiem patrzę na to trochę inaczej. Nigdy nie miałam problemów z nagością, nie robię halo z tego że się rozbiorę. Normalna rzecz. Za to nie pokusiłabym się na sprośną rozmowę o tym co by kto komu włożył, gdzie i dlaczego za żadne żetony. Każda z nas ma swoje indywidualne granice których nie przekracza. Dla nierozbieralnej kurestwem będzie mój striptiz za żetony, dla mnie - sztuczna, wymuszona, rozpalająca rozmowa o pochodzeniu płynów ustrojowych z nie wiadomo kim ;) Wytykanie sobie nawzajem takich rzeczy jest po prostu bez sensu. Wszystkie siedzimy w jednym worku.
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope




Magnetyczna pisze:Robię pokazy opierające się głównie na striptizie, nie ma u mnie w ofercie palcówek i orgazmów. Mam się czuć lepsza od innych transmitujących? Nie. Czasem wręcz mi głupio że mam tak okrojoną ofertę.

Na szczęście czasem "nadrabiasz z nawiązką" jakimś grubym show haha :D
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreTears pisze:
Magnetyczna pisze:Robię pokazy opierające się głównie na striptizie, nie ma u mnie w ofercie palcówek i orgazmów. Mam się czuć lepsza od innych transmitujących? Nie. Czasem wręcz mi głupio że mam tak okrojoną ofertę.

Na szczęście czasem "nadrabiasz z nawiązką" jakimś grubym show haha :D



Ooo, to tylko w przypadku nierozważnego dysponowania napojem procentowym :lol:
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope




Magnetyczna pisze:Czują się lepsze bo nie rozbierają się na stronie z erotycznymi kamerkami? :D urocze.

Całkiem ciekawą kwestię poruszyłaś w tym jednym zdaniu. Bo jednak fakt nie rozbierania się na sex-kamerkach nie jest taki bez znaczenia. I nie chodzi tu o bycie lepszą lub nie, ale o to, że taka dziewczyna na tle pozostałych nadających zwraca uwagę, automatycznie sprawiając wrażenie w jakimś stopniu oryginalnej, ciekawszej. Czy w dłuższej perspektywie faktycznie okaże się taka to już inna sprawa ;) Ale zawsze ma przewagę tego pierwszego, "lepszego" wrażenia. Przynajmniej ja tak to widzę.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Magnetyczna pisze:Wszystkie siedzimy w jednym worku.

no nie bardzo, od tych co się rozbierają jeszcze bardziej przejebane będą miały te co się walą na transmisjach z chwilowymi partnerami, bo te filmiki w necie zostaną i kiedyś przyszły mąż albo dzieci mogą to znaleźć.
LEON LXIX




nobody69 pisze:
Magnetyczna pisze:Czują się lepsze bo nie rozbierają się na stronie z erotycznymi kamerkami? :D urocze.

Całkiem ciekawą kwestię poruszyłaś w tym jednym zdaniu. Bo jednak fakt nie rozbierania się na sex-kamerkach nie jest taki bez znaczenia. I nie chodzi tu o bycie lepszą lub nie, ale o to, że taka dziewczyna na tle pozostałych nadających zwraca uwagę, automatycznie sprawiając wrażenie w jakimś stopniu oryginalnej, ciekawszej. Czy w dłuższej perspektywie faktycznie okaże się taka to już inna sprawa ;) Ale zawsze ma przewagę tego pierwszego, "lepszego" wrażenia. Przynajmniej ja tak to widzę.



Trochę racji w tym jest. To co niedostępne bywa tym najbardziej pożądanym ;) Mimo wszystko nadal uważam że równie dobrze można wejść na czat a'la sympatii, dziewczynę zobaczymy za to z buzią i jedyna różnica jaka będzie to brak znaku wodnego "showup" w rogu. No i brak napiwków ;) Absolutnie nie mam nic przeciwko takim transmitującym. Nie podoba mi się jedynie ich sposób wyrażania się na temat nas, rozbieralnych. Wszystkie siedzimy na jednym portalu, a to, czy któraś za 20 żetonów się uśmiechnie czy wsadzi sobie palca w tyłek to już indywidualna sprawa każdej z nadających. Zanim zaczniemy oceniać moralność innych warto zacząć od własnej.


Pozdrawiam.
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope




jay pisze:
Magnetyczna pisze:Wszystkie siedzimy w jednym worku.

no nie bardzo, od tych co się rozbierają jeszcze bardziej przejebane będą miały te co się walą na transmisjach z chwilowymi partnerami, bo te filmiki w necie zostaną i kiedyś przyszły mąż albo dzieci mogą to znaleźć.



No i co w związku z tym? Chyba każda z nas ma przynajmniej pół szarej komórki i świadomość jakie konsekwencje niesie ze sobą transmitowanie takich rzeczy w sieci. Czy bardziej przejebane? Nie sądzę. Jedna z moich koleżanek dorabiała sobie w ten sposób, właśnie na niewinnych rozmówkach. Kiedy sprawa się wydała ludzie nie zostawili na niej suchej nitki. Nie liczyło się na ile pozwalała sobie koleżanka. Liczyło się na jakim portalu sobie na to pozwalała ;)
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope




jay pisze:
Magnetyczna pisze:Wszystkie siedzimy w jednym worku.

no nie bardzo, od tych co się rozbierają jeszcze bardziej przejebane będą miały te co się walą na transmisjach z chwilowymi partnerami, bo te filmiki w necie zostaną i kiedyś przyszły mąż albo dzieci mogą to znaleźć.


Jeszcze napomknę.. Bo coś czuję że do mnie pijesz z tym waleniem na transmisjach - średnio Ci wyszło. W każdym moim show o takiej tematyce aktorem był mój wieloletni partner. :lol: :

Są ludzie którzy przejmują się czyjąś opinią na swój temat. I są też ci mądrzejsi. Pozdrawiam.



Nowy Blog ShowUp.tv
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości