Czemu tak bardzo boli Was obecność nierozbieralnych ???

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nierozbieralne są najbardziej interesujące chyba. Co to za przyjemność wejść do laski, która od razu wszystko podaje jak na tacy. Fajnie jak ktoś ma szybką potrzebę. Ale jak ktoś lubi tylko kuszenie i uwodzenie albo w ogóle nie jest w celu erotycznym tylko towarzyskim to najlepsze są dziewczyny, które mało pokazują albo wcale :D

http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
Futro
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 16 mar 2016, 04:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba każdy człowiek chce tego co nieosiągalne, a przynajmniej ja tak mam...
Zakaż czegoś i zaczyna to być pociągające.
Nie ma w tym nic złego, że niektóre dziewczyny się nie rozbierają, niemniej stanowicie wyzwanie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tofix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 29 mar 2016, 02:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCUREK272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tofix


Zgadzam się z kolegą wyżej :) mi to też nie przeszkadza, każdy ma prawo robić to na co Mu przyjdzie ochota.
jestes panem swojej transmisji. :)
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Dobrze gadacie, ale jak widać, nie każdy tak to odbiera. Ba, nawet większość uważa, że jak to jest portal erotyczny to jest przymus rozbierania. Najlepsze jednak jest to, że o rozbieranie itp. największy ból dupy mają zazwyczaj ludzie bez żetonów, co często można zauważyć na transmisjach u różnych dziewczyn.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


To już chyba tradycja SU że ci którzy nic nie rzucili do celu najgłośniej narzekają jak do niego nie dojdzie albo jest źle wykonywany i biorą na siebie obowiązki reżysera, jak kolesiowi nie staje kuśka to wiadom - anonimowi ruchacze zaraz śmiech że przecież oni to by taką laskę godzinami ruchali jak Rocco albo Ron Jeremy i jakoś ignorują głosy pani, że przeciez na priv te ich dwanaście cm szczęścia jakoś niezbyt chętnie się unosiło :) a ci co nie mają żetonów najgłośniej narzekają na drogie privy. Z drugiej strony - czy to naprawdę taka wielka filozofia pokazać kawałek ciała? Przecież nie muszą robić tego za darmo, niech dadzą cel z 5 czy 10k żetonów i zawsze jak ktoś się trafi napalony to taką Księżniczkę92 czy Kotzura by rozebrał sobie.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:...Z drugiej strony - czy to naprawdę taka wielka filozofia pokazać kawałek ciała? Przecież nie muszą robić tego za darmo, niech dadzą cel z 5 czy 10k żetonów i zawsze jak ktoś się trafi napalony to taką Księżniczkę92 czy Kotzura by rozebrał sobie.


Dopóki będą osoby, które tipują takie kobiety znacznymi kwotami, to nie ma szans na to, że zobaczymy Je w negliżu. Choć jestem zdania, że za odpowiednią kwotę ( boję się nawet pomyśleć jaka to miała by być kwota :o ) niejedna nierozbieralna by się skusiła. Przecież gdyby były takie niewinne to nie było by Ich na takim portalu.

Żeby była jasność, mi "nierozbieralne" nie przeszkadzają na ShowUp.tv, uważam, że każdy prowadzi transmisje według swego uznania ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pobyt na SU nie musi wiązać się z pobieraniem opłat za pokazy i nie ma to nic wspólnego z niewinnością. Kiedyś nadawała pewna dziewczyna, która na profilu, miała odpowiedź na częste pytanie, dotyczące jej obecności na takim portalu. Brzmiała ona mniej więcej tak: "bo lubię takie miejsca w sieci". I tyle.
szary


szary pisze:Pobyt na ShowUp.tv nie musi wiązać się z pobieraniem opłat za pokazy...


Owszem nie musi, aczkolwiek u większej części transmitujących nie ma nawet co liczyć, że zobaczymy cokolwiek, a już na pewno w przypadku Pań przyzwyczajonych do dostawania kroci za - nie wiem za co. Niejednokrotnie można zaobserwować sytuację jak panna widząc brak lub niewielką ilość złota zawiedziona i znudzona opuszcza transmisję.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mi tam nie przeszkadzają nierozbieralne.. jest w nich ta tajemniczość i są ciekawsze niż większość, która za byle żeton się rozbierze.

jedynie co mi przeszkadza to to jak ktoś nadużywa gościnności na ShowUp.tv, obraża, plotkuje (tyczy to się gości jak i samych osób transmitujących)
Awatar użytkownika
domel-ek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lis 2015, 20:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dodatkowy aspekt jest taki, że nawet jeśli panna się nie rozbiera, to na takim portalu można z nią pogadać o seksie - i to też jest element erotyczny :)

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 461
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Nierozbieralne mi nie przeszkadzają tylko niektóre z nich mają w zwyczaju uważać się za lepsze od rozbieralnych więc skoro już są to niech zajmą się sobą i swoimi fanami a nie komentują zachowania tych panien co robią pokazy erotyczne :)
_boss_


_boss_ pisze:Nierozbieralne mi nie przeszkadzają tylko niektóre z nich mają w zwyczaju uważać się za lepsze od rozbieralnych więc skoro już są to niech zajmą się sobą i swoimi fanami a nie komentują zachowania tych panien co robią pokazy erotyczne :)


Zgodzę się z tym. Za obrażanie kogoś, obojętne czy to robi Pani, która się nie rozbiera, czy taka, która robi pokazy w negliżu, ShowUp.tv powinien stosować jakieś kary/upomnienia.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mnie osobiście nie boli, wręcz podziwiam dziewczyny które nic nie zdejmują a i tak kasują sporo żetonów podczas transmisji
Awatar użytkownika
raczeq
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2016, 03:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sonicee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeżeli ktoś nie chce się rozbierać niech tego nie robi :) dla każdego coś dobrego, widać i na to popyt jest skoro ludzie wchodzą...
Awatar użytkownika
RamaNowa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 21 cze 2016, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Alishia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nierozbieralnym, beztwarzowym mówię stanowcze, zdecydowanie nie! Niech szukają innego portalu :P
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mnie w ogóle nie przeszkadza na showupie obecność dziewczyn, które się nie rozbierają. Transmisje niektórych są znacznie ciekawsze od tych, które się rozbierają.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Mnie w ogóle nie przeszkadza na showupie obecność dziewczyn, które się nie rozbierają. Transmisje niektórych są znacznie ciekawsze od tych, które się rozbierają.


Dokładnie jestem tego samego zdania, niektóre laski nawet się nie rozbierając potrafią zrobić dużo lepsze transmisje niż te które coś pokazują :D
Awatar użytkownika
krystian.pilowski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 02 cze 2016, 12:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Krystek215


krystian.pilowski pisze:
Książe_showupa pisze:Mnie w ogóle nie przeszkadza na showupie obecność dziewczyn, które się nie rozbierają. Transmisje niektórych są znacznie ciekawsze od tych, które się rozbierają.


Dokładnie jestem tego samego zdania, niektóre laski nawet się nie rozbierając potrafią zrobić dużo lepsze transmisje niż te które coś pokazują :D


Zgadza się. Nierozbieralność nie przeszkadza. To portal erotyczny, a erotyka to nie tylko gołe cipsko na ekranie za 2 zł.
Awatar użytkownika
titimek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2016, 22:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O ile tylko dziewczynie nie grzeje na głowę, że jest mimo być ubraną to jednak nadal na kamerkach a nie Gali Oskarów to wszystko ok :D ale jest kilka dam, którym się pomyliło.
Awatar użytkownika
mrbir
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 02 lip 2016, 00:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewaa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przeszkadzajo mje takie dziefczyny bo mam tyle żetonuf,ze mukbym ją mieć na pstryknięcie palcym a una i tak nie kce... i ją i jej matke i psa! :smoke:
Jak komuś nie pasuje to po co tam whodzi?... ;)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
vodevil
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2016, 19:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość