kryspinki123/pingwinki123 / grosiki/sextorrri zbiornik.tv

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Większości publiczności zapewne znana para, aż dziw, że nie ma tematu jeszcze.

Dziewczyna jest niepełnosprawna, teraz jest w ciąży i zbierają na wyprawkę.
Zaciekawił mnie opis, który teraz na dniach pojawił się u nich w profilu:

Prowadzenie domu tymczasowego może wpędzić w kilkusettysięczne długi? Hmm...

https://showup24.tv/kryspinki123
https://showup24.tv/profile/kryspinki123

https://showup24.tv/pingwinki123
https://showup24.tv/profile/pingwinki123
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 10:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: kryspinki123
03 kwie 2016, 21:54


Megan pisze:Większości publiczności zapewne znana para, aż dziw, że nie ma tematu jeszcze.

Dziewczyna jest niepełnosprawna, teraz jest w ciąży i zbierają na wyprawkę.
Zaciekawił mnie opis, który teraz na dniach pojawił się u nich w profilu:

https://showup24.tv/profile/kryspinki123?

Prowadzenie domu tymczasowego może wpędzić w kilkusettysięczne długi? Hmm...

rozne sa sytuacje, wydaja sie na uczciwych, watpie zeby cos kombinowali
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 09:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kryspinki123
04 kwie 2016, 06:19


Megan pisze:Większości publiczności zapewne znana para, aż dziw, że nie ma tematu jeszcze.


ta, kiedyś wpisałem ich nick w 'szukajkę' i nie znalazło, nawet sprawdzałem czy dobrze wpisuje, bo tez mi było dziwne, że ich tu jeszcze nie ma. W sumie to trochę słaby temat, kryspinki jak kryspinki, szczerze to nie śledzę ich przygody, nawet za bardzo nie wiem o co tam chodzi, ale są już długo na SU.
a widziałem jak na czacie już kiedyś o nich wspominałaś, czyli coś tam zainteresowało naszą Megan :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: kryspinki123
04 kwie 2016, 08:40


Moze to zabrzmi trochę brutalnie ale moim zdaniem ta para powinna być w nie w dziale "Pary, trójkąty..." ale w "Dziwne rzeczy, niezwykłe trans". Podglądanie par uprawiających seks jest bardzo podniecające dla większości widzów SU i stanowi kwintesencję tego portalu ale naprawdę nie wiem jak może kogoś podniecać patrzenie na tak zdeformowane ciało podczas aktu prokreacji, lepiej by chyba zrobili jakby zbierali kasę na swoje problemy finansowe w ubraniach.

A co do tego długu - koleżanka też się tak wpierdoliła, na festynie miejskim zorganizowała loterię cegielkową na rzecz schroniska dla psów, cegiełki kosztowały bodajże 20 zł a można było wygrać kilka pierdułek (min. komórkę, rower) o łącznej wartości bodajże 10k, zebrali niecałe 20k. Kilka dni później dostała wezwanie od izby celnej do złożenia wyjaśnień, bo nie dopełniła formalności związanych z organizacją gry losowej (min. trzeba przejść w Warszawie specjalne szkolenie dla organizatorów gier hazardowych (sic!), w chuj pozwoleń, musi być inspektor z IC obecny podczas imprezy) Efekt? Dostała 20k kary (cały "zysk") + w chuj kosztów, grzywn, mandatów. Po nagłośnieniu sprawy w mediach ostatecznie odstapili od kary, ale koleżance raz na zawsze odechciało się pomagać komukolwiek. Państwo zamiast wspierać takie drobne inicjatywy społeczne traktuje wolontariuszy na równi z mafiozami zbijającymi miliony na "jednorękich bandytach" ehh...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: kryspinki123
04 kwie 2016, 15:53


oto Polska wlasnie, najlepiej nic nie robic, nie pomagac, zywnosc tez lepiej wypierdolic niz oddac komus bo mozna sie niezle wpierdolic...
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 09:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kryspinki123
07 maja 2016, 14:37


kryspinka :D ma fajniutką cipkę :P
Awatar użytkownika
Boski12
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 24 sie 2015, 07:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Szalona19latt
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biseksualny123442


Re: kryspinki123
07 maja 2016, 15:51


Jeśli to kogoś interesuje to Kryspinkowie zmienili nick na pingwinki123

https://showup24.tv/pingwinki123
https://showup24.tv/profile/pingwinki123
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: kryspinki123
06 cze 2016, 21:20


hej, tu kryspinki/pingwinki-jak wolicie. Patrzylismy na post o samotnej mamie92 czy jakos tak i z ciekawosci wpisalismy siebie a tu suprajzzzz. Jesli chodzi o dom tymczasowy, to dane przytulisko/schronisko finansuje takiego psa, my jestesmy od opieki i socjalizacji.
Bardzo zaciekawila mnie odpowiedz[nie pamietam nicka-wybacz] o ogladaniu kogos tak zdeformowanego jak ja podczas prokreacji... Nigdy nie wstydzilam sie tego jaka jestem, nauczylam sie z tym zyc i podobac samej sobie. Seks jest dla ludzi-rowniez niepelnosprawnych, nie czuje sie z tego powodu gorsza ;]
Wyprawke udalo sie zorganizowac, poznalismy tez fajnych ludzi, ktorzy gdzies tam podpowiedzieli nam jak mozemy zadzialac by rozwiazac choc czesciowo nasze problemy-Dziekujemy i pozdrawiamy :bye:
Awatar użytkownika
skowronek100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 25 maja 2016, 13:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ImagineCherry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pingwinki123


Re: kryspinki123
18 lip 2016, 20:08


Nadają również na zbiorniku .Na nicku PrezesiZbiornika .
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kryspinki123
22 lip 2016, 11:20


Podziwiam ich, bardzo fajni ludzie. Trzymajcie sie cieplo.
Terre.d.Hermes


Re: kryspinki123
13 lis 2016, 22:27


Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




No kolo wylączył tryb "Sumienie" i pojechał po bandzie, jebany "przyjaciel rodziny" - obym ja nigdy nie miał takich "przyjaciół"! Jak KK i Pan Prezes są takimi przyjaciółmi dzieci narodzonych z poważną niepełnosprawnością to powinni się pochylić nad problemem takich Kryspinków i spłacić ich długi a nie zajmować głupotami! Swoją drogą szokuje kwota jaką Kryspinka wyciągała na żebraniu - od kilkuset do nawet tysiąca (sic!) dziennie, może Anka Żebraczka powinna przemysleć taki sposób zarabiania - kupić sobie wózek i hajda pod Biedrę a nie na zbiorniczku wygodnie w ciepełku :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Nadają również na zbiorniku - http://zbiornik.tv/grosiki
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Rozumiem, jakby ktoś ich oszukał na 1 tyś. zł., bo tego w życiu nikt wykluczyć nie może. Ale sorry, 200-300 tyś.? To już jakieś celowe działanie. Z żebrania pod sklepem dzielili się 50/50 z tym byczkiem, a kto im udowodni co robili z kasą z pożyczek :P Dużo niedomówień w tym reportażu o nich....Podobno ta pani jest po socjologii i na naiwną nie wygląda, wręcz przeciwnie. Najbardziej mnie rozbawił ich opis na jednej z żebraczej transmisji: zapraszamy do pomagania! Czyżby prestiżem było pomaganie Kryspinkom? Teraz ludzie mają ich długi spłacać? Widocznie taki sposób mają na życie.
Awatar użytkownika
ArielON
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2016, 05:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wiele niedomówień pojawiło się także podczas ich poprzednich akcji zbierawczych, do tej pory utrzymywali, że mają długi bo prowadzili schronisko dla zwierząt (kto rozsądny, będąc niepełnosprawnym, bierze się za prowadzenie schroniska?) i sponsor ich wystawił czy coś, już nie pamiętam jaka tam była historia ale nagle, ni stąd ni zowąd z tego schroniska się porobił dług na kilkanaście tysięcy zł. Trudno powiedzieć, gdzie jest prawda w tych ich opowieściach, pewnie jak zwykle leży pośrodku.


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger-nie prowadzilismy schroniska[boze skad czerpiesz te info] prowadzimy jak juz dom tymczasowy[wpisz w google jak to dziala i bd wiedzial kto finansuje to]

jezeli wiecie ze zmienilismy nicka, ale trudno wan doczytac co pisze w profilu to nie komentujcie, bo to bez sensu.

Reportaz trwa 12min-sam wywiad trwal 7h. Powiedzialam wszystko, ale na montaz nie mialam juz wplywu, bo byl bez autoryzacji i wychodzi ze ja glupia przyklasnelam i poszlam se po kredyciki by kupic se dom w Malibu.... niestety nie bylo tak. Jacek G. przebywajac z nami czesto wiedzial z czym mam problem i czego potrzebuje-nowych szyn ortopedycznych, ktore probowalam pozyskac w rozny KONWENCJONALNY SPOSOB, bezskutecznie. Fundacje chcialy zwrocic koszt po wylozeniu uprzednim ze swojej kieszeni znacznej sumy na zakup sprzetu, lub zbierac z 1%-gdzie w tej chwili jest po prostu za duzo potrzebujacych i nie uzbieralabym tego w krotkim czasie.
Jacek G. o tym wiedzial, tak jak ja wiedzialam, ze ma szerokie kontaktu w srodowisku sportowcow i nie tylko-znacznie wieksze wplywy niz ja, co tez wykorzystal.

W reportazu rowniez pominieto fakt, ze oprocz Jacka byly zamieszane w to dwie pozostale osoby. Robili nam niekontrolowane naloty na chate brali laptopa i zalatwiali wszystko. Potem znikneli i na horyzoncie zostal tylko Jacek G. - niczym bohater, tyle ze juz lekko malowiarygodny w naszych oczach.
Oczywiscie wyrazalismy swoj sprzeciw, tupalismy nogami itp. tyle, ze wtedy to my nie mielismy zycia... jego kolesie wydzwaniali, ublizali i grozili mojemu Rafalowi-ktory nie nalezy do samcow Alfa. Jacek wszystkie dzialania prawne konsultuje ze swoim kumplem adwokatem Grzegorzem S. ktory mu pomaga w tym jak doic innych by samemu nie beknac za to.

Wiedzielismy tez ze Jacek G. sam zniknie, gdy mu sie znudzimy i dopiero wtedy moglismy zglosic sprawe na prokurature, gdzie przy wymienieniu nazwiska adwokata Jacka G. ktory jest zamieszany w to-wysmiano mnie. Sprawe umozono z braku dowodow-chyba ze bylyby inne ofiary.
W ogole po tym programie zglosilo sie mnostwo innych wyruchanych w ten sposob.

I tak brnelam to dalej bo bylo to wszystko ze zoba polaczone w sensie wszystko dotyczylo jednego ''zlotego interesu'' Jacka.

Czlowiek jest mega manipulantem i mistrzem wciskania kitu na poczekaniu, gorzej jak go zdemaskujesz-to wtedy gwarancja ze nie masz zycia.
Awatar użytkownika
skowronek100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 25 maja 2016, 13:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ImagineCherry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pingwinki123




Zapoznałem się z Waszą sytuacją i szczerze z jednej strony mi was strasznie szkoda, a z drugiej... bardzo naiwni byliście, no licze że jakoś się sprawa rozwiąże i troche dorobicie na showupie
https://showup24.tv/pingwinki123?
https://showup24.tv/profile/pingwinki123?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nadają także na zbiorniku : https://zbiornik.tv/sextorrri
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sprawy od tej strony nie znałam, ale pamiętam jak Kryspinki vel Pingwinki zbierali na SU na wyprawkę dla dziecka. Oglądałam ich czasami.
W sumie dobrze zrobili, że problem wyłudzeń nagłośnili, bo nie można milczeć i cierpieć w ciszy. Szczerze im współczuję, bo niewinni ludzie cierpią. A tacy ludzie pokroju p. Jacka powinni zostać złapani na gorącym uczynku i ukarani.


http://www.interwencja.polsatnews.pl/In ... ndex.html#
:haha: :ok: :dance3: :yahoo: :wild: UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ! :wild: :yahoo: :dance3: :ok: :haha:
Awatar użytkownika
Cleopatra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 21 lip 2017, 16:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Bananowa :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Smoczyca_Cleo



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości