SlodkaDoti/slodkadoti2

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
SlodkaDoti/slodkadoti2
30 mar 2017, 20:47


UWAGA NA NIĄ. TO DEMENTOR SHOWUP!!!

Rano, jakoś przed 6, kiedy pierwsze synogarlice tureckie rozpoczęły gruchanie, w piwnicach jebały se koty, trawa rosła a żółwie się budziły w lodówkach, wstąpilem na chwile do lidera szolapów... SlodkaDoti.
Na poczatku siedziała w jakiejś klitce z obrzydliwą scianą, przed jakąś połówką meblościanki, na fotelu obrotowym, tyle że z ujebanymi nogami. Fotel krzywo opieral sie o podloge, Doti krzywo patrzyla sie gdzieś, na meblosciance przed nia stala miseczka wyjebana w srodku petami do imentu.
Sądzę że córka Fritzla zjebalaby z 10 lat wcześniej ze swojej piwnicy, jakby musiala mieszkać w standardzie pomieszczenia Doti.
Na bank znalazla by determinacje.
Doti siedziala na tym zjebanym fotelu i nie ruszala sie. Cel wynosil 44 zet.
W tle dobiegaly jakies dziwne odglosy, wytlumione krzyki, pohukiwania.
Wyszedlem
Niestety zajrzalem jeszcze raz
.
Tym razem Doti siedziala w innym pomieszczeniu. Wokol niej krecil sie jakis facet w okularach.
Doti strzelala z palca. Cel byl osiagniety.
- DOSTALAS OKRES!!! HYHYHY!!! - wyjebal okularnik
Doti dalej pracowala palcem, po kolei rdzawy zrobil sie jeden, drugi, trzeci....
Brylmen polazl po jakies chusteczki
Doti jechala. Lekko pojekiwala, ale tak jakby w ogole nie byla umyslem obecna.
Okularos dal jej chusteczki, z grubsza wytarla paluchy, demonstrując wszystkim jak je wyciera. Krew już zdążyla wejść za paznokcie,
Pierdolnela te chusteczki, za ten polamany fotel. Okularnik ryknal, ze pokrwawi podloge, tak jakby pierdyliard roztoczy, pasozytów i innych gamoni nie egzystowal na niej z powodzeniem od dekad. Mógl zostawic ta krew na podlodze. Przynajmniej by sie najadly.
Jakby bylo malo, okularos zafundowal centralne zblizenie z ok 10 cm zakrwawionej cipki, nad nią i w niej pracowaly już po raz drugi obrdzewiale paluchy Doti. Z tylu za kalecznym foteme lezały jeszcze te chusteczki z poprzedniej krwawej tualety, więc pewnie zostaly użyte jeszcze raz. Tego jednak nie wiem.
Chcialem dac im dyche, zeby przestali, ale uzmyslowilem sobie, zeby napisać to musialbym im dać jeszcze jedną dyche.
Na takie wydatki przelekło się moje czarne żydowskie serce, wiec po prostu opuscilem transmisje,
Slonce zgaslo,ptaszki przestaly spiewac, moje życie wydalo sie bez sensu i celu. Przyszlosć byla czarna jak wejście do dupska diabła.
Dugo trwalo, za dlugo zdecydowanie, zanim sie otrząsnalem z doła i przeraźliwej pustki.Nie wiem ile dokladnie, ale szacuje, że od 3 do 5 minut mniej wiecej.
Nie idźta tą drogą ludziska i ludziówny, tam jest ostatni nieznany krąg piekieł Dantego.
Odpuść im Panie Jezu Królu Polski, gdyż nie wiedzieli co czynią....
Do widzenia.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti
30 mar 2017, 20:54


Nic dodać nic ując, kto był w czasie tego pokazu zrobił wszystko żeby wymazać te smutne chwile z pamięci, niestety Henryk swoim kwiecistym piórem przywołał je po raz kolejny do życia i teraz nie będe mógł zasnąć nie mająć przed oczyma tego widoku krwi na palcach... Bleee!

https://showup24.tv/SlodkaDoti
https://showup24.tv/profile/SlodkaDoti
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: SlodkaDoti
05 kwie 2017, 01:05


Właśnie nadają.
Zastanawiam się nie obrażając nikogo oczywiście, czy ta dziewczyna jest do końca...
Bo mam wrażenie , że ten chłop ją wykorzystuje a ona nie jest do konca swiadoma tego co robi :O
Ziemia Mnie nie Chce, :dance3: Niebo nie Weźmie, :winkextra:
A Piekło boi się, że Nim zawładnę! :heart:
Awatar użytkownika
DirtyGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2017, 23:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti
05 kwie 2017, 01:54


Szkoda mi tej dziewczyny wyraźnie jest przymuszana żeby tu siedzieć .Kiedyś występowali pod innym nickiem ale mieli przerwę na poród ,pamiętam jak nadawała w ciąży a on ją lał po tyłku skórzanym pasem :( Mogła by chociaż się wykąpać przed transmisją bo te tłuste włosy okropnie wyglądają

https://showup24.tv/slodkadoti2
https://showup24.tv/profile/slodkadoti2
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: SlodkaDoti
05 kwie 2017, 03:46


A co z dzieckiem?! ;O
Ziemia Mnie nie Chce, :dance3: Niebo nie Weźmie, :winkextra:
A Piekło boi się, że Nim zawładnę! :heart:
Awatar użytkownika
DirtyGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2017, 23:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti
05 kwie 2017, 06:42


Zjedli


Hue, hue
Nie wiem czy jest przymuszana. Fakt, ze wygląda jak jakaś przytumaniona, nieobecna. Uśmiecha się itp, ale jest to mechaniczne zachowanie czlowieka opętanego przez jedno z bóstw LOA w haitańskim obrządku Voodoo.
Czarownikiem jest ten piksiarz
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti
05 kwie 2017, 06:56


Pamiętam ją jak jakiś czas temu nadawała pod innym nickiem na ShowUp.tv i wtedy jak i obecnie zwróciło moją uwagę jej nienaturalne zachowanie (na przykład uśmiech), Tak jak wiele osób to zauważyło definitywnie wygląda to tak jakby ktoś ją przymuszał do transmitowania...
dziwna sprawa...

https://showup24.tv/slodkadoti2
https://showup24.tv/profile/slodkadoti2
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 10:52


Też mi się wydaje, że coś jest nie tak...jakby była jakaś naćpana, dziwnie sie rusza i odniosze wrażenie, że ten facet ją wykorzystuje... Wygląda na zaniedbaną.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 12:11


Wlasnie nie chciałem zaczynać aferki, ale już ktos temat poruszył. Jakis czas temu byłem u nich i dziewczyna była w zaawansowanej ciązy i paliła papierosy, ktorys z oglądajacych zwrócił uwagę, że to chyba nie jest najlepszy pomysł w stanie "błogosławionym", na co koles odpisał, że w poprzedniej ciąży też paliła i nic dziecku nie było. Totalny szok! Gdzie są dzieci? Kim jest ta dziewcyzna?

Jeszcze niedawno ciężko ciułali żetoniki na mieszkanie, aby jakiekolwiek mieć a dzis transmisja na 4 komputery!

I oczywiscie wygląd pani pozostawia wiele do życzenia, skoro stać ich na 4 komputery to nie rozumiem czemu na choć jedną wizytę u fryzjera, minimum rzeczy do make-up i szampon.
Piszecie, że dziewczyna jest jakby naćpana, mnie się wydaje, nie jestem specjalistą oraz nie chodzi mi o komentarz pokroju gimnazjalistów, ale że tu chodzi chyba bardziej o opóźnienie... nie wiem jak to grzecznie i kulturalnie napisać, ale mam nadzieję, że zreozumiecie

Totalna kraina czarów dla mnie
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 14:27


Wunderbaum pisze:Wlasnie nie chciałem zaczynać aferki, ale już ktos temat poruszył. Jakis czas temu byłem u nich i dziewczyna była w zaawansowanej ciązy i paliła papierosy, ktorys z oglądajacych zwrócił uwagę, że to chyba nie jest najlepszy pomysł w stanie "błogosławionym", na co koles odpisał, że w poprzedniej ciąży też paliła i nic dziecku nie było. Totalny szok! Gdzie są dzieci? Kim jest ta dziewcyzna?

Jeszcze niedawno ciężko ciułali żetoniki na mieszkanie, aby jakiekolwiek mieć a dzis transmisja na 4 komputery!

I oczywiscie wygląd pani pozostawia wiele do życzenia, skoro stać ich na 4 komputery to nie rozumiem czemu na choć jedną wizytę u fryzjera, minimum rzeczy do make-up i szampon.
Piszecie, że dziewczyna jest jakby naćpana, mnie się wydaje, nie jestem specjalistą oraz nie chodzi mi o komentarz pokroju gimnazjalistów, ale że tu chodzi chyba bardziej o opóźnienie... nie wiem jak to grzecznie i kulturalnie napisać, ale mam nadzieję, że zreozumiecie

Totalna kraina czarów dla mnie


Wygląda na to, że ten gościu znalazł sobie doskonały sposób na zarabianie hajsu wykorzystując dziewczynę, która taż mi się wydaje, że jest trochę cofnięta intelektualnie...
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 17:07


wbiłem na chwile wczoraj , jakiś ktoś zapytał o tą wspaniałą figure , gibającej sie jak pierdolony rezus paszteciary pod ścianą . Odpowiedz padła od alfonsa że to żadna tam dieta cud , poprostu zamiast jeść 2-3 posiłki dziennie - jedzą najczęściej jeden . Ot cały w tym sekret jest .
Awatar użytkownika
gruby
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 113
Rejestracja: 06 lis 2021, 23:35
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 17:44


Sorry, ale mówią wprost - typowa patola, laska według mnie wywodzi się z takiej rodzinki jaką sama obecnie reprezentuje, mamusia może również paliła i piła w ciąży, bo przecież "dziecku nie szkodzi", stąd dziewcze mało rozgarnięte
A skoro żetonki lecą to siedzą na szołapku... pińcet+, zasiłek, żetonki.. da się wyżyć ;)
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 08:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 18:53


Za każdym razem jak będziecie chwalić PiS i ich "cudowny" program 500+ pomyślcie, że taka rodzinka dostaje rocznie z 12k z Waszych podatków + zasiłki z MOPSu i jeszcze ma czelność wchodzić na SU i zarabiać na lewo. A mamuśka beztrosko tankuje i jara faje więc kolejne dziecko również raczej fizykiem kwantowym albo wynalazcą leku na raka nie zostanie...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 19:18


Wątpię żeby dostawali 500+ takim osobnikom jak oni dzieci odbiera się zaraz po porodzie
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 19:52


Ciekawe co z tymi dziećmi ?
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
05 kwie 2017, 19:52


Jestem w coraz większym szoku jeśli chodzi o tą parę. No cóż, fakt że matka natura trochę poskąpiła jej jednak urody, ale jednak mogłaby choć trochę o siebie zadbać.
Mega to dla mnie zaskoczenie, że ludzie w XXI wieku potrafią żyć w ten sposób. Jeden pokój 24/7 we dwoje przecież to idzie zwariować... Co to za życie :lol:
Musi być z nią coś nie tak, bo gdyby była całkiem normalna napewno nie zgadzałaby się na takie życie.
Co do dzieci, nie wiem. Jak kiedyś ich spotkam na SU, to zapytam, w sumie widać, że dość chętnie odpowiadają na wszystkie pytania, więc czemu mieliby i nie odpowiedzieć na te, a może dowiem się czegoś ciekawego :lol: :lol:
Póki co wiem jeszcze, że spotykają się chętnie na 3kąty (płatne) podobno mają już ich kilka za sobą. :dontknow: Ciekawe kto był taki chętny na Dorotkę.. :whistle3:
Ziemia Mnie nie Chce, :dance3: Niebo nie Weźmie, :winkextra:
A Piekło boi się, że Nim zawładnę! :heart:
Awatar użytkownika
DirtyGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2017, 23:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


slodkadoti2
18 lip 2017, 00:01


Nadają jako para.
Dorotka, lat. 23, Seweryn, lat. 25

Ona wygląda jakby uciekła ze szpitala psychiatrycznego lub jest lekko upośledzona. Facet wystawia ją nago, z twarzą do kamerki. Dorotka nago wykonuje taniec godowy w celu zyskania większej publiki. Ruchy i wychudzony blady tyłek wyglądają komicznie i odrażająco. Transmisja zyskuje czasem szersze grono odbiorców. :roll: :meeting:

https://showup24.tv/slodkadoti2
https://showup24.tv/profile/slodkadoti2
Magnolia


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
18 lip 2017, 04:16


Moim zdaniem Doti nie ma brzydkiej buzi, tylko czasem robi trochę dziwne miny i ma taki osobliwy wyraz twarzy.
Gdyby ją trochę ogarnąć, to spoko.




Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
18 lip 2017, 08:57


Pewnie prawie każda kobieta byłaby piękna gdyby ją ogarnąć :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: SlodkaDoti/slodkadoti2
18 lip 2017, 11:00


No tak, widać, że dziewczyna jest zaniedbana... choć mylę, że gdyby potrafiła, wiedziała jak, to by się ogarnęła. Osoby, która by jej coś doradziła w tej kwestii raczej też nie ma koło niej.



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości