seksilaseczkii/CzarnulkaBlondyn/hotandjuicy/InsideYourMinde

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


matiso87 pisze:Raczej poniosła ich fantazja po pijaku, pewnie za jakiś czas znowu się pojawią na weekendzie


https://showup24.tv/hotandjuicy
https://showup24.tv/profile/hotandjuicy



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Coś mi się zdaje że oni mysleli że będą tłumy jak wrócą i łatwy zeton. A tak do końca nie było :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Bardzo fajni ludzie, szkoda ze już nie nadają



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




czlowiekkasza pisze:Bardzo fajni ludzie, szkoda ze juz nie nadaja

Nie znam ich w realu, ale według mnie troszke cwaniaczkują, i kiedy wrócili zaczeli "wyśmiewać" ludzi itp. ile zarobili, co to oni nie sa :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Gwiazdy to cwaniakują, takich akcji raczej już nie będzie. Wprowadzili coś nowego, trochę na tym zarobili. Podejrzewam że taka Angela robiła u nich za wikt i kąt do spania. :lol:
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 18:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oni kilka razy się zapomnieli i nie wyłączyli mikrofonu albo gadając o prywatnych sprawach nie ogarniali jak ustawiona jest czułość i że zbiera też to o czym się mówi w pokoju obok :) i było wiele razy dobrze pokazane jak histerycznie walczyli o każdy żeton, zwłaszcza ten z konkursu (np. dobrze im idzie, 22:00, 4k widzów, już prawie czują żeton w garści a tu nagle logują się Dziewczynka17 i słychać z offu "kurwa i już po hajsie, pierdolone Ruskie weszły", posunęli się nawet do tego, że "taktycznie" brali na najkrótsze, najtańsze privy swoich największych konkurentów "wbijaj im teraz, my teraz zaczniemy cel to podbijemy z tysiąc widzów a one po powrocie z priv już nie nabiją tyle" :) Robili dobrą minę do złej gry ale fakt jest faktem - czynsz za mieszkanie był masakryczny a zyski mizerne, Igor sam o tym wiele razy mówił na transmisji, często też Mały Chiński Chłopiec wchodziła z rana ze łzami w oczach i mówiła "dorzućcie się z 60 zł proszę, dzisiaj musimy czynsz zapłacić i tyle nam brakuje".
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Oni kilka razy się zapomnieli i nie wyłączyli mikrofonu albo gadając o prywatnych sprawach nie ogarniali jak ustawiona jest czułość i że zbiera też to o czym się mówi w pokoju obok :) i było wiele razy dobrze pokazane jak histerycznie walczyli o każdy żeton, zwłaszcza ten z konkursu (np. dobrze im idzie, 22:00, 4k widzów, już prawie czują żeton w garści a tu nagle logują się Dziewczynka17 i słychać z offu "kurwa i już po hajsie, pierdolone Ruskie weszły", posunęli się nawet do tego, że "taktycznie" brali na najkrótsze, najtańsze privy swoich największych konkurentów "wbijaj im teraz, my teraz zaczniemy cel to podbijemy z tysiąc widzów a one po powrocie z priv już nie nabiją tyle" :) Robili dobrą minę do złej gry ale fakt jest faktem - czynsz za mieszkanie był masakryczny a zyski mizerne, Igor sam o tym wiele razy mówił na transmisji, często też Mały Chiński Chłopiec wchodziła z rana ze łzami w oczach i mówiła "dorzućcie się z 60 zł proszę, dzisiaj musimy czynsz zapłacić i tyle nam brakuje".

No ostatnio jak weszli to chwalili sie ze kilkaset tysiecy wydoili od ludzi itp. A że walczyli o wygrana w konkursie to w sumie fajnie, bo bez zetow mozna bylo wiele zobaczyc :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192






To było 5 minut sławy Małego Chińskiego Chłopca, mogli to pociągnąć i robić dalej takie publiczne akcje, parę mandatów by pewnie było ale też i fame by rosnął



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:To było 5 minut sławy Małego Chińskiego Chłopca, mogli to pociągnąć i robić dalej takie publiczne akcje, parę mandatów by pewnie było ale też i fame by rosnął



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv

Ale też pytanie czy ludziom by się to nie znudziło ;) Na pewno nie płaciliby wtedy po 6k żetonów kilka razy w miesiącu :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Sweety robiła publiczne akcje i świetnie jej szło a takiej formuły z hardkorowymi publicznymi akcjami nikt nie próbował
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Sweety robiła publiczne akcje i świetnie jej szło a takiej formuły z hardkorowymi publicznymi akcjami nikt nie próbował

tylko nie wiem czy jakby mandaty wyłapali za takie akcje to by wychodzili na swoje
LEON LXIX




Na głupotach (tyle że w ubraniu :lol: ) wybił się np. Wardęga, więc przy odrobienie kreatywności wraz z taką odwagą na takie akcje mogliby faktycznie zwojować internety. A tak poszli na łatwiznę :?


https://showup24.tv/hotandjuicy
https://showup24.tv/profile/hotandjuicy
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 08:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jay pisze:
ruger44 pisze:Sweety robiła publiczne akcje i świetnie jej szło a takiej formuły z hardkorowymi publicznymi akcjami nikt nie próbował

tylko nie wiem czy jakby mandaty wyłapali za takie akcje to by wychodzili na swoje


Mandat 500 zł więc gdyby mieli hajs z konkursu dnia + 3000 żetonów cel to już każdy kolejny żeton to wyjście na +. Z drugiej strony - za recydywę jest odsiadka więc lepiej nie ryzykować, kolesie z Kink.com/PublicDisgrace robili takie odważne akcje publiczne i dlatego przestali bo w większości krajów już im groziła recydywa i odsiadka :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




jay pisze:
ruger44 pisze:Sweety robiła publiczne akcje i świetnie jej szło a takiej formuły z hardkorowymi publicznymi akcjami nikt nie próbował

tylko nie wiem czy jakby mandaty wyłapali za takie akcje to by wychodzili na swoje

Oni i bez tego podobno na dużym plusie są, Igorek kiedyś się chwalił ile ludzie dawali za te ich orgie :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Teraz nadają na zbiorniku pod nickiem InsideYourMinde :D

https://mini.zbiornik.com/InsideYourMinde
Awatar użytkownika
Robson
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jest kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robson




michu123 pisze:
jay pisze:
ruger44 pisze:Sweety robiła publiczne akcje i świetnie jej szło a takiej formuły z hardkorowymi publicznymi akcjami nikt nie próbował

tylko nie wiem czy jakby mandaty wyłapali za takie akcje to by wychodzili na swoje

Oni i bez tego podobno na dużym plusie są, Igorek kiedyś się chwalił ile ludzie dawali za te ich orgie :D


Papier wszystko przyjmie :) Gdyby serio mieli dobry hajs z tych pokazów to by zostali w tym mieszkaniu po zakończeniu umowy a nie uciekali z podkulonym ogonem spowrotem do ich wsi.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




chyba widziałem ja ostatnio na maxmodels ,robi kariere modelki :mrgreen:



www.BlogShowup.pl
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Al Bundy pisze:chyba widziałem ja ostatnio na maxmodels ,robi kariere modelki :mrgreen:



http://www.BlogShowup.pl

Nie będe oceniał urody itp. Ale jak mam być szczery to nie bardzo jakoś mi się to widzi :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




michu123 pisze:
Al Bundy pisze:chyba widziałem ja ostatnio na maxmodels ,robi kariere modelki :mrgreen:



http://www.BlogShowup.pl

Nie będe oceniał urody itp. Ale jak mam być szczery to nie bardzo jakoś mi się to widzi :)
nie ma widzi nie widzi się, teraz i puszyste modeli robia karierę i anorektyczne tez, teraz wszystko jest w "modzie", a z photoshopem można zdziałać wszystko, widziałem jej ładne zdjęcie, jedno :P
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jak dla mnie to była to para/trójkąt/czworokąt, który ewidentnie przesadzał. Fajnie było dla beki popatrzeć jak ściągali jakiś nieogarów do zabawy i dwie laski trzepały igorowi - on w środku dumny jak paw, jedna po lewej, druga po prawej, ale to tyle.

Że Igor poszedł do sklepu z gołą dupą - to był dość tani numer.

I ogólny brak pomysłu poza pokazaniem twarzy i orgiami. Nie tak dobre pokazy wyglądają moim zdaniem. Ciekawy fenomen, filmy na xvideos po wszeczasy będą, i to by było na tyle.

Daleko im było do nielegalnych czy chociaż oni_hot24.


Blog ShowUp.tv
Wstyd to słowo, za którego pomocą wprowadzamy porządek całkowicie niezrozumiały.
Awatar użytkownika
DEKADENCKI_EROTYZM
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 11 wrz 2017, 18:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CzerwonaSonia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: DEKADENCKI_EROTYZM


PoprzedniaNastępna

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości