BOGINI_GYPSY_QUEEN/BoginiGypsyQueen/B.G.Queen.

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kiedy ja niby powiedziałem że rafatusa Wielbie
Awatar użytkownika
MokraPara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wiele ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MokraPara, Wy od początku bytności na SU byliście sympatyczni i nieco naiwni, a z taką postawą nie da się przejść przez życie bez lima czy rozjebanego telewizora.Miejmy chociaż nadzieję, że po waszym nagłośnieniu sprawy, nikt już nie będzie z nimi transmitował.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Faktycznie, masz rację jesteśmy naiwni ale chcieliśmy po prostu pomoc.
Awatar użytkownika
MokraPara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wiele ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Boginii Kaa:
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms


Świetny serial komediowy ... Przynajmniej mokra parka zarobiła wczoraj niezłą kasę za taki dramat . Lubię was ale sami sobie na to zasłużyliście kto o zdrowych zmysłach zaprasza do siebie na transmisję obcych ludzi. Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg .
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Roman to ostry typ ;). Coś jego pomysły na zarabianie $ raczej się nie udały.

https://showup24.tv/BOGINI_GYPSY_QUEEN
https://showup24.tv/profile/BOGINI_GYPSY_QUEEN
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bogini brzydka ale zeby takiego zarosnietego psychola romana sie chwycic to masakra a mokrapara sie z nimi zgadala to teraz ma efekty
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Adela pisze:Bogini brzydka ale zeby takiego zarosnietego psychola romana sie chwycic to masakra a mokrapara sie z nimi zgadala to teraz ma efekty

Nie bronie nikogo, ale zadam Ci pytanie? czy Ty masz lusterko w domu? popatrz na swoje wady a pozniej sie wypowiadaj o kims :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla mnie dno...
Awatar użytkownika
Zauważ
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 00:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Zauważ


Muszą mieć bana bo już dziś widziałem ich 3 razy. Próbowali wbić z trzech różnych kont ale transmisja trwała kilka sekund i chyba są błyskawicznie banowani. Przed momentem próbowała z loginu " krysia_ka " Co ciekawe podobno miała mieć zmasakrowaną twarz a pokazała się normalnie z buźką i śladów zero. W opisie dali " CAŁA PRAWDA " ale nie zdążyłem obczaić co tam napisane w profie bo konto już nie istnieje.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niech spróbują założyć konto przez VPN?
Dziewczyna faktycznie nie miała żadnych śladów- a ponoć dostała wpierdol, a nie tylko raz jak ta dziewczyna z MP, nadaje w tym miejscu co wcześniej ( a ponoć nie mają gdzie mieszkać).
Może zaplanujcie jakaś transmisję na innym portalu i napiszcie tu, wiadomość się rozejdzie i pogadamy.

Edit: ban chyba idzie od moderatora przez MP, dobrze by do niego napisać, chociaż nie wiem dlaczego bogini ma bana za udostępnianie danych a mp nie chociaż takie rzeczy mowili
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dlatego ja pisałem że z osądami najlepiej się wstrzymać a większość dokonała " linczu " bez wysłuchania drugiej strony. Nie twierdze że do niczego nie doszło, może sprzeczka. może jakieś liście, nie wiem. Według mnie MP bardzo ale to bardzo całą sytuacje wyolbrzymiła. Tak to wyglądało a dzięki temu tego dnia zgarnęli w chuj kasy. Niby rozpierdolone pół chaty, zmasakrowana twarz Bogini co nie pokrywa się w ogóle z rzeczywistością :nea: Teraz zastanawiam się czy te limo u MP to też nie podrasowane..
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oni lubią robić wkoło siebie szum, to fakt ( w święta wołali moderatora by... Złożyć mi życzenia i później jak przyszedł to chcieli jeszcze raz go wołać. A jacy dumni z siebie byli...)
:) sam fakt- niby pobili mu laskę a zamiast jakoś się zabezpieczyć najpierw to biegną na transmisję. "Zostało nam 100 zł i 2piwa", a na transmisji wypili znacznie więcej, nie wychodząc z domu :)
A limo ładne, fajnie że nie boli (nie przykładała nic), tak szybko i mocno wyszło, ale oka nie ma spuchniętego, znaczy się że phantomas nie ma aż tak ciężkiej ręki- pewnie dlatego na bogini nie widać nic :D
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:Oni lubią robić wkoło siebie szum, to fakt :) sam fakt- niby pobili mu laskę a zamiast jakoś się zabezpieczyć najpierw to biegną na transmisję. "Zostało nam 100 zł i 2piwa", a na transmisji wypili znacznie więcej, nie wychodząc z domu :)
A limo ładne, fajnie że nie boli (nie przykładała nic), tak szybko i mocno wyszło, ale oka nie ma spuchniętego, znaczy się że phantomas nie ma aż tak ciężkiej ręki- pewnie dlatego na bogini nie widać nic :D


Dobry mąż wie jak bić, by śladów nie było :)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Wiecie pewnie coś tam się wydarzyło bo że typ Bogini bywa agresywny potwierdziło sporo osób którzy się z nimi spotkali, tylko mi się wydaję że ta afera była aż nadto wyolbrzymiona, oko podrasowane albo i w ogóle wymalowane, chuj wie..Widział ktoś tą obdukcje? Pokazali ją? Mogła na dowód wacikiem mokrym przejechać po limie i byłoby wszystko jasne. Sporo osób zwróciło uwagę na to że oko w ogóle jest niespuchnięte. Ja jestem ratownikiem medycznym i obitych mord się naoglądałem i moje spostrzeżenia są podobne. Ten temat transmisji MP był bardzo specyficzny " POBICIE LASKI " W takiej kwestii bardzo łatwo zmanipulować widownie, uzyskać jej przychylność a przy tym zrobić z siebie ofiarę i zarobić na tym w chuj kasy. Tak samo wygląda sprawa bana dla Bogini. Na tej trans MP cały bity dzień leciały dane typa Bogini, nie reagowali, zachęcali, sami podawali instrukcję jak ich znaleźć na YT i oni nie dostali bana? Przecież tam te dane pojawiały się setki razy a kiedy zamaskowany napisał że skoro tak to i on napiszę to afera. Policja Moderator haloooo :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To też wina moderacji że pozwala na wojenki pomiędzy nadającymi, i jest co chwile jakaś drama z udziałem nadających.
Tymi, zgadzam się:)
Jak dla mnie ban po tym jak tylko jedna strona przedstawiła swoją wersję jest nieuczciwy, nie bronię nikogo ale moderacja powinna patrzeć bez emocji i oceniać to co sie dzieje na SU a nie poza nim.
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Szybkie wyjasnienie skąd Ban: poszly dowody na to ze Bogini jest zmuszana do pracy na SU (wiadomosci do wielu Lasek od Bogini gdzie pisala jak bardzo sie boi i musi "zapierdalac na SU")
+dodatkowo KAZDA jedna transmitujaca ktora miala z nimi wczesniej kontakt osobiscie napisala do SU wiadomosc wyjasniajaca. Nie wydaje mi sie ze rocznego Bana mozna zlapac za slowo innych transmitujacych. Wiadome było też to że "dla fejmu, ustawione itd" to jest po prostu przykre, bo stala sie nam krzywda w naszym wlasnym domu i nikt o zdrowych zmyslach nie wykorzystal by takiej okazji to zrobienia z siebie **uj wie kogo. W tym momencie cale nasze zycie kreci sie na rozmawianiu z ludzmi, dosylaniu kolejnych dowodow na policje i nie ukrywamy życiu w strachu.

Zrozumielibysmy jeszcze gdyby to byla wojna na slowa. Wtedy ok, tak jak mowicie KIJ MA DWA KOŃCE
ale o jakich koncach kija my rozmawiamy skoro 7 Par publicznie na transmisji sie przyznalo ze bylo zastraszanych i teraz dopiero nie boja sie czegos z tym zrobic?

Przemyslcie to i niech kazdy z Was wyciagnie swoje wnioski
Awatar użytkownika
MokraPara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wiele ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MokraPara, tylko że te pary były pokłócone z nimi już jakiś czas :) to Wam nie przeszkadzało z Nimi transmitować ? czyli co wtedy im mieliśmy nie wierzyc bo Wy im ufaliście a teraz mamy im nie wierzyć bo Wy już z Nimi się pokłóciliście? i mówiliście że chcecie pomóc Bogince... ale jak ujawniając dane? ja rozumiem damski bokser... jeśli faktycznie taka sytuacja miałaby miejsce ale dzięki Waszej pomocy ona może oberwać rykoszetem i nie mówię tutaj o pięści fantiego..
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Cipkozaur
nie wiem czy sledzilas cala transmisje ale to nie My podawalismy dane (dlatego to nie my dostalismy bana) tylko czat sam go sobie znalazl.
Zaufalismy im bo potrzebowali pomocy a My zawsze bylismy neutralni. ZAWSZE
zaraz poszukam screenow jak prosza nas o pomoc

rozumiemy ze to nasz blad ze ich wpuscilismy do domu, po prostu zamydlili Nam oczy....
Uwazacie ze lepiej jest nic nie zrobic i udawac ze wszystko fajnie? Poza tym mamy wtorek. afera byla w sobote w nocy. Minely 3 doby i dopiero dzisiaj Bogini chce robic transmisje?
Mogla od razu odpalic stream i pokazac ze nic jej Fantuś nie zrobił prawda? Nie przekonujemy nikogo do naszego zdania, ale nie chcemy sluchac historii typu "dla fejmu, ustawione"
Bo to Nas krzywdzi naprawde
Awatar użytkownika
MokraPara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wiele ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MokraPara pisze:Szybkie wyjasnienie skąd Ban: poszly dowody na to ze Bogini jest zmuszana do pracy na SU (wiadomosci do wielu Lasek od Bogini gdzie pisala jak bardzo sie boi i musi "zapierdalac na SU")
+dodatkowo KAZDA jedna transmitujaca ktora miala z nimi wczesniej kontakt osobiscie napisala do SU wiadomosc wyjasniajaca. Nie wydaje mi sie ze rocznego Bana mozna zlapac za slowo innych transmitujacych. Wiadome było też to że "dla fejmu, ustawione itd" to jest po prostu przykre, bo stala sie nam krzywda w naszym wlasnym domu i nikt o zdrowych zmyslach nie wykorzystal by takiej okazji to zrobienia z siebie **uj wie kogo. W tym momencie cale nasze zycie kreci sie na rozmawianiu z ludzmi, dosylaniu kolejnych dowodow na policje i nie ukrywamy życiu w strachu.

Zrozumielibysmy jeszcze gdyby to byla wojna na slowa. Wtedy ok, tak jak mowicie KIJ MA DWA KOŃCE
ale o jakich koncach kija my rozmawiamy skoro 7 Par publicznie na transmisji sie przyznalo ze bylo zastraszanych i teraz dopiero nie boja sie czegos z tym zrobic?

Przemyslcie to i niech kazdy z Was wyciagnie swoje wnioski



Też nie raz mówiliście że siedzicie tu i się staracie i chuj "bo nie macie lusha", nadawaliscie na nie jedna osoba, na modów też a później sikaliscie bo złożyliście mu życzenia. Wiec to że ktoś napisze coś pod wpływem emocji nie oznacza tego na zawsze.
Nikt nie mówi że bogini przyjechała ze swoim facetem i jak wyjechali to daliście sobie po buziaczku i każdy poszedł w swoją stronę.
7 par z nimi nie transmitowało nawet i nic nikomu wcześniej nie zgłaszało, chociażby policji. Dziwne bo chwilę temu AnalNadia mówiła na Nikol że jest wariatka a teraz wiesza psy na boginie.
Akurat byłem na transmisji jak poleciały wasze dane i dopiero wtedy straciliście humor i chcieliście moderatora, wcześniej jak lecialy ich dane bawiliście się świetnie. Skoro ich dane mogą, to czemu nie wasze?
No i skoro od początku coś było nie tak to po co dalej ciagnrliscir znajomość? Przecież początkowo oni byli u was, później wy u nich chyba że dwa razy. Nie było to wasze pierwsze spotkanie i pierwsza transmisja, wcześniej było ok (bo kto trzymałby w domu ludzi jak nie jest ok ) a później mówicie że ich nagrywaliście zostawiając ich samych w domu i macie na nich tyle rzeczy. No tak się nie robi, nawet jak chce się komuś pomoc, szczególnie że mieliście go nich wątpliwości. Pomoc można też w inny sposób.
A jeśli tak bardzo boli was, że ludzie wam nie ufaja- wrzućcie papier z obdukcji, dane można łatwo zamazać. Albo pokażcie te straszne nagrania- i tak opowiadaliscir o nich wszystko to co za różnica.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: batmazb, Hetrique, Pawciunio, simpleman123 i 54 gości