SexStrawberry

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
SexStrawberry
11 gru 2017, 14:24


Hejka wpadliśmy przypadkiem na Suwak i mega nam się tu spodobało, nie mamy jeszcze siły przebicia ale chcemy zacząć się bawić tutaj naprawdę fajnie. Dlatego też pisze na tym forum....

Organizuje zbiórkę żetonów na moim profilu, na erotyczny wyjazd i transmisje weekendowa 24h bez przerwy, ale niestety potrzebujemy wsparcia żeby zrealizować nasz plan

Obejmował by wynajęcie apartamentu zakupienie gadżetów i afrodyzjaków. Transmisja z głosem i buźka plus udział znajomych którzy też chcą spróbować. Termin to 17-18 grudnia jeśli tylko uda zebrać się żetony. Więc jeśli możesz pomóc wejdź na nasz świeży profil SexStrawberry i prześlij ile możesz, a napewno się odwdzięczymy na transmisji.


Jeśli masz pytania i sugestie pisz tu na forum, napewno odpowiemy

https://showup24.tv/SexStrawberry
https://showup24.tv/profile/SexStrawberry
Awatar użytkownika
SexStrawberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexStrawberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SexStrawberry




Czyli mówiąc wprost, chcecie, żeby zasponsorować wam weekendowy wyjazd? Odważna prośba. :) Sam plan transmisji 24h też jest dość ekstremalny, jestem ciekaw, jak chcielibyście wytrzymać taki maraton?



www.BlogSU.pl - Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Taki sobie startup wymyslili i crowfunding pelna para na forume :lol: Znajac mniej wiecej rozrzutnosc forumowiczow jak i ich wiare w cuda mysle ze do 17 grudnia to na luzie ze 100k zetonow uzbieraja... :yes4:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Znanne i lubiane pary występujące od dawna na ShowUp.tv mają problem z zagonieniem ludzi do rzucania na cele po 2-3 k a Wy jesteście kompletnie nieznani i od razu chcecie, żeby ludzie Wam zaufali że dacie super-show i rzucili kilkaset zł na wynajęcie apartamentu? Powodzenia...

https://showup24.tv/SexStrawberry
https://showup24.tv/profile/SexStrawberry
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




komin pisze:Znajac mniej wiecej rozrzutnosc forumowiczow jak i ich wiare w cuda mysle ze do 17 grudnia to na luzie ze 100k zetonow uzbieraja... :yes4:

Tak z 5 lat temu mógłbym w to jeszcze uwierzyć, dzisiaj faktycznie byłby to cud ;)

ruger44 pisze:kilkaset zł na wynajęcie apartamentu?

Ja się tam nie znam, bo nie jestem jakimś wielkim podróżnikiem i obieżyświatem, ale wynajęcie apartamentu na weekend liczy się chyba w kwotach wyższych niż tylko setki. A przynajmniej tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




nobody69 pisze:Tak z 5 lat temu mógłbym w to jeszcze uwierzyć, dzisiaj faktycznie byłby to cud ;)

5 lat temu tez by nie przeszlo.

nobody69 pisze:Ja się tam nie znam, bo nie jestem jakimś wielkim podróżnikiem i obieżyświatem, ale wynajęcie apartamentu na weekend liczy się chyba w kwotach wyższych niż tylko setki. A przynajmniej tak mi się wydaje.

E tam...o tej porze roku i to jeszcze w kompletnie martwym tygodniu przedswiatecznym spokojnie za 5-600 mozna cos calkiem na wypasie ogarnac.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 18:57


Chyba złe mnie zrozumieliśmy, nie liczymy że zasponsoruje cię nam wyjazd i pojedziemy za wasze;p chodzi nam o motywację, że jest dla kogo to robić, chcemy streamóac z basen, sauny oto its , donejty chcemy przeznaczyć na zakupienie strojów, gadżetów mamy zamiar wciągnąć pobulicznosc do zabawy i spędzenia weekendu razem z nami wszystkie pomysły i wsparcie ile widziane.
Awatar użytkownika
SexStrawberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexStrawberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SexStrawberry


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:17


No skoro bedzie tak pieknie to wezcie "chwilowke" pare tysi, zainwestujcie w te wszystkie atrakcje a my wam bedziemy donejtowac i zlocic podczas tej wspanialej transmisji. Po weekendzie splacicie chwilowke a ogromna nadwyzka zostanie wam w kieszeni. Proste? :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:18


Poprostu chodzi o przysłowiowy patronat/mecenat żebyśmy wiedzieli że wgl kto będzie chciał to zobaczyć i że ktoś wgl przyjdzie na transmisję , a nie że będzie tak że pojedziemy wydamy kasę na przygotowania i się potem okażeże nawet 10 zetonka nie dostaniemy za nasze starania,


Nie chcemy robić jakichs losowań losó za marne 3,5 zł czy usatwiac jakichś celów,U nas wszystko na ogólnym , z udziałem publiczności


Będzie zapewnione bardzo dobre łącze z internetem żadnych zacięć itp
Awatar użytkownika
SexStrawberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexStrawberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SexStrawberry


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:20


Pomysł z chwilowka poprostu wspaniały brawaaa!!!

https://showup24.tv/SexStrawberry
https://showup24.tv/profile/SexStrawberry
Awatar użytkownika
SexStrawberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexStrawberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SexStrawberry


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:33


Chcemy poprostu się z wami zabawić, nie mamy zamiaru robić jakichs licytacji, ukrytych transmisji , proszenia się o żetony godzinami, poprostu kto chce to wrzuca przed 17 ile może i my wiemy okej przyjdą będą oglądać, jedziemy!!!! A nie że my się naprodukowalam terefere i lipa nie ma dla kogo się starać. Równie dobrze możemy się zabawić bez kamery i niczego nie pokazywać




To jest poprostu nasza luźna propozycja
Awatar użytkownika
SexStrawberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexStrawberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SexStrawberry


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:39


Pary które "po prostu się bawią, jak chcecie to rzucajcie żeton" dostają średnio 200-300 żetonów. Przez całą noc. Więc nie jest to zbyt dobry model biznesowy... Ludzie musza mieć motywację do płacenia, jakąś marchewkę ale i kija bo bez tego nie zobaczycie złamanego grosza

Z drugiej strony - postawcie się w skórze Januszy którzy Was nie znają, nie widzieli Was nawet na oczy a mają rzucać żetony z nadzieją, że coś zobaczą wartego zobaczenia - czym róznicie się od dziesiątek par i setek pań które w międzyczasie będą wystepować na ShowUp.tv, dostępne od razu do sprawdzenia i większości znane im z ciała/tempreamentu/umiejętności? W handlu jest zasada "najpierw towar - potem zapłata" - a Wy wymagacie żeby "klienci" najpierw dali w kredo hajs i dopiero potem dostali za to coś, to tak nie działa... Może zróbcie najpierw przed planowanym wyjazdem do apartamentu "pokaz demonstracyjny" tego kim jesteście/co umiecie i wtedy MOŻE zbierzecie ze 200-300 zł, ale też nie napalałbym się na takie kwoty, konkurencja jest spora a w sezonie przedświątecznym ludzie raczej niechętnie rozstają się z gotówką
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:40


Może na początek lepiej zrobić kilka transmisji u siebie, żeby wiara mogła was poznać itp, a nie tak od razu wyjeżdżacie z żetonami ;)

https://showup24.tv/SexStrawberry
https://showup24.tv/profile/SexStrawberry
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 12:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:49


SexStrawberry pisze:poprostu kto chce to wrzuca przed 17 ile może i my wiemy okej przyjdą będą oglądać, jedziemy!!!! A nie że my się naprodukowalam terefere i lipa nie ma dla kogo się starać. Równie dobrze możemy się zabawić bez kamery i niczego nie pokazywać

No ok, rozumiem o co chodzi. Ale od razu mogę wam powiedzieć, żebyście nie nastawiali się na wiele ;) Naprawdę wątpliwa sprawa, żeby na szołapie przeszedł taki pomysł.
Swoją drogą... co, jeśli znajdzie się kilku chętnych, zapłacą sporą kasę, a wy stwierdzicie, że jednak jest za mało na realizację planu i spasujecie? Jaka jest gwarancja, że w takiej sytuacji oddacie żetony? ;)
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:51


Nam nie zależy wcale na tym hajsie, pracujemy zarabiamy stać nas;) chodzi o to żeby zrobić tak że wystartujemy i. Mieć 5k. Widzów a nie jakieś tam marne 500 czy 700 a tak kto wrzuci ten się zapisze to nie zapomni i wejdzie nie pozaluje, nie oczekujmy wrzuty po 5000zet jak dasz sto na dobry początek jest super
Awatar użytkownika
SexStrawberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexStrawberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SexStrawberry


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:53


Kurde wiesz gdyby nam to.przeslO na YT to byśmy się ani chwili nie zastanawiali tylko uderzyli tam z transmisja i gwarantowane 10k widzwow

https://showup24.tv/SexStrawberry
https://showup24.tv/profile/SexStrawberry
Awatar użytkownika
SexStrawberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexStrawberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SexStrawberry


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 19:56


SexStrawberry pisze:Nam nie zależy wcale na tym hajsie, pracujemy zarabiamy stać nas;) chodzi o to żeby zrobić tak że wystartujemy i. Mieć 5k. Widzów a nie jakieś tam marne 500 czy 700 a tak kto wrzuci ten się zapisze to nie zapomni i wejdzie nie pozaluje, nie oczekujmy wrzuty po 5000zet jak dasz sto na dobry początek jest super

Zróbcie od razu zrzutke na nowy serwer dla showupa bo przy 5k widzów SU pierdolnie i będzie koniec transmitowania.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 20:05


Tos nas pocieszył, czyli nie warto?!?! Lepiej dać se siana i odpuścić?



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
SexStrawberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexStrawberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SexStrawberry


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 20:11


Całkowicie odpuścić to nie ale po prostu zrobić trans dla mniej osób, co by serwer wytrzymał albo przenieść się na Chaturbate.

https://showup24.tv/SexStrawberry
https://showup24.tv/profile/SexStrawberry
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: SexStrawberry
11 gru 2017, 20:28


5000 widzów jest nierealne, osiągnięcie 2000 to już spory sukces. To już nie te czasy.
I grand dobrze pisze, najpierw musielibyście dać się poznać ludziom żeby wiedzieli, czego ewentualnie mogą się spodziewać. Na waszym miejscu już teraz bym wystartował z bardziej kameralnymi pokazami, bo szybciej w ten sposób da się coś uzbierać, a i wy wybadacie teren. I dopiero potem planować jakieś większe show.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości