Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 20:23


CiekawskiZbyszek pisze:
ruger44 pisze: a wypraną jest kasa wypłacana w postaci wynagrodzenia modelek - w tym kilku "podstawionych", może niezbyt urodziwych (albo wręcz - nienadających :) ale z jakiegoś powodu robiących wielomilionowe obroty. Modelki oczywiście mają zarejestrowaną działalność, płacą podatek więc może się wydawać, że takie pranie niezbyt się opłaca


Pisałeś wcześniej o praniu kasy z wykorzystaniem modelek, które mają zarejestrowaną działalność gospodarczą. I tu się z Tobą zgadzam. Jeśli mówimy o bezpiecznej metodzie zalegalizowania brudnych pieniędzy, to na końcu musi być modelka z legalną działalnością gospodarczą. Jeśli rosyjskiej mafii opłaca się zakładać profesjonalne agencje camgirls, to coś w tym musi być.

Ale teraz piszesz o jakiś żulach, co za 200 dolców na miesiąc zrobią wszystko, co im każesz. Jak to się ma do realiów SU? Bo nie widzę tutaj związku.


To kto jest zarejestrowany nie ma żadnego znaczenia, w "Top500 Najbogatszych w Polsce Forbesa" połowa listy to są panie z których większość nawet nie rozumie różnicy między kwotą brutto a netto albo spółką komandytową a z o.o. a są zarejestrowane jako prezesi dziesiątków spółek i fundacji (przykład - matka kolesia od Amber Gold), słup to słup. Robi się solidny offtopic więc może sobie odpuszcze tłumaczenie co gdzie i jak
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 20:51


Jeszcze trochę usłyszę, że dziewczyny które już nie występują zostały namierzone i porwanie przez mafie..... No dalej dalej lecimy z kryminalny wątkiem bo robi się coraz kuźwa ciekawiej XD idę po drink bo na sucho tu nie idzie
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 20:57


A nie mówiłam, że napięcie wzrasta :)

Dziewczyny, życzę wam wszystkim i każdej z osobna (sobie też) abyśmy jutro obudziły się z uśmiechem na twarzy po zobaczeniu możliwości wypłaty żetonów :)
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 23:12


blackk pisze:A nie mówiłam, że napięcie wzrasta :)

Dziewczyny, życzę wam wszystkim i każdej z osobna (sobie też) abyśmy jutro obudziły się z uśmiechem na twarzy po zobaczeniu możliwości wypłaty żetonów :)


Usmiechu na twarzy, panelu do wypłaty i kasy na koncie i bedziemy happy !! :yahoo: :heart:

Dzisiaj lub jutro impreza :girl_smile: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 23:22


Mnie ciekawi jedna sprawa - Jak SU zamierza potwierdzić zasadność przelewów? Zawsze to może być ich słowo przeciwko podmiotowi weryfikującemu...
Awatar użytkownika
RafalRafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lis 2015, 23:09
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RafalRafiSu


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 23:26


RafalRafi pisze:Mnie ciekawi jedna sprawa - Jak SU zamierza potwierdzić zasadność przelewów? Zawsze to może być ich słowo przeciwko podmiotowi weryfikującemu...


Przecież to nie ich wina :D SU jest gotowe na każde sprawdzenie przez bank, bo wiedzą przecież jakie wielkie przelewy realizują i że może ich spotkać jakaś weryfikacja itd. Oni wszyscy to już mają takie sposoby że sie w głowie nie mieści inaczej ta stronka przestałaby dawno temu istnieć a pewnie już nie raz mieli taka weryfikacje :acute:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 23:54


Sexy_Lejdis pisze:
RafalRafi pisze:Mnie ciekawi jedna sprawa - Jak SU zamierza potwierdzić zasadność przelewów? Zawsze to może być ich słowo przeciwko podmiotowi weryfikującemu...


Przecież to nie ich wina :D SU jest gotowe na każde sprawdzenie przez bank, bo wiedzą przecież jakie wielkie przelewy realizują i że może ich spotkać jakaś weryfikacja itd. Oni wszyscy to już mają takie sposoby że sie w głowie nie mieści inaczej ta stronka przestałaby dawno temu istnieć a pewnie już nie raz mieli taka weryfikacje :acute:


To nie zmienia faktu że jeśli ktoś chciał wyprać brudne pieniądze to mógł to zrobić za pośrednictwem SU. A teraz to do SU należy udowodnienie że tak nie było...
Awatar użytkownika
RafalRafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lis 2015, 23:09
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RafalRafiSu


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 00:06


Kurde, chyba podesle ten watek Macierewiczowi :scratch_one-s_head: on jak to pusci Zbyszkowi do płokułatuły to Jaki z Wassermanową beda miec komisje sledcza na 2 kadencje... wszystkie modelki bydom zeznawac... se obejrze transmisje TV w gratisie bez zydonow.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 00:27


Oj tam :nono:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 06:03


a tak powaznie to któraś z Was dostała jakieś nowe info na maila?
Awatar użytkownika
Agnieszka_88
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 21 kwie 2019, 07:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:13


Banki pracują od 8:00 zobaczymy czy wreszcie łaskawie wspaniały KRÓL SHOW UPA coś orarnie bo bardzo chujowo mu to idzie
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:24


Przyjazna pisze:Banki pracują od 8:00 zobaczymy czy wreszcie łaskawie wspaniały KRÓL SHOW UPA coś orarnie bo bardzo chujowo mu to idzie



Raczej od 9-10. Miejmy nadzieję, że dzisiaj się wszystko wyjaśni...ale to pewnie bardziej popołudniu
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:29


Ciekawa pisze:
Przyjazna pisze:Banki pracują od 8:00 zobaczymy czy wreszcie łaskawie wspaniały KRÓL SHOW UPA coś orarnie bo bardzo chujowo mu to idzie



Raczej od 9-10. Miejmy nadzieję, że dzisiaj się wszystko wyjaśni...ale to pewnie bardziej popołudniu


Faktycznie 9:00 sprawdziłam właśnie i przyznaję się do pomyłki. Poprostu poziom wkurwienie sięga zenitu...
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:30


Przyjazna pisze:
Ciekawa pisze:
Przyjazna pisze:Banki pracują od 8:00 zobaczymy czy wreszcie łaskawie wspaniały KRÓL SHOW UPA coś orarnie bo bardzo chujowo mu to idzie



Raczej od 9-10. Miejmy nadzieję, że dzisiaj się wszystko wyjaśni...ale to pewnie bardziej popołudniu


Faktycznie 9:00 sprawdziłam właśnie i przyznaję się do pomyłki. Poprostu poziom wkurwienie sięga zenitu...


Mam to samo. Szkoda że czas dzisiaj tak wolno płynie
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:31


Ciekawa pisze:
Przyjazna pisze:
Ciekawa pisze:
Przyjazna pisze:Banki pracują od 8:00 zobaczymy czy wreszcie łaskawie wspaniały KRÓL SHOW UPA coś orarnie bo bardzo chujowo mu to idzie



Raczej od 9-10. Miejmy nadzieję, że dzisiaj się wszystko wyjaśni...ale to pewnie bardziej popołudniu


Faktycznie 9:00 sprawdziłam właśnie i przyznaję się do pomyłki. Poprostu poziom wkurwienie sięga zenitu...


Mam to samo. Szkoda że czas dzisiaj tak wolno płynie


Jeśli chodzi o przelewy to najważniejszą rzeczą są sesje ELIXIR - tu można sprawdzić kiedy one są -> https://www.money.pl/banki/elixir/
Awatar użytkownika
RafalRafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lis 2015, 23:09
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RafalRafiSu


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:34


RafalRafi pisze:
Ciekawa pisze:
Przyjazna pisze:
Ciekawa pisze:
Przyjazna pisze:Banki pracują od 8:00 zobaczymy czy wreszcie łaskawie wspaniały KRÓL SHOW UPA coś orarnie bo bardzo chujowo mu to idzie



Raczej od 9-10. Miejmy nadzieję, że dzisiaj się wszystko wyjaśni...ale to pewnie bardziej popołudniu


Faktycznie 9:00 sprawdziłam właśnie i przyznaję się do pomyłki. Poprostu poziom wkurwienie sięga zenitu...


Mam to samo. Szkoda że czas dzisiaj tak wolno płynie


Jeśli chodzi o przelewy to najważniejszą rzeczą są sesje ELIXIR - tu można sprawdzić kiedy one są -> https://www.money.pl/banki/elixir/



Nam chodziło o to że dzisiaj może SU da informację ( lub w końcu panel do wypłat) co z naszym zlecaniem żetonów
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:37


RafalRafi,
Najważniejszą rzeczą jest teraz kontakt z bankiem i ta pierniczona rzekoma weryfikacja, sesje przelewów będą dotyczyły jak faktycznie zaczną zlecać te przelewy
Ale co odpierniczają tak naprawdę to zagadka
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:47


Przyjazna pisze:RafalRafi,
Najważniejszą rzeczą jest teraz kontakt z bankiem i ta pierniczona rzekoma weryfikacja, sesje przelewów będą dotyczyły jak faktycznie zaczną zlecać te przelewy


Masz absolutną rację. Chodzi mi bardziej o te zlecone przelewy które zostały zablokowane. Wczoraj był normalny dzień pracy banków (w Stanach) i dalej nic nie ruszyło. W tej chwili pod adresem SU w USA dochodzi godzina 1 w nocy...
Awatar użytkownika
RafalRafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lis 2015, 23:09
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RafalRafiSu


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 07:53


RafalRafi pisze:
Przyjazna pisze:RafalRafi,
Najważniejszą rzeczą jest teraz kontakt z bankiem i ta pierniczona rzekoma weryfikacja, sesje przelewów będą dotyczyły jak faktycznie zaczną zlecać te przelewy


Masz absolutną rację. Chodzi mi bardziej o te zlecone przelewy które zostały zablokowane. Wczoraj był normalny dzień pracy banków (w Stanach) i dalej nic nie ruszyło. W tej chwili pod adresem SU w USA dochodzi godzina 1 w nocy...

Rafałku ja już nic nie ogarniam bo bank mają polski milenium chociaż teraz już może nie... I jak robiłam zlecenie spieniezenia wirtualnej waluty do godziny 9:00 to miałam automatycznie na koncie od ich wysyłki najczęściej było to między 10-11:30 bo ja też milenium
A poziom frustracji wzrasta zero odpowiedzi na maila i zero odzewu na stronie głównej
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 08:10


Mam jakieś dziwne obawy, ze nie będzie sprawa wyjaśniona ani dziś do południa, ani po południu, ani po północy, ani nie prędko ... :sorry: :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
Lenka25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lena25 ;p
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Lena25


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości