Skarga na liveshow.pl

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Skarga na liveshow.pl
17 sie 2017, 13:20
Cześć wszystkim, niezbyt ogarniam to forum więc napiszę tutaj.

Chcę przestrzec wszystkie dziewczyny przed wymuszaniem danych, jakie stosuje portal liveshow.pl
fajnie by było żeby jakiś mod tego forum odezwał się w tej sprawie
CHCE BY BYŁA TO INFORMACJA OGÓLNE DOSTĘPNA, WYRÓŻNIONA TAK, ŻEBY PANIE NIE DAWAŁY SIĘ NABRAĆ.
Awatar użytkownika
kamshow
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2017, 12:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pewnie znacie


Re: Skarga na liveshow.pl
20 sie 2017, 11:34
Powiesz może coś więcej na ten temat? Panią nie jestem, ale warto chyba rozwinąć wątek
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Skarga na liveshow.pl
20 sie 2017, 11:52
Londoner1 pisze:Powiesz może coś więcej na ten temat? Panią nie jestem, ale warto chyba rozwinąć wątek

Wydaje mi się, że to jest tak iż na tej stronie pojawiają się "avatarki" z ShowUp.tv - i profile, chociaż nie są zakładane przez te panie. Jeżeli one zechcą je usunąć, to muszą w kontakcie z tą stroną podawać swoje dane.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Skarga na liveshow.pl
20 sie 2017, 20:01
Mnie i kilka znajomych, które nadawały i nadają spotkała dośc podoban sytuacja, uważam, że jest to wymuszanie danych a mianowicie.
Otrzymałam maila zawierającego informację o tym, że portal dokonał remanentu ( co dziwne bo to nie zamknięcie roku) i należą mi się 1300 coś kredyty , ot tak o . Jako, ze nie nadawałam tam i stan mojego konta od kilku lat wynosił 0,00 pomyślałam dziwna sprawa. Chciałam zalogować się na to konto na live okazało się, że hasło nie jest właściwe( bardzo pilnuje takich rzeczy, wszystko zapisuje). Przychodziły do mnie kolejne maile, że konto jest odblokowana, faktycznie pieniądze zostały tam przelane, może nie pieniądze a te ich śmieszne pesos w postaci kredytów.

W tak zwanym miedzy czasie znajoma która otrzymała te same wiadomości od nich, jota w jotę, podała im dane imię nazwisko, pełny adres, ba nawet wymuszano od niej KONIECZNIE PODANIE NUMERU MIESZKANIA- TUTAJ DODAM, ŻE NIE ODPISYWAŁA ONA BEZPOŚREDNIO NA MAILE A WIADOMOŚCI SWOJE KIEROWAŁA NA KONTAKT ZNAJDUJĄCY SIĘ NA ICH STRONIE. Po kilku tygodniach żadnego przelewu nie otrzymała a jej konto zostało zablokowane.

na Uczona DOŚWIADCZENIEM KOLEŻANKI NIE CHCIAŁAM PODAĆ ŻADNYCH DANYCH- BO I PO CO. Odpaliłam tam transmisję przywołując admina zwał jak zwał, kiedyś live zajmował się patencik. Jakis gościu o normalnym nicku wszedł do mnie na priva i rozmawiał ze mną w bardzo chamski sposób podając się za owego moderatora, po zapytaniu o co tu chodzi z tymi pieniędzmi dlaczego wymuszają dane, zostałam zablokowana. Dodam, że żaden moderator-supler- czy admin nigdy i nigdzie nie rozmawiał ze mną w taki sposób. Nie wiem czy ktos robi sobie jaja, czy wymusza dane dziewczyn, przestrzegam Was, że nie otrzymacie żadnych pieniędzy więc nie podawajcie żadnych danych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kamshow
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2017, 12:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pewnie znacie



Wróć do Zażalenia i Zgody na publikacje (REKLAMA)



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości