CHYBA SZANTAZ ALE NIE WIEM O CO CHODZI

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
TAKA SYTUACJA:COS MI SIE WYDAJE ZE BEDZIE JAKIS SZANTAZ ALE SZANTAZYSTA NIEUDOLNY OWSZEM PAJACOWALAM NA KAMERKACH ALE PO CO W TAJEMNICY NAGRYWAC PRIVY JAK GOLE MASZYNKA LEGINSY CZY WALE SIE ENCYKLOPEDIA PO GLOWIE? MACIE JAKIS POMYSL? Matka mu chyba kazala znalesc sobie jakkies hobby bo zbiera po internetach moje nagie zdjecia ktore sama sobie robie i udostepniam w roznych galeriach XHAMSTER, ZBIORNIK jak to mowi DO TECZKI AGENTURA JAKAS! Wspominal ze sa w to zamieszani uzytkownicy slynnego czata nolifey nienawidzacy ATENCJUSZEK (WG NICH JESTESMY "ATENCYJNE KURWY")moja planowana kariera polityczna legla w gruzach poza tym nie mam pojęcia MAM Z TYM COS ROBIC? Dodam ze jestem zdiagnozowana na schizofrenie i calkiem mozliwe ze dostane jakiejs straszliwej paranoi (oj jak boli) poradzilam sie na grupie z poradami prawnymi kaza mi drukowac rozmowe i isc z tym na policje ale wtedy sie nigdy nie dowiem po co on zbiera te materialy i co niby chce z tym zrobic MACIE JAKIS POMYSL? Czy lepiej zapobiec w zarodku isc na psy zanim sie gowno wyleje (np wysle to kierowniczce biedronki do ktorej zlozylam cv tak no nie robie juz na kam trza se radzic, nie pytajcie)
Awatar użytkownika
DYNKSIARA
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2017, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sexsiaradyksiara
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sexsiaradyksiara


idż do prokuratury nie na policje i złóż zawiadomienie o szantaż i nekanie i tam pewnie troche innych paragrafów.
Powiedz, ze czujesz się zagrożona, ze facet do Ciebie pisze itp
Że sie boisz
Sprawa nabierze innego tempa, niz gdybyś poszła na policję
Ustalą tez jego IP i adres i go postrasza
Tylko z tego sie juz nie wycofasz, ale chyba warto jak masz jebniętego stalkiera
Jak powiesz o co cho, to zresztą oni paragrafy znajda....
Tylko postaraj sie zachowywac normalnie... hue, hue
O Ile to możliwe :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dynksiara, Ty nie pierdol o stalkierach, skoncz juz pchac te palety w biedrze i wracaj na suchacza. :D



Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A co chce w zamian ten pajac?
Ja też bym poszedł na psy ale może jeszcze poczekać aż cos więcej się wykluje. Poza tym można go spróbować sprowokować do czegoś gorszego, albo pomyśleć o przyłapaniu na gorszym uczynku. Ciekawa sprawa :)
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89


komin pisze:Dynksiara, Ty nie pierdol o stalkierach, skoncz juz pchac te palety w biedrze i wracaj na suchacza. :D



Blog ShowUp.tv


KAMERKI MI SIE ZNUDZILY TERAZ SIE SPOTYKAM PAJACUJE NA ZBIORNIKU I UMIESZCZAM FOTY ZE SPOTKAN ZAPRASZAM NA PROFIL PODAM NICK NA PRIVIE DLA ZAINTERESOWANYCH
Awatar użytkownika
DYNKSIARA
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2017, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sexsiaradyksiara
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sexsiaradyksiara



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zażalenia i Zgody na publikacje (REKLAMA)



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości