Zgody na publikacje - dla Admina (bezpłatna reklama)

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ze względu na nieliczne skargi i uwagi usunąłem miniaturki większości dziewczyn, które zamieściłem,
jeśli chcecie aby zamieszczać Wasze avatary lub zdjęcia z transmisji, to proszę wyrażać zgody w tym temacie,
gdyż już bez tego nie będę Was dalej reklamował. Mile widziane wszelkie pozwolenia, szczególnie na nagrania ;)
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto




Większość będzie negatywnie nastawiona do wstawiania choćby miniaturek na forum, a szkoda. Prezentowanie kreacji z aktualnych transmisji byłoby fajną opcją. Twarze nie musiałyby być widoczne.
Awatar użytkownika
showupfan
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nigdy nie udzielałam zgody forum na wykorzystywanie materiałów z moim wizerunkiem do jakichkolwiek celów. W związku z czym domagam się usunięcia wszystkich postów, na których widnieje moja podobizna oraz, które są niczym nieuzasadnionymi pomówieniami i swoją treścią naruszają godność mojej osoby. W przypadku niezastosowania się do mojego postulatu, będę zmuszona do wystąpienia na drogę prawną przeciw forum z racji bezprawnego upubliczniania mojego wizerunku oraz pomówień w stosunku do mojej osoby.
Anka92x
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2015, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




:rofl:

To teraz z dobrego serduszka na prawników : *******
Awatar użytkownika
Cracoviak
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 28 sie 2015, 10:47
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: big_bad_ass
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Cracoviak_




naruszają godność mojej osoby


- Napisała ta, która tę godność depcze i poniewiera najbardziej?!?!?!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:
naruszają godność mojej osoby


- Napisała ta, która tę godność depcze i poniewiera najbardziej?!?!?!


Droga kolezanko a powiedz mi która z was godności nie depcze ? no znajdź mi tutaką .
Każda z was orze jak może . Ona zarabia na ''Biedę '' a wy rozkochujecie w sowie naiwnych '' frajerów ''
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 09:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Anka92x pisze:W przypadku niezastosowania się do mojego postulatu, będę zmuszona do wystąpienia na drogę prawną przeciw forum z racji bezprawnego upubliczniania mojego wizerunku oraz pomówień w stosunku do mojej osoby.


Przejebane :P Następne forum zostanie zamknięte xD
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zibi1987_CK pisze:Droga kolezanko a powiedz mi która z was godności nie depcze ? no znajdź mi tutaką .
Każda z was orze jak może . Ona zarabia na ''Biedę '' a wy rozkochujecie w sowie naiwnych '' frajerów ''


Ciebie rozkochała w sobie jedna panna i potem dostałeś kopa to teraz nie wkładaj wszystkie do jednego wora.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zibi1987_CK pisze:
pussycat pisze:
naruszają godność mojej osoby


- Napisała ta, która tę godność depcze i poniewiera najbardziej?!?!?!


Droga kolezanko a powiedz mi która z was godności nie depcze ? no znajdź mi tutaką .
Każda z was orze jak może . Ona zarabia na ''Biedę '' a wy rozkochujecie w sowie naiwnych '' frajerów ''


Nie będę się wypowiadała w imieniu innych dziewcząt i kobiet (nie jestem ich adwokatem), jeśli będą miały ochotę, same zabiorą w swojej sprawie głos. Odpowiem tylko i wyłącznie za siebie, że SU nie jest moim źródłem utrzymania, jeszcze nigdy nie wypłaciłam sobie ani grosza, jeszcze żaden pan nie przyłożył się do tego, żebym sobie chociaż jedną bułkę kupiła za jego pieniądze. I jeszcze jedno, jestem już jakiś czas na SU i w tym czasie, ani razu nie byłam z nikim na prywatnej transmisji. A jeśli znowu mowa o zarabianiu, to przyjmij w końcu do wiadomości, że żebractwo, podbudowane kłamstwem jest zwykłym oszustwem.
Drogi kolego, następnym razem nie generalizuj, bo niektóre kobiety na SU mają tylko i wyłącznie profile, a nie zrobiły jeszcze nigdy żadnej transmisji. Inne robią tzw. towarzyskie i nierozbieralne, gdzie nie mają ustawionych celów ani privów. Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




abradababra pisze:
Zibi1987_CK pisze:Droga kolezanko a powiedz mi która z was godności nie depcze ? no znajdź mi tutaką .
Każda z was orze jak może . Ona zarabia na ''Biedę '' a wy rozkochujecie w sowie naiwnych '' frajerów ''


Ciebie rozkochała w sobie jedna panna i potem dostałeś kopa to teraz nie wkładaj wszystkie do jednego wora.


Czarowniku wybacz nie będę tego komentował .
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 09:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Administrator pisze:Ze względu na nieliczne skargi i uwagi usunąłem miniaturki większości dziewczyn, które zamieściłem,
jeśli chcecie aby zamieszczać Wasze avatary lub zdjęcia z transmisji, to proszę wyrażać zgody w tym temacie,
gdyż już bez tego nie będę Was dalej reklamował. Mile widziane wszelkie pozwolenia, szczególnie na nagrania ;)



Drogi Adminie, jeśli tylko chcesz, to możesz moje avatarki umieszczać na forum (fotki z profilu również). Fotki z trans nie oraz nagrania nie. Dziękuję i przesyłam buziaki :* Mia :)
Awatar użytkownika
mia3bit
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 13 lis 2015, 14:27
Lokalizacja: Kraina Deszczowców :)
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: mia3bit




Nie mam nic przeciwko umieszczaniu moich szolapowych avatarow na forum. Ewentualne zdjecia profilowe rowniez. Filmiki-nie. :)
Takti




Hehe, laski z Showupa uczą moralności. Koniec świata :rofl: :sarcastic:
Awatar użytkownika
SeksKamerki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sophiee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Neltharion




Drogi Adminie, wyrażam zgodę na zamieszczanie na forum avatarów z moich transmisji oraz zdjęć z profilu. Pozdrawiam ;) .
Awatar użytkownika
Karolinaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2016, 12:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ;)




Drogi adminie tak jak piszesz też w sprawie umieszczania tego, tak samo powinniście skasować nicki nie istniejące już na ShowUp.tv z odnośników aby była możliwość skasowania ich z gooogle. ;)
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
rudy102->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2017, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zażalenia i Zgody na publikacje (REKLAMA)



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości