Dziwny przelew żetonów dla rejectata

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Z mojego konta przed kilkunastoma minutami i pod moją nieobecność zniknęło 450 żetonów.
W historii mam:
Napiwek dla rejectata 2017-12-30 16:46:09 -450

Nie wiem w ogóle o chodzi, bo to chyba jakieś fejkowe konto a ja nigdy na nie nie wchodziłem i nie przelewałem tam tych żetonów. Mówiąc wprost zostały mi one ukradzione. Czy ktoś miał podobnie?
Napisałem do administracji w tej sprawie.

Wygląda na to, że to konto w jakiś sposób czyści inne konta, bo widzę, w oknie czata:
kozaczek100 podarował 10 żetonów
Nowik podarował 1679 żetonów
sawku92 podarował 20 żetonów
Sknerus68 podarował 10 żetonów
czlek podarował 540 żetonów

Transmitujący otrzymał w tej transmisji 2279 żetonów.

Nie jest prowadzona transmisja wideo.

https://showup24.tv/rejectata
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch




Powtórka z rozrywki. 10 min. temu kolejne konto okradło moje i inne profile z żetonów. Albo portal ma problem z zabezpieczeniem kont użytkowników, albo sam w ten sposób wytransferowuje żetony w co mi się wierzyć nie chce.
Tym razem to konto to:

https://showup24.tv/profile/grzesio168

Okradzione konta:
Otrzymane napiwki (5 ostatnich)

Sknerus68+10
Nowik+1679
sawku92+20
Tomcio-Paluch+140
pqowieuryt+10


Tamto konto nie zostało zbanowane. Ja hasła nikomu nie udostępniam i jest ono złożone.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch




Nie bardzo rozumiem co z tego wynika...
tzn pierwszy post zrozumiałem, ale teraz znowu piszesz, że ktoś Cię opędzlował poraz drugi i podajesz jakieś info, profile itd...
ponad rok temu były autentyczne 'kradzieże' żetonów bo pojawiła się jakaś luka w systemie, ale od tamtego czasu jest spokój, no i teraz Ty niby znowu tego doświadczasz? hmm...
ps. i co zrobiłeś/zrobisz w tej sprawie?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msn pisze:Nie bardzo rozumiem co z tego wynika...
tzn pierwszy post zrozumiałem, ale teraz znowu piszesz, że ktoś Cię opędzlował poraz drugi i podajesz jakieś info, profile itd...

Obydwa posty przedstawiają ten sam mechanizm- ktoś z cudzych kont (w tym mojego) przelewa do siebie pieniądze (nazywane tu umownie żetonami). Ja mu żetonów nie przelewałem i nie wchodziłem na te puste konta. Jest to zwykła kradzież. Okradane są jak widać te same konta, ale ktoś zakłada sobie nowe w celu prowadzenia tego procederu.

msn pisze:tzn pierwszy post zrozumiałem, ale teraz znowu piszesz, że ktoś Cię opędzlował poraz drugi i podajesz jakieś info, profile itd...


Nietrudno się domyślić o co chodzi wchodząc na profil złodzieja- tam nie może on ukryć komu ukradł pieniądze. Wkleiłem wpłaty żetonów=> okradzione konta. Ciekaw jestem czy inni się w ogóle zorientowali. Mając 10-100 żetonów pewnie niewielu się chce interweniować, ale kiedy znika 1600 to już boli.

msn pisze: i co zrobiłeś/zrobisz w tej sprawie?


Napisałem do administracji w tej sprawie. Za pierwszym razem zwrócili mi żetony po tygodniu. Ciekaw jestem co zrobią teraz w tej sprawie. Po raz kolejny zmieniłem hasło do swojego konta. Używam firewalla, antyspyware, antymalware i nie instaluję podejrzanych programów. Niczego nie jaram i nie wchodzę na SU po pijaku. Nie wiem jak się to dzieje.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch




Tomcio-Paluch taka mała rada, załóż sobie nowe konto i na nie przelej sobie wszystkie żetony a stare konto usuń.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zażalenia i Zgody na publikacje (REKLAMA)



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości