Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 11:39


Kropelka on jest na samej górze :D i ustala zasady :D
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 11:40


komin pisze:
Przyjazna pisze:
komin pisze:Przyjazna, uwierz ze sa klienci ktorzy wola wino za 100 zl niz to za 5. Jeslli jeszcze klient czuje ze to za 100 bylo warte 20 razy wiecej to naprawde nawet nie spojrzy na to za piatke...

Komin ja to wiem ale koneserów DOBREJ jakości jest znacznie mniej więcej jest takich którzy za byle pieniądz nasyca się czym popadnie byle taniej

Czyli sugerujesz, odnosząc to do świata realnego, ze na SU jest więcej koneserów przydrożnych ssaków aka bułgarskich tirówek za 50 zeta niż przyzwoitych dziwek z Roksy w cenie powiedzmy 300 za godzinę?
Hmmm... zważywszy na popularność grupowek po 2 złote coś w tym jest.... Pozostaje pytanie czy patrząc tylko przez pryzmat całości dochodów bardziej się opłaca być tirówką czy solidną rasową dziwką?


Kochany, moim zdaniem takie porównanie jest nie na miejscu. Dziewczyna, która chce sobie szybko zarobić a nie ma czasu na dłuższe siedzenie na SU robi grupówkę za 20/30 i w krótkim czasie zarobi sobie tyle ile miałaby za długiego priva lub kilka (jeśli popyt się zgadza).
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 12:22


Malamala000 skoro masz problem z cyferkami szybkie porównanie robisz grupową i wolisz 10 oglądaczy dających 10zł czy 50 dających 2zł?


Malamala000 pisze:przeciez coraz wiecej facetow dochodzi na ten portal i kupuje zetony nawet jak beda wchodzili na grupowa za 2zl to portal nie straci bo niech tak codziennie kupi nawet kilka set osob zetony to i tak portal trzepie z tego ogromna kase niech nawet kupia mala a jest takich wiecej osob to i tak na rowno wychodzi niektore laski potrafia po 1000zl dziennie wyciagnac a portal nawet niech wyciagnie na dzien 30 tys najmniej ale uwazam ze duzo wiecej maja to pilic sobie ile oni na miesiac zarabiaja kasy z milion to jest zyla zlota a SU nie ma zadnej konkurencji wiec bedzie istnial i istnial a jak bede powstawac konkurencje to im lepiej bo bedzie takich portali wiecej

Ciężko się z tym zgodzić ... a ja wole 10 Panów za 10zł niż 50 za 2zł. Laski co zarabiające po 1000zł dziennie nie robią grupowych za 2 złote bo znają swoja wartość.
Awatar użytkownika
sexy suzy 69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: każda na swój sposób
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 13:21


A ja wam powiem, że mi się bardziej opłacają privy niż grupowe. Parę razy ustawiłam grupową i dupy nie urwało :roll:
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 13:22


dziewczyny, mam ciekawa oferte, skoro juz robicie grupowe za te 20 czy 10 zetonow, to zacznijcie robic to wszystko za darmo(bo i tak te dwa zlote to jest nic), wtedy nikt nie wyda zetonow i dopiero portal zacznie odczuwac straty, bo po co nabijac ciagle ten licznik? licznik jednej wielkiej niewiadomej. Macie takie obawy o wasze zarobione pieniedza ale nie przestajacie i transmitujecie dalej.

NIE POTRAFICIE ZMIENIC SIEBIE
a chcecie zmienic ogladajacych, portal(zeby byl dla was lepszy i wyplacal wszystko na czas) i ludzi ktorzy go obsluguja......................
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 13:35


wetagony pisze:Kochany, moim zdaniem takie porównanie jest nie na miejscu. Dziewczyna, która chce sobie szybko zarobić a nie ma czasu na dłuższe siedzenie na SU robi grupówkę za 20/30 i w krótkim czasie zarobi sobie tyle ile miałaby za długiego priva lub kilka (jeśli popyt się zgadza).

No wiesz, każdy ma swoje zdanie, ale moje jest takie ze ustalając swój cennik niejako "pozycjonujesz się", ustalasz czy chcesz być tą zwykłą tirówką czy luksusową dziwką. Oczywiście masz prawo powiedzieć "dzis mam mało czasu, potrzebuje szybko kasy" i zrobić grupowke po 2 złote, tylko to jest bilet w jedna stronę. Nie zdziw się ze jutro będzie mniej klientów, po tygodniu jeszcze mniej. Bo wbrew temu co tu któraś pisała SU raczej nie odnotowuje codziennie napływu tysięcy nowych klientów, a starzy, jesli im sie szybko nie znudzisz juz nigdy nie dadzą Ci 100 żetonów za grupowa skoro wcześniej robiłaś po 20.

Malamala000 pisze:przeciez coraz wiecej facetow dochodzi na ten portal i kupuje zetony nawet jak beda wchodzili na grupowa za 2zl to portal nie straci bo niech tak codziennie kupi nawet kilka set osob zetony to i tak portal trzepie z tego ogromna kase niech nawet kupia mala a jest takich wiecej osob to i tak na rowno wychodzi niektore laski potrafia po 1000zl dziennie wyciagnac a portal nawet niech wyciagnie na dzien 30 tys najmniej ale uwazam ze duzo wiecej maja to pilic sobie ile oni na miesiac zarabiaja kasy z milion to jest zyla zlota a SU nie ma zadnej konkurencji wiec bedzie istnial i istnial a jak bede powstawac konkurencje to im lepiej bo bedzie takich portali wiecej

Co qrwa? To teraz spróbuj po polsku...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 13:43


W samo sedno nic dodać nic ująć... Mogę jedynie dodać że można stopniowo podnieść ceny ale to długo trwa zanim przyzwyczaisz bywalców do nieco większych stawek zanim się przyzwyczaja i zaakceptuja większą cenę trzeba włożyć sporo starań by chcieli wracać
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 13:57


Jebał wszystkich pies :geek:
A wypłaty moze już były :?: :?: :?: :drag:
Głodem człowiek przymiera :unsure:
Powiem Wam w sekrecie... ze już silikon zdrapany z okna już mnie muli :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 14:21


wieczna chcica, to wpadaj do mnie... posprzatasz chate, opierdolisz gale to sie podziele z Toba wczorajszym Paprykarzem szczecinskim...nawet dobry, chcociaz przeterminowany :yes4: ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 14:24


komin pisze:wieczna chcica, to wpadaj do mnie... posprzatasz chate, opierdolisz gale to sie podziele z Toba wczorajszym Paprykarzem szczecinskim...nawet dobry, chcociaz przeterminowany :yes4: ;)

Tak to ja nie chce, bo zamiast z pizdy to mi smierdziec ryba bedzie z geby :laugh3:

A do sprzatania mam za delikatne raczki :P kurde od 4 dni nie mialam mieska w buzi i wiesz Komin moze sie przelamie :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 14:31


wieczna chcica pisze:
komin pisze:wieczna chcica, to wpadaj do mnie... posprzatasz chate, opierdolisz gale to sie podziele z Toba wczorajszym Paprykarzem szczecinskim...nawet dobry, chcociaz przeterminowany :yes4: ;)

Tak to ja nie chce, bo zamiast z pizdy to mi smierdziec ryba bedzie z geby :laugh3:

A do sprzatania mam za delikatne raczki :P kurde od 4 dni nie mialam mieska w buzi i wiesz Komin moze sie przelamie :sarcastic_blum:


Proponuję wege ja od lat i figura świata i zdrowie dopisuje chociaż ciągnięcie pały to trochę takie jakby lizanie mięsa czyżby mój weganizm był fikcją :shock: to się zalamalam :cray:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 14:31


Przyjazna to kret!



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 14:35


Przyjazna pisze:
wieczna chcica pisze:
komin pisze:wieczna chcica, to wpadaj do mnie... posprzatasz chate, opierdolisz gale to sie podziele z Toba wczorajszym Paprykarzem szczecinskim...nawet dobry, chcociaz przeterminowany :yes4: ;)

Tak to ja nie chce, bo zamiast z pizdy to mi smierdziec ryba bedzie z geby :laugh3:

A do sprzatania mam za delikatne raczki :P kurde od 4 dni nie mialam mieska w buzi i wiesz Komin moze sie przelamie :sarcastic_blum:


Proponuję wege ja od lat i figura świata i zdrowie dopisuje chociaż ciągnięcie pały to trochę takie jakby lizanie mięsa czyżby mój weganizm był fikcją :shock: to się zalamalam :cray:
no kurde bez przesady krolikiem nie mam zamiaru zostac, bo Swieta tuz tuz i jeszcze by mi uszy urosly :lol:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 14:39


Ha ha ha nie jest tak źle najtrudniej zamienić tylko mleko zamiast krowiego na sojowe :) reszta spoko a kilogram warzyw zazwyczaj tańszy niż kilogram padliny :D trzeba zacząć oszczędzać


sexdedektyw pisze:Przyjazna to kret!

Kret miesozerny to etap szkoły podstawowej raczej warto uzupełnić braki
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 15:15


sexdedektyw pisze:Przyjazna to kret!

Ooooo dedektyw znow cos odkryl :good3: Rozwiniesz przyjacielu ten ekscytujacy watek czy samo info nam wystarczy?

Przyjazna pisze:ciągnięcie pały to trochę takie jakby lizanie mięsa czyżby mój weganizm był fikcją

wiesz... mozesz sobie wmawiac ze to parowka sojowa... gorzej jak polykasz... znaczy nie gorzej a w zasadzie lepiej czy tez wręcz idealnie, przynajmniej dla posiadacza parowki... takze nie wiem... sama widzisz ze z tym weganizmem same problemy ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 15:43


komin pisze:wiesz... mozesz sobie wmawiac ze to parowka sojowa... gorzej jak polykasz... znaczy nie gorzej a w zasadzie lepiej czy tez wręcz idealnie, przynajmniej dla posiadacza parowki... takze nie wiem... sama widzisz ze z tym weganizmem same problemy


Komin hehhe czuje, że pisałeś to z wypiekami na twarzy :)
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 16:18


komin pisze:wiesz... mozesz sobie wmawiac ze to parowka sojowa... gorzej jak polykasz... znaczy nie gorzej a w zasadzie lepiej czy tez wręcz idealnie, przynajmniej dla posiadacza parowki... takze nie wiem... sama widzisz ze z tym weganizmem same problemy ;)


Musiałabym wmawiać gdybym do męskiej czuła wstręt a tak nie jest chętnie ją degustuje i głębiej się nad tym zastanawiając liżąc i ssajac kutasa nie gryzie go więc weganizm obroniła :D :sarcastic:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 18:49


I jak myślicie, będą od jutra wypłacać? Dziś o 24:00 mija termin.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 19:07


kasia85 pisze:I jak myślicie, będą od jutra wypłacać? Dziś o 24:00 mija termin.

Kasia termin mija z dniem 11.04 o 00:00 więc teoretycznie maja czas na zdjęcie blokady do końca czwartku.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 20:17


Przyjazna pisze:
kasia85 pisze:I jak myślicie, będą od jutra wypłacać? Dziś o 24:00 mija termin.

Kasia termin mija z dniem 11.04 o 00:00 więc teoretycznie maja czas na zdjęcie blokady do końca czwartku.


Czuje że jednak jutro przedłuża kolejny raz. Gdyby mieli się wyrobić, to wątpię żeby czekali do ostatniej chwili. Obym się myliła
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości