Konkurs Miss/Najlepsze Show Kwietnia 2016

Wybieramy najlepsze show miesiąca i losujemy nagrody.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv



Heloł kochani! :))

Dziękuję za miłe wyróżnienie w konkursie Miss/Najlepsze Show Kwietnia 2016, cieszę się, że mój pomysł (ale i Wasza sugestia) wystąpienia z przyjaciółką trafił w Wasze gusta :) Nie będę ukrywać, że my obie również bawiłyśmy się w Waszym towarzystwie wyśmienicie, ponieważ dopisała też widownia, która starała się współtworzyć z nami świetny klimat.

Dziękujemy za towarzystwo wówczas oglądającym naszą transmisję, jak tez głosującym na nas forumowiczom - zapewniam, że nie jest to moja ostatnia transmisja z przyjaciółką, szykują się też letnie atrakcje na moich trans, w innym towarzystwie, na których również mam nadzieję, będziemy się świetnie bawić.

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i dziękuję :*
Capri

ShowUp.tv
Alessia






Kurcze i wygrana trzeci raz z rzędu nie pykła :D Limit szczęścia wyczerpany :D Gratulacje dla zwycięzców- zarówno wśród transmitujących jak i w losowaniu żetków :) Oraz dla wszystkich nominowanych Pań :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Gratulacje dla naszych Gwiazd, jak również Żetoniarzy.
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Miss Miesiąca



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości