Konkurs MISS - propozycje

Wybieramy najlepsze show miesiąca i losujemy nagrody.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Konkurs MISS - propozycje
18 mar 2018, 01:09


Konkurs Miss od dłuższego czasu jest martwy, co byście powiedzieli na małą reaktywacje?
proponuję go lekko przekształcić w coś w rodzaju "wyzwań" dla naszych Pań, które robią transmisje na SU. Wyzwania mogą być mniej lub bardziej wymagające, możemy wybierać je za pośrednictwem ankiety lub z góry narzucone przez radę nadzorczą (czytaj kierownictwo, prezesi, właściciele - Admin :D )

Propozycje wyzwań (wymyślone na szybko tylko po to aby pokazać jak to wygląda moimi oczami)

Lekkie wyzwania:
- wysmarowanie się czymś jadalnym (jogurt, czekolada)
- przebranie się za postać z bajki (gumiś, smerf, królewna śnieżka, król lew, jaś fasola...co wyobraźnia podsunie)

Mocniejsze wyzwania:
- tu już pozostawię pole do popisu Waszej wyobraźni ;)

Bez względu jaki cel zostanie wybrany, chodzi o to aby odbył się on na transmisji ogólnej lub przynajmniej na ukrytej dla użytkowników forum tak aby każdy mógł zobaczyć na co głosuje. Interpretacja celu może być dowolna, jego realizacja zostanie oceniona przez użytkowników forum. Podejrzewam, że kreatywność zostanie doceniona i niekoniecznie wygra ta dziewczyna, która wysmaruje dosłownie całą siebie nutellą "na odwal się" tylko ta co zrobi to w sposób "bardziej wyrafinowany". Nie mniej jednak zwyciężczyni będzie wybierana na podstawie oddanych głosów ;)

Poprzednio nagroda dla Miss wynosiła 500 żetonów, więc zapewne teraz nie będzie to mniejsza suma, być może okroimy trochę pule dla głosujących, wygraną będzie show na które zagłosujecie + kilka osób aby była motywacja do głosowania ;)

Jest to tylko propozycja więc czekamy na Wasze opinie i sugestie.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:






500 żetonów? I koniecznie pokaz za darmo dla wszystkich forumowiczów? To od razu zmień nazwę konkursu na "Jak zrobic z siebie debila i zostać nagranym za jedyne 500 żet" :) Nie wiem czy masz skalę tego o czym mówisz, 3/4 Forumowiczek (bo chyba tylko one będą świadome istnienia konkursu) zarabia po 300-400 zł dziennie jak robi pokazy (a niektóre dostają wielokrotnie więcej "za darmo" od stałych fanów) więc dla nich te 500 żet to suma niewarta zachodu żeby kupować farbki do ciała, malować się, kombinowac strój i najważniejsze - pokazać twarz i ciało na transmisji dostępnej do randomów z forum. Jedyna zainteresowana osoba (pokazami soft - z przebieraniem i wygłupami, bo na hard jej nie namówisz) to Takti bo ona i tak zawsze ma fajny strój, umalowana profesjonalnymi farbkami do ciała i pokazuje buzie a trochę głupio by bylo jakby miesiąc w miesiąć konkurs wygrywała jedna jedyna osoba...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




masz rację ruger tylko popatrz na to z drugiej strony, może ustawić cel "X" na swojej trans za "Y" żetonów, który będzie dokładnie taki sam jak ten w naszym konkursie. Czyli zarobi ile miała zarobić a do tego bonus w postaci 500żetonów od showSU.pl i dajmy na to kolorek na forum aby się wyróżniała przez miesiąc.

czy będzie to 500 żetonów, tego nie wiem ;) na razie sondujemy jak się zapatrujecie na ten pomysł
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Akcje ShowSu poszły w górę, więc główna nagroda może wynieść nawet 1000 żetonów.

Obrazek
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto




Ja proponuję zrobić "SUPER PIĄTEK " najlepsza trans w godzinach 21-24 wybrana w głosowaniu użytkowników forum dostaje 1 k zet :D
Głosowanie tuż po zakończeniu konkursu i trwa 24 godziny , z pośród głosujących rozlosowujemy nagrodę 100 zet :D (musi być motywacja dla userów ) :D

PS. Nierozbieralne nie mogą brać udziału w konkursie
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx




Pomysł Jona o tyle dobry, że to da impuls samym transmitującym do wymyślenia czegoś oryginalnego, nie będą musiały zamykać się w ramach jednego wyzwania.

JonSnow pisze:PS. Nierozbieralne nie mogą brać udziału w konkursie

Nad wprowadzeniem takiego ograniczenia bym się jeszcze zastanowił, przecież i te nierozbieralne mogą wymyślić coś ciekawego, nietypowego.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Konkurs powinien promować to do czego portal został stworzony (czyli pokazy) a nie nierozbieralność która jest formą patologii, żebractwa i wyłudzania, jeżeli dopuścimy do konkursu pokazy nierozbieralnych to zaraz ktoś rzuci pomysł "Skoro nierozbieralne moga to może i pato-transmisje dopuścić, oni też pokazują czasami ciekawe rzeczy i mają dużo widzów". I fajny poniekąd pomysł na konkurs utonie w morzu Rafatusów którzy będą dostawali nagrody tygodnia za nasranie do wiadra albo rozjebanie sobie głowy w jakiś ciekawy sposób. Nie idźmy tą drogą, skupmy się jak już wyłącznie na rozbieralnych
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Ok, w sumie to chyba faktycznie masz rację. Niebywałe, że zgadzam się z tobą po raz trzeci dzisiaj, widocznie świat zmierza ku końcowi.
ALE! ;> Wydaje mi się, że było by można ewentualnie dopuszczać do konkursu pojedyncze, wyjątkowe pokazy, w których transmitująca niekoniecznie musi epatować nagością, a które zostaną jednoznacznie uznane przez widownię za seksowne, zmysłowe itp. W sensie, że dziewczyna nie musi się rozbierać, ale jej trans musi mieścić się w ramach erotyki, rozumiecie o co cho?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ciekawe czy/kiedy konkurs ten doczeka się realizacji?
Awatar użytkownika
SUweren
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 18 mar 2018, 19:43
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: -




JonSnow pisze:Ja proponuję zrobić "SUPER PIĄTEK " najlepsza trans w godzinach 21-24 wybrana w głosowaniu użytkowników forum dostaje 1 k zet :D
Głosowanie tuż po zakończeniu konkursu i trwa 24 godziny , z pośród głosujących rozlosowujemy nagrodę 100 zet :D (musi być motywacja dla userów ) :D

PS. Nierozbieralne nie mogą brać udziału w konkursie


osobiście dalej uważam, że mój pomysł jest lepszy, bo z góry narzuca cel, który chcielibyście zobaczyć. Mało tego, dziewczyny mogą same zaproponować co chciałyby zrobić na transmisji i sami będziecie wybierać na czym najbardziej Wam zależy. Głównym celem konkursu jest urozmaicenie dla forumowiczów jak i zachęcenie nowych osób do rejestrowania się ;)

"forumowy cel" oczywiście nie będzie kolidował z tym, który dana transmitująca/transmitujący będzie miał w opisie na SU. Tak więc jeśli Pani X ustawi sobie cel " smarowanie ciała nutellą " 4000 żetonów, oglądający wpłacą jej tą kwotę a cel dojdzie do realizacji to będzie mogła otrzymać dodatkowy tysiąc żetonów(żadna kwota nie została jeszcze potwierdzona) od ShowSU.pl Oczywiście pokaz też nie musi być ustawiony jako cel - wszystko zależy od pomysłu osoby transmitującej

Kwestia czy transmitujące/transmitujący będą chcieli robić określone/narzucone cele. Dlatego fajnie by było gdyby zainteresowane osoby również udzielały się w tym dziale ;)

Tak czy inaczej to tylko moja sugestia jak powinien wyglądać konkurs, głos należy do ludu, forum jest dla Was ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Pomysł fajny i wart realizacji i tylko taka moja luźna sugestia, może by zmienić temat na np. Show Miesiąca bo w wyborach Miss to chyba o coś innego chodzi.
A może by dodać jeszcze np. Show Tygodnia za mniejszą kwotę i z tych głosować na Show Miesiąca ?

https://blogsu.pl/
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pusty_nick pisze:Pomysł fajny i wart realizacji i tylko taka moja luźna sugestia, może by zmienić temat na np. Show Miesiąca bo w wyborach Miss to chyba o coś innego chodzi.


Nazwę możnaby zmienić, to prawda.
zresztą jak ten konkurs był jeszcze "żywy", to i tak wszyscy głosowali na najlepsze/najciekasze Show, a nie Miss.

Co do samego Konkursiwa - jak dla mnie bomba
coś się dzieje i o to chodzi, jest fun, jest żeton, Modelki i Userzy zadowoleni.
(No i Typer też pewnie zadowolony, że będzie miał więcej pracy :D)

a i też ciekawe co na to Panie, jak one to widzą...
mogłyby się też wypowiedzieć.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Inicjatywa zacna. Mam tylko pytanie czy w planach jest jakieś szersze promowanie tego konkursu wśród transmitujących?
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Podoba mi się pomysł Jona :D gdyby połączyć go z pomysłem Typera na przebierankę mogłoby by być całkiem fajnym konkursem.
Na SU zaczęłoby się dziać coś ciekawego a userzy mieliby motywację do oglądania i potem do brania udziału w głosowaniu.
Takie pokazy może stałyby się tradycją SU? Cóż pomarzyć można ;)
Dziewczyny miałyby wtedy większą oglądalność i mogłyby robić cel-przebranie a potem rozebranie :D a to podejrzewam przełożyłoby się na ilość żetonów.W końcu ShowUp.tv jest po to aby zarabiać a można to zrobić w świetnym stylu i na wesoło.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura




Nie powiem ze mi sie podoba i pomysl "zacny"
Tylko dziewczyny musza sie naprawde postarac :)
Ale i nie wykluczone ze meska czesc tez moze cos pomyslec na ten temat :mrgreen: marzy mi sie zobaczyc Rugera w kostiumie eskimosa :biggrin:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nieeeeeeee - męskie zablokujcie. Chcica nie wiesz co czynisz..... Jeszcze Ruger opróżniający magazynek dałby rade, ale dziadek już zaciera rączki na żetonki.

Już widzę jak softdiscozbożówka kręci śmigłem w wannie pełnej kefiru w rytm Kalinki wykonania Chóru Alexandrowa. :jester:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




parostatek pisze:Nieeeeeeee - męskie zablokujcie. Chcica nie wiesz co czynisz..... Jeszcze Ruger opróżniający magazynek dałby rade, ale dziadek już zaciera rączki na żetonki.

Już widzę jak softdiscozbożówka kręci śmigłem w wannie pełnej kefiru w rytm Kalinki wykonania Chóru Alexandrowa. :jester:
:laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Pomysł nie jest zły. Jest nawet całkiem zabawny, ale...ale to raczej trudne do przeprowadzenia. Dlaczego? Bo jakoś nie widzę tego, że każda z nas po kolei zaprasza całe forum do siebie, tym bardziej na pokaz pt. robię z siebie widowisko. Inna sprawa, że każda ma swoich fanów i antyfanów i ja nie zmuszałabym wielbicieli szczupłych kobiet, żeby oglądali mnie w stroju Gumisia ;p Druga sprawa - internet wszystko widzi i wszystko pamięta. Nie wiem czy dziewczyny zaryzykują, nawet za 1000ż.
Biustwo




wieczna chcica pisze:Nie powiem ze mi sie podoba i pomysl "zacny"
Tylko dziewczyny musza sie naprawde postarac :)
Ale i nie wykluczone ze meska czesc tez moze cos pomyslec na ten temat :mrgreen: marzy mi sie zobaczyc Rugera w kostiumie eskimosa :biggrin:


Jak to się mówi "Niech żeton przemówi", nie musisz czekać na konkurs żeby mnie zobaczyć w takim stroju, wystarczy mi odpowiednio zapłacić i na priv zrobie WSZYSTKO o czym marzysz! :sarcastic: :)

A tak na serio to gdyby zrobić konkurs z tak wysoką wygraną i pozwolić facetom uczestniczyć to byłaby porażka, nagle wiedzielibyśmy wysyp kolesi robiących z siebie klaunów dla 1000 żet, może dla lasek to są grosze ale dla kolesia który nadaje codziennie i mimo to w ciągu miesiąca nie widzi nawet 1000 żet łacznie to byłby majątek, Admin nie robiłby nic innego tylko siedział na męskich i nadzorował kilkanaście transmisji konkursowych na raz!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Miss Miesiąca



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości