mietusowa13 oszust

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
mietusowa13 oszust
16 gru 2017, 04:18
Witam, chciałem przestrzec przed profilem https://showup.tv/profile/mietusowa13 nadaje jako kobieta ale podejrzewam , że to facet , który tak właśnie oszukuje ludzi. Nie wiele pokazuje , nie rozbiera się (wiem ,że to jeszcze nie dowód ;p) tylko pozuje w majtkach/ jakaś bluzka. Privki też tylko rozmowa / palec w pupe , itd. anal , jak by coś kręciła(ił) nie chciała specjalnie pokazywać wiadomo jakiej części ciała. ;p I jeszcze jedna fotka na profilu , oczywiście tyłem w majtkach.

Poza tym ostatnio jej transmisji , już ktoś chyba się połapał i pisał na czacie , że to ściema czy coś tam , transmitujący niemalże natychmiast opuścił transmisje.
Dziwie , że ludzie biorą privki (widziałem) i ma kilka pozytywnych komentarzy na profilu. Dają się na to nabrać. Może te komentarze to też fake. (Wszystkie napisane niedawno bo w grudniu to już ciekawe ,niektóre dzień po dniu, może też z fake kont) albo ludzie to debile. ;p

Teraz druga strona medalu.. ;d

https://showup.tv/profile/xRasowaSukax drugi profil podejrzewam ,że to ta sama osoba , tyle że tutaj przedstawia jako mężczyzna a nadaje jako trans (raz widziałem , z ciekawości ;p)

popatrzcie na tym profilu xRasowaSukax od kogo ten user otrzymuje napiwki i to nie małe .. od mietusowa13 !

mietusowa13+989
mietusowa13+1016
mietusowa13+1064
mietusowa13+1071

i jeszcze NASTOLETNIUCZEN1+1020

pusty profil te NASTOLETNIUCZEN1

https://showup.tv/profile/NASTOLETNIUCZEN1 z kolei ten user ma napiwki od kogo od mietusowa13! i xRasowaSukax


mietusowa13+1000
mietusowa13+285
mietusowa13+165
xRasowaSukax+100

Oszust na bank , oszukuje na profilu mietusowa13 (zarabia zet) i wysyła na profil xRasowaSukax , żeby móc wypłacić.

Poza tym
dane na profilu mietusowa13

Imię : Kornelka
Płeć : Kobieta
Wiek : 21 lat
Kolor oczu : BLUE
Wzrost : 175 cm
Waga : 55 kg

dane na xRasowaSukax

Imię : Kornelia
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 21 lat
Kolor oczu : wyjątkowy
Wzrost : 180 cm
Waga : 55 kg

Dziwnie podobne..

Dziwie się , że to jeszcze Bana nie dostało.

Screeny :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Young233
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2017, 01:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mietusowa13 oszust
16 gru 2017, 10:20
Wiesz że możesz napisać email do admina showupa używając zakładki kontakt na samym dole strony Showup??


https://showup24.tv/site/contact
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mietusowa13 oszust
16 gru 2017, 12:52
Wiem, że mogę i to zrobię raczej :) Tylko chciałem opisać tutaj ta sytuacje którą odkryłem w sumie przez przypadek :D I przestrzec z innych użytkowników przed tą osobą . Chyba od tego jest ten dział, nie? :)
Awatar użytkownika
Young233
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2017, 01:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mietusowa13 oszust
17 gru 2017, 05:11
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mietusowa13 oszust
20 gru 2017, 17:02
O dzięki za info ;d , czyli coś się dzieje.
Awatar użytkownika
Young233
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2017, 01:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mietusowa13 oszust
20 gru 2017, 17:23
Ooo widzę , że nastąpiła zmiana opisu na profilu :https://showup.tv/profile/mietusowa13

Mmm. Anal? Lodzik? Rozmowa?
Trafiłes idealnie :)

Cierpliwość popłaca :)! Jeżeli będziesz mnie odwiedzać regularnie na privkach, będziesz miły, będziesz często udzielać się na czacie to wtedy ujrzysz to czego na normalnym privie zobaczyć nie będziesz mógł. Pokaże ci się cała z twarzą, cyckami, cipką za DARMO ! Jeżeli jesteś niecierpliwy i MEGA napalony wejdź na priv TWARZ,CIPKA,PIERSI wtedy ukażę Tobie się cała. Więc już więcej nie pytaj czy pokaże to czy tamto xD. Bo to nie targ, a ja sobie cenie ludzi komunikatywnych. Jeśli mówie, że nie to nie proś mnie więcej bo inaczej grozi BAN !


POZDRAWIAM KORNELKA ;)


Kopiowanie, nagrywanie, przepisywanie, remisja, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku i wszystkiego co pokaże na transmisji ogólnej bądź prywatnej bez zezwolenia jest karalne i podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (Art.191a.)


Coś ostrzejszy ten opis .. oo chyba się ta osoba wkurzyła. Na przykład na to , że niektórzy pisali/ krytykowali na czacie a , że to może lipa jest i oszukuje..

Teraz przydało by się tylko sprawdzić .. (wziąć tego priva z cipką,twarzą,piersi, kto chętny? xdxd , jeśli nie pokaże tego co w opisie priva/będzie się wymigiwać itd. to już mamy go.. i ban powinien polecieć od SU ) czy rzeczywiście to oszust czy ja się pomyliłem i nie słusznie kogoś oskarżam . Jednak ewidentnie po przeanalizowaniu tego wszystkiego , coś tu "śmierdzi" niestety przekrętem...

P.S. Sprawa zgłoszona już , kilka dni temu do Admina, narazie brak odpowiedzi, zobaczmy czy coś z tym zrobią... A i sam nowy opis już pachnie ściemą , jak myślicie? :)
Awatar użytkownika
Young233
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2017, 01:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości