Taka_Ja/xxexcitexx/Nie_dla_Ciebie/subtle/delightful

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
loko pisze:
B L A C K E D** pisze:Właśnie nadaje na ShowUp.tv i na zbiorniku jednocześnie a to tak wolno ?

pisałem w tej sprawie do adminów zbiornika i napisali mi, że to nie problem i można nadawać na kam - widocznie niektórym wolno więcej, laska nadrabia (zgrabnym?) ciałem? przyciąga widzów, reklamę robi czy jakieś przywileje? zawód? - siedzę na kamerkach i losuję

ale widownia zbiornika chyba taka głupia nie jest bo przecież na jej transmisji widać, że ona gra na dwa fortepiany a może nawet i trzy :laugh3: dwa laptopy, dwie myszki i pewnie i tak ją 80% widzów kojarzy

nie to, że mnie oszukała czy jej dałem kiedyś żetony, kredyty ale strasznie mi jej szkoda a nawet nią gardzę, siedzi całe dni i to nie przesada - całe dni na tej kamerce, swoją drogą jakie to trzeba mieć życie? - na pewno ktoś z jej znajomych ją kojarzy,

i ta jej słynna postura, że jest bez stanika ale jedną dłonią zakrywa biust albo ona ma to nagrane i puszcza w pętli albo ta dziewczyna ma coś z głową bo kiedyś tak siedziała dwie godziny i tylko dłoń zmieniała :laugh3: :laughingnew:

myślę, że w realu powinien ją tak ktoś dobrze zerżnąć aby poczuła się taką właściwą kurewką :fap: :beach: ale pamiętajcie, że kij ma dwa końce i ten którego oszukała zawsze może ją odszukać, może to potrwać miesiąc czy rok ale może ją zdemaskować i wtedy kobicina spali się ze wstydu przed znajomymi :laugh3:


Człowieku, o czym Ty pierdolisz?
Czytałeś regulamin zbiornika.tv? Przypomnę Ci jeśli masz problemy z pamięcią:
Obrazek
Po jakiego walca się udzielasz w temacie, skoro nawet nie byłeś u Tej dziewczyny na priv? Jeśli masz problem z postawianiem wacka to idź do innej dziewczyny z ShowUp.tv zamiast robić z siebie idiotę :laughingnew:
Awatar użytkownika
vidoquwka_33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2017, 16:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


vidoquwka_33 pisze:Człowieku, o czym Ty pierdolisz?
Czytałeś regulamin zbiornika.tv? Przypomnę Ci jeśli masz problemy z pamięcią:
Obrazek
Po jakiego walca się udzielasz w temacie, skoro nawet nie byłeś u Tej dziewczyny na priv? Jeśli masz problem z postawianiem wacka to idź do innej dziewczyny z ShowUp.tv zamiast robić z siebie idiotę :laughingnew:


a Ciebie co zatrudniła od dobrego PR abyś ją wybielał jaka to ona uczciwa jest :shock2:
Awatar użytkownika
loko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 23 wrz 2017, 15:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A kim Ty jesteś , że się do niej przyjebałeś?



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
vidoquwka_33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2017, 16:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


vidoquwka_33 pisze:A kim Ty jesteś , że się do niej przyjebałeś?



Blog ShowUp.tv

przyjebałem się i tyle, powodów mam całą masę, nie mogę jej napisać bo mnie blokuję więc swoje żale na jej temat napiszę tutaj, jak widzisz sam nie jestem, kobicina nie ma swojego życia, co wejdę na kam ona jest i te swoje głupie miny strzela :laugh3:
Awatar użytkownika
loko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 23 wrz 2017, 15:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


przyjebałem się i tyle, powodów mam całą masę, nie mogę jej napisać bo mnie blokuję więc swoje żale na jej temat napiszę tutaj, jak widzisz sam nie jestem, kobicina nie ma swojego życia, co wejdę na kam ona jest i te swoje głupie miny strzela :laugh3:

Och jej... żeś ją pewnie od pań lekkich obyczajów zwyzywał, bo odmówiła spotkania po tym jak żeś priv u niej wziął :)
Każda Dziewczyna z SU to miała i ma.
No stary gratulacje :) Masz nawet miliony powodów aby źle pisać. Życzę powodzenia.

P.S. Pamiętaj że stalking do minimum 3 lata w więzieniu ;) Pomyśl zanim coś Ci 4 litery zmieni w jesień średniowiecza.
Awatar użytkownika
vidoquwka_33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2017, 16:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


rany kobicina ma płatne wiadomości na zbiorniku a jak ktoś do niej pisze to wiadomo, że ona musi być miła bo ten piszący nie ucieknie tylko będzie słał kolejne wiadomości a co za tym idzie za każdą wiadomość żetony więc niech udowadnia ten stalking :laugh3:

chyba, że jak ktoś ją ogląda na kamerce to jest to stalking no to wtedy musi listę swoich widzów zanieść na policję :laugh3: forum od wyrażania opinii więc powodzenia, równie dobrze jej funclub mogę na FB założyć :laugh3: ale pewnie by chciała % zysków z reklam :heart:
Awatar użytkownika
loko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 23 wrz 2017, 15:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Człowieku. Poza virtualem jest jeszcze życie realne.
Weź się ogarnij.
Awatar użytkownika
vidoquwka_33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2017, 16:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tylko_DlaCiebie
10 paź 2017, 07:45
Kolejne jawne "oszustwo oszustki"

Obrazek

Niby los za 101 z twarzą... ale po za-losowaniu okazuje się, że dopiero po 3cim!

Jest to obecnie zdecydowanie największa oszustka na tym portalu i naprawdę dziwne, że administracja nie próbuje ją chociaż przytemperować tak jak zrobiła to z Aurelką!
Awatar użytkownika
QPrzestrodzeFrajerom
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2016, 08:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tylko_DlaCiebie
10 paź 2017, 09:24
Bo administracja by miała wtedy mniej pieniędzy?:P
Swoją drogą kolega losujący wcale się nie oburzył brakiem twarzy, więc trochę nie rozumiem sensu wklejania tego:P Ale ok, kazdy prowadzi jakąś tam krucjatę z powodu nadmiaru czasu czy coś tam xdd
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Tylko_DlaCiebie
10 paź 2017, 19:09
tomcio_paluszek pisze:Bo administracja by miała wtedy mniej pieniędzy?:P
Swoją drogą kolega losujący wcale się nie oburzył brakiem twarzy, więc trochę nie rozumiem sensu wklejania tego:P Ale ok, kazdy prowadzi jakąś tam krucjatę z powodu nadmiaru czasu czy coś tam xdd
tym kolesiem byl on wiec zal jak najbardziej zasadny... z reszta to juz nie pierwszy raz gdy ktos o niej pisze, wiec jest cos na rzeczy
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tylko_DlaCiebie
17 paź 2017, 07:57
Chyba jednak szołap nie jest bezmyślnie nastawiony na każdą złotówkę prowizji i zaczyna dbać też o swój PR!

Po wymianie kilku wiadomości (popartych mocnymi argumentami), wygląda na to, że ta kobieta została zbanowana/zawieszona.

Ostatni raz pod standardowym nickiem widziałem ją jakieś 4 dni temu, później na chwilę pojawiła się pod nowym (Namietna_Kotka) i od tych kilku dni jej nie ma (a na zbiorniku dalej siedzi całe dnie).

Tak więc wychodzi na to, że żeton prowizji to jednak nie wszystko i może czas „świętych krów”, którym wydawało się, że można wszystko, dobiega końca.
Awatar użytkownika
QPrzestrodzeFrajerom
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2016, 08:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tylko_DlaCiebie
17 paź 2017, 18:58
QPrzestrodzeFrajerom pisze:Chyba jednak szołap nie jest bezmyślnie nastawiony na każdą złotówkę prowizji i zaczyna dbać też o swój PR!

Po wymianie kilku wiadomości (popartych mocnymi argumentami), wygląda na to, że ta kobieta została zbanowana/zawieszona.

Ostatni raz pod standardowym nickiem widziałem ją jakieś 4 dni temu, później na chwilę pojawiła się pod nowym (Namietna_Kotka) i od tych kilku dni jej nie ma (a na zbiorniku dalej siedzi całe dnie).

Tak więc wychodzi na to, że żeton prowizji to jednak nie wszystko i może czas „świętych krów”, którym wydawało się, że można wszystko, dobiega końca.

oby twoje slowa byly swiete i prawdziwe, a nie wyjatkiem potwierdzającym znaną regule
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tylko_DlaCiebie
24 paź 2017, 10:11
niestety nie mieliście racji :roll: powróciła na nowym nicku https://showup24.tv/xxexcitexx, czyżby jakieś problemy kto wie :blink:
Awatar użytkownika
ymmmmmm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2017, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pewnym było, że wróci bo to zawodowa kurwa jest, która na kamerkach już z 5 lat siedzi i to całe dnie bez większych przerw.

Pod nowym nickiem bo na tamtym została zbanowana.

Moim celem było zatrzymanie jej złodziejskich działań związanych z losowaniami i został on osiągnięty bo już ich nie robi... a to, że siedzi i zwyczajnie się sprzedaje jak inne laski, totalnie mi zwisa.
Awatar użytkownika
QPrzestrodzeFrajerom
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2016, 08:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeszcze bonus dla uśmiechu

Obrazek

1) "Facet sam się znajdzie jak przyjdzie czas" napisała kobieta 40+... aż strach pomyśleć kiedy ten czas ma przyjść :)

2) ************* z medalikiem religijnym na szyi... brakuje tylko krzyża na ścianie, różańca w łapie i można się reklamować jako święta dziewica...
Awatar użytkownika
QPrzestrodzeFrajerom
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2016, 08:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
loko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 23 wrz 2017, 15:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta laska to już weteranka showupa. Nie wiem czy jest jakaś dłużej nadająca. No chyba jeszcze kokainka/prinessa, która nadaje z dwóch nicków. Wracając do meritum to tiedyś wziąłem u niej privka. Sam priv zgodny z opisem ale bez szału. Na moje życzenia co do pozycji mówiła "spokojnie miśku, wszystko będzie" tyle, ze jeśli chcę aby laska wypięła dupę to teraz a nie za kilka minut lub kiedy jej tam w harmonogramie wychodzi. Co do laski to z twarzy rzeczywiście jakby miała mocno przekroczone 30 albo taki starczy typ urody :) Patrząc po tym co tu jest napisane utwierdzam się tylko, że wracać nie ma po co.
Awatar użytkownika
kolegasu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 09 gru 2017, 14:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Byłem na privie u tej pani i zostałem nieco naciągnięty. (Za głupotę się oczywiście płaci, ale człowiek się uczy na swoich błędach). Wziąłem priv z orgazmem za jakieś 500 żetonów. Z ciałka, tyłka, nóg jak nastolatka, jednak po ukazaniu twarzy zobaczyłem panią tak gdzieś w wieku 37 lat. No ale co tam, nieważne. Próbowała się doprowadzić do orgazmu, ale nie doszło do tego, chociaż twierdziła, że tak. Potem stwierdziła, że jak dam jej 300 napiwku to zrobi orgazm jeszcze raz i będzie git. No, cóż, dałem się naciągnąć (było mi już wszystko jedno xD), niestety efekt był mizerny. Nie polecam.

Panna 5,5/10
Jakość transmisji 8/10
Zgodność z opisem 2/10
Awatar użytkownika
przyjazny_senegalczyk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 01 sty 2018, 22:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niewinna01
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Byłem u Tej pani na priv i muszę powiedzieć, że może sie nie zawiodłem, ale można było sie bardziej postarać.
Ale przynajmniej zrobiła to na czym mi zależało. Może nie był to priv moich marzeń, ale napewno nie żałuje.


https://blogsu.pl/
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Laska mało aktywna. Równocześnie prowadzi transmisję na SU i na zbiorniku, co jest chyba niezgodne z regulaminem SU.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości