Taka_Ja/xxexcitexx/Nie_dla_Ciebie/subtle/delightful

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.


Re: Taka_Ja\Tylko_DlaCiebie
15 gru 2015, 19:41


Ups zero odpowiedzi czyli musi byc beznadziejna
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
05 sty 2016, 13:35


Dobrze kręci z tymi losami nawet nie widać jak losuje :/cwana bestia :mrgreen: Ja się nadziałem i nie wierze w wygraną za 35 zet orgazm+buzia :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
05 sty 2016, 15:23


Byłem kiedyś u niej na privie i jestem zadowolony. Polecam
Awatar użytkownika
KamileQ
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2015, 21:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
25 sty 2016, 13:15


Nie polecam. Ustawia cel, potem go resetuje i zaczyna od nowa. Ogólnie słaba. Podaje się na 24, a jest raczej na odwrót, choć widać to bardziej po twarzy niż ciele.
Awatar użytkownika
ciekawski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 25 sty 2016, 13:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: twoja stara
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
28 sty 2016, 17:44


z twarzy to juz jest stara dupa ma ponad 30stke lekko nadaje na 3 portalach jednocześnie strasznie łasa na kase na zbiorniku widzialem priv nr tel za 50 zl
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
30 sty 2016, 14:46


Kilkakrotnie widziałem że robi wałki na celu , najpierw ustawia jakiś a pózniej resetuje i od nowa zbiera :!:
Z twarzy zupełnie nie w moim typie , widać że stara albo aż tak zaniedbana :lol:
Awatar użytkownika
Freesh
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 25 lis 2015, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Keiiiti_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
02 lut 2016, 06:33


A ja powiem więcej, posiadam dowody w postaci screnów jak panienka zostaje zaproszona na priv na show up , po czym co??????? wchodzę na live gdzie siedzi równolegle i tam odbywa się jej transmisja podczas której można np podziwiać łóżko lub szafę. Czyżby przerwa śniadaniowa??? :lol: Stara cwaniara, nie dość że doi frajerów na losy to już nie wiadomo które privy i żetony są prawdziwe :shock2:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 02:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
07 lut 2016, 22:24


Nie nie nie, 3x Nie

Ta laska to jeden wielki przekręt. Biedaczka chyba nie pracuje, nie ma rodziny, nic. Całe dni siedzi na SU i innych portalach równolegle.
Jej losy za 35 żet działąją gdy dasz ich minimum 20. Tak... gdy bedzie 700 zet może (ale to może) trafisz tą literkę, która według prawdopodobieństwa powinna wylecieć już wcześniej. Mądry człowiek, który chce wydać uczciwie pieniądze na SU (jakkolwiek to brzmi :lol: zauważy jej przekręty). Jeden szybki przykład:
1. Pan o nicku Janek daje 100 żet za co ma 3 losy. Wylosowane literki: g, o, w. No cóż nie udało się. Pan Janek znowu daje na 3 losy i wylosowane litery to: z, c, i.
Pan Janek się wkurzył, grzecznie dziękuje i wychodzi.

2. Przychodzi Pan Zbigniew. 100 zet - 3 losy i wylosowane litery to: a, n, k

Wystarczy że Pan Janek poszedł i już litery z jego nicku się pojawiają (oczywiście Pan Zbigniew też nie wygra nic, bo jego litery będą się pojawiać jak może wróci Pan Janek żeby losować). Takich przykładów jest co najmniej kilka dziennie.

Oszukuje i nic więcej. O celach wspomniane wyżej, Nazbiera 90% i "znika na 15 min". Oczywiście jak wróci to cel od nowa trzeba klepać.



Czego jej życzę.... Nicku "Alfabetu" który wbije jej i kupi losów za jakieś 2000. Z tego by było 600 min ( CHYBA ŻE ŻACZNIE LOSOWAĆ: Ą, ż Ź Ó ITD....

NIE
Awatar użytkownika
IsacN
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 04 lut 2016, 11:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: DużoLasek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
07 lut 2016, 23:00


IsacN pisze:Jeden szybki przykład:
1. Pan o nicku Janek daje 100 żet za co ma 3 losy. Wylosowane literki: g, o, w. No cóż nie udało się. Pan Janek znowu daje na 3 losy i wylosowane litery to: z, c, i.
Pan Janek się wkurzył, grzecznie dziękuje i wychodzi.

2. Przychodzi Pan Zbigniew. 100 zet - 3 losy i wylosowane litery to: a, n, k

Wystarczy że Pan Janek poszedł i już litery z jego nicku się pojawiają (oczywiście Pan Zbigniew też nie wygra nic, bo jego litery będą się pojawiać jak może wróci Pan Janek żeby losować



hahhahahaha jakie tu są rozkminy :D :lmao: :vrolf:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
08 lut 2016, 12:06


Msn ale taka prawda.Czasami z nudów zagladam na SU i obserwuje ta pania to powala mnie na łopatki.Faktycznie siedzi na kilku kamerkach,gdyz po prostu jest to jej praca.Wiem to stąd iż poszukując kiedys inne strony natknęłam sie na nia.Co do jej losów oszukuje w ch...ale,w sumie faceci sami są sobie winni że sa frajerami.Dziwi mnie tylko to co oni w tej pani widzą?jest zaniedbaną kobieta.Siedzi całymi dniami i kase liczy ale nic w siebie nie inwestuje.Te jej stroje to masakra jakaś,włosy doczepione,posklejane.Jak na nią patrze to widze taką wiesniare która,wyrwała sie ze wsi i nie potrafi sie odnalezć w tym wielkim swiecie.Spokojnie miesiecznie wyciaga 10tys.Jako kobieta kompletnie jej nie rozumiem,powinna o siebie dbac,cwiczyc inwestować.Tyle lat tutaj siedzi a wyglada jak wymiętolona.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
08 lut 2016, 12:17


Nie lubię jej, to cwaniara i oszutkistka.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
08 lut 2016, 13:31


właśnie zarobiła 4 tys na frajerach i to tylko na ogólnym wczoraj było podobnie ten bercik to chyba zakochany lovelas bo ciągle u niej siedzi i sypie zetonem :D Nie wiem co ludzie w niej widza ja nie moge przy niej walić :bad:
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 lut 2016, 11:25


Witam smiesza mnie te brednie ktore tu piszecie normalnie usmialem sie po pachy.To wyglada na zadrosc konkurencji zaden facet by tak nie napisal o miłej i sympatycznej dziewczynie.Bylem na priv juz kilka razy i bede wracal,dziewczyna mila sympatyczna zadbana wie jak podniecic faceta mozna porozmawiac na wszystkie tematy.Cipeczka zawsze wygolona w sam raz do lizania hehe napisalem bo lubie.Losy u tej dziewczyny tez kupowalem za drugim podejsciem wygralem orgazm.Wiec po co wypisujecie bzdury na temat dziewczyny,zal mi tych co ruszaja nawet osoby postronne.Panowie polecam warto ladna buzia. :yes4:
Awatar użytkownika
piotrek32
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2016, 10:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 lut 2016, 11:28


Własnie przylapalem królowa indorzyce Tylko_dlaCiebie ( indor , bo ma taka pomarszczona brzydka szyje jak indyk )na tym jak dogadywala sie ze swoim podkretaczem bercikiem na innym portalu aby podkrecil zetki , bo jej cos nie idzie na showupie . Na dowod tego wrzucam screeny w ktorych zwroccie uwage na date i godzine po czym jak on napisal o tym to odrazu rzucal juz na showupie zetony . To juz jest zenujace , ze gosc niby jest taki milioner , codziennie jej daje po 300 - 400 zl i nigdzie nie chodzi tylko siedzi u swojej krolowej indorzycy . Najbardziej rozbraja mnie to , ze jak przyszla ostatnio , bo jeszcze nie zdarzyla dobrze wlaczyc kamery a juz lecialy zetony od bercika . Korzysta na tym , bo frajerzy sie łapia na to i wyobrazaja sobie , ze to jest bóstwo a w rzeczywistosci jest to stara baba przed 40stka ( wiem , bo bylem na privie i widzialem jej twarz i do tej pory mam traume ) Wspolczuje tym co sie nabrali na to wszystko i wydali na nia jaka kolwiek kase , bo nie jest warta indorzyca ani grosza . Ponizej wrzucam linki z przekierowaniem do screenow . Pozdrawiam

http://zapodaj.net/c4cefd1f8beca.jpg.html
http://zapodaj.net/4a68d35500d3d.jpg.html
Awatar użytkownika
Patrysia_indyk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2016, 11:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 lut 2016, 14:02


Indyk zal mi ci sam otworzyles nick na jakims live bo nie mozesz nic zarobic sam sobie scrina zrobil o bosh wyluzuj bo nikt normalny w te brednie niewierzy co wy piszecie.Piekna kobieta umie sobie radzic a wy kupcie sobie krem na bul dupy ja bede wracal i bede wszystkie zet zostawial u tej przemilej dziewczyny pozdrawiam cie twoj wielbiciel privki super rewelacja :yes4:
Awatar użytkownika
piotrek32
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2016, 10:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 lut 2016, 14:26


Bercik ,bo pewnie to Ty , ale nie musisz sie tak bardzo denerwowac , bo wiele osob łyka , ze tyle kasy patrysia zarabia :) Napisz jej zeby wkoncu zmienila ta czarna bluzke , bo juz klei sie do niej i nie wyglada to fajnie jak laska siedzi ponad tydzien w tej samej . Pozdro

btw jak znowu cos napiszesz to sprawdz czy bledow nie robisz , bo usmialem sie strasznie jak czytalem :)
Awatar użytkownika
Patrysia_indyk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2016, 11:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 lut 2016, 15:36


Kolego,kolezanko chyba nie masz wlasnego zycia skoro sie zajmujesz innymi masz jakis problem do mnie to zapraszam na SU lubie jak ktos mowi prosto w oczy.Skoro ci sie dziewczyna nie podoba to na nia nie patrz a ja bede do niej chodzil umilal czas i sypal zetonami .Pamietaj ze w necie nikt nie jest anonimowy pozdrawiam milego dnia a nigdy nie wiesz z kim piszesz zycie lubi zaskakiwac i mozna sie zdziwic.
Awatar użytkownika
piotrek32
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2016, 10:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 lut 2016, 15:52


Nikt Ci nie broni do niej chodzic i wydawac pieniadze ja tylko wyrazam swoja opinie na jej temat i widze , ze wiele osob ma podobna opinie i tego mi nie zabronisz , bo mam do tego prawo a na showupie prosto w oczy nie da sie nic powiedziec :D A co do mojej anonimowosci to co masz na mysli , ze chcesz isc na policje , bo brzydko napisalem o Twojej ulubienicy i prosic o moje IP ? Przyjedziesz do mnie i mi dokopiesz czy co ? Bo nie wiem czy mam sie bac :D
Awatar użytkownika
Patrysia_indyk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2016, 11:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Taka_Ja/Tylko_DlaCiebie
09 lut 2016, 16:41


Nie ma co sie wsciekać na opinie ludzi,wyrazaja swoje zdanie na podstawie tego co widza.Jezeli kobieta jest zadbana to nie usłyszysz w jej kierunku złosliwych komentarzy,no chyba ze znajdzie sie jakis zazdrośnik-ca.A naszej Patrycji nie ma czego zazdrościć,no chyba ze ty inaczej uwazasz to z miła checia wysłucham.Ja gdybym na swoj temat przeczytała ze jestem tak spostrzegana to cos w tym kierunku zmieniła.Czyli zainswestowała w siebie,troche sportu,gimnastyki i od razu ciało,sylwetka jest inne.Tak jak cie widza tak cie pisza zapamietaj sobie.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości