_joannapl_

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Re: _joannapl_ OSTRZEGAM !
08 paź 2016, 16:29
I to chyba jest jedyne słuszne wytłumaczenie tego bagienka w którym kochają się taplać te panie...
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _joannapl_ OSTRZEGAM !
20 paź 2016, 08:10
_Joanna pl pisze:Wymien mi tych gosci co mnie znają z ShowUp.tv jak mozesz bo gubisz sie w swoich kłamstwach ,bola cie zetony najbardziej co a od czesia sie odpierdol abys dozyla tyle lata co on i miala taka opieke jak on zdewasciala stara panno

siema odlezyno stare panny sa w modzie po co mi maz ktory potem spierdoli ode mnie i zostawi mnie z 2 bachorami a ja bede musiala wydzaniac do niego i blagac o zalegle alimenta bo zdycham z glodu niedlugo to dostaniesz odlezyn na glowce hehehehehe jestes bezwartosciowa lezysz tylko i gnijesz jak twoj kolega magnus i knujesz za plecami fujjjjj i te ponczochy na baleronkach bezguscie ahahahahahah
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 22:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


Re: _joannapl_ OSTRZEGAM !
20 paź 2016, 09:10
42Piczunia pisze:
_Joanna pl pisze:Wymien mi tych gosci co mnie znają z ShowUp.tv jak mozesz bo gubisz sie w swoich kłamstwach ,bola cie zetony najbardziej co a od czesia sie odpierdol abys dozyla tyle lata co on i miala taka opieke jak on zdewasciala stara panno

siema odlezyno stare panny sa w modzie po co mi maz ktory potem spierdoli ode mnie i zostawi mnie z 2 bachorami a ja bede musiala wydzaniac do niego i blagac o zalegle alimenta bo zdycham z glodu niedlugo to dostaniesz odlezyn na glowce hehehehehe jestes bezwartosciowa lezysz tylko i gnijesz jak twoj kolega magnus i knujesz za plecami fujjjjj i te ponczochy na baleronkach bezguscie ahahahahahah

Jaki brzydki ryj tu wpadł :D
http://webcamhunters.com/tag/piczunia24-hd/
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości