Ciasna_Laura/xyoulingx/FajnaPupcia/Sweet-Sweet/Selena_Selena

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.


Ostrzegam wszystkich przed wchodzeniem na priv do użytkowniczki xyoulingx
https://showup24.tv/xyoulingx
https://showup24.tv/profile/xyoulingx
Od jakiegoś czasu zdarza się, że SU potrafi szwankować – wczoraj (15.09.16) strona wyświetliła mi błąd i wylogowała mnie z mojego profilu: Larry007 – w czasie transmisji z xyoulingx – orgazm: 10 minut za 500 żet. Nim udało mi się ponownie zalogować transmisja wygasła i 500 żetonów poszło do xyoulingx mimo że SU wylogowało mnie z transmisji po niecałych 2 minutach pokazu.
Poprosiłem xyoulingx o albo przelanie mi z powrotem 500 żetonów albo zrobienie pokazu „orgazm” za 10 żet – bo 500 żetonów dostała a pokaz się nie odbył. xyoulingx zbanowała mnie, jako „larry007”. Założyłem drugie konto: „larry007oskar” i napisałem do xyoulingx że wykorzystała sytuację, dostała 500 żet bez robienia pokazu i jeszcze mnie zbanowała jako larry007. Odpisała że wcale mnie nie zbanowała i zrobi mi ten orgazm jutro (czyli 16.09.16) bo nie da rady, bo miała już 3 orgazmy.
Dzisiaj (16.09.16) loguję się jako : „larry007oskar”i przypominam o tym co mi napisała wczoraj.
W odpowiedzi xyoulingx zbanowała mnie po raz 2-gi jako larry007oskar.
Jak widać okazja czyni złodzieja – przestrzegam przed wchodzeniem do niej na priv.

Panna 1/10
Jakoś transmisji 1/10
Zgodność z opisem priva 1/10
Awatar użytkownika
larry007oskar
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2016, 19:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Asiya
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




xyoulingx - Uwaga na tą użytkowniczkę!!!
Ostrzegam wszystkich przed wchodzeniem na priv do użytkowniczki xyoulingx
Od jakiegoś czasu zdarza się, że SU potrafi szwankować – wczoraj (15.09.16) strona wyświetliła mi błąd i wylogowała mnie z mojego profilu: Larry007 – w czasie transmisji z xyoulingx – orgazm: 10 minut za 500 żet. Nim udało mi się ponownie zalogować transmisja wygasła i 500 żetonów poszło do xyoulingx mimo że SU wylogowało mnie z transmisji po niecałych 2 minutach pokazu.
Poprosiłem xyoulingx o albo przelanie mi z powrotem 500 żetonów albo zrobienie pokazu „orgazm” za 10 żet – bo 500 żetonów dostała a pokaz się nie odbył. xyoulingx zbanowała mnie, jako „larry007”. Założyłem drugie konto: „larry007oskar” i napisałem do xyoulingx że wykorzystała sytuację, dostała 500 żet bez robienia pokazu i jeszcze mnie zbanowała jako larry007. Odpisała że wcale mnie nie zbanowała i zrobi mi ten orgazm jutro (czyli 16.09.16) bo nie da rady, bo miała już 3 orgazmy.
Dzisiaj (16.09.16) loguję się jako : „larry007oskar”i przypominam o tym co mi napisała wczoraj.
W odpowiedzi xyoulingx zbanowała mnie po raz 2-gi jako larry007oskar.
Jak widać okazja czyni złodzieja – przestrzegam przed wchodzeniem do niej na priv.
Awatar użytkownika
larry007oskar
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2016, 19:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Asiya
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




sproboj zgłosić sprawę do SU :p
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




@Psotnik Dzięki za radę. Niestety (dopraszam się o NIENABIJANIE się ze mnie) nie bardzo wiem jak sprawę zgłosić. Zgłoszenie transmisji nie działa już chyba od jakiegoś czasu.
Awatar użytkownika
larry007oskar
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2016, 19:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Asiya
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




na samym dole strony masz "kontakt" spróbuj przez to :) opisujac mniej wiecej date, godzine, problem :)
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Mozesz zaplakac do SU bo to ich wina a nie transmitujacej. Jak znam zycie to ona zrobila wszystko zgodnie z zasadami, odsiedziala swoje 10 minut a to Ciebie nie bylo. To ze Cie pozniej olala to inna sprawa, ale umowmy sie ze zrobienie priva po raz drugi to juz tylko jej dobra wola a nie obowiazek. Ja bym olal sprawe bo z SU sie bedziesz szarpal dlugo i prawdopodobnie nieskutecznie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Dales sie zrobic w balona na wlasne zyczenie jeszcze 10min za 500 panie z czolowki ktore o niebo lepiej wygladaja robia priv 15 min za 500.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna




haha, teraz to panna 1/10, a jakby zrobiła ten pokaz to byś pisał 11...
czasoumilacz




Powinieneś to jak najszybciej zgłosić i jeśli było tak jak mówisz to oddadzą Ci te 500 żetonów.
Zgłoś też to, że jak próbowałeś z nią to wyjaśnić to zbanowała Cię na kilku kontach choć akurat za to pewnie i tak nic jej nie zrobią.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




larry007oskar pisze:Ostrzegam wszystkich przed wchodzeniem na priv do użytkowniczki xyoulingx
https://showup24.tv/xyoulingx?
https://showup24.tv/profile/xyoulingx?
Od jakiegoś czasu zdarza się, że ShowUp.tv potrafi szwankować – wczoraj (15.09.16) strona wyświetliła mi błąd i wylogowała mnie z mojego profilu: Larry007 – w czasie transmisji z xyoulingx – orgazm: 10 minut za 500 żet. Nim udało mi się ponownie zalogować transmisja wygasła i 500 żetonów poszło do xyoulingx mimo że ShowUp.tv wylogowało mnie z transmisji po niecałych 2 minutach pokazu.
Poprosiłem xyoulingx o albo przelanie mi z powrotem 500 żetonów albo zrobienie pokazu „orgazm” za 10 żet – bo 500 żetonów dostała a pokaz się nie odbył. xyoulingx zbanowała mnie, jako „larry007”. Założyłem drugie konto: „larry007oskar” i napisałem do xyoulingx że wykorzystała sytuację, dostała 500 żet bez robienia pokazu i jeszcze mnie zbanowała jako larry007. Odpisała że wcale mnie nie zbanowała i zrobi mi ten orgazm jutro (czyli 16.09.16) bo nie da rady, bo miała już 3 orgazmy.
Dzisiaj (16.09.16) loguję się jako : „larry007oskar”i przypominam o tym co mi napisała wczoraj.
W odpowiedzi xyoulingx zbanowała mnie po raz 2-gi jako larry007oskar.
Jak widać okazja czyni złodzieja – przestrzegam przed wchodzeniem do niej na priv.

Panna 1/10
Jakoś transmisji 1/10
Zgodność z opisem priva 1/10


Kilka dni temu widziałem pierwszy raz na showupie tą dziewczynę. Nie wiem jak mogłeś w ogóle pójść na tak drogiego priva do takiej dziewczyny. Przecież 500 żetonów za 10 minowego priva to biorą najatrakcyjniejsze dziewczyny na showupie a ona powinna brać za takiego priva 100-200 żetonów.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Czy warto zapłacić za priva u tej czy u innej laski, to już kwestia gustu.
Jeśli kogoś kręci xyoulingx, to co go obchodzi jakaś piękność, która ma priva w porównywalnej cenie.
Ja na przykład lubię różnorodność i nie zawsze przyciąga mnie dziewczyna jak z playboya.
U tej laseczki też kiedyś byłem - nadawała jeszcze pod nickiem smileyx2.
Pokaz przebiegł bez zarzutu.
Wtedy była mniej zawodowa, bardziej amatorska i to było sympatyczne, chociaż to nie były jej pierwsze dni na SU, bo mówiła, że wróciła po przerwie, a wcześniej nadawała bez buzi.
Jako smileyx2 chyba niewiele pokazywała na ogólnym.
Awatar użytkownika
nmaj
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 08 paź 2016, 00:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obserwatorka pisze:Dales sie zrobic w balona na wlasne zyczenie jeszcze 10min za 500 panie z czolowki ktore o niebo lepiej wygladaja robia priv 15 min za 500.


a niby w jakim znaczeniu użytkownik dał się zrobić w balona na własne życzenie?
Nie było w tym jego żadnej winy...
A z tymi 500 zetonów, które wzięła... to jak z pomyłka sprzedawcy przy wydawaniu reszty, jak źle wyda kupującemu na swoją korzyść i wie o tym, a jest uczciwy to odda przy najbliższej okazji klientowi a jak jest nieuczciwy to nie wyda i powie spierdalaj.
W przypadku tej dziewuchy, zgodnie z opisem larrego, mamy do czynienia z drugim przypadkiem... czyli dziewuszysko jest nieuczciwe..
a Twoje stanowisko, Obserwatorko, nie dość że jest w dupę niecelne, to jeszcze odnosi się do kwestii dobrego lub złego wyboru przy wydaniu 500 zet na priw. Rozumiem, że irytuje Cię kwestia nie wydania tych pińcet zet u Ciebie?
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 pisze:
Obserwatorka pisze:Dales sie zrobic w balona na wlasne zyczenie jeszcze 10min za 500 panie z czolowki ktore o niebo lepiej wygladaja robia priv 15 min za 500.


a niby w jakim znaczeniu użytkownik dał się zrobić w balona na własne życzenie?
Nie było w tym jego żadnej winy...
A z tymi 500 zetonów, które wzięła... to jak z pomyłka sprzedawcy przy wydawaniu reszty, jak źle wyda kupującemu na swoją korzyść i wie o tym, a jest uczciwy to odda przy najbliższej okazji klientowi a jak jest nieuczciwy to nie wyda i powie spierdalaj.
W przypadku tej dziewuchy, zgodnie z opisem larrego, mamy do czynienia z drugim przypadkiem... czyli dziewuszysko jest nieuczciwe..
a Twoje stanowisko, Obserwatorko, nie dość że jest w dupę niecelne, to jeszcze odnosi się do kwestii dobrego lub złego wyboru przy wydaniu 500 zet na priw. Rozumiem, że irytuje Cię kwestia nie wydania tych pińcet zet u Ciebie?




hmm.. wybaczcie, ale co do tej kwestii jestem za xyoulingx, w swojej ''karierze'' na SU miałam dwa podobne przypadki i teraz już mogę stwierdzić, że to były ostatnie, bo dałam się nabrać w bambuko :| a mianowicie opiszę jeden : priv za 1500 żet, koleś poszedł sobie po 20-stu paru minutach ( miał 1 h do wykorzystania) i na drugi dzień stwierdził,że coś mu przerwało i nie mógł wrócić z powrotem na transmisję ( miał brak połączenia ze stroną) i chce odebrać minuty, właśnie te z których zwiał no i oczywiście ja niedoświadczona myśląc, że skoro wydał te 150 zł zachowam się ferrr (w tamtym czasie ) i ustawiłam dla niego pozostawione te minuty za 10 żet. i było wszystko ok, na czacie pisał, że takie laski ''rzadko się zdarzają'' na tym portalu i że jestem taka zaje****ta , wiec myślę spoko, może faktycznie tak było jak piszesz z tym połączeniem,(złośliwość rzeczy martwych) ale gdyby nie pojawienie sie komunikatu u mnie na transmisji, że ona została zgłoszona przez tego stulejkarza do moderacji ( oczywiście te 10 żet trafiło do mnie) to mnie normalnie jakby coś strzeliło :evil:, oczywiście posłałam na wiadomość wiązankę, życząc mu zatarcia wacława. Od tamtej pory mam nauczkę i nikomu jeszcze nie zwracałam żetonów za ''ucieczki'' z transmisji nawet jeśli ona trwała sekunde i jest za 2000 zet . Sorry Panowie ale często jest tak, że ów sytuacja mogła się zdarzyć transmitującej, bo przecież wiemy, że wałki zdarzają się nie tylko po stronie Pań transmitujących ale po Waszej( nie wszystkich) też.
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 13:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




W ogóle privy za takie kwoty żetonowe to szaleństwo, chyba że u jakieś ulubienicy/modelki którą bardzo dobrze znamy i jak coś ew. pójdzie nie tak, to się będzie można dogadać/wyjaśnić. Najlepiej brać tańsze privy, do 300 zet i wtedy jest mniejszy moralniak przy hipotetycznym niezadowoleniu czy spierdoleniu transmisji.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Na tym nicku już nie wchodzi ma inny teraz.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Papaj pisze:Na tym nicku już nie wchodzi ma inny teraz.


Na tym też wchodzi, ale ma też dwa nowe, tylko teraz sobie nie przypomne..
ps. kilka dni temu, KoKo ją wyczaiła jak miała trans na nowym koncie i sama sobie podbijała 'lidera napiwków' z konta xyoulingx, i jak wpadłem to sprawdzić to rzeczywiście tak było, jawnie na bezczela leciała.. Nawet szkoda mi to było komentować. :girl_haha:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: xyoulingx/FajnaPupcia
24 paź 2016, 18:50


Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: xyoulingx//FajnaPupcia
25 paź 2016, 22:50


Być może wreszcie zaczęli ją banować za te przekręty, które wcześniej robiła.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: xyoulingx//FajnaPupcia
26 paź 2016, 21:33


Widziałem trans na której lider napiwków miał wygrać coś około 10min priva. Żetonami sypnęły bodaj tylko dwie osoby, lider dał ich kilkadziesiąt, bardzo przedłużała odliczanie zakończenia konkursu i ewidentnie to ubodło xyoulingx, bo wyszła z trans przy odliczeniu do 2 :lol: żenada
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 08:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: xyoulingx//FajnaPupcia
30 paź 2016, 19:34


matiso87 pisze:Widziałem trans na której lider napiwków miał wygrać coś około 10min priva. Żetonami sypnęły bodaj tylko dwie osoby, lider dał ich kilkadziesiąt, bardzo przedłużała odliczanie zakończenia konkursu i ewidentnie to ubodło xyoulingx, bo wyszła z trans przy odliczeniu do 2 :lol: żenada


Za takie przekręty zawsze powinny być bany bo bardzo wiele dziewczyn jak robi tego typu licytacje, które kończą się tym, że ktoś wygrywa z małą ilością żetonów to uważają, że mogą taką osobę olać i nie pójść z nią na wygranego priva.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości