LalkaKrK/WhiteAndBlack

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
LalkaKrK/WhiteAndBlack
24 lis 2016, 00:41


Witam.

Wczoraj późnym wieczorem do poranka nadawała brunetka z blondynką pod nickiem LalkaKrK. Obje piły alko a dokładniej mówiąc blondyna piła wódkę a czarna piwka. Transmisje zaczęły w pokoju ustawiając cel kąpiel gdy cel osiągnęły okazało się że woda im nie leci wiec polewały się wodą z butelek na tapczanie. Później jednak okazało się ze woda leci w wannie i cel był nagle nowy mianowicie do naga w wannie znów dość szybko cel osiągnięty i ściągają tylko staniki tam wiara protestuje ale olewają to. Kolejny cel to orgazm łechtaczkowy po raz kolejny szybko poszło długo nic nie robią po chwili blondynka po wódce przejmuje dominacje ściąga majtki brunetce szybkie wylizanie i tyle było z orgazmu łechtaczkowego dodatkowo kamerka w ogóle nie objęła cipki. Na czacie też szło dostrzec dużo skarg jeśli chodzi o wykonywanie privów zaraz banowały takowe osoby. Jeśli chodzi o ciało to panny mega ale cfaniary mega. Mam na dysku zapis z większości najlepszych scen. Podsumowując popatrzeć można ale żetony zostawcie dla innej panny. :)

https://showup24.tv/profile/LalkaKrK
https://showup24.tv/profile/WhiteAndBlack
Awatar użytkownika
karolpdk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 lis 2016, 17:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Miracle_98
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: LalkaKrK
24 lis 2016, 04:14


Dobrze, że cos zrobiły, bo ostatnio nazbierały 3kółka na kąpiel i poszły
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: LalkaKrK
24 lis 2016, 23:46


Też widziałem to,ale nie wiem jak ostatecznie się skończyło,bo nie będę czekał do 4 :) ale trochę czarna pokazała,więc nie było źle,za odważny cel chyba i trema ;)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości