MALUTKAAa25/sexkotka21

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
MALUTKAAa25/sexkotka21
11 lut 2017, 22:34


stanowczo odradzam :P sytuacja wygladala tak, ze po privie ( 00:00 ) odrazu wyszla i auto bana dostalem. Chociaz przez privem sei spytalem czy zrobi squirt powiedziala tak... a na privie zaczela odstawiac scenki cycki- 50 zetonow :p to potem dozuce ci gratis... :d bylem z ciekawosci i odradzam :nono:

https://showup24.tv/MALUTKAAa25
https://showup24.tv/profile/MALUTKAAa25

https://showup24.tv/sexkotka21
https://showup24.tv/profile/sexkotka21
Awatar użytkownika
sam123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2017, 04:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz zznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sam123


Re: MALUTKAAa25
22 lut 2017, 18:26


Dokładnie taka sama sytuacja, obiecanki ze squirtem i przedłużanie priva, na koniec wyszła bez wykonania całej usługi i zbanowała mnie na chacie. Stanowczo odradzam.
Awatar użytkownika
unrealmen
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2016, 23:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: White...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MALUTKAAa25
01 mar 2017, 21:31


unrealmen pisze:Dokładnie taka sama sytuacja, obiecanki ze squirtem i przedłużanie priva, na koniec wyszła bez wykonania całej usługi i zbanowała mnie na chacie. Stanowczo odradzam.


Niemalże identycznie jak u mnie, z tym że bana dostałem po zwróceniu uwagi, że zostałem oszukany.


https://showup24.tv/MALUTKAAa25
https://showup24.tv/profile/MALUTKAAa25
Awatar użytkownika
DoubleB
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dianaa_95
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MALUTKAAa25
13 kwie 2017, 11:53


Odradzam :p kiedyś byłem na privkui cel wykonała tak w 1/4. Do tego wstawiła niekonkretny opis, co pozwalał jej na odjebanie maniany i robienie tego czego nie bardzo chciałem.
Potem jeszcze w trakcie pisała, że jak dorzucę to będzie niespodzianka, ale nie miałem i nie dorzuciłem, więc jak 0:00 wybiło to po kilku sekundach już jej nie było.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


MALUTKAAa25
21 maja 2017, 16:13


Częste licytacje priwów oczywiście z buzią i orgazmem.Jak to wygląda?Podobnie jak u innych choć z drobą różnicą.
Opis Lider wygra priw 10 min buzia orgazmem.Co ciekawe nie trzeba mieć nawet vipa :D Oczywiście janusze licytują a potem niespodzianka:D Dzisiaj koleś wylicytował 200 żet a dupa mówi brawo wygrałeś już ustawiam.Koleś po chwili podnosi alarm że nie widzi wygranego priwa.Widocznie szukał na dole za 10 żetonów :D Ja zaglądam a priw jest tylko wyżej :D Opis cytuje WYGRANY PRIW 10 min 500 żet ahaha No ja pierdole ta gimbaza się nie nauczy żeby w żadnych licytacjach nie brać udziału :D Tak to generalnie u niej wygląda.Licytujesz dajesz np 100 czy 200 żetonów i wygrywasz priwa za którego musisz słono zapłacić.Potem jest szybka piłka i dupa jest mega arogancka.Wchodzisz czy nie?Jak nie to się bujaj nie będę czekała.Szybko robi reset transmisji i wraca jakby nic się nie stało.Oczywiście banuje natychmiastowo

https://showup24.tv/MALUTKAAa25
https://showup24.tv/profile/MALUTKAAa25
Awatar użytkownika
Peja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 27 lis 2015, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MALUTKAAa25
05 cze 2017, 20:34


Witam, nie polecam tej panny, jest milutka i robi piękne oczy jak mowa o dawaniu zet i braniu priv. Wziąłem kiedyś ją na priv, przez większość czasu nie było obrazu, chyba na 20 kilka sekund przed końcem pojawiła się więc zgłosiłem, SU zwróciło mi zet i dosłownie po kilku sekundach wiad prywatna od niej z pretensją i ban. Wygląda tylko sympatycznie..... . Kiedys jak zapytalem ją o priv napisał mi priva koleś z ostrzeżeniem , że niby rozmawiał z nią czy poznanie poza SU ją interesuje, jeśli tak to weźmie priv, odpowiedziała że tak i podał jej maila i odpisala ze po trans sie odezwie, kilka dni milczenia i napisal do niej czemu sie nie odezwala to ban , miał screen z rozmowy z nią na swojim profilu na SU . Uwaga na tę naciągaczke
Awatar użytkownika
wredol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 08 gru 2016, 07:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MALUTKAAa25
25 cze 2017, 21:00


Witam,
miałem dzisiaj "nie"przyjemność wzięcia privka u MALUTKAAa25 ( priv Orgazm). Na początku wszystko świetnie, bo cel privów to tylko dorzucanie żetonów - na samym wstępie "jak chcesz piersi daj - 50 zet" - dałem - "jak chcesz głos daj 50 zet" - dałem - podczas "negocjacji" pokazała piersi i ustawiała transmisję .. minęła większość czasu, po czym została nie cała minuta, ale i tak nic nie zobaczyłem bo zacinało makabrycznie i głos tak jak obraz.. lipa. Pisałem, żebyśmy odświeżyli, ale koleżanka poczekała do końca czasu, wyszła z trans i dostałem jeszcze bana ? dlaczego ? aaa bo zapomniałbym, do tego orgazmu to nawet się nie zbliżyła. Tyle w temacie. Najgorzej wydane 200 zet.

Edi

https://showup24.tv/MALUTKAAa25
https://showup24.tv/profile/MALUTKAAa25
Twice_desir


Re: MALUTKAAa25
28 cze 2017, 17:02


Pani dosyć znana, często zmienia nicki co wskazuje na to że lubi robić ludzi w ....

Nie polecam.
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: MALUTKAAa25
02 sie 2017, 15:22


Transmituje w plenerze, ma ponad 200 widzów (co u niej jest rzadkością) :D
https://showup24.tv/MALUTKAAa25
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: MALUTKAAa25
23 gru 2017, 08:00


Peja pisze:Częste licytacje priwów oczywiście z buzią i orgazmem.Jak to wygląda?Podobnie jak u innych choć z drobą różnicą.
Opis Lider wygra priw 10 min buzia orgazmem.Co ciekawe nie trzeba mieć nawet vipa :D Oczywiście janusze licytują a potem niespodzianka:D Dzisiaj koleś wylicytował 200 żet a dupa mówi brawo wygrałeś już ustawiam.Koleś po chwili podnosi alarm że nie widzi wygranego priwa.Widocznie szukał na dole za 10 żetonów :D Ja zaglądam a priw jest tylko wyżej :D Opis cytuje WYGRANY PRIW 10 min 500 żet ahaha No ja pierdole ta gimbaza się nie nauczy żeby w żadnych licytacjach nie brać udziału :D Tak to generalnie u niej wygląda.Licytujesz dajesz np 100 czy 200 żetonów i wygrywasz priwa za którego musisz słono zapłacić.Potem jest szybka piłka i dupa jest mega arogancka.Wchodzisz czy nie?Jak nie to się bujaj nie będę czekała.Szybko robi reset transmisji i wraca jakby nic się nie stało.Oczywiście banuje natychmiastowo

https://showup24.tv/MALUTKAAa25
https://showup24.tv/profile/MALUTKAAa25



Wczoraj robiła to samo - super hot orgazm dla lidera... a później lider musiał za wygrany (3 minutowy) prv płacić 100ż. A co gdyby licytował się do ostatniego niemalże żetona i zostawił sobie te 10 czy 20 żeby odebrać nagrodę? Byłby płacz i zgrzytanie zębów a zwrotu by nie dostał bo przecież panna nigdzie nie deklarowała, że wygrany prv będzie za free :D
Biustwo


Re: MALUTKAAa25
23 gru 2017, 12:37


dzięki za info. to dlatego nei ma klientów którzy wracają ;>
Awatar użytkownika
Alucard
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 21 gru 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MALUTKAAa25
03 sty 2018, 03:33


Witam :))

I ja sie skusiłem,nie czytajac wczesniej opinii hihihi :D Mądry polak po szkodzie hehe,ale jak pisali panowie wyżej,sytuacja z wygranym privem i mokrym orgazmem,gdzie w trakcie jak już byliśmy padło hasło,cycki za 50 dorzuce bo warto hehehe,a owy priv niby wygrany była płatny za 100+ moje 190 co wpłaciłem aby wygrac=290,a na prośbe oddać moje 100 za priv bo też o dziwo wybiło 00.00 i znikła po czym nastepny konkurs wyodrębniła,mimo mojej pseudo ''reklamy'' dostałem bananka :))

Od dziś jestem ''ulubiencem'' tej pani i dziwi mnie jak mozna za 10 zl sie sprzedac hehe,żałosne jak dla mnie ale może juz za stary jestem aby coś jeszcze pojąć :D

Generalnie uprzedzam,i potwierdzam wczesniejsze wpisy,nie warto,a jak dobrze sie przyczaii to na ogóle cos pokaze,dobrego oka życzę :))
Awatar użytkownika
Johny255
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2016, 14:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ona wie :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: domyśl się :)


Re: MALUTKAAa25
03 sty 2018, 03:42


Zdecydowane NIEE... :hypnotized: Nie dość że wygrana licytacja to dodatkowe koszta (priv za 100) to trwał aż 4 min :D Z czego 2 to pisanie dorzuć właśnie 50 za piersi hehe,bo warto,owszem ja nie dopłaciłem i pokazałą,ale robi to też na ogóle :P :sarcastic_blum:


Co do czasu,wybija 00.00 i znika jak kamfora,bez hey,czes i pocałuj mnie w zad np ;] Moze i sa tu tacy fanatycy,ale juz na kilku privach byłem,a ten mna wstrząsnął jak tak mozna z zegarkiem i licznikiem w oczach podchodzić do tematu... :D :mrgreen:

Jakosc 5/10
Opis w trakcie 2/10
:blush2:
Awatar użytkownika
Johny255
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2016, 14:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ona wie :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: domyśl się :)


Re: MALUTKAAa25
17 sty 2018, 22:53


Re: MALUTKAAa25
16 lut 2018, 15:54


Miałem z nią 3 privy. Pierwszy był chyba na zachętę, bo było wszystko w miarę poprawnie. Takie 7/10. Każdy kolejny to było gorzej i hasła "dorzuć żeton to"... ogólnie laska nawet spoko, ale nastawiona na szybki zysk. I najlepsze hasło z jej ogólnej transmisji "nie muszę iść z tobą na priv, bo dziś wystarczająco zarobiłam".
Awatar użytkownika
jan_wol
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2018, 15:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MALUTKAAa25
17 lut 2018, 07:02


jan_wol pisze:I najlepsze hasło z jej ogólnej transmisji "nie muszę iść z tobą na priv, bo dziś wystarczająco zarobiłam".


Padłam :biggrin:
Aż sobie chyba zapiszę ten tekst. A tak serio - nie rozumiem troche tej dziewczyny. Bardzo dużo pokazuje za free na ogólnym a na priv każe sobie za to samo dopłacać? To tak jakby na wejściu do knajpy dawali całą flaszkę, sadzali do stołu i kazali zapłacić za kielicha.
Biustwo


Re: MALUTKAAa25
11 mar 2018, 21:23


Mnie też oszukała ta Pani. Skusiłem się na jej losowanie ponieważ na ogólnej transmisji pokazywała się z dobrej strony i dawała dużo od siebie. Wylicytowałem priva za 300 żetonów, musiałem za niego dopłacić kolejne 100, ale myślę ok, fajna laska, wezmę na 2kam. Miał być orgazm i super zabawa, ku mojemu zaskoczeniu priv trwał 5 minut. Dziewczyna nawet nie dotknęła cipki, a z końcem czasu po prostu wyszła.

Nie zgłosiłem tylko dlatego, że bardzo mi się ta pani podobała... :oops:



Brakujące posty/strony:
- kopia google: strona 1, strona 2;
- kopia archive: strona 1, strona 2.
Awatar użytkownika
xshowseu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 07 lut 2018, 02:18
Podziękował: 96 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: lovesex2012
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xshowseu


Re: MALUTKAAa25
03 maja 2019, 11:22


Panna chyba się zmieniła dziś zaryzykowałem u niej priv namówiłem ją na anal dużym dildo za 500 10 min. I powiem szczerze panna sie starała nie oszukiwała był głos itp ma zasadę buzia za buzie to nie widziałem jak reaguje Ale powiem ze dała super pokaz mi sie podobało. Może po tych oskarżeniach zwiła sobie coś do głowy i nie ryzykuje.

P.S. jej nowy nick to sexkotka21
Awatar użytkownika
dred89
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2019, 11:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: MALUTKAAa25/sexkotka21
23 maja 2019, 10:57


Widocznie trafiłeś na lepszy dzień ;D Niestety historia lubi się powtarzać, chciałem ją sprawdzić zarówno na ZB jak i na SU i w obu przypadkach tak samo lipnie... Kręci skubana jak może, wszedłem do Niej na priv za 100kr, to na samym początku z tekstem do Mnie że dorzuć parę kr to dostaniesz coś gratis. Oczywiście nie zareagowałem po czym stwierdziłem że ok dorzucę, ale niech Mi przedłuży czas privka. Bez zastanowienia się zgodziła, ok wiedziałem że i tak Mnie wychu.a więc i tak nie będę rozczarowany i co równo z końcem priva wyszła a te pare minut które miała doliczyć po prostu olała. Później wbiłem na ogólną trans z zapytaniem co się stało przecież miało być parę minut doliczone, więc w nagrodę dostałem bana ;D Na SU tak samo, wbiłem dorzuć tyle i tyle to dostaniesz gratis praktycznie przez cały priv o tym truła. Panna wogle olewa te privy, liczy tylko na kasę i wyjeba.e ma w to co robi. Nie dajcie się naciągać szkoda tylko waszej kasy no i nerwów. Ja poszedłem tylko dlatego że zostałem o to poproszony no i kredyty dostałem praktycznie za darmo więc Mi to i tak to wisiało. Nie polecam. ;)
Awatar użytkownika
VIP_Madejski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2019, 16:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mirabelka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MALUTKAAa25/sexkotka21
08 cze 2019, 11:19


Czytam ten wątek od początku i tak mi się wydaje ze jedna osoba mści się na tej pani i wypisuje głupoty. Morze jakaś urażona miłość czy coś nie wiem.

Osobiście byłem u tej pani na kilku priv, i nie narzekam pani kilaka razy dostosowała priv do moich fantazji itp, na moją prośbę robiła rożne szalone rzeczy.
Zapłaciłem jej zawsze tak jak chała i było ok.

Osobiście polecam
Awatar użytkownika
pussyfan12
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości