Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:27
Co wam z tego? Mod wie tyle samo co my wszyscy tutaj.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:28
Wzruszyłam się tym że tak wielu niebieskich się tutaj udziela :air_kiss: Dawać mi tu ramię po potrzebuję się wypłakać :P
W stresie człowiek traci swobodę operowania sarkazmem :beg: gdzie moje żetony! chce być z powrotem złośliwa, ironiczna i sarkastyczna :evil:
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:32
HardRockCaffe666 pisze:
SokratesNauczycielPlatona pisze:I bardzo dobrze,że nie będzie


Ty Sokrates nie ciesz się tak tym za bardzo :!:
Gdzie będziesz wtedy miał okazje zrzucić zbędny balast z swoich jajec.
Soorryy zapomniałem że taki wielki myśliciel i z tym problemem pewno sobie jakoś poradzi :laugh3:

W Gruzji kurwa,w Gruzji...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:37
Tymi pisze:
Kropelka pisze:
LunaMoon pisze:Wiem o tym, że forum jest dla wszystkich i wiem, że nie tylko topki zarabiają dużo, są i takie spoza top które zarabiają nawet więcej, są i szare myszki, które siedzą z niewielką widownią a trzaskają te priwki jak szalone. Chodziło mi raczej o to, że nie każda jest milionerką i nie każda z uśmiechem na twarzy może czekać pół roku na kase. Różne są sytuacje i różne staże nadawania.
A tutaj jest zbyt wiele niewiadomych, czy przelewy ruszą w czwartek, a jak ruszą to czy na pewno będzie to działać a jak będzie działać to na jakich zasadach, czy nadal przelewy będą zlecane niemal codziennie czy będą jakieś ograniczenia lub weryfikacje.
Wiadomo, że SU nikogo nie oszuka, wiadomo, że w końcu wszystko wypłacą i w tym względzie można im zaufać. Ale kiedy i jak to już cięższe pytanie. Żeby się nie okazało, że po uruchomieniu nowej platformy płatności coś tam nie zadziała i ruszą kolejne przerwy techniczne. Jak wchodził nowy mechanizm strony to też było pełno problemów z tym. A tutaj miał im wystarczyć tydzień prac a już przeciągneli do trzech, więc nie idzie im to zbyt gładko.





Tymi, tak tak to samo słyszałam 2 lata temu przy 6 tygodniach przestoju a 2 dni po wypłatach leżałam już pod palmą na dominikanie ciesząc się że nie protestowałam tylko skrupulatnie robiłam swoje, nazywaj sobie nasz ukochany kurwidołek jak chcesz prawda jest taka że dostając kasę regularnie czy tez nie wychodzi mi taka godzinówka której na najlepszym doktorskim etacie bym nie dostała. Wychodze z założenia że albo chce mieć ciepłą posadkę na umowę o pracę albo zarabiać 40x tyle w zamian za chujowe warunki pracy, nieregularne pensje i brak związków.


Kropelka a Ty nie na Dominikanie :rofl: :mocking:


A wypłaty już były? No właśnie, ale spokojnie już sobie urlop zaplanowałam :D
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:40
komin pisze:No tak tu jeszcze nie bylo :P
[ Obrazek ]
rozowo jak nigdy :D chociaz panny juz zaczynaja skakac sobie do oczu...
Do tego Hard zostal ekspertem d/s etyki w biznesie :biggrin:
ELIZABETH2 zaczyna w trolowaniu przescigac rugera

To jest ladniejsze :mrgreen:
https://postimg.cc/LJNcdK40
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:42
cipkozaurka, ekhm... Pieniadze to nie wszystko? ;)
A my, niebiescy to jak widzisz z troski... wszystko z troski...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:49
komin, tak tylko ostrzegam że juz mi mini cyc mam a mikro cyc ;)
tak wiem wiem z troski o niską cenę, trochę Wam ta bańka spekulacyjna urosła :) gratki!
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:52
"LOL", nie rób sobie jaj. Tobie modki rzucają na Twojej własnej transmisji, nawet o tym nie wiesz. To samo @szefowa. Innych przykładów nie znam. Bo zrobili kartki, to w ramach testów rzucili jej i Tobie chyba też... (i okazało się, że spierdolili jedną rzecz - "od" i "do" było na odwrót - ale to naprawili).


Tak, tak bo jak któraś dostaje duży napiwek to od razu od moderatora :laughingnew:
Jestem w stanie uwierzyć w to, że ktoś z moderacji rzuca jakimś nowym dziewczynom, które akurat są wysoko i robią jakiś cel by je po prostu zatrzymać, by zobaczyły, że da się zarobić, by stestować nową dziewczynę etc. Jeśli chodzi o kartki to raz dostałam kartkę z 50 żetonami na Święta od jednego z moderatorów, najstarszego stażem na SU chyba, który to te kartki dawał wielu dziewczynom z czystej sympatii i tego, że taka opcja jest i że idą Święta i wypada, po prostu.

Nie siedzę u wszystkich, nie każda osoba się chwali tym, że były testy - ponoć miało być to zachowane w ciszy.


Fapka, litości.
Testy zachowane w ciszy? To dlaczego moderatorzy odwiedzali wiele dziewczyn i na OGÓLNYM czacie pisali czy dziewczyny nie chcą pomóc w testach? Jeśli któraś się zgodziła to wtedy była zabierana na priv i wtedy miała wyjaśnione co i jak trzeba zrobić ale propozycja padała na ogólnym, przy wszystkich.

A kurwa nie zaprzeczaj, że Tobie nie rzucają, jak na luzie modek przychodzi do Ciebie gadać o Twojej kamerce... po chuj?
Przypomnienie: viewtopic.php?f=74&t=5688&p=106696#p105597


Zależy kto z moderacji się trafi. Jeśli w tym momencie jest ktoś ze starszej ekipy to dlaczego ma nie wejść i nie pogadać? Moderator też człowiek.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:57
cipkozaurka, mini, mikro... miód na me serce ;)
No i ja sobie wypraszam ze spekulacje itd... nie dalej jak w niedziele uczciwie zakupilem zetony na SU. Prawilnosc to moje drugie imie ;) zraz mnie od frajerow zwyzywaja, ale chu, stac mnie...

KoKo21, Ty juz sie nie tlumacz, to zadna tajemnieca ze masz 51 % udzialow w szolapie i tylko brakuje Twojego podpisu zeby ruszyly przelewy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 13:58
komin pisze:cipkozaurka, mini, mikro... miód na me serce ;)
No i ja sobie wypraszam ze spekulacje itd... nie dalej jak w niedziele uczciwie zakupilem zetony na SU. Prawilnosc to moje drugie imie ;) zraz mnie od frajerow zwyzywaja, ale chu, stac mnie...

KoKo21, Ty juz sie nie tlumacz, to zadna tajemnieca ze masz 51 % udzialow w szolapie i tylko brakuje Twojego podpisu zeby ruszyly przelewy.


:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Jeszcze trochę sobie w cipie pogrzebie i może w końcu podpiszę :lol2:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:05
KoKo21 pisze:
komin pisze:cipkozaurka, mini, mikro... miód na me serce ;)
No i ja sobie wypraszam ze spekulacje itd... nie dalej jak w niedziele uczciwie zakupilem zetony na SU. Prawilnosc to moje drugie imie ;) zraz mnie od frajerow zwyzywaja, ale chu, stac mnie...

KoKo21, Ty juz sie nie tlumacz, to zadna tajemnieca ze masz 51 % udzialow w szolapie i tylko brakuje Twojego podpisu zeby ruszyly przelewy.


:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Jeszcze trochę sobie w cipie pogrzebie i może w końcu podpiszę :lol2:



i jak tu jej nie kochać :air_kiss:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:14


Widzicie, przejebali żetony na jakieś testy dając dziewczynom zarobić - po co facetom, którzy mogliby (przynajmniej niektórzy), zrobić to lepiej?
Wińcie o wszystko Kokorynę.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:18
a ja jestem bardzo ciekawa skąd nazbierało się aż tyle nieznanych twarzy w momencie kiedy dziewczyny które na stałe transmitują,transmisji zaniechały. Większości twarzy nie znam a transmitowałam codziennie więc zastanawiam się skąd owe panie? :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:20
Kropelka pisze:
Tymi pisze:
Kropelka pisze:
LunaMoon pisze:Tymi, tak tak to samo słyszałam 2 lata temu przy 6 tygodniach przestoju a 2 dni po wypłatach leżałam już pod palmą na dominikanie ciesząc się że nie protestowałam tylko skrupulatnie robiłam swoje, nazywaj sobie nasz ukochany kurwidołek jak chcesz prawda jest taka że dostając kasę regularnie czy tez nie wychodzi mi taka godzinówka której na najlepszym doktorskim etacie bym nie dostała. Wychodze z założenia że albo chce mieć ciepłą posadkę na umowę o pracę albo zarabiać 40x tyle w zamian za chujowe warunki pracy, nieregularne pensje i brak związków.


Kropelka a Ty nie na Dominikanie :rofl: :mocking:


A wypłaty już były? No właśnie, ale spokojnie już sobie urlop zaplanowałam :D

nie no jasna sprawa :ok:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:22
Info z ostatniej chwili!
Właściciel szołapa został zwerbowany przez amerykańskich amiszów, by dokonać pełnego amiszowania główny amisz Dud Wieczniecnotliwy, kazał pogrzebać żywcem ten e-burdel, w zamian za to ma dostać 12 amiszowatych dziewic wiecznienieogolnych :)
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:27
Ktoś świadkiem tego? Chyba nie, bo nikt nic nie pisał na ten temat na forum.
Do tego jedna laska jak powiedziała o testach w prywatnej rozmowie to była reakcja a'la "ups, wymsknęło mi się".
Po chuj mieliby pisać na ogóle o testach? Wchodzili na priv (swoją drogą to jak wygląda zaproszenie od moda na priv?) i tam dopiero wyjaśniali. Raz byłem świadkiem takiej sytuacji.
A też pytali wybiórczo, a nie każdej. Mogli zrobić to inaczej, a nie jakieś łapanki. A wątpię, żeby oni tak znali dziewczyny by wiedzieli, które będą kompetentne.


No ja byłam świadkiem tego i widziałam na kilku czatach, że pisali u dziewczyn o testach. Nie było to owiane tajemnicą bo pamiętam, że siedziałam na ogólnym i pytałam z ciekawości wszystkich czy i do mnie wpadnie no i wpadł. Na ogólnym było info, że szukają dziewczyn do testu, że trzeba wykonac kilka prostych rzeczy, tak kurwa to było pisane na ogólnym, dopiero na privie był podawany skype i tam na skype wszystko testowaliśmy. Aż weszłam na skype i zobacz co było napisane:
Jesteśmy w trakcie testowania nowego rozwiązania video dla showup'a. Zanim go jednak wprowadzimy musimy przetestować je z pewną liczbą użytkowników

Więc jak widzisz Fapka nie jestem wybranką, testowało to dość sporo osób.

Nie mówię o największych napiwkach u Ciebie.
Swoją drogą: ciekawe kiedy wiesz, że to napiwek od moda?

No tak bo moderator u mnie siedzi i losuje cipeczki w losach kurwa.

I wkurwia mnie, że jak ja miałem problem ze swoim banem to pierwotnie wypierałaś się jakiejkolwiek znajomości z moderacją...

Nie dość, że pisałam pw dlaczego masz bana komuś to jeszcze wystosowałam to pisemko co rozsyłałeś na skrzynki wszystkim, że się za Tobą stawiamy na BOK. To moja wina, że nie odbanowali? Żeby jeszcze bylo lepiej pisałam Ci, że pisałam w Twojej sprawie ale chyba już zapomniałeś. No przykro mi ale ja moderatorem nie jestem i nie mam takiej mocy żeby komuś bana zdjąć.

Widzicie, przejebali żetony na jakieś testy dając dziewczynom zarobić - po co facetom, którzy mogliby (przynajmniej niektórzy), zrobić to lepiej?

Testy były w 2018 roku, przykładowo biorąc 10 dziewczyn wydali na to 20 tys żet, no faktycznie wielka kwota biorąc pod uwagę obroty dzienne na SU, w chuj.

Wińcie o wszystko Kokorynę.

Dziewczyny posypcie mi głowę popiolem, a faceci zajebcie cumshota w oko.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:31
Załóżmy, zaznaczam załóżmy że portal upada. Lasek coraz mniej..
Każdy z nas robił by to samo, jak możliwie najdłużej odwlekał z wypłatami i wydawał kolejne komunikaty.
Przy tym wiedząc że żetonów nie wypłacę nigdy to jeszcze bym sypał tym laskom co się ostały. Albo w ramach rekompensaty za oczekiwanie albo po prostu udając hojnego Janusza.
Stawiam że w tym wypadku 90% dupeczek momentalnie kiesiel w majtkach :) Podjarane że dostały żetony, jeszcze część tych które nie transmitują by się zbiegły no bo jak :D One dostały za darmo a ja nie ? Zobaczycie że ich ściemy i przeciąganie terminów to może dopiero początek a ten portal bez żadnych wypłat pociągnie jeszcze do wakacji.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:33
Jak Koko powie,że będą przelewy to będą żeby uj na uju stawał....i wtedy znów wszystkie ją będą kochać :) A teraz nie mogą dotrzeć do nikogo z SU więc się biednej obrywa...nieładnie
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:37
Jak juz mowilem tysiac razy... Koko na prezydenta SU ;D
Awatar użytkownika
MokraPara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wiele ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 14:38
KaFka pisze:Jak Koko powie,że będą przelewy to będą żeby uj na uju stawał....i wtedy znów wszystkie ją będą kochać :) A teraz nie mogą dotrzeć do nikogo z SU więc się biednej obrywa...nieładnie

Ta, tutaj połowa osób myśli, że albo jestem moderatorem albo mam jakieś wielkie znajomości i codziennie sobie z nimi gawędzę. No spoko, w 2011 to były może i gawędzenia i pisanie i żartowanie ale nie po takim czasie już. Gdybym coś wiedziała to bym napisała, ja jestem taką osobą, że jak coś wiem to się tym ekscytuję i nie umiem tego dla siebie zachować więc bym powiedziala, a tak no dupa blada, tyle wiem co i Wy.

MokraPara pisze:Jak juz mowilem tysiac razy... Koko na prezydenta SU ;D


:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: Siemano :D
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości